Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι εγω φιλε μου εχω αγορασει το t32+ , ιδια σειρα, ιδιος κατασκευαστης.

απλα αριστο!! ποιοτητα κατασκευης που ουτε σε πολυ ακριβες συσκευες δεν συναντας.

στη πραξη ειναι οπως το περιγραφουν. ουτε ενα κολλημα, καλη αναμονη με χρηση ιντερνετ, gps, ταινιες, μουσικη. αριστη ποιοτητα στις κλησεις σε κανονικη χρηση, με χρηση bluetooth η ανοικτη ακροαση.

κανει οτι και ενα πανακριβο htc με πολυ πολυ λιγοτερα χρηματα.

:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν κατάλαβα καλά, το τηλέφωνο έχει ένα επεξεργαστή στα 201 και 64 ραμ.

 

Αργό δεν είναι?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

χθες πηρα και εγω το κινητο...κινεζικο μεν αλλα πολυ καλο για τα λεφτα του! το αγορασα απο το chinavasion....εχει κανενας καταφερει τιποτα με τα mms???εγω εβαλα καποιες ρυθμισεις και θα κανω καποια τεστ να δω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλο αν δεν το φορτωσεις βεβαια με προγραμμα ναυτιλιας..δεν το εχω δοκιμασει με καποιο προγραμμα ναυτιλιας αλλα γενικα ειναι αρκετα καλο για τα λεφτα του και τα χαρακτηριστικα του..απλα εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος λογω windows..αν το θελει καποιος απο εδω μεσα ας μου πει..
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!!!:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Επιδή πρίν από 2 μήνες ήθελα να πετάξω 100ευρώ και πήρα αυτό το κινητό ,http://www4.ipmart.com/main/product/I68,L01,Dual,SIM,Card,Phone,With,JAVA,,Bluetooth,red,,1GB,118494.php?prod=118494 , ξέρει κανείς εάν λεεί κάτι??Το έχει πάρει κανείς ή είμαι ο πρώτος??Ρυθμίσεις για cosmote ξέρετε που μπορώ να βρώ?

 

Βέβαια όταν το πήρα πρίν 2 μήνες είχε πρόβλημα και το έστειλα πίσω και γυρίζει πάλι την δευτέρα

Link to comment
Share on other sites

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3082 .αυτο σιγουρα εχει πιο δυνατο επεξεργαστη και πιο μεγαλη ραμ.
Link to comment
Share on other sites

για πολλοστη φορα θα το επαναλαβουμε. για τις ρυθμισεις των mms και του ιντερνετ,των συγκεκριμενων κινητων,παμε στο www.jaga.gr και παταμε υποστηριξη. και οι πετρες το εχουν μαθει
Link to comment
Share on other sites

για πολλοστη φορα θα το επαναλαβουμε. για τις ρυθμισεις των mms και του ιντερνετ,των συγκεκριμενων κινητων,παμε στο www.jaga.gr και παταμε υποστηριξη. και οι πετρες το εχουν μαθει

 

Εγώ αν ήμουν η jaga πάντως,στη σελίδα με τις ρυθμίσεις θα είχα βάλει και όλα τα μοντέλα κινητών που φέρνω :lol: Όλοι από εκεί περνάμε :rolleyes:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

εχω το ίδιο πρόβλημα ακριβώς και γω με το bluetooth. Η αλήθεια είναι ότι και με άλλα κινητά συμβαίνει αυτό και όταν έκανες restart έστρωνε. Διαφορετικά νομίζω ότι πρέπει να πάει για σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ασ'τα αυτά και βάλε τα και εσύ στη σελίδα σου να έχουμε καβάτζα μην μας τα βγάλει ξαφνικά η jaga και ψαχνόμαστε

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν μπορώ να αλλάξω σε αυτό το τηλεφωνο τον τρόπο που γράφεις μηνύματα γιατί τα γράμματα είναι τόσο μικρά που λίγο ακόμη και θα χρειαζόμουν μικροσκόπιο για να τα δω:)

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ από κάπου να κατεβάσω εφαρμογές που να παίζουν σε αυτό το τηλεφωνο.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μπορεις να κανεις κατι για την γραφη μηνυματων. μπορεις να περασεις εφαρμογες τυπου java (.jar ειναι η καταλιξη τους). και αν δεν κανω λαθος η αναλυση της οθονης ειναι 240*320 οποτε μπορεις ευκολα να βρεις πολλες εφαρμογες.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον που έχει αυτό το κινητό να μου πει στο φάκελο startup των windows τι έχει μέσα. Δηλαδή ποια προγράμματα ξεκινάνε με την εκκίνηση του τηλεφώνου.

 

venividivici το destinator για smartphone δεν παίζει στο συγκεκριμένο τηλέφωνο. δεν μπορεί να βρει το gps.

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Επειδη διαβαζω για πολλά και διαφορα κινητά απο κίνα και γενικα καλά λόγια σκέφτομαι να πάρω κι εγω αλλά εχω απορίες σχετικά με τα sms.

Απ ότι εχω καταλάβει για να γραψεις ελληνικα πρεπει ναχεις υπομονη γιατί οι ελληνικοι χαρακτηρες ειναι παντα μετα τους λατινικούς. Ισχύει για όλα τα κινητα αυτό ή κάποια διαφοροποιούνται;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ισχυει. εκτος και αν παρεις καποιο σαν το κ599 που σου βγαζει πληκτολογιο πληρες στην οθονη με ολα τα ελληνικα γραμματα.
Link to comment
Share on other sites

το woto a8000 εχει στο πληκτρολογιο πρωτα τα ελληνικα,αλλα με περιορισμο στους 70 χαρακτηρες οπως ολα τα κινεζικα αλλωστε
Link to comment
Share on other sites

Guest SMYRNIOSL
πηρα το κινητο αυτο απο μια κινεζικη σελιδα και ειναι πολυ καλο μπορω να πω οτι εχει την καλυτερη ποιοτητα εικονας στην τηλεοραση απο ολα οσα εχω φερει.
Link to comment
Share on other sites

πηρα το κινητο αυτο απο μια κινεζικη σελιδα και ειναι πολυ καλο μπορω να πω οτι εχει την καλυτερη ποιοτητα εικονας στην τηλεοραση απο ολα οσα εχω φερει.

 

ε πες και σε μας απο πια σελιδα το πήρες :)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω πολλα κι ενα το εσκασε και το κυνηγαγα γυρω γυρω σε ολο τον πειραια.

τελικα γυρισε πισω μονο του και γρατζουναγε την πορτα να του ανοιξω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...