Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Note Series


jonakic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το site μιλάμε και δεν μου είπες την άποψη σου για το 65-70%.

 

Στα υπόλοιπα έχω επιβεβαιώθει πανηγυρικά. Πότε δεν είπα ότι η αυτονομία του Note 8 είναι εξαιρετική. Μάλλον δεν διαβάζεις καλά ελληνικά ή τα μεταφράζει όπως θέλεις.

 

Υποστήριξα ότι η αυτονομία του Note 8 δεν διαφέρει σημαντικά από λοιπές ναυαρχίδες (Iphone 7/8 plus, mate 9 , s8+ κτλ).

 

Άστο το έχεις χάσεις το παιχνίδι με τις ανακρίβειες που γράφεις και την παραπληροφόρηση.

 

Είμαστε σε δημόσιο φόρουμ όπου μπαίνουν μέσα να ενημερωθούν και λιγότερα εξοικειωμένα άτομα με την τεχνολογίας και οφείλεις να είσαι πιο προσεχτικος στις τοποθετήσεις σου αν θες να σε πάρουν οι υπόλοιπο χρήστες στα σοβαρά και να μην δημιουργείς εσφαλμένες εντυπώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άστο το έχεις χάσεις το παιχνίδι με τις ανακρίβειες που γράφεις και την παραπληροφόρηση.

Είμαστε σε δημόσιο φόρουμ όπου μπαίνουν μέσα να ενημερωθούν και λιγότερα εξοικειωμένα άτομα με την τεχνολογίας και οφείλεις να είσαι πιο προσεχτικος στις τοποθετήσεις σου αν θες να σε πάρουν οι υπόλοιπο χρήστες στα σοβαρά και να μην δημιουργείς εσφαλμένες εντυπώσεις.

Τo ύφος του καθηγητή κράτα το για τον ευατό σου αγόρι μου.

Δεν έχεις ούτε τα κότσια να τοποθετηθείς σε αυτό που σε ρωτάω παραπάνω και συνεχίζεις να κάνεις τον κινέζο και να υπεκφεύγεις. Προφανώς και δεν έχεις κάτι να πεις, αντιλαμβανόμενος τις ασυναρτησίες του notebookcheck.

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε . Επί της ουσίας καμία τοποθέτηση και άτακτη υποχώρηση με θεωρίες και αμπελοφιλοσοφίες του κ**ου

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Τo ύφος του καθηγητή κράτα το για τον ευατό σου αγόρι μου.

Δεν έχεις ούτε τα κότσια να τοποθετηθείς σε αυτό που σε ρωτάω παραπάνω και συνεχίζεις να κάνεις τον κινέζο και να υπεκφεύγεις. Προφανώς και δεν έχεις κάτι να πεις, αντιλαμβανόμενος τις ασυναρτησίες του notebookcheck.

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε . Επί της ουσίας καμία τοποθέτηση και άτακτη υποχώρηση με θεωρίες και αμπελοφιλοσοφίες του κ**λου

 

Δεν πείθεις κανέναν και αυτό δεν αλλάζει.

Μόνο αυτό έχω να αναφέρω.

 

Μόνος σου τα γράφεις για τον εαυτό σου και ουδείς σε λαμβάνει στα σοβαρά τα λεγόμενα σου.

 

Over and out.

 

Δεν έχω την διάθεση να ασχοληθώ μαζί σου περαιτέρω και να σπαταλώ τζάμπα το χρόνο μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πείθεις κανέναν και αυτό δεν αλλάζει.

Όσο δεν απαντάς επί της ουσίας, συνεχίζεις να εκτίθεσαι. (αν το καταλαβαίνεις βέβαια).

Με το να χρησιμοποιείς αμπελοφιλοσοφίες σαν άμυνα, δεν καταφέρνεις τίποτα. Την άποψη σου πες μας να την ακούσουν και τα άτομα που ενδιαφέρονται πραγματικά. Δικαιολόγησε αυτό το 65+% του αγαπημένου σου Notebookcheck.

Άντε πήγαινε να ανοίξεις πρώτος κανένα thread, πριν σε προλάβει κανένας άλλος και άσε τις ουσιαστικές συζητήσεις για τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω Γιαννη! :)

Το εγραψα γιατι ηθελα να αποβαλω τον εγωισμο μου και να παραδεχτω το λαθος μου.

 

Σε απαλλάσω τέκνο μου από κάθε αμαρτία και κάθε κακή σκέψη που έκανες για το νοτε.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι θα προτιμούσα να συγκεντρωθεί στην 8.1 παρά στην 8.

Πάει που θα πάει Φλεβάρη η και Μάρτιο δεν θα με πείραζε καν το νωρίτερα έχει όλο το χρόνο στη διάθεση της.

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.

 

Δυστυχώς ο συμβιβασμός είναι αναπόφευκτος ότι και να επιλέξεις.

Κάπου κερδίζει το ένα κάπου το άλλο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.

 

Επέλεξε με βάση τις πραγματικές σου ανάγκες και νομίζω δεν θα χάσεις είτε με την μια επιλογή είτε με την άλλη.

Δεν γνωρίζω το mate αλλά διαβάζοντας εδώ νομίζω ότι πρόκειται για πρωτοκλασσάτη συσκευή, για το note 8, που το εχω 3 μήνες, ισχύει επίσης και με το παραπάνω.

Όπου κι αν καταλήξεις θα έχεις ένα εξαιρετικό νεο εργαλειο στα χερια σου για τις γιορτες!

Link to comment
Share on other sites

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.

 

Δυσκολη αποφαση αδερφε...

Και το Note 8 και το Mate 10 Pro ειναι κορυφαιες επιλογες αυτη τη στιγμη.

Ιεραρχησε τις αναγκες σου και διαλεξε!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

... από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.

Μη λες τέτοια.. Δεν σε έχει πισει η επιχειρηματολογια του panosf εδω και 200 σελίδες οτι ειναι πανω κατω ίδια, και για αυτον και λιγο καλύτερη του νοτε?

:lol:

@alextrela, μου χρωστάς χάρη, τωρα θα τα βάλει μαζι μου και θα σε αφησει ισυχο..

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

190a8b4058851e10edff00c5777a46a3.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Έκανα ένα λάθος της τάξεως του 10% γιατί τα υπολόγισα χονδρικά και στα γρήγορα με το μυαλό μου.

 

Ας δούμε λοιπό ξανά τί λέει το site (με βάση τα νέα δεδομένα και αφού έκανες τον κόπο να ανεβάσεις ένα screenshot):

Σε wifi surfing v.1.3 πάντα όπως αναφέρθηκα και παραπάνω:

- Το s8+ έχει +55% (αντί για 65% που λανθασμένα υπολόγισα)

- Το Mate 9 έχει +60% !!!!

- Το 7 Plus έχει +24%

- Το U11 έχει +18%

- Το OP5 μονο +9%

 

Aν προσθέσεις και άλλα κινητά

- το 8 plus θα το βγάλει +40%

και για να συνεχίσω την κωμωδία:

- Το LG G6 ......+46% :)

- To απλό s8 ....+52

- Aπλό iphone 7 +9%

 

Να συνεχίσω;

Για πες μας λοιπόν την γνώμη σου για το αξιόπιστο site με βάση τα παραπάνω και τα νέα δεδομένα.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Πες μου εσυ καποιο πιο αξιόπιστο.

Εκεί να σε δω.

 

Εγώ δεν το θεοποίησα απλά ανέφερα πιο αξιόπιστο με διαφορά από πολλούς άλλους.

 

Και σε τελική τα συμπεράσματα των χρηστών(πλειοψηφίας) συμπίπτουν μαζί του παρά με οποιοδήποτε άλλον reviewer.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

@alextrela, μου χρωστάς χάρη, τωρα θα τα βάλει μαζι μου και θα σε αφησει ισυχο..

:lol::lol:

Εσύ από τότε που μπήκες σε κατηγορία αντιπροέδρου Εδεσσαϊκού, έχεις το ακαταλόγιστο.:)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα λάθος της τάξεως του 10% γιατί τα υπολόγισα χονδρικά και στα γρήγορα με το μυαλό μου.

 

Ας δούμε λοιπό ξανά τί λέει το site (με βάση τα νέα δεδομένα και αφού έκανες τον κόπο να ανεβάσεις ένα screenshot):

Σε wifi surfing v.1.3 πάντα όπως αναφέρθηκα και παραπάνω:

- Το s8+ έχει +55% (αντί για 65% που λανθασμένα υπολόγισα)

- Το Mate 9 έχει +60%

- Το 7 Plus έχει +24%

- Το U11 έχει +18%

- Το OP5 μονο +9%

 

Aν προσθέσεις και άλλα κινητά

- το 8 plus θα το βγάλει +40%

και για να συνεχίσω την κωμωδία:

- Το LG G6 +46%

- To απλό s8 ....+52

- Aπλό iphone 7 +9%

 

Να συνεχίσω;

Για πες μας λοιπόν την γνώμη σου για το αξιόπιστο site με βάση τα παραπάνω και τα νέα δεδομένα.

Εσυ είχες ανεβασει 5 βίντεο utube που υποτίθεται οτι επιβεβαίωναν τη μεγαλύτερη αυτονομία του νοτε 8 απο το s8+

Εκείνα ηταν αντικείμενικα και το παραπάνω σιτε δεν είναι?

Εντωμεταξυ αν βαρέσεις τυχαία βιντεο στο utube 9, στα 10 γράφουν ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ.

Αρα τα βίντεο που ειχες βαλει, ηταν ψαγμένα και οχι τυχαία. Προϊόν πληρης παραπληροφορησης.

Αμφιβάλλω αν τα ειχες δει καν, γιατι ηταν ο ορισμός της παραπληροφορησης.

Το εχω ξανα γραψει. Το ενα βιντεο υποστηρίζε οτι το νοτε ειναι πολυ καλύτερο σε αυτονομία γιατι το s8+ λέει, χανει 40 % σε stnadby..

Ξέρεις πολλα s8+ να χάνουν 40% σε standby?

Τα υπόλοιπα βίντεο είχαν παρομοια μαργαριτάρια μεσα.

Οταν έχεις ανεβάσει τετοιες πηγές για να υποστηρίξεις τα λεγόμενα σου, δεν σε παιρνει να επιτιθεσαι στους υπόλοιπους για τις δικές τους πηγες.

Τίποτα δεν είναι 100% αξιόπιστο αλλα οι δικες σου πηγες είναι ο ορισμός της παραπληροφορησης.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου εσυ καποιο πιο αξιόπιστο.

Εκεί να σε δω.Εγώ δεν το θεοποίησα απλά ανέφερα πιο αξιόπιστο με διαφορά από πολλούς άλλους.

Και σε τελική τα συμπεράσματα των χρηστών(πλειοψηφίας) συμπίπτουν μαζί του παρά με οποιοδήποτε άλλον reviewer.

Είναι απάντηση αυτή? Συμφωνείς με τα αποτελέσματα ΝΑΙ ή ΟΧΙ?

Βρες μου ένα ίχνος αξιοπιστίας στις παραπάνω μετρήσεις. Γελάει ο κόσμος και θες να πάρουμε το site στα σοβαρά;

 

Γι΄αυτό και ανέφερα:

To notebookcheck μην το έχεις και ευαγγέλιο. Κάνει τακτικά λάθη. Έχω δει ακριβως ιδιο display σε macbook να δίνει 200nits διαφορά, άλλο black level και άλλο contrast . Και σε fps καρτων γραφικων κάνει λαθη, αλλά και σε αυτονομίες. Επί του θέματος όμως όσο και να προσπαθήσουμε να τετραγωνησουμε τον κύκλο, η οθόνη του note 8 θα παραμείνει η καλύτερη οθόνη κινητού τη στιγμή που μιλαμε.

Επειδή διαβάζω το συγκεκριμένο site χρόνια, αρχικά τους είχα σε μεγάλη εκτίμηση....στην πορεία όμως τους έχω "πιάσει" αρκετές φορές με αντιφατικά και περίεργα/ύποπτα αποτελεσματα είτε αφορά review για Laptop, είτε για κινητά. Πλέον για να είσαι σίγουρος πρέπει να διαβάζεις 20-30 reviews, καμιά 100-200 γνώμες από κατόχους και να βγάζεις έναν μέσο όρο συμπερασμάτων. Διαφορετικά το αγοράζεις, το δοκιμάζεις μόνος σου, γιατί καλύτερος κριτής από τα μάτια σου δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απάντηση αυτή? Συμφωνείς με τα αποτελέσματα ΝΑΙ ή ΟΧΙ?

Βρες μου ένα ίχνος αξιοπιστίας στις παραπάνω μετρήσεις. Γελάει ο κόσμος και θες να πάρουμε το site στα σοβαρά;

 

Γι΄αυτό και ανέφερα:

 

Για να ισχυριστείς ότι κάτι είναι πιο αναξιόπιστο από κάτι άλλο πρέπει να μας πεις ποιο είναι το εναλλακτικό σενάριο(το πιο αξιόπιστο)

 

Ακούω.

 

Όταν μου βρεις το πιο αξιόπιστο το συζητάμε.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μυστικός πράκτορας της ομάδας παραγωγής του Note 8. Με έκαψες!!!

Αυτο που λεω πάντως ισχύει. Το βίντεο υποστηρίζε ότι το s8+ χάνει 40% σε standby σε ενα βραδυ για να βγάλει συμπεράσμα οτι το νοτε 8 ειναι καλύτερο..

Πιστεύω δεν το ειχες δει καν..

Link to comment
Share on other sites

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.
Τζάμπα τρώγεται με τα ρούχα σου φίλε μου. Δεν αξίζει να αλλάξεις το s8+ για αυτά τα κινητά και για κανένα άλλο αυτή τη στιγμή. Την ώρα που μιλάμε το s8+ είναι το πιο value for money κινητό και αν είναι να το δώσεις για το note 8, σίγουρα θα χάσεις χρήματα και στην ουσία διαφορά τραγική δε θα δεις. Εκτός και αν σε ενδιαφέρει το πενάκι. Η πιο σοφή επιλογή θα ήταν να περιμένεις το s9+.
Link to comment
Share on other sites

Ουφφ, μπέρδεμα. Ψάχνω αφορμή να δώσω το s8+. Από τη μία το mate 10 pro, που κι εγώ θεωρώ την οθόνη κατώτερη (σε touch η samsung και η apple παίζουν μπάλα μόνες τους) αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω την κάμερα του, και από την άλλη το note που η μπαταρία είναι κατώτερη του plus.

 

Πέρα από το μικρόβιο της αλλαγής, δεν νομίζω πως υπάρχουν σοβαροί λόγοι να δώσεις το s8+

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα τρώγεται με τα ρούχα σου φίλε μου. Δεν αξίζει να αλλάξεις το s8+ για αυτά τα κινητά και για κανένα άλλο αυτή τη στιγμή. Την ώρα που μιλάμε το s8+ είναι το πιο value for money κινητό και αν είναι να το δώσεις για το note 8, σίγουρα θα χάσεις χρήματα και στην ουσία διαφορά τραγική δε θα δεις. Εκτός και αν σε ενδιαφέρει το πενάκι. Η πιο σοφή επιλογή θα ήταν να περιμένεις το s9+.

Που αμφιβάλλω αν θα δει διαφορά και με το s9.. Τα κινητα εχουν βαρέσει τοιχο.. Αν έχεις ηδη σοβαρη ναυαρχίδα δε θα δεις διαφορά με κανενα.. Απλά βαριέσαι ενα κινητο και πας σε αλλο. Και οκ, αν εχεις λεφτα για πεταμα καλα κάνεις. Αλλιώς παρε ενα nova, αλλαξε widget, καντο τελειως διαφορετικό να νιωσεις οτι πηρες αλλο. Να μη σε παω σε custom κλπ που είναι για ποιο ψαγμένους. (εκει θα δεις σημαντικότερη διαφορά στο ιδιο κινητο απο οτι αν έπαιρνες αλλο αν ξέρεις τι κανεις).

Και για να το συνεχίσω, τα ποιο πεταμένα λεφτά ειναι στα κινητα. Δινεις 400€ και παίρνεις μια τηλεορασαρα 43 ιντσες και την κρατας 10 χρόνια. Δίνεις 1000€ και παίρνεις ενα κινητο που πιθανόν να πουλήσεις σε 3 μηνες, συν θα κανεις και συμβιβασμούς πχ μικρη μπαταρία ή έλλειψη microsd, να μη μιλήσω για ραδιόφωνα κλπ που το έχουμε στάνταρ πλεον. Συν οτι τελικά δεν το χαιρεσε καν τυλιγμένο σε tempered glass, χοντρες θηκες όπου παει περίπατο οτι δεν εχει bezel ή το ποσο λεπτο το κανανε βάζοντας μάλιστα γι αυτο, μικρή μπαταρία.. Βλέπεις ειναι γυαλινο και σπαει για πλακα..

Τωρα αλλάζουμε κινητα επειδη το χ ρεβιου εγραψε ότι το νοτε 8 έχει 18.456% φωτεινότητερη οθονη απο το s8+, και τα βάζεις δίπλα δίπλα και δε βλέπεις καμια διαφορά.. Ίσως γιατί αυτες οι διαφορές ειναι τοσο μικρες που αγγίζουν τα στατιστικά λαθη και ακομα και ιδια κινητα εχουν τετοιες διάφορες τυχαία. Ή υποστήζει hdr λεει, λες και θα δεις τι διαφορά ποτε στο κινητο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε φίλοι, έλεος πια :lol: Θα κόψω τις φλέβες και μετά θα πηδηχτώ απ το παράθυρο:lol:

Αμα κόψεις τις φλεβες σου, δύσκολα μετα να προλάβεις να πηδηχτεις απ το παράθυρο.. :lol:

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω το samsung galaxy note 4 sm-n910c και εκανα αναβάθμιση στη nougat 7.1.2

με πολυ καλα αποτελεσματα. Η simcart δουλευει αψογα. Το μονο προβλημα ειναι οταν κανεις εγγραφη στην καμερα

δεν δουλευει το μικροφωνο..

Εδω ειναι η δουλεια μου σας την παραθετω...

Οποιαδήποτε απορια ειμαι εδω για να σας απαντησω..

Για οποιον προχωρησει στην μεθοδο αυτη την ευθυνη την εχει αυτος και μονο αυτος αποκλειστικα..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κ καλή χρονιά.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω έχω ένα note 2 της γυναίκας μου κ θέλω να το πουλήσω, υπάρχει κανείς από εδώ που να ενδιαφέρεται?

Είναι σε άριστη κατάσταση απλά το πουλάω λόγω αγοράς καινούριου ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους κ καλή χρονιά.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω έχω ένα note 2 της γυναίκας μου κ θέλω να το πουλήσω, υπάρχει κανείς από εδώ που να ενδιαφέρεται?

Είναι σε άριστη κατάσταση απλά το πουλάω λόγω αγοράς καινούριου ευχαριστώ.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας. Έχω το το Galaxy Note 4 SM-N910F. Όταν πάω στις ρυθμίσεις κλήσεων μου βγάζει Αποτυχία ανάγνωσης δεδομένων Σφάλμα κάρτας sim ή δικτύου. Ενώ αναγνωρίζει την κάρτα sim την διαβάζει κανονικά έχω σήμα και δεδομένα και επαφές όταν πάω στις ρυθμίσεις κλήσεων μου βγάζει αυτό το μήνυμα. Άλλαξα κάρτα sim έβαλα καινούρια έκανα εργοστασιακή εγκατάσταση format, και στο cache και πάλι τα ίδια. Κάποιος μου είπε ότι έχει πρόβλημα το sim card reader αλλά αν είχε πρόβλημα έπρεπε να μην αναγνώριζε καθόλου την κάρτα. Εδώ την αναγνωρίζει. Μόνο στις ρυθμίσεις κλήσεων μου βγάζει αυτό το μήνυμα. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι γίνεται και πως αντιμετωπίζεται αυτό το πρόβλημα. Edited by Nik_amp
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Note Series
  • This topic was pinned and unlocked
  • This topic was pinned, pinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...