Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:shock: Τι τέλος ήταν αυτο! Φοβερό το επεισόδιο! Γέλασα πολύ με το πρόσωπο του Bellick όταν του είπε ο άλλος «Welcome home, Boss» :lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:shock: Τι τέλος ήταν αυτο! Φοβερό το επεισόδιο! Γέλασα πολύ με το πρόσωπο του Bellick όταν του είπε ο άλλος «Welcome home, Boss» :lol:

+1...

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

OMG!

to episodio htan kati parapano apo tromero,fovero,katapliktiko,tromero telos,kaneis dn to perimene!

OMG!:p:p:p

eftixws pou arxizei kai o jack arxes ianuariou alliws dn tin palevame:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν σας φάνηκε λιγάκι υπερβολικό?

Πάλι την σκαπούλαραν οι 2 τους... Γίνεται τόσα αυτοκίνητα στην μεταγωγή και τόσα άτομα και να τους αφησαν μόνους τους? Και η γιατρίνα δεν νομίζω να την έχει καλά για πολύ... Κάτι θα γίνει με αυτην...

Πάντως σε γενικές γραμμές μου άρεσε! Όπως και να χει σε κρατά, για τα καλά, σε αγωνία...

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις

το κείμενο που θες να μη φαίνεται /spoiler]

Άφησα τη δεύτερη αγκύλη ανοιχτή για να φαίνεται, εννοείται ότι για να βγει η πολυπόθητη μαυρίλα θα πρέπει να προσθέσεις ένα [ πριν το /

Θα έλεγα να καλύψεις το προηγούμενο μήνυμα πάντως.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, έχω μείνει λίγο πίσω, γιατί η κοιλιά που έκανε το Prison με έκανε να τη βάλω σε δεύτερη μοίρα. Τώρα που θα έχει το season Break θα δω τα ενδιάμεσα (φαίνεται ότι ανέβηκε το ενδιαφέρον κατακόρυφα εκεί που την άφησα) και θα επανέλθω με κριτική :)
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν σας φάνηκε λιγάκι υπερβολικό?

Πάλι την σκαπούλαραν οι 2 τους... Γίνεται τόσα αυτοκίνητα στην μεταγωγή και τόσα άτομα και να τους αφησαν μόνους τους? Και η γιατρίνα δεν νομίζω να την έχει καλά για πολύ... Κάτι θα γίνει με αυτην...

Πάντως σε γενικές γραμμές μου άρεσε! Όπως και να χει σε κρατά, για τα καλά, σε αγωνία...

Ξαναδες το επεισόδιο και θα σου λυθούν οι απορίες

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν σας φάνηκε λιγάκι υπερβολικό?

Πάλι την σκαπούλαραν οι 2 τους... Γίνεται τόσα αυτοκίνητα στην μεταγωγή και τόσα άτομα και να τους αφησαν μόνους τους? Και η γιατρίνα δεν νομίζω να την έχει καλά για πολύ... Κάτι θα γίνει με αυτην...

Πάντως σε γενικές γραμμές μου άρεσε! Όπως και να χει σε κρατά, για τα καλά, σε αγωνία...

 

 

προφανως ηταν στημενο απο τον Κελερμαν (τον πρακτορα που πηγε με τους καλους τωρα) ωστε να δραπετευσουν οι 2. Ειπε του Mahone (του αλλου πρακτορα) οτι και καλα οταν φτασουν στο τουνελ να τους αφησουν μονους τους ωστε αυτοι να προσπαθησουν να δραπετευσουν και ετσι να εχουν οι μπατσοι αλλοθι για να τους σκοτωσουν. Για αυτο και ο Lync δεν ειχε κλειστο λουκετο στις αλυσιδες, και η πορτα ηταν ανοιχτη ολως τυχαιως. Ολοι (Mahone + μπατσοι της αυτοκινητοπομπης) πιστευανε οτι ο Κελερμαν τους βοηθουσε να σκοτωσουν τον Michael και τον Lync, ενω αυτος πρακτικα ηθελε να τους βοηθησει να δραπετευσουν... Αυτα :p

 

 

Φοβερο επεισοδιο οντως.

Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati asxeto pou to exo aporia i

giatros ti ekane ekei me ton kathrefti kai to lepidaki pou kratage?

 

Αυτό ακριβώς ήθελα να ρωτήσω κι εγω!

Αν και φαντάστηκα για μια στιγμή ότι

πιθανότατα να το κάνει γιατί θα έχει κάποιο σκοπό να πάει κάποιος να δει αυτά που έχει γραψει αυτή εκεί

 

Δεν κατάλαβα επίσης

γιάτι πέταξε τα προσωπικά της στοιχεία στα σκουπίδια. Δεν νομίζω ότι αν τα είχε μαζί της θα γινόταν τιποτα... Ίσα ίσα ότι τώρα μπορεί να τα βρει κάποιος και να καταλάβει ότι περασε απο κεινο το σημειο.

.......

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορώ να σε διαφωτίσω:

 

Το κομμάτι από τον καθρέφτη το χρησιμοποίησε για να κόψει τα μαλλιά της -αν παρατήρησες, λίγα πλάνα αργότερα τη βλέπουμε με κοντύτερα μαλλιά. Έτσι εξηγείται και το ότι πέταξε την ταυτότητά της. Ήθελε να "εξαφανιστεί".

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορώ να σε διαφωτίσω:

 

Το κομμάτι από τον καθρέφτη το χρησιμοποίησε για να κόψει τα μαλλιά της -αν παρατήρησες, λίγα πλάνα αργότερα τη βλέπουμε με κοντύτερα μαλλιά. Έτσι εξηγείται και το ότι πέταξε την ταυτότητά της. Ήθελε να "εξαφανιστεί".

 

μα δεν χαραζε σε καποια στιγμη τον καθρέφτη?

 

Link to comment
Share on other sites

Ε, και πάλι..

Δεν έκανε και καμια φοβερη αλλαγη. Δεν εγινε και αγνωριστη. Εγω δεν νομιζω να ισχυει αυτο που ειπες... Αλλοστε στον κοσμο δεν ειναι γνωστη οπως οι φυλακισμενοι (που τους εχουν σε φωτος σε ολη την χωρα), μόνο στους αστυνομικους και σε οσους περιμπλεκονται. Συνεπως, δεν νομιζω ότι και έτσι που εγινε στην εμφανιση θα τους εμποδισει να την αναγνωρισουν...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επίτηδες το δείξανε έτσι. Ή θα είναι σκηνοθετικό τέχνασμα για να μας έχει στην αγωνία με το τι ακριβώς έγινε ή ήταν ατυχής ο τρόπος που ήθελε να μας δείξει αυτό που λέτε. Ένα από αυτά τα δύο συμβαίνει. Γιατί στην αρχή κι εγώ θεώρησα τον εαυτό μου «χαζό» που δεν κατάλαβα τι κάνει εκεί και πού αποσκοπεί. Αλλά απότι βλέπω είναι απορία ολωνών. :D
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε????

Ας στείλει κανένας κανένα λινκ να το κατεβάσουμε!

 

Υπομονή μέχρι 28/1. Μέχρι τότε χειμερινό διάλειμμα για γαλοπούλα, ξεκούραση και ανασύνταξη.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μέχρι 28/1. Μέχρι τότε χειμερινό διάλειμμα για γαλοπούλα, ξεκούραση και ανασύνταξη.

 

Μέχρι τότε ένα review στα επεισόδια της 2ης season :p

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...