Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

6 ώρες πριν, Keraunos said:

Είσαι ψεύτης! Αν δεν έρθει στο δικό μου κινητό δεν πιστεύω κανένα σας! Και αν έρθει πάλι δεν θα σας πιστεύω! Έτσι πρέπει. Κανονικά αν υπάρξει υποστήριξη του F4 και του χρόνου τότε πιστεύω θα υπάρχει και για το δικό μας.

ΕΙΠΑ σε ενα φιλαράκι μεσα στην Xiaomi να σου την στείλει ..... 

 

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χάρη παρακαλώ. Όσοι βάλατε τo miui 14, δείτε πληρώνει κανονικά μέσω google pay? Έχουν αναφερθεί θέματα σε πολλές συσκευές με τo miui 14.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Keraunos said:

Δηλαδή η συσκευή παρέμεινε η Poco F3. Είχαν πει ότι θα γινόταν iPhone 14pro με την αναβάθμιση! Η συσκευή για κινητό κάνει τα πάντα. Η κάμερα άλλαξε τίποτα; Να δω πότε θα μεταμορφωθεί και το δικό μου σε 14-13!

Δεν παρατήρησα κάτι διαφορετικό στην κάμερα 

2 ώρες πριν, conan1 said:

Μια χάρη παρακαλώ. Όσοι βάλατε τo miui 14, δείτε πληρώνει κανονικά μέσω google pay? Έχουν αναφερθεί θέματα σε πολλές συσκευές με τo miui 14.
 

Σε εμένα όλα καλά με την global 

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, conan1 said:

Μια χάρη παρακαλώ. Όσοι βάλατε τo miui 14, δείτε πληρώνει κανονικά μέσω google pay? Έχουν αναφερθεί θέματα σε πολλές συσκευές με τo miui 14.
 

Καλημέρα .

Και σε εμένα όλα καλά με την global 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nnoutas said:

Εγώ αυτή έχω 

Screenshot_2023-03-11-12-03-57-032_com.android.settings-edit.jpg

Ναι η Ευρωπαϊκή είναι, το βλέπεις από τον κωδικό της έκδοσης TKH "EU" XM

Η Global όταν βγει θα είναι η έκδοση 14.0.4 απ' ότι είχα δει.

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Μετά από την αναβάθμιση σε 14 EU στο μενού Ρυθμίσεις ---> Πάντα ενεργή οθόνη&Οθόνη κλειδώματος τέρμα κάτω προστέθηκε και η επιλογή "Λειτουργία τσέπης" την οποία ενεργοποίησα αλλά δεν μου λειτουργεί. Θα έπρεπε να δουλεύει όπως η φωτογραφία που βάζω αλλά δεν το κάνει.Σε εσάς λειτουργεί;;

 

firefox_p16Q0gVkhA.png

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, tigreos said:

Μετά από την αναβάθμιση σε 14 EU στο μενού Ρυθμίσεις ---> Πάντα ενεργή οθόνη&Οθόνη κλειδώματος τέρμα κάτω προστέθηκε και η επιλογή "Λειτουργία τσέπης" την οποία ενεργοποίησα αλλά δεν μου λειτουργεί. Θα έπρεπε να δουλεύει όπως η φωτογραφία που βάζω αλλά δεν το κάνει.Σε εσάς λειτουργεί;;

 

firefox_p16Q0gVkhA.png

Μουφα ...... ουτε 'μενα ~ !

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους .

Το μόνο κουλό που βλέπω μετά την αναβάθμιση  σε εμένα είναι ότι πλέον ο Mi music player δεν παίζει κανένα mp3 αρχείο .

Εκτός από ένα πολύ μικρο σε διάρκεια αρχείο .

Όπως και να τον επιλέξεις πατώντας το εικονίδιο μουσική η και μέσα από την διαχείριση αρχείον σου γράφει ( άγνωστη μορφή η κατεστραμμένο   αρχείο )

Εγκατέστησα όλον  player και παίζουν κανονικότατα τα πάντα .

Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος ?                                            

Edited by stavai
Link to comment
Share on other sites

Κάνατε soft reset μετά την αναβάθμιση; Ίσως το σωστό είναι να γίνει hard reset γιατί άλλαξε android. Οποίος μπορεί να το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, tigreos said:

Μετά από την αναβάθμιση σε 14 EU στο μενού Ρυθμίσεις ---> Πάντα ενεργή οθόνη&Οθόνη κλειδώματος τέρμα κάτω προστέθηκε και η επιλογή "Λειτουργία τσέπης" την οποία ενεργοποίησα αλλά δεν μου λειτουργεί. Θα έπρεπε να δουλεύει όπως η φωτογραφία που βάζω αλλά δεν το κάνει.Σε εσάς λειτουργεί;;

 

firefox_p16Q0gVkhA.png

Την λειτουργία τσέπης την είχε πριν την αναβάθμιση.Το ξέρω γιατί έβγαλε στην γυναίκα μου αυτό το μήνυμα που έβαλες και αφού το googlαρα βρήκα ότι αν θέλεις να μην ξαναδείς το μήνυμα απενεργοποίησε την λειτουργία τσέπης.Πήγα και στο poco μου και υπήρχε και σε μένα ενεργοποιημένο.Ολα αυτά 12-15 ημέρες πριν την αναβάθμιση.

Η γυναίκα μου έχει το redmi 10c και εγώ το poco f3. Σε εμένα που ήταν ενεργοποιημένο για πολύ καιρό δεν είδα ποτέ αυτο το μήνυμα.Μάλλον δεν δουλεύει ή ο αισθητήρας του redmi 10c είναι πιο ευαίσθητος

Edited by George1968
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George1968 said:

Την λειτουργία τσέπης την είχε πριν την αναβάθμιση.Το ξέρω γιατί έβγαλε στην γυναίκα μου αυτό το μήνυμα που έβαλες και αφού το googlαρα βρήκα ότι αν θέλεις να μην ξαναδείς το μήνυμα απενεργοποίησε την λειτουργία τσέπης.Πήγα και στο poco μου και υπήρχε και σε μένα ενεργοποιημένο.Ολα αυτά 12-15 ημέρες πριν την αναβάθμιση.

Υπηρχε οντως απο πριν. 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα όλα καλά δουλεύουν μετά την αναβάθμιση. Ποτέ και σε κανένα τηλέφωνο, που είχα, δεν έχω κάνει soft - hard reset μετά από αναβάθμιση και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Εσείς που κάνετε reset δεν βαριέστε να στήνετε πάλι από την αρχή το κινητό σας;

Link to comment
Share on other sites

Soft reset ειναι πατώντας το κουμπί εκκίνησης και το κουμπί αύξησης έντασης μαζί για 5 δεύτερα κάνει επανεκκίνηση. Με αυτό δεν χάνεις τίποτα. Ηard reset είναι όταν κάνεις επαναφορά από το μενού .Αλλάξτε και την επέκταση μνήμης από 3 στα 5 γιγα.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Keraunos said:

Soft reset ειναι πατώντας το κουμπί εκκίνησης και το κουμπί αύξησης έντασης μαζί για 5 δεύτερα κάνει επανεκκίνηση. Με αυτό δεν χάνεις τίποτα. Ηard reset είναι όταν κάνεις επαναφορά από το μενού .Αλλάξτε και την επέκταση μνήμης από 3 στα 5 γιγα.

Το soft reset σε τι διαφέρει από την κανονική επανεκκίνηση; Η επέκταση της μνήμης αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Το Soft reset κάποιες φορές λύνει κάποια κολλήματα που μπορεί να είχε η συσκευή  μετά από ενημέρωση προγραμμάτων η λειτουργικού συστήματος. Η επανεκκίνηση δεν τα έλυνε. Το soft reset είναι σα να βγάζεις τη μπαταρία.Η επέκταση να σκεφτείς ότι η έκδοση με τα 8 για έχει 50 € περίπου παραπάνω από την έκδοση με τα 6 γιγα. Έτσι η google μας χαρίζει ευρώ κάνοντας τις συσκευές μας κατά 5 γιγα μεγαλύτερες.

Edited by Keraunos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nnoutas said:

Το soft reset σε τι διαφέρει από την κανονική επανεκκίνηση; Η επέκταση της μνήμης αξίζει;

Η επέκταση μνήμης πολλές φορές μόνο ζημιά κάνει, αν έχεις 8 ραμ ή την κλείνεις ή τη βάζεις στο ελάχιστο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, chios said:

Η επέκταση μνήμης πολλές φορές μόνο ζημιά κάνει, αν έχεις 8 ραμ ή την κλείνεις ή τη βάζεις στο ελάχιστο.

Εγώ έχω το μοντέλο με τα 6 gb ram και έχω κάνει την επέκταση με άλλα 2gb. Και εγώ νομίζω ότι δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites

Πριν το update στις ανοιχτές εφαρμογές υπήρχε δυνατότητα κρατώντας πατημένο πάνω να σου δίνει επιλογές.
Μετά το update δε γίνεται, πατώντας πάνω απλά κολλάει και δεν κάνει τίποτα. Μόνο σε αυτήν που έχει στη φωτό δίνει επιλογές.
Το κάνει σε κανέναν άλλον;04e7dff42196282726b4cfcab89bf406.jpg

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, stavai said:

Καλημέρα σε όλους .

Το μόνο κουλό που βλέπω μετά την αναβάθμιση  σε εμένα είναι ότι πλέον ο Mi music player δεν παίζει κανένα mp3 αρχείο .

Εκτός από ένα πολύ μικρο σε διάρκεια αρχείο .

Όπως και να τον επιλέξεις πατώντας το εικονίδιο μουσική η και μέσα από την διαχείριση αρχείον σου γράφει ( άγνωστη μορφή η κατεστραμμένο   αρχείο )

Εγκατέστησα όλον  player και παίζουν κανονικότατα τα πάντα .

Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος ?                                            

Και η λύση του προβλήματος κουρεμένη εφαρμογή μετά από αναβάθμιση .

Απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και όλα ΟΚ ! ! !         

Link to comment
Share on other sites

'Έκανα την αναβάθμιση και εγω, προβλημα με τον Nova Luncher, εκανα επανεγκατάσταση μετά απο λίγο κρεμάει και δεν μπορω να χρησιμοποιήσω καθολου το κινητο, δεν γυρνάει καν στον default του poco

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ap1986 said:

'Έκανα την αναβάθμιση και εγω, προβλημα με τον Nova Luncher, εκανα επανεγκατάσταση μετά απο λίγο κρεμάει και δεν μπορω να χρησιμοποιήσω καθολου το κινητο, δεν γυρνάει καν στον default του poco

Για δοκίμασε Luncher  Poco Release 4.38 1.55

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...