Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ή ακόμα καλύτερα : Prison Break... στις οθόνες των κινητών :)

 

Κανείς δεν είδε το 21;

Καρδιακό θα πάθω με αυτή τη σειρά :lol: Τουλάχιστον

πέρασαν απέναντι ο Michael και ο Lincoln. Τι θα γίνει από κει και πέρα...

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανείς δεν είδε το 21;

Καρδιακό θα πάθω με αυτή τη σειρά :lol: Τουλάχιστον

πέρασαν απέναντι ο Michael και ο Lincoln. Τι θα γίνει από κει και πέρα...

 

Καταπληκτικό,ανεπανάληπτο,απερίγραπτο το 1x21 παιδιά! Αγωνία μέχρι το τέλος.Πραγματικά το επισόδιο μου φάνηκε λες και έβλεπα 2ωρη+ ταινία.

 

 

Προβλέπω ότι ο fat latino και ο παππούς να βγαίνουν και αυτοί στο τέλος.Δεν ξέρω το πως αλλά δεν λέει χωρίς αυτούς.Υπομονή μέχρι την επόμενη δευτέρα...

 

 

Ακολουθεί περιγραφή του επόμενου και τελευταίου επισοδίου για φέτος:

 

Flight:As the escape is in progress, Warden Pope and Captain Bellick begin a search to detain the escapees. Veronica discovers a major piece of evidence that could prove Lincoln's innocence. The Vice President is worried about losing her authority.

 

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η σειρά είναι ανεπανάληπτη....αλλα με έπιασε η καρδιά μου που διάβασα κάτι για τελευταίο επεισόδιο.....δηλαδή πότε ξεκινάει η επόμενη σεζόν;;;
Link to comment
Share on other sites

Aγγλικοί υπότιτλοι για το 22ο επισόδειο ΕΔΩ--->>>>http://briefcase.pathfinder.gr/file/pasxos/44827/528114

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

eida to teleyetaio epeisodio...perimenw gnwmes..egw pantws xenerwsa

Καλό το επισοδιο σε γενικές γραμμές, δεν έχω παράπονο.Δεν ήταν βέβαια σαν το προηγούμενο(1x21), αλλά αφού θέλουμε και 2η σαιζόν καλά έιναι όπως τελειώνει γα την ώρα.Αναρωτιέμαι, τι θα έχουν να μας δείξουν στα ''?'' επισόδια της επόμενης σαιζόν? Υπομονή μεχρι τον Σεπτέμβρη.

 

Πως είδατε τον Μιχαλάκη εκτός φυλακής;Ολίγον λουλού, ψαρομένος σε σχεση με όταν ήταν μέσα στο Fox River!Δεν είχε τις πρωτοβουλίες κτλ..

 

Επίσημη ανακοίνωση της Fox:

 

"PRISON BREAK" CONTINUES ITS RUN BREAK-OUT HIT PICKED UP FOR SECOND SEASON ON FOX

 

FOX has picked up a second season of the hit drama series PRISON BREAK starring Dominic Purcell as a wrongly convicted death row inmate and Wentworth Miller as his brother, who, armed with the prison's blueprints tattooed over his body, devises an elaborate plan to break him out, prove his innocence and uncover the conspiracy that landed both of them in maximum security. After their initial escape attempt proves unsuccessful and Lincoln is granted a brief stay of execution, the brothers are forced to rely on their dangerous contingency plan, as well as a growing number of fellow inmates now involved, in order to escape before Lincoln is put to death.

 

After its "fall finale" in November, PRISON BREAK returned to the FOX schedule the week of March 20, winning its Monday 8-9 PM time period among Adults 18-34, Men 18-34 and Teens. PRISON BREAK has gained +7% in Total Viewers (10.2 vs. 9.5 Mil) over its fall episodes.

 

So far on Mondays, PRISON BREAK shows impressive gains compared to FOX's prior 05/06 season average in the time period, including +57% among Adults 18-49 (4.4/12 vs. 2.8/7), +81% among Adults 18-34 (4.9/14 vs. 2.7/ and +42% in Total Viewers (10.2 vs. 7.2 Mil).

 

PRISON BREAK is from Original Films and Adelstein/Parouse Productions in association with 20th Century Fox Television. The series was created by Paul Scheuring, and Scheuring, Marty Adelstein, Dawn Parouse, Neal H. Moritz, Matt Olmstead and Brett Ratner are executive producers.

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ήταν άνετα πολύ καλό φινάλε για την season. Νέες καταστάσεις,

νέα θύματα...RIP Sarah :sad:

, καλοί ρυθμοί και ένα έξοχο στήσιμο του σκηνικού για την 2η season.

To μόνο αρνητικό που βρήκα ήταν προς τη τέλική ευθείά

όταν τους κηνυγούσαν ελικόπτερα και αυτοκίνητα (με την απόσταση να εναλλάσεται απο απόσταση αναπνοής σε απόσταση ασφαλείας μεταξύ πλάνων) και αυτοί ετρέχαν εντέλως ακάλυπτοι μέχρι το αεροδρόμιο, σταματήσανε, χοροπηδήσανε (σαν να τους είπανε...άντε μια σκηνή και τέλος) προς το αεροπλάνο και μετά πάλι φύγαν στο χωράφι... Χωρίς ένα ελικόπτερο να τους εντοπίσει...Χμ..

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήθελα να τελειώσει στην 1η season με πείραξε λίγο αλλά σαν επεισόδιο και σαν τέλος ήταν καλό αντικειμενικά νομίζω. Έγιναν κάποια πράγματα λίγο «βιαστικά» και ο χαρακτήρας του Michael ήταν λιγότερο δυναμικός όμως η αγωνία υπήρχε από την αρχή μέχρι το τέλος. Αναμένουμε τη συνέχεια!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εμένα με χάλασε λίγο η τελευταία σκηνή του 1x20. Δεν ξέρω αλλά έχω συνηθίσει τον Μάικλ να είναι πιο επινοητικός και αυτό μου φάνηκε σαν λύση ανάγκης/απελπισίας. Ρεαλιστικό βέβαια, αλλα απογοητευτικό anyway.

 

 

(Τα είδα επιτέλους τα 3 τελευταία!)

Συμφωνώ. Πέρα από το αρχικό σοκ, μου κακοφάνηκε κάπως.

 

Γενικώς ήταν πολύ καλά, αρκετή αγωνία κλπ, αλλά ειλικρινά πίστευα ότι

θα ολοκληρωνόταν επιτυχώς η απόδραση στο τελευταίο. Εννοώ ότι θα κατάφερναν να ξεφύγουν, όχι απλώς να βγουν από τη φυλακή. Επίσης προς το τέλος μου θύμισε 'And then there were none (Agatha Christie-άσχετο, ξέρω:happy: ) που σιγά σιγά ένας-ένας -από τους 10 που ξεκίνησαν- έμεναν πίσω).

 

Βέβαια δε θα γινόταν να τελειώσει αλλιώς, εν όψει δεύτερης σεζόν...

 

Επίσης, δε νομίζω ότι είναι σίγουρο ότι η Σάρα έχει πεθάνει. Αυτός που τη βρήκε είπε 'ενδεχομένως" νεκρή. Δεν ξέρω όμως αν έχει λόγο ύπαρξης στη δεύτερη σεζόν-πέρα από το να εξυπηρετήσει το love story

.

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 22 είναι το τελευταίο?

 

ΕΔΙΤ.. Ναι το τελευταίο είναι :p .. Άντε τα είδα και γω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tι ταλαιπωρούνταν ο Μιχαλάκης τόσο καιρό για να βγάλει τον αδερφό του; Ο άλλος με ένα νοικιασμένο ελικόπτερο την έκανε τη δουλειά. :p

Κρίμα τα engineering degrees δηλαδή....

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Tι ταλαιπωρούνταν ο Μιχαλάκης τόσο καιρό για να βγάλει τον αδερφό του; Ο άλλος με ένα νοικιασμένο ελικόπτερο την έκανε τη δουλειά. :p

Κρίμα τα engineering degrees δηλαδή....

respect φίλε:!:

 

από τα καλύτερα post στο myphone ever:!:

 

:yahoo::rotfl::lol:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια πληροφορία σχετικά με το Season 2 του PB για όσους δεν το γνωρίζουν.

Τα γυρίσματα θα είναι στο Texas ως επί το πλειστον και το πρώτο επεισόδιο είναι στις 21/8.

Link to comment
Share on other sites

21 Αυγούστου 2006 θα είναι στον αέρα;;;; :w00t:

;):yahoo:

 

μόνο που μερικοί θα έχουν διπλή εξεταστική...:(:cry:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...