Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανένα πρόβλημα τέτοιου είδους και με την 384 για ένα τρίμηνο και με την 512 τώρα.Για τις αποσυνδέσεις μιλάω..τώρα για τις ταχύτητες παίζει ρόλο η περιοχή κατά κύριο λόγο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε παιδιά έστειλα την αίτηση σήμερα με mail...

Tι να κάνω για να πάει με προταιρεότητα??

μαλλον ειναι αργά ε?

και κάτι άλλο!

Στην Πάτρα πώς τα πάμε από ταχύτητες??

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα στον οτε!!η αιτηση πηγε χθες..και μου ειπε περιπου σε 10 μερες θα γινει η ενεργοποιηση...:confused:

τελος παντων...:(

Link to comment
Share on other sites

Άστο! Κλείνω σήμερα ένα μήνα και 4 ημέρες!

Enas filos mou me vivodi ekane ena mish mhna gia na tou energopoihthei...Opws kai na exei to kalo pragma argei na ginei...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

από τις 19, ήρθε σήμερα... fritz και 55 καρφωμένα :)

Απο 19 Δεκεμβρίου ε;Το πιο πιθανό είναι να σου είχε έρθει ήδη η γραμμή απο τον ΟΤΕ..Για πέρνα μια βόλτα και απο δω.. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=93092

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθε το Fritz μαζί με μία κάρτα WiFi,αλήθεια όμως που μπαίνει η κάρτα???γιατί πουθενά πάνω στο modem δεν βλέπω υποδοχή!!!!!!!!!

Βέβαια η γραμμή απο ΟΤΕ ακόμη εκρεμμεί απο 11/12.

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα θα πω!!!!ADSL FOR EVER!!το πρωτο μου ποστ στο myphone..μετα την ενεργοποιηση!!γεια σας...δεν ειμαι δω,σε ονειρο ζω.. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Με γεια!! Broadband pack πηρες? Τι?

 

http://www.adslguide.org.uk/tools/speedtest.asp και πες μας!

 

εμένα μου ήρθε το Fritz μαζί με μία κάρτα WiFi,αλήθεια όμως που μπαίνει η κάρτα???γιατί πουθενά πάνω στο modem δεν βλέπω υποδοχή!!!!!!!!!

Βέβαια η γραμμή απο ΟΤΕ ακόμη εκρεμμεί απο 11/12.

 

Αυτη η καρτα για το pc δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

οχι..μπαινει μεσα στο ρουτερ..αλλα πρεπει να το ανοιξεις απο μεσα..εχει χαρτι στις οδηγιες για οποιον εχει το προβλημα..!

 

Direction

 

 

Actual Speed

 

 

True Speed (estimated)

Downstream 201 Kbps (25.1 KB/sec) 217 Kbps (inc. overheads)

Upstream 84 Kbps (10.5 KB/sec) 90 Kbps (inc. overheads)

 

καλα ειναι??

ρε παιδια εχω ενα προβλημα..δεν μπορω να παρω τηλεφωνο..(απο το ασυρματο)..:confused:

Link to comment
Share on other sites

True Speed (estimated)

Downstream 201 Kbps (25.1 KB/sec) 217 Kbps (inc. overheads)

Upstream 84 Kbps (10.5 KB/sec) 90 Kbps (inc. overheads)

 

καλα ειναι??

ρε παιδια εχω ενα προβλημα..δεν μπορω να παρω τηλεφωνο..(απο το ασυρματο)..:confused:

Petaeiiiiii.:lol:

Mavro xali ta apotelesmata.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα μαυρο χαλι δεν ειναι αλλα ουτε τελεια! Αν ηταν 300 και πανω θα ηταν πολυ καλα. Εννοειται οτι το τεστ το κανεις οταν εχεις τα παντα κλειστα ετσι? Δεν τρεχει τιποτα που να τρωει ιντερνετ..
Link to comment
Share on other sites

το ασυρματο γιατι δεν λειτουργει?..

 

πως μπορω να διορθοσω τις ταχυτητες??η μηπως ετσι ειναι το δικτυο??ποτε θα <<ησυχασει?>> η μαλλον ποτε <<ησυχαζει??>>

Link to comment
Share on other sites

το ασυρματο γιατι δεν λειτουργει?..

 

πως μπορω να διορθοσω τις ταχυτητες??η μηπως ετσι ειναι το δικτυο??ποτε θα <<ησυχασει?>> η μαλλον ποτε <<ησυχαζει??>>

Ξανακανε το test κατα τις 2-3 το βράδυ ή νωρίς το πρωί 6-7 το πολύ 8.

Αμα εχεις καλύτερες ταχύτητες εκείνες τις ώρες είναι θέμα ΟΤΕ πλέον, δεν μπορείς να κάνεις τιποτα ουσιαστικά εκτός από το να τους ζαλίσεις τα μαντραβέλια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θα ειναι θεμα οτε εαν το βραδυ εχει καλυτερες ταχυτητες? Την ιδια συμφωρηση που εχει το δικτυο του οτε την ημερα εχει και της χολ αρα μπορει να ειναι και απο την αλλη μερια.

 

Τι ετσι μαντραβελια?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θα ειναι θεμα οτε εαν το βραδυ εχει καλυτερες ταχυτητες? Την ιδια συμφωρηση που εχει το δικτυο του οτε την ημερα εχει και της χολ αρα μπορει να ειναι και απο την αλλη μερια.

 

Τι ετσι μαντραβελια?

Υπαρχει μια πιθανοτητα να ειναι και ετσι. Μικρότερη βέβαια απο αυτή που λέω εγώ.:p

 

Mαντραβέλια = Λιόκια:cool:

Link to comment
Share on other sites

Με 159+ΦΠΑ(?) δεν συμφέρει να κινηθώ σε 4νετ :happy: αφού δίνει και καλό router αντί για hol και 12 μήνες συμβόλαιο? :ninja: Στη hol βγαίνει 225ε νομίζω με ΦΠΑ σύνολο στο χρόνο.΄Στο πλαίσιο με 189ε όλα μαζί παίρνεις το πακέτο της 4νετ και ένα mp3 usb δώρο.Και στις δύο περιπτώσεις είναι extra το τέλος ενεργοποιήσης ADSL στον ΟΤΕ?
Link to comment
Share on other sites

Της φορθνετ ειναι για 6 μηνες, της χολ για 12 οποτε μαλλον δεν συμφερει η φορθνετ! Ναι τα παντα περιλαμβανονται.
Link to comment
Share on other sites

Στη hol μετά το 12μηνο επιστρέφεις το router στην εταιρεία ενώ στη 4νετ οχι :cry: .Η διαφορά στο μήνα είναι 22ε στη hol και 24ε στη 4νετ,εκτός αν κάνω λάθος.Όσο για το τέλος ενεργοποίησης περιλαμβάνεται έτσι?Απλώς κάνω την εγγραφή στη εταιρεία ενεργοποιείται η σύνδεση και περιμένω? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τα χαρακτηριστικά του FRITZ ROUTER που δίνει η HOL ?

http://www.avm.de/en/index.php3?Produkte/Technologie_DSL/index.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...