Jump to content

Διάφορα online tests


swiffer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Σιβηρία (Siberia) γύρω στο 525.

Το επάγγελμά σου ήταν βιβλιοθηκάριος, παπάς, αυτός που κρατούσε τις παραδόσεις της φυλής (μάγος).

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Πάντα σου άρεσε να ταξιδεύεις, να ερευνάς, μπορεί να ήσουνα ντεντέκτιβ ή κατάσκοπος.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- η ανάπτυξη και το άνοιγμα της διανοητικής σου συνείδησης. Βρες καλό δάσκαλο, ξόδεψε ένα μέρος του χρόνου σου και της ενεργητικότητάς σου πάνω σ αυτού, τη σοφία.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

 

Ναι θυμάμαι!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 722
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας (πάλι καλά :ooch: ) στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ουγκαρία (Hungary) γύρω στο 1175.

Το επάγγελμά σου ήταν ηγέτης, αρχηγός, καπετάνιος.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φοβισμένο, αναγκασμένο, ήσυχο άτομο. Είχες δημιουργικά ταλέντα, που περίμεναν μέχρι αυτή τη ζωή για να απελευθερωθούν. Μερικές φορές το περιβάλλον σε θεωρούσε παράξενο. (καμία σχέση με την τωρινή μου ζωή :X )

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρωταρχικό σου καθήκον -- να αναπτύξεις τη μεγαλοψυσία και το αίσθημα της αδελφοσύσης (τι? :blink: ). Προσπάθησε το γίνεις λιγότερο προσκολλημένος στην υλική ιδιοκτησία( :rolleyes: ) και μάθε να έχεις μόνο τόσα όσα μπορείς να δώσεις πίσω (ναι καλά! :O ).

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι; Για να πω την αλήθεια άλλον περιγράφει :lol: :w00t:

 

Το ελληνικό δουλεύει μόνο με ΙΕ. :)

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Πορτογαλία (Portugal) γύρω στο 975.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Άτομο, περίεργο, ερευνητικό, αδιάκριτο, χρησιμοποιούσε υβριστική γλώσσα, του άρεσε να παίρνει πολύ βαριά τα πράγματα και να ψάχνει σε βιβλία. Ταλέντο για το δράμα, φυσικός γεννημένος ηθοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μόνους ανθρώπους. Πρέπει να βοηθήσεις αυτούς, που είναι λιγότερο τυχεροί από σένα.

 

κοιτα τι μου εβγαλε...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Ρουμανία (Romania) γύρω στο 1275.

Το επάγγελμά σου ήταν ιεροκύρηκας, εκδότης, κακός μεταφραστής αρχαίων επιγραφών.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φοβισμένο, αναγκασμένο, ήσυχο άτομο. Είχες δημιουργικά ταλέντα, που περίμεναν μέχρι αυτή τη ζωή για να απελευθερωθούν. Μερικές φορές το περιβάλλον σε θεωρούσε παράξενο.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Πάντα σου φαινόταν, ότι η αντίληψή σου για τον κόσμο ήταν κάπως διαφορετική. Το μάθημά σου -- να εμπιστεύεσαι τη διαίσθησή σου σαν τον καλύτερο οδηγό σ αυτή τη ζωή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ελλάδα (Greece) γύρω στο 1600.

Το επάγγελμά σου ήταν κοσμηματοπώλης, ωρολογοποιός.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Τέτοιοι άνθρωποι πάντα ανακατεύονται με ότι καινούργιο. Είχες πάντα αγάπη για τις αλλαγές, ειδικά στην τέχνη, στη μουσική, στο μαγείρεμα.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μόνους ανθρώπους. Πρέπει να βοηθήσεις αυτούς, που είναι λιγότερο τυχεροί από σένα.

 

 

Είμαστε δηλαδή το ίδιο άτομο;;;;; :lol: :lol: :lol:

Απάτη αυτό το site

Μόλις βρήκες τον δίδυμο αδερφό σου!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Romania approximately in 875.

Your profession was philosopher, thinker. ( kai gynaika kai eksipni ?? >>> Panta protoporos !!!!)

Your brief psychological profile in that past life:

Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, waited till that life to be liberated. Sometimes environment considered you strange. (Ego ???? Strange ?? Ma giati?? Mipos eimai trelos !)

 

Lesson, that your last past life brought to present:

It always seemed to you, that you perceptions of the world are somewhat different. Your lesson -- to trust your intuition as your best guide in present life.

 

 

Plaka , plaka me perigrafei kala !!!

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.

 

You were born somewhere around the territory of modern Greece approximately in 1600.

 

Your profession was jeweler, watch-maker.Your brief psychological profile in that past life:

Such people are always involved with all new. You have always loved changes, especially in art, music, cooking.Lesson, that your last past life brought to present:

The world is full of ill and lonely people. You should help those, who are less fortunate than you are.

 

Δεν άλλαξα και πολύ :p Κάτι άσχετο : Πολοί απο εδω μέσα είχαμε γεννηθει στη Ελλάδα το 1600 και ειμασταν ορολογοποιοί :p Ποιες είναι οι πιθανότητες να είμαστε το ίδιο άτομο ??? :wacko::lol::blink::confused::shifty::alien:

Link to comment
Share on other sites

Διάγνωση:

 

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στην Ισπανία (Spain) γύρω στο 1200.

Το επάγγελμά σου ήταν ναύτης, μάγειρας, μαραγκός.

 

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φυσικό ταλέντο να ψυχολογείς, ήξερες πώς να χρησιμοποιήσεις τις ευκαιρίες. Ψύχραιμα και ήρεμα σε όποια κατάσταση.

 

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρόβλημά σου -- να μάθεις την αποφασιστικότητα και την επιμονή. Κάθε κακοτυχία πρέπει να τσακίζεται πάνω στη δυνατή θέλησή σου.

 

Τώρα θυμάσαι;

........................................................................................................

Πως γίνεται να είμαι ναύτης ή μαραγκός???? :confused: γυναίκα ήμουν έλεος, για μαγείρισσα το συζητάω.

Το μόνο που θυμάμαι από την προηγούμενη ζωή μου είναι ότι έζησα στον Τιτανικό!!! :blink:

 

Συμπέρασμα: Ήμουν μαγείρισσα στον Τιτανικό και εκτελούσα και χρέη ναύτη :D :D (Για τον μαραγκό θα το ψάξω)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Σαουδική Αραβία (Saudi Arabia) γύρω στο 1600.

Το επάγγελμά σου ήταν κατασκευαστής δρόμων, γεφύρων, προκυμαίων, δεξαμενών.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Επαναστατικός τύπος. Εμπνεόσουν από τις αλλαγές σε όλες τις σφαίρες - πολιτική, επιχειρήσεις, θρησκεία, οικογένεια. Μπορεί να ήσουν αργηγός.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημα σου -- να μάθεις την μετριοφροσύνη και την εμπιστοσύνη μέσα από πνευματικές πηγές. Θα πρέπει να πιστέψεις στον Υψηλό Λόγο.

 

Καλα το επαγγελμα που εκανα με τρελανε πω πω!Τα εκανα εγω αυτα?????????

Μπραβο μου....Ελπιζω να μην επεσε καμια γεφυρα.......

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στις ΗΠΑ Νότια-Ανατολικά (USA South-East) γύρω στο 1075.

Το επάγγελμά σου ήταν καλόγερος, μελισσοκόμος, μοναχικός πιστολέρο.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Τέτοιοι άνθρωποι πάντα ανακατεύονται με ότι καινούργιο. Είχες πάντα αγάπη για τις αλλαγές, ειδικά στην τέχνη, στη μουσική, στο μαγείρεμα.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Υπάρχει μια αόρατη επικοινωνία ανάμεσα στον υλικό και στον πνευματικό κόσμο. Το μάθημά σου -- να ψάξεις, να βρεις και να χρησιμοποιήσεις αυτή τη γέφυρα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Central England approximately in 875.

Your profession was teacher, mathematician, geologist.Your brief psychological profile in that past life:

Such people are always involved with all new. You have always loved changes, especially in art, music, cooking.Lesson, that your last past life brought to present:

The world is full of ill and lonely people. You should help those, who are less fortunate than you are. Now you remember?

εμμμμ... :O :worry: :O :worry: οχι.. :ooch:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου. ( :* )

Είχες γεννηθεί κάπου στη Βόρεια Αφρική (North Afrika) γύρω στο 525.

Το επάγγελμά σου ήταν βιβλιοθηκάριος, παπάς, αυτός που κρατούσε τις παραδόσεις της φυλής (μάγος). ( :ninja: )

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Αναζητητής της αλήθειας και της σοφίας. Μπορούσες να δεις τις μελλοντικές σου ζωές. Οι άλλοι σε αντιλαμβανόταν σαν ένα ιδεαλιστικό φωτισμένο μονοπάτι για το μέλλον. (respect plz :D )

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το μάθημά σου -- να αναπτύξεις ευγενικό τρόπο συμπεριφοράς απέναντι στους ανθρώπους, να αποκτήσεις το δώρο της κατανόησης και της συμπάθειας. ( :devil: :kill: :shoot: :rocket: )

 

Aυταααααά.... :lol: :blink:

[Φανταστείτε τι θα ήμουν στην προηγούμενη εξωγήινη ενσάρκωσή μου :alien: ]

Link to comment
Share on other sites

Diagnosis:

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation. You were born somewhere around the territory of modern Saudi Arabia approximately in 1050.

Your profession was builder of roads, bridges, docks.Your brief psychological profile in that past life:

 

Revolutionary type. You inspired changes in any sphere - politics, business, religion, housekeeping. Could be a leader.

 

Lesson, that your last past life brought to present:

You are bound to solve problems of pollution of environment, recycling, misuse of raw materials, elimination of radioactivity by all means including psychological methods. Now you remember?

 

 

Τρέλα.......... ήμουν γυναίκα, μπετατζής στη Σαουδική Αραβία. Την ώρα που έριχνα πλάκα με το φερετζέ στη μάπα, έκανα πολιτικές/θρησκευτικές αναλύσεις - προοδευτικές για το 1050 μΧ, και δε με λιθοβόλησε κανένας. Από την παλιά μου ζωή κληρονόμησα την 'αρχηγεία' - ως state of mind. Θα λύσω ΟΛΑ τα περιβαλλόντικά προβλήματα κτλ με όλα τα μέσα - ακόμα και με ψυχολογικές μέθοδες :X :X :X :X :X :X έλεος....

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Με ημερομηνια γεννησης 5/8/90 (τοτε γενηθηκα)

 

Διάγνωση: (ειμαι σοβαρα ?? :cry: :p )

--------------------------------------------------------------------------------

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι (χαλια :p ) γι αυτό αλλά ήσουνα γυναίκα στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στη Βόρεια Νέα Ζηλανδία (North New Zealand) γύρω στο 1350.

Το επάγγελμά σου ήταν τραπεζίτης, τοκογλύφος :p , παροχέας δανείων, δικαστής. :lol:

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Φυσικό ταλέντο να ψυχολογείς, ήξερες πώς να χρησιμοποιήσεις τις ευκαιρίες. Ψύχραιμα και ήρεμα σε όποια κατάσταση.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Το πρόβλημά σου -- να μάθεις ν αγαπάς και να εμπιστεύεσαι το Σύμπαν. Είσαι προορισμένος να σκέφτεσαι, :yahoo: να σπουδάζεις, να αντανακλάς(εεε??), να αναπτύξεις την εσωτερική σοφία. (ειμαι ο σοφος του Forum θα με ακουται :lol: )

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι; Εννοειται !!!! :p :D

--------------------------------------------------------------------------------

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς αισθάνεσαι γι αυτό αλλά ήσουνα άντρας στην προηγούμενη γήινη ενσάρκωσή σου.

Είχες γεννηθεί κάπου στο Θιβέτ (Tibet) γύρω στο 1475.

Το επάγγελμά σου ήταν καλλιτέχνης, μάγος, μάντης.

--------------------------------------------------------------------------------

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ της προηγούμενης ζωής σου:

Μποέμικη προσωπικότητα, μυστηριακή, υψηλά χαρισματική, ικανή να καταλαβαίνει αρχαία βιβλία. Οι μαγικές ικανότητες, μπορεί να ήταν υπηρέτες των σκοτεινών δυνάμεων.

--------------------------------------------------------------------------------

Το μάθημα, που έφερες από την προηγούμενη ζωή σου στην τωρινή:

Οι φοβισμένοι, μοναχικοί και αυτοεπιβεβαιωμένοι άνθρωποι είναι παντού, και το πρόβλημά σου -- να υπερβείς αυτές τις τάσεις στον εαυτό σου και μετά να βοηθήσεις άλλους ανθρώπους.

--------------------------------------------------------------------------------

Τώρα θυμάσαι;

eimai o monadikos edw mesa ton skoteinwn dynamewn?

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Filippines approximately in 775.

Your profession was writer, dramatist, organizer of rituals.Your brief psychological profile in that past life:

Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved.Lesson, that your last past life brought to present:

Your lesson -- to combat violence and disharmony in our world, to understand its roots and origins. All global problems have similar origins.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around the territory of modern Mexico approximately in 1800.

Your profession was dancer, singer, actor.Your brief psychological profile in that past life:

You had mind of a scientist, always seeking new explanations. Environment often misunderstood him, but respected his knowledge.Lesson, that your last past life brought to present:

Magic is everywhere around you, in most usual, most ordinary incidents. Your lesson -- to learn magic and to help people to see it clearly. You are magician!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ειναι απο τη σελιδα του BBC. Ειναι στα Αγγλικα και αυτο ισως δυσκολεψει μερικους. 20 ερωτησεις πολλαπλων επιλογων. Στη διαρκεια βγαζει καποια αποτελεσματα ανα πεντε ερωτησεις και στο τελος μια αναλυση του χαρακτηρισμου που θα σας δωσει το test. Personality test

 

Leader για μενα :cool:

 

Καλο θα ηταν να εμπαινε και δημοσκοπηση για να βαζει ο καθενας τι του εβγαλε το test αλλα οι χαρακτηρισμοι ειναι 16(Big Thinkers, Counsellors ,Go-getters ,Idealists ,Innovators ,Leaders ,Masterminds ,Mentors ,Nurturers ,Peacemakers ,Performers ,Providers ,Realists,Resolvers ,Strategists,Supervisors) και εχω την εντυπωση οτι στη δημοσκοπιση μπαινουν το πολυ 10 :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αυτά απο εμένα:)

 

Your answers suggest you are a Leader

The four aspects that make up this personality type are:

http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/images/mind/whatamilike/types/leader.gif

 

 

Summary of Leaders

 

  • Natural managers who strive for efficiency
  • See the big picture and make strategic plans for the future
  • Think of themselves as bright, independent and logical
  • May overlook other people's need for emotional support

ειμαι γεννημένος ηγέτης. Γιαυτό κάντε με Moderator. It's my destiny. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο τη σελιδα του BBC. Ειναι στα Αγγλικα και αυτο ισως δυσκολεψει μερικους. 20 ερωτησεις πολλαπλων επιλογων. Στη διαρκεια βγαζει καποια αποτελεσματα ανα πεντε ερωτησεις και στο τελος μια αναλυση του χαρακτηρισμου που θα σας δωσει το test. Personality test

 

Leader για μενα :cool:

 

Αρκετά ενδιαφέρον.

 

Your answers suggest you are a Leader

 

EDIT

Ακριβώς τα ίδια με τον billyavl

:)

 

Results

Your answers suggest you are a Leader

 

The four aspects that make up this personality type are:

Planner, Ideas, Heads and Extrovert

Summary of Leaders

 

* Natural managers who strive for efficiency

* See the big picture and make strategic plans for the future

* Think of themselves as bright, independent and logical

* May overlook other people's need for emotional support

Link to comment
Share on other sites

Your answers suggest you are a Supervisor.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

"Your answers suggest you are a Resolver

 

Summary of Resolvers

 

* Good at getting to the heart of a problem and quickly finding a solution

* Make rational decisions using the facts available

* Think of themselves as understanding, stable and easy-going

* May focus on short-term results and lose sight of the big picture"

 

Σχετικά καλά τα πήγε, όχι όμως ότι έπεσε και ακριβώς μέσα...

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

I am Mentor!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...