Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, Bayern4 said:

Βγήκαν  και μάλλον είναι pilot

Redmi Note 10 – Global Stable V13.0.3.0.SKGMIXM

Redmi Note 10 Pro – Global Stable V13.0.2.0.SKFMIXM

Μάλλον ναι

Link to comment
Share on other sites

σε μενα δεν ηρθε παντως το update που λετε  (12.5.7)

On 14/1/2022 at 12:48 ΜΜ, aloutosCY said:

Ποια Gcam χρησιμοποιείς;

 

1642962105206.jpg

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, fotios81 said:

Αν απενεργοποιήσω την βελτιστοποίηση miui τι θέματα θα έχει το κινητό;

Απλως θα σου ζηταει συνεχεια αποδοχη αδειων καθε φορα που πας να ανοίξεις μια εφαρμογη 

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα redmi note 11 θα έχουν amoled.αν δουλεύει κανονικά το AOD θα σημαίνει ότι κάτι παίζει με τις οθονες της σειράς 10

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fotios81 said:

Όλα τα redmi note 11 θα έχουν amoled.αν δουλεύει κανονικά το AOD θα σημαίνει ότι κάτι παίζει με τις οθονες της σειράς 10

Γιατι κατι μου λεει οτι δεν θα δουλευει κανονικα η AOD ουτε στο 11;

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikaki71 said:

Γιατι κατι μου λεει οτι δεν θα δουλευει κανονικα η AOD ουτε στο 11;

Σε poco f3 και στα mi δουλεύει κανονικά νομίζω.τι να παίζει; λόγω ότι είναι redmi;

Link to comment
Share on other sites

μονο στο poco f3 δουλευει κανονικα.στις γυναικασ μου στο mi 11 lite οχι.τωρα για τα αλλα mi δεν ξερω

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mpacardi said:

μονο στο poco f3 δουλευει κανονικα.στις γυναικασ μου στο mi 11 lite οχι.τωρα για τα αλλα mi δεν ξερω

Αααα μάλιστα.οποτε πολιτική της εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

Just now, fotios81 said:

Αααα μάλιστα.οποτε πολιτική της εταιρείας

τι να σου πω.κακως που δεν το εχουν δωσει να δουλευει οπως πρεπει ειναι μεγαλο φαουλτ απο την xiaomi

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpacardi said:

τι να σου πω.κακως που δεν το εχουν δωσει να δουλευει οπως πρεπει ειναι μεγαλο φαουλτ απο την xiaomi

Να δούμε με το 13 μήπως αλλά δεν το βλέπω

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, fotios81 said:

Όλα τα redmi note 11 θα έχουν amoled.αν δουλεύει κανονικά το AOD θα σημαίνει ότι κάτι παίζει με τις οθονες της σειράς 10

Σε ένα απο τα πρώτα review που ανέβηκαν youtube δείχνει οτι και εκεί 10 δευτερόλεπτα είναι μόνο. Και υποτίθεται έχει MIUI 13.Οπότε δεν υπάρχει σωτηρία..

 

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikos_96 said:

Σε ένα απο τα πρώτα review που ανέβηκαν youtube δείχνει οτι και εκεί 10 δευτερόλεπτα είναι μόνο. Και υποτίθεται έχει MIUI 13.Οπότε δεν υπάρχει σωτηρία..

 

😆 Όντως δεν υπάρχει σωτηρία

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, giorgos365 said:

Μια χαρα ειναι το κινητακι...

 

Μωρε το κινητό είναι τέλειο.εννοειται αυτό.απλα είναι φάουλ αυτό της εταιρείας.έχεις amoled ή δεν έχεις.ειναι στην επιλογή του αγοραστή μετά αν θα το έχει μόνιμα αναμμένο ή όχι.με ότι συνεπάγεται αυτό

Edited by fotios81
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει γραφτεί και παλιότερα εδώ ότι κλείνεις το miui optimization και μπορεί να ενεργοποιηθεί το AOD. Δεν ισχύει πλέον αυτό;

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelos said:

Νομίζω ότι έχει γραφτεί και παλιότερα εδώ ότι κλείνεις το miui optimization και μπορεί να ενεργοποιηθεί το AOD. Δεν ισχύει πλέον αυτό;

Ισχύει αλλά νομίζω σου χαλάει άλλα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, γιατί γίνεται τόσο ντορός για το always on display; Τόσο αναγκαίο είναι;

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, diamantis_69 said:

Να ρωτήσω, γιατί γίνεται τόσο ντορός για το always on display; Τόσο αναγκαίο είναι;

Αν δεν εχεις Led ουτε AOD,πως θα βλεπεις τις ειδοποιησεις,στον καφέ;

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikaki71 said:

Αν δεν εχεις Led ουτε AOD,πως θα βλεπεις τις ειδοποιησεις;Με μαντεψια;

Εντάξει τώρα! στην αρχή ανάβει αυτό που λέτε για 10" και αν το έχεις μαζί το καταλαβαίνεις. Αλλιώς πιστεύω δεν ειναι κόπος, να πατάμε το κουμπί λειτουργίας ή να κάνουμε διπλό ταπ για ενεργοποίηση φωτισμού οθόνης, για να τις δούμε...😉

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, diamantis_69 said:

Εντάξει τώρα! στην αρχή ανάβει αυτό που λέτε για 10" και αν το έχεις μαζί το καταλαβαίνεις. Αλλιώς πιστεύω δεν ειναι κόπος, να πατάμε το κουμπί λειτουργίας ή να κάνουμε διπλό ταπ για ενεργοποίηση φωτισμού οθόνης, για να τις δούμε...😉

Είναι μία ευκολία να υπάρχει. Για κάποιους που δεν θέλουν  ή δεν μπορούν, να έχουν πάντα το κινητό μπροστά τους, είναι σχεδόν αναγκαίο να υπάρχει AOD ή έστω led. Επίσης είναι πολύ εύκολο να προστεθεί από την xiaomi σε κάποιο update, όπως έχει σε πολλά άλλα τηλέφωνά της με amoled οθόνη. Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που δεν το έχει κάνει ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο,η εφαρμογή Θεματα δουλευει σε εσας;Απο χτες οποτε προσπαθω να βαλω ενα Θεμα μου γραφει οτι ο διακομιστής ειναι εκτος....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...