Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπαϊ δε γουέη σήμερα έχει καινούριο επεισόδιο, σωστά;

έτσι είπαν..

Link to comment
Share on other sites

:lol: :) :lol: :p :lol: ... ωραία μόδα!!! Πάω αύριο να πάρω την ολόσωμη φόρμα!

Όντως σήμερα είχει το 8 επεισόδιο (Dead Fall)...

http://epguides.com/PrisonBreak/

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει ακόμα το επεισόδιο.

Τίποτα άλλες εντυπώσεις έχουμε ? :confused:

 

Περιμένω να ακούσω ιδιαιτέρως απ τον Stroggoff...

Link to comment
Share on other sites

everyme τα παιδεια που τους βγαζουν δεν ειναι υποχρεωμενοι να κατσουν να τους φτιαξουν τους φτιαχνουν στον ελευθερο τους χρονο και καλο θα ηταν να περιμενεις και να μην εισαι ανυπομονος
Link to comment
Share on other sites

ωραια και τοτε δηλαδη τα παιδια που καθονται και το μεταφραζουν πρεπει να ξεχασουν οτι εχουν προσωπικη ζωη για να εχεις τους υποτιτλους εσυ την ιδια μερα?Σεβασου λιγο τους μεταφραστες και αν βιαζεσαι γιατι δεν συμμετεχεις στην μεταφραση για να βγαινουν οι υποτιτλοι πιο γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

ti leei 8a bgoun autoi oi g******* upotitloi?

 

Αφού είσαι ανυπόμονος... πάρτους :D

 

http://www.greeksubs.com/get.php?subtitleid=9831

 

ή

 

http://www.greeksubs.com/get.php?subtitleid=9829

Link to comment
Share on other sites

μέτριο προς το καλούτσικο το επεισόδιο:D

 

Σε μια στιγμή νόμιζα οτι θα την καθάριζαν και την Σαρα(:love:) και δεν θα ξαναέβλεπα ποτε prison break...αλλά ευτυχώς καλά είμαστε:D:p

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πολύ ησυχία εδώ....κανένας δεν είδε τα 8 πρώτα επεισόδια της 2ης Season???εμένα καλά μου φαίνονται αν και πλέον τα πραγματα παίρνουν αλλη τροπή που σου κρατούν αμείωτο το ενδιαφέρον!!!!!

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ποτέ δεν κατάλαβα γιατί έπρεπε να ανοιχθεί ξεχωριστό θέμα για τη δεύτερη χρονιά, καλύτερα να ενώνονταν τα δύο. Σε καμία άλλη σειρά απ' όσες παρακολουθώ δεν έχει γίνει αυτό, και δεν είναι ότι το Prison Break έχει τόσα πολλά post.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμία άλλη σειρά απ' όσες παρακολουθώ δεν έχει γίνει αυτό, και δεν είναι ότι το Prison Break έχει τόσα πολλά post.

Lost? :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Lost? :O

 

Όχι ακριβώς, εκείνα τα δύο τόπικ αλληλοεπικαλύπτονται. Στο βασικό τόπικ (ABC) υπάρχουν πληροφορίες για όλες τις σεζόν, το δεύτερο δημιουργήθηκε για να μη spoilerιάζονται όσοι το βλέπουν στην ΝΕΤ ένα χρόνο μετά.

Εδώ απλά αλλάξαμε για να αλλάξουμε, δεν εξυπηρετεί σε κάτι.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ποτέ δεν κατάλαβα γιατί έπρεπε να ανοιχθεί ξεχωριστό θέμα για τη δεύτερη χρονιά, καλύτερα να ενώνονταν τα δύο. Σε καμία άλλη σειρά απ' όσες παρακολουθώ δεν έχει γίνει αυτό, και δεν είναι ότι το Prison Break έχει τόσα πολλά post.

 

Συμφωνώ και εγώ, δεν πίστευα ότι χρειάζεται ξεχωριστό θέμα αλλά το άφησα για να δω μήπως έκανα λάθος. Από ό,τι φάνηκε δεν υπάρχει πρόβλημα όπως με το Lost που μπερδεύονταν (και ακόμα γίνεται) όσοι έχουν δει τους διάφορους κύκλους, οπότε θα κρατήσουμε ενιαίο θέμα για το Prison Break. Φυσικά αν προκύψει ανάγκη, θα υπάρξει δεύτερο :)

 

(Thanx marvin για την επισήμανση).

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

πολύ ησυχία εδώ....κανένας δεν είδε τα 8 πρώτα επεισόδια της 2ης Season???εμένα καλά μου φαίνονται αν και πλέον τα πραγματα παίρνουν αλλη τροπή που σου κρατούν αμείωτο το ενδιαφέρον!!!!!

 

Μόλις είδα και το 8 επεισόδιο... πάρα πολύ καλό! Από τα καλύτερα ως τώρα (μαζί με το 7)! Δεν μου άρεσαν τα πρώτα να σας πω την αλήθεια, αλλά με τα 2-3 τελευταία ξαναβρήκε τον παλιό καλό εαυτό του 1ου Season!:D

Το μόνο αρνητικό για μένα, ... η επιλογή του Κινέζου πράκτορα (δεν μ' αρέσει η φάτσα του:p και αυτό το γέλιο που έχει, πολύ σπαστικό )

Άντε τώρα...υπομονή για το 9... ( 30 Oct 06 : Unearthed )

Link to comment
Share on other sites

Prison.Break.S02E09.PROPER.HDTV.XviD-XOR

Τι έγινε; Το είδε κανείς ως τώρα; Εγώ περιμένω τους υπότιτλους πρώτα.

 

Αν θές να ξεσκονίσεις λίγο τα Αγγλικά σου , βολέψου με "αυτούς" , αλλιώς υπομονή...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Prison.Break.S02E09.PROPER.HDTV.XviD-XOR

Τι έγινε; Το είδε κανείς ως τώρα; Εγώ περιμένω τους υπότιτλους πρώτα.

μια λεξη και μονο, σκιζει ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...