Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα να πάρω δεκαευρη κάρτα κοσμοτε από περίπτερο και μου λέει ο τζες ότι κάνει 0,5€ παραπάνω για να την πάρεις διότι κάναμε λέει κάτι σαν σύμβαση όλα τα περίπτερα για τις προμήθειες...κάτι τέτοιο τελοσπαντων. Όχι ευχαριστώ πολύ του λέω και πήγα και έβαλα σε κατάστημα κοσμοτε. (δεν είχα κάρτα τράπεζας εκείνη την στιγμή για να ανανεωνα από εκεί)

Μόνο με χρεωστικη που δίνει και δώρο 500mb αν βάλεις 10αρα αν και συνήθως βάζω 2 5αρες. Άκου προμήθεια σε κάρτα που ήδη κρατάνε ένα σωρό φόρο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόνο με χρεωστικη που δίνει και δώρο 500mb αν βάλεις 10αρα αν και συνήθως βάζω 2 5αρες. Άκου προμήθεια σε κάρτα που ήδη κρατάνε ένα σωρό φόρο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Ναι ναι μόνο με χρεωστική, σωστό και αυτό που λες για δύο πεντάρες. Θυμάμαι το ποστ που παλιότερα είχες γράψει.

 

Πέρα βρέχει ρε... Προμήθεια άκου εκεί. Θέλουν να αρμεγουν από παντού.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να πάρω δεκαευρη κάρτα κοσμοτε από περίπτερο και μου λέει ο τζες ότι κάνει 0,5€ παραπάνω για να την πάρεις διότι κάναμε λέει κάτι σαν σύμβαση όλα τα περίπτερα για τις προμήθειες...κάτι τέτοιο τελοσπαντων. Όχι ευχαριστώ πολύ του λέω και πήγα και έβαλα σε κατάστημα κοσμοτε. (δεν είχα κάρτα τράπεζας εκείνη την στιγμή για να ανανεωνα από εκεί)

Καλά λένε ο Έλληνας στην κομπίνα πρώτος!

 

Δεν παίζει τέτοιο σενάριο ο περιπτεράς θα έψαχνε για κορόιδα. Θα το έχει κάνει και σε άλλο άτομο για να στο κάνει εσένα... Και όποιος την πατήσει.. Ρε τον απατεώνα

 

Ότι κέρδος είναι να βγάλει (προμήθεια) έχει συμφωνηθεί με την εταιρεία του έχει σύμβαση... Το κέρδος από εκεί είναι ποτέ από τον πελάτη. ρε τον απατεώνα!

 

Ούτε τσίχλα από εκεί. :D θα βάλει προμήθεια :p

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι μόνο με χρεωστική, σωστό και αυτό που λες για δύο πεντάρες. Θυμάμαι το ποστ που παλιότερα είχες γράψει.

 

Πέρα βρέχει ρε... Προμήθεια άκου εκεί. Θέλουν να αρμεγουν από παντού.

Ότι θέλουν κάνουν στην κυριολεξία. Αυτοί τη δουλειά τους ακόμα και αν είναι να μας κλέβουν και εμείς τη δουλειά μας. Έχω να βάλω κάρτα πάλι περίπτερο 2 3 χρόνια. Όλα με χρεωστικη και λογαριασμους με e-Banking. Απλά ναι υπάρχει πάρα πάρα πολύς κόσμος που δεν έχει ιδέα και τα πληρώνει και χάνει ένα σωρό προνόμια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε να καλείτε το 13555 για το ημερήσιο δώρο των 1 GB.

 

ΥΓ άστα να πάνε Κίνγκ.. Εύχομαι να μην ξεγελαστηκε κάποιος αλλά για να το ζητάει έτσι απροκαλυπτα ο περιπτερας μάλλον την πατησανε κάποιοι... Για φαντάσου να είναι και βράδυ κιόλας και να μην έχεις από που να βάλεις.. Και εμένα οι online συναλλαγές με έχουν σώσει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα ότι για να κάνεις μεταφορά ευρώ από καρτοκινητό σε ά;λλο καρτοκινητό πρέπει να έχεις κάνει ανανέωση 20 ευρώ τους τελευταίους 4 (νομίζω) μήνες. Ξέρετε να μου πείτε πού είναι αναρτημένοι αυτοί οι όροι για να τους διαβάσω;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει! Σήμερα πήρα!!

Η προσφορά είναι για arabica blend και brazilian blend ΜΟΝΟ! 1+1 δώρο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δώσε μου 10 λεπτά να το κοιτάξω και σου λέω.

 

Αύτα είναι όλα τα καταστήματα που συμμετέχουν στην προσφορά everest

f67801254a2f294c1fd5337e4a703548.jpg

 

Στέλνεις κενό sms (η μία τέλεια αν δεν στέλνει κενό) στο 19019 και το κόστος του μηνύματος είναι 0.20€

 

Ο κωδικός διαρκεί αν θυμάμαι καλά 12 μέρες και μέσα σε αυτό το διάστημα μπορείς να τον χρησιμοποιησεις πάνω από 1 φορά. Πχ σήμερα θα πάρεις καφέ από Έβερεστ αύριο μπέργκερ από burger house κτλ. Δες στην λίστα αν είναι μέσα η περιοχή σου.

 

 

Η μπορείς να πάρεις και κωδικό online

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_deal.jsp?catalogRefIds=sku1380029&productId=prod1460012&id=d4y_cat150026

 

Εδώ είναι όλες οι προσφορές

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_home.jsp%3Bjsessionid=AwK4OlhYwOJIwm3fNElQqdDd3GCmojFDZ1TbETyTJn46lEw-iHL1!1177083595?_requestid=7769227

 

Σε ευχαριστω που το εψαξες.Τα καταστηματα στη Θεσσαλονικη ειναι στο κεντρο,ποσειδων

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ισχύει! Σήμερα πήρα!!

Η προσφορά είναι για arabica blend και brazilian blend ΜΟΝΟ! 1+1 δώρο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δώσε μου 10 λεπτά να το κοιτάξω και σου λέω.

 

Αύτα είναι όλα τα καταστήματα που συμμετέχουν στην προσφορά everest

f67801254a2f294c1fd5337e4a703548.jpg

 

Στέλνεις κενό sms (η μία τέλεια αν δεν στέλνει κενό) στο 19019 και το κόστος του μηνύματος είναι 0.20€

 

Ο κωδικός διαρκεί αν θυμάμαι καλά 12 μέρες και μέσα σε αυτό το διάστημα μπορείς να τον χρησιμοποιησεις πάνω από 1 φορά. Πχ σήμερα θα πάρεις καφέ από Έβερεστ αύριο μπέργκερ από burger house κτλ. Δες στην λίστα αν είναι μέσα η περιοχή σου.

 

 

Η μπορείς να πάρεις και κωδικό online

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_deal.jsp?catalogRefIds=sku1380029&productId=prod1460012&id=d4y_cat150026

 

Εδώ είναι όλες οι προσφορές

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_home.jsp%3Bjsessionid=AwK4OlhYwOJIwm3fNElQqdDd3GCmojFDZ1TbETyTJn46lEw-iHL1!1177083595?_requestid=7769227

 

Σε ευχαριστω που το εψαξες.Τα καταστηματα στη Θεσσαλονικη ειναι ολα μεσα(κεντρο στη κουσκουρα,στο ποσειδωνιο,στην εθνικης αντιστασεως ψηλα στο τερμα της ανδριανοπουλεως(λιγο πιο κατω απο το πλαισιο).Γενικως ειναι ολα τα καταστηματα εντος πολης και στη Βουλγαρη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ότι θέλουν κάνουν στην κυριολεξία. Αυτοί τη δουλειά τους ακόμα και αν είναι να μας κλέβουν και εμείς τη δουλειά μας. Έχω να βάλω κάρτα πάλι περίπτερο 2 3 χρόνια. Όλα με χρεωστικη και λογαριασμους με e-Banking. Απλά ναι υπάρχει πάρα πάρα πολύς κόσμος που δεν έχει ιδέα και τα πληρώνει και χάνει ένα σωρό προνόμια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Ισχυει,εχεις πολυ δικαιο σε αυτο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Έχω μια απορία... Έχω Cosmote Whats up (απλή κάρτα και όχι συμβόλαιο) το φοιτητικό πακέτο και το ανανεώνω κάθε μήνα παίρνοντας τηλέφωνο το 1330. Μπορώ να ενεργοποιώ το πακέτο αυτό και ενώ βρίσκομαι στο εξωτερικό ? Μπορώ να πάρω τηλέφωνο το 1330 στο εξωτερικό? Αν όχι, πώς μπορώ να ενεργοποιώ πακέτα εκτός Ελλάδας?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Έχω μια απορία... Έχω Cosmote Whats up (απλή κάρτα και όχι συμβόλαιο) το φοιτητικό πακέτο και το ανανεώνω κάθε μήνα παίρνοντας τηλέφωνο το 1330. Μπορώ να ενεργοποιώ το πακέτο αυτό και ενώ βρίσκομαι στο εξωτερικό ? Μπορώ να πάρω τηλέφωνο το 1330 στο εξωτερικό? Αν όχι, πώς μπορώ να ενεργοποιώ πακέτα εκτός Ελλάδας?

 

Νομίζω πως μπορείς να τα ενεργοποιείς, μπαίνοντας στο m.whatsup.gr από το smartphone σου.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το what's up το έχω απλά για να με καλούν όσοι γνωστοί έχουν what's up, και απλά κάθε 1-2 μήνες βάζω μέσω της χρεωστικής μου € 5.00.

 

Αρχές Σεπτεμβρίου θα πάω για 1 βδομάδα στο Εδιμβούργο και το Λονδίνο, και θα ήθελα να μου πείτε τι ακριβώς να κάνω για να έχω χρόνο ομιλίας και κυρίως internet.

Μου προτείνετε την 1η του μήνα να βάλω κάρτα € 10.00 για να πάρω το δώρο των 500Mb, και με τα λεφτά που θα έχω μαζεμένα από τις ανανεώσεις να αγοράσω χρόνο ομιλίας ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ (νομίζω αυτό το πακέτο χρειάζεται για τις κλήσεις μέσω roaming), και κάποιο πακέτο για Mb;

 

Επίσης διάβασα χτες και ένα post εδώ μέσα για κλήση στο 13555 και δώρο 1Gb.

 

 

Κυρίως μ' ενδιαφέρει το internet.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε να καλείτε το 13555 για το ημερήσιο δώρο των 1 GB.

 

ΥΓ άστα να πάνε Κίνγκ.. Εύχομαι να μην ξεγελαστηκε κάποιος αλλά για να το ζητάει έτσι απροκαλυπτα ο περιπτερας μάλλον την πατησανε κάποιοι... Για φαντάσου να είναι και βράδυ κιόλας και να μην έχεις από που να βάλεις.. Και εμένα οι online συναλλαγές με έχουν σώσει.

Να σε καλά και θα το ξεχνουσα το 13555. Σήμερα όλη μέρα θα λείπω οπότε μου έκατσε λουκούμι το 1GB. LTE και τα μυαλά στα κάγκελα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ένα περίεργο πράγμα εδώ που είμαι.

 

Με 2G 3G 4G στις ρυθμίσεις δεν πιανω καθόλου σήμα. Με μόνο LTE πιάνω κανονικά 4G. Παράξενα πράγματα.

 

 

Screenshot_20170623-101954.png

Screenshot_20170623-102019.png

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Φέτος θα βγει σχετικά φτηνά το καλοκαίρι με το after dark 10GB με 5 ευρώ για χρήση 10-8.Παράλληλα με το GIGA DAY που δίνει 1GB με 1 ευρώ για 1 ημέρα, έχεις με 30 ευρώ 30GB όταν το internet on the go δίνει με 30 ευρώ 5GB...απλά θα πρέπει να κάνουμε ενεργοποίηση κάθε μέρα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος θα βγει σχετικά φτηνά το καλοκαίρι με το after dark 10GB με 5 ευρώ για χρήση 10-8.Παράλληλα με το GIGA DAY που δίνει 1GB με 1 ευρώ για 1 ημέρα, έχεις με 30 ευρώ 30GB όταν το internet on the go δίνει με 30 ευρώ 5GB...απλά θα πρέπει να κάνουμε ενεργοποίηση κάθε μέρα.

 

αμα δεν εχεις πακετο δεδομενων μπορεις να το ενεργοποιησεις και μεσω κλησης; ή χρειαζεται ιντερνετ; .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

αμα δεν εχεις πακετο δεδομενων μπορεις να το ενεργοποιησεις και μεσω κλησης; ή χρειαζεται ιντερνετ; .

 

Χρειαζεται ιντερνετ.Μεσω κλησης δεν ξερω,αλλα με το My Internet ανοιχτο χωρις χρεωση δεδομενων εχετε προσβαση στο m.whatsup.gr για να βαλετε τα πακετα που θελετε και να δειτε το υπολοιπο(για οσους δεν εχουν το whats up app).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Προχθές προσθεσα με τη χρεωστική 10 ευρώ στα παιδια και έδωσε σύνολο 1500 gb. Χθες έβαλα με την χρεωστική 10 ευρώ στην γυναίκα και έδωσε μόνο 500gb. Τι παίζεται?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προχθές προσθεσα με τη χρεωστική 10 ευρώ στα παιδια και έδωσε σύνολο 1500 gb. Χθες έβαλα με την χρεωστική 10 ευρώ στην γυναίκα και έδωσε μόνο 500gb. Τι παίζεται?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με 10αρα με χρεωστικη η paypal έχεις

 

500mb για 15 μέρες

500mb για 1 μηνα

Πάρε μοίρασε 300mb να στείλεις

100mb για σένα πάλι από πάρε μοίρασε

Reload it ανάλογα το δώρο

 

Στην εφαρμογή του what's up πρέπει να ενεργοποιήσεις να πέρνεις 500mb με κάθε 10αρα στον ίδιο αριθμό. Αλλιώς περνεις μόνο τα άλλα 500. Κοίτα παρακατω. Με το reload it παίζεις και ένα παιχνίδι με τη σαΐτα μετά και πέρνεις και από εκεί και άλλο δώρο.

 

dec4e57d765d7cda812ef895be3d9ed9.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

αμα δεν εχεις πακετο δεδομενων μπορεις να το ενεργοποιησεις και μεσω κλησης; ή χρειαζεται ιντερνετ; .

Στη σελ'ιδα του WU λέει:Μπορείς να ενεργοποιήσεις τα AFTER DARK πακέτα μέσα από το What’s Up Application, What’s Up mobile site, καλώντας 1330 ή στέλνοντας dark1 στο 1330 για το πακέτο με τα 10GB, dark2 στο 1330 για το πακέτο με τα 5.000’ προς WHAT’S UP

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω κάποιες ερωτήσεις επειδή δεν ξερω πως παιζει το Whatsup

Σκεπτομαι να βάλω μια τετοια καρτα για δεδομενα σε ενα MiFi για να περάσουν το καλοκαιρι τα πιτσιρικια στο νησι

Οι απορίες μου ειναι

 

1) Γινεται ;

2) Υποθετω οτι αφού ενεργοποιησω το πακέτο σε ενα κινητό θα πρέπει να φορτώσω data και να βάλω μετά την καρτα στο MiFi

3) Aν στην πορεία χρειστω καποιο πακέτο ιντερνετ που ενεργοποιείται μόνο μέσω από την εφαρμογή του Whatsup μπορώ να το κάνω από το κινητό χωρίς να εχω την SIM ? Η θα πρέπει να εναλλάσσω την SIM ?

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω κάποιες ερωτήσεις επειδή δεν ξερω πως παιζει το Whatsup

Σκεπτομαι να βάλω μια τετοια καρτα για δεδομενα σε ενα MiFi για να περάσουν το καλοκαιρι τα πιτσιρικια στο νησι

Οι απορίες μου ειναι

 

1) Γινεται ;

2) Υποθετω οτι αφού ενεργοποιησω το πακέτο σε ενα κινητό θα πρέπει να φορτώσω data και να βάλω μετά την καρτα στο MiFi

3) Aν στην πορεία χρειστω καποιο πακέτο ιντερνετ που ενεργοποιείται μόνο μέσω από την εφαρμογή του Whatsup μπορώ να το κάνω από το κινητό χωρίς να εχω την SIM ? Η θα πρέπει να εναλλάσσω την SIM ?

 

Βάλε Frog. Έχει καλύτερο πακέτο για internet.

Link to comment
Share on other sites

1)ναι αλλά μπορείς να βάλεις την κάρτα σε ένα smartphone και να γίνει σποτ!

2)ναι

3)Πρέπει να την βγάζεις ξανά.Γιαυτό προτίνω να μπει μόνιμα σε ένα κινητό.

Μπορείς να βάζεις το πακέτο after dark όπου με 5 ευρώ έχεις 10GB για χρήση 10 το βράδυ έως 8 το πρωι, αν βολεύουν οι ώρες.Επίσης έχει το giga day όπου 1GB με 1 ευρώ για 1 ημέρα άρα στο μήνα 30GB με 30 ευρώ, πολύ φθηνότερα από άλλες λήσεις!Τέλος υπάρχει και το giga sk όπου δίνει 3GB με 2 ευρώ για το ΣΚ.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Για την κάρτα υπάρχει λύση κλείνει το mifi και έχει μια άλλη κάρτα σε ένα άλλο τηλέφωνο έστω και με κουμπιά και κάνει ενεργοποίηση του πακετο θα πρέπει όμως να πάει στο Γερμανό να βγάλει twin sim

 

Όσο για το τι θα σε συμφέρει καλύτερα και εγώ λέω Frog υπάρχει πακέτο με 4GB Με 4.44€

 

Και υπάρχουν και τα πακέτα 1GB την μέρα και 3GB το ΣάββατοΚυριάκο

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βολεύει το after dark δεν συμφέρει το frog.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση 10 ευρω απο χρεωστική κάρτα και εδωσε δώρο 500 mb για 15 μερες και αλλα 500 για 1 μηνα.

 

*AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY ΠPAΓMATOΠOIHΣEΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB ΓIA 15 HMEPEΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI ME KAΘE ANANEΩΣH AΠO 10€, ΣTA ΔIKTYA KATAΣTHMATΩN COSMOTE & ΓEPMANOΣ 'H ONLINE ME ΠIΣTΩTIKH/XPEΩΣTIKH KAPTA.

 

* TΩPA DATA: AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY EKANEΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB INTERNET ΓIA 1 MHNA. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA!

 

Συγγνώμη για τα κεφαλαια αλλα εκανα copy paste απο κινητό

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...