Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Αντε περιμένουμε εντυπώσεις......

Θεωρώ ότι είναι μία αναβάθμιση που έγινε για να γίνει.. δεν βλέπω κάτι να άλλαξε στο κινητό... άλλαξε Ο Μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς..

Ούτε κάτι αρνητικό βλέπω ούτε κάτι θετικό.. μπορεί κάποιος να έχει εντοπίσει κάποια πράγματα τα οποία δεν έχω δει εγώ Καθώς την έβαλα πριν από τρεις ώρες ενδιάμεσα της δουλειάς μου χωρίς να έχω προλάβει να τον σκαλίσω τόσο..

Όποιος άλλος την έχει βάλει ας μας πει εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, challenge143 said:

Αντε περιμένουμε εντυπώσεις......

οι πρωτες εντυπωσεις ειναι burn in στην περιοχη των notifications μεσα σε λιγες ωρες! 🤣

Link to comment
Share on other sites

οι πρωτες εντυπωσεις ειναι burn in στην περιοχη των notifications μεσα σε λιγες ωρες! 
Me too!!

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα προς το παρόν μένουμε εκεί που είμαστε όσοι δεν το έχουν κάνει.  Αν κ το έχουν παραδεχτεί είναι θέμα χρόνου να διορθωθεί από ότι έχω διαβάσει.  Το περίεργο είναι ότι στο s23u κανένας δεν το έχει παρατηρήσει κ εδώ έχουμε ήδη 2 άτομα.  🤔

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, vasilismf said:

οι πρωτες εντυπωσεις ειναι burn in στην περιοχη των notifications μεσα σε λιγες ωρες! 🤣

Γιααα ανέβασε screenshot για να δούμε και εμείς? Πότε φαίνεται? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, challenge143 said:

Μάλιστα προς το παρόν μένουμε εκεί που είμαστε όσοι δεν το έχουν κάνει.  Αν κ το έχουν παραδεχτεί είναι θέμα χρόνου να διορθωθεί από ότι έχω διαβάσει.  Το περίεργο είναι ότι στο s23u κανένας δεν το έχει παρατηρήσει κ εδώ έχουμε ήδη 2 άτομα.  🤔

Κάνεις δεν έχει  burn in ούτε εσείς ούτε εμείς με τα 23...προφανώς οι φίλοι αστιευονται 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. S22 U εδω και ολα καλα, κανενα burn in. Και το update καλοδεχουμενο. Εδωσε μια φρεσκαδα στο κινητο... Κανενα update δεν θα αλλαξει τα πραγματα τα οποια κανουμε στο κινητο μας. Δεν περιμενω ποτε θαυματα απο τις ενημερωσεις αλλα ειναι καλοδεχουμενες οσο μας τις δινουν.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το γράψανε δεν κατάλαβα ότι κάνουν πλάκα για το burn in. 😄

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει burn in πουθενά,ακόμα κ στις χειρονομίες η μπάρα κάτω έχει από πίσω μαύρο φόντο για να μην υπάρχει τέτοιο θέμα. Δύσκολα να δεις κάψιμο στη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όσοι έχετε περάσει την 6 πως το βλέπετε την συσκευή;  έχει αρκετά bugs?  Οι όλα οδεύουν περίφημα; 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, challenge143 said:

Όσοι έχετε περάσει την 6 πως το βλέπετε την συσκευή;  έχει αρκετά bugs?  Οι όλα οδεύουν περίφημα; 

Κανενα προβλημα....!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα θέμα που δεν ξέρω αν σχετίζεται με την 6 ή το android 14 ή με κάποια λαλακια της Google.   Μετά την αναβάθμιση, δεν μπορώ να πληρώσω από το κινητό και το Google wallet ενώ ακόμη και αγορά να πάω να κάνω σε κάποιο παιχνίδι ή εφαρμογή , συνεχώς μου την απορρίπτει και λέει ότι *ή κάρτα δεν μπορεί να επαληθευτεί επικοινωνήστε με την τράπεζα σας *. Σημειωτέον η κάρτα σαν κάρτα δουλεύει μια χαρά. Κάτι με την Google έχει χαλάσει. Έχει συμβεί σε άλλον?

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vriz27 said:

Εγώ έχω ένα θέμα που δεν ξέρω αν σχετίζεται με την 6 ή το android 14 ή με κάποια λαλακια της Google.   Μετά την αναβάθμιση, δεν μπορώ να πληρώσω από το κινητό και το Google wallet ενώ ακόμη και αγορά να πάω να κάνω σε κάποιο παιχνίδι ή εφαρμογή , συνεχώς μου την απορρίπτει και λέει ότι *ή κάρτα δεν μπορεί να επαληθευτεί επικοινωνήστε με την τράπεζα σας *. Σημειωτέον η κάρτα σαν κάρτα δουλεύει μια χαρά. Κάτι με την Google έχει χαλάσει. Έχει συμβεί σε άλλον?

Οχι εμενα οι καρτες δουλεύουν κανονικά ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας.. εχω το s21 ultra και οταν το συνδέω με τα Huawei Freebuds pro ( το ακουστικό είναι εκτός θήκης) οταν με καλουν ο ήχος κλήσης ακούγεται  μόνο απο το ακουστικο και οχι απο το τηλέφωνο.. το θέμα είναι πως όταν εχω αφήσει το ακουστικο στο γράφειο πχ. και με καλέσει κάποιος δεν ακούω την κλήση και δεν απαντώ έγκαιρα.. γινεται να έχω συνδέσει τα ακουστικά και οταν με καλούν να χτυπάει η κλήση και στο τηλέφωνο;; νομιζω πως αυτο άλλαξε με την 6 και μετά αλλά δεν είμαι σίγουρος..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν την έχω κάνει ακόμα την ενημέρωση σε ui6 επειδή έχω αυτά τα ακουστικά  κ εγώ δουλεύουν άψογα.  Άρα λες με την ενημέρωση έγινε; 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό υπέθεσα αλλά για να το επιβεβαιώνεις και εσύ λογικά αυτό είναι.. το ζήτημα είναι να βρούμε τη ρύθμιση που το φτιάχνει..

Ασχετο αλλά για μένα καλό θα είναι να την κάνεις την αναβάθμιση να ευχαριστηθείς το κινητό σου καθώς δεν έχουμε παρατηρήσει κάτι το οποίο να χαλάει το κινητό..

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Τελικά επειδή πρόσφατα κατέβασα το  sound assistant,  εχει επιλογή οι ήχοι κλησεων ,ειδοποιήσεων και ξυπνητηριριών να ακούγονται μλονο μέσω των ακουστικών και τα απενεργοποίησα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.. ξέρει κανείς αν θα πάρουμε επόμενη έκδοση Android;;; Νομίζω η 6 είναι η τελευταία..

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι η τελευταία κ να εύχεσαι μην κάνουν καμία πατάτα με τις τελευταίες αναβαθμίσεις τους γιατί η συσκευή είναι αστέρι κ πάει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, challenge143 said:

Ναι είναι η τελευταία κ να εύχεσαι μην κάνουν καμία πατάτα με τις τελευταίες αναβαθμίσεις τους γιατί η συσκευή είναι αστέρι κ πάει μια χαρά.

Αν το εύχομαι λέει..

 

Την εβαλες την 6;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...