Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις πατησα το link ειδα οτι εχει τον αριθμο μου προφανως απο περυσι:lol::lol::lol: Παντελλως χαλια και αδιαφορα δωρα, ξοδευτηκαν και φετος.
δε μου στειλες τπτ.:(
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην καρτοκινητή WU τα λεπτά ομιλίας δεν μεταφέρονται και εξηγούμαι.

Έληγε σήμερα στις 12:00 το πακέτο των 200' προς όλους και επείδη είχα ακόμα 48' ομιλίας προς όλους , είπα να αγοράσω ξανά το ίδιο πακέτο πριν τις 12:00 για να προστεθούν τα εναπομείναντα λεπτα στα επόμενα και να λήξουν όλα μαζί σε ένα μήνα. Αμ δε. Τα 48' τα πήρανε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν μεταφέρονταν τα λεπτά ομιλίας στην καρτοκινητή cosmote. Mόνο τα mb.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν μεταφέρονταν τα λεπτά ομιλίας στην καρτοκινητή cosmote. Mόνο τα mb.

Α οκ τοτε, όσες φορές και ειπωθεί θα το ξεχνάω..:p

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε μπλόκ στην σελίδα η μόνο σε εμένα είναι?

 

as.cosmote.gr - Access Denied

Error code 15

This request was blocked by the security rules

2016-12-12 12:23:51 UTC

Your IP85.115.52.202|Proxy IP149.126.74.63(ID 10459)

Powered by Incapsula

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

μπα, σε σενα, μπαινουμε

Mπήκα και από το κινητό με δεδομένα και μου δείχνει το ίδιο.Έστειλα τα 100 λεπτά και μετά μου πέταξε την σελίδα αυτή και δεν ξαναμπαίνει.Ήρθε μήνυμα πάντως ότι πήγαν τα 100' οκ.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Mπήκα και από το κινητό με δεδομένα και μου δείχνει το ίδιο.Έστειλα τα 100 λεπτά και μετά μου πέταξε την σελίδα αυτή και δεν ξαναμπαίνει.Ήρθε μήνυμα πάντως ότι πήγαν τα 100' οκ.

 

Έχετε υπόψη σας ότι η σελίδα xmas δεν ανοίγει με data από δώρο ΜΒ στο κινητό σας (μέσω αυτού του xmas δώρου).

Link to comment
Share on other sites

Μολις πατησα το link ειδα οτι εχει τον αριθμο μου προφανως απο περυσι:lol::lol::lol: Παντελλως χαλια και αδιαφορα δωρα, ξοδευτηκαν και φετος.

 

το νουμερο το χει λογικα λογο των chache του υπολογιστη σου στην συγκεκριμενη σελιδα....δεν εχει να κανει με την cosmote αλλα φυσικα θα μπορουσαν να κανουν μια ανανεωση της αυτοι αλλαξαν μονο το ετος!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Στην προσφορά 400' προς όλους και 1 gb στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα η προσφορά ισχύει για ένα μήνα από την ημερομηνία της ανανέωσης ή από την πρώτη του μήνα? Επειδή είμαι στο εξωτερικό και θα γυρίσω στις 26 Δεκεμβρίου, άμα κάνω ανανέωσή 5€ θα ισχύει 26/12έως 26 01 ή θα αρχίσει να ισχύει από την 1Ιανουαρίου? Edited by eftihios
Link to comment
Share on other sites

400 λεπτά προς WHAT’S UP και 200 λεπτά προς όλους με 7,06€ για να μη σταματάς να μιλάς! Ενεργοποίησε το ΤΩΡΑ online από το WHAT’S UP application ή το m.whatsup.gr και σου ‘ρχονται δώρο άλλα 100’ προς όλους. Mάθε περισσότερα στο http://www.whatsup.gr

 

Από ποστ του WHAT’S UP στο Facebook

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

400 λεπτά προς WHAT’S UP και 200 λεπτά προς όλους με 7,06€ για να μη σταματάς να μιλάς! Ενεργοποίησε το ΤΩΡΑ online από το WHAT’S UP application ή το m.whatsup.gr και σου ‘ρχονται δώρο άλλα 100’ προς όλους. Mάθε περισσότερα στο http://www.whatsup.gr

 

Από ποστ του WHAT’S UP στο Facebook

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

 

Νομίζω καλύτερη προσφορά έχει το cu με 400 προς cu και άλλα 400 προς όλους με 6€ ακριβώς, αντί για 7.06 στο what's up

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερη προσφορά έχει το cu με 400 προς cu και άλλα 400 προς όλους με 6€ ακριβώς, αντί για 7.06 στο what's up

 

Αυτό που λες, το έχει η κόκκινη με 8€.

Με 300΄προς όλους έχει με 6€.

Link to comment
Share on other sites

Στην προσφορά 400' προς όλους και 1 gb στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα η προσφορά ισχύει για ένα μήνα από την ημερομηνία της ανανέωσης ή από την πρώτη του μήνα? Επειδή είμαι στο εξωτερικό και θα γυρίσω στις 26 Δεκεμβρίου, άμα κάνω ανανέωσή 5€ θα ισχύει 26/12έως 26 01 ή θα αρχίσει να ισχύει από την 1Ιανουαρίου?

 

Παιδιά κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν τη ξερω τη προσφορα, αλλα με παρομοια πραγματα που εχω ακουσει, συνηθως μολις κανεις την ανανεωση, ξεκιναει και ο μηνας, ειτε ειναι 1 ειτε 10 του μηνα

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοινως το πιο πιθανο ειναι να ισχυει απο 26/12 μεχρι 26/01

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες μια απορια, πως μπορω να κανω να μη φαινονται τα στοιχεια μου οταν κανει καποιος αναζητηση τον αριθμο τηλεφωνου που εχω; βγαζει ακομη και την διευθυνση σπιτου κατι που δεν θα ηθελα, υπαρχει τροπος; whats up ειναι ο αριθμος
Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες μια απορια, πως μπορω να κανω να μη φαινονται τα στοιχεια μου οταν κανει καποιος αναζητηση τον αριθμο τηλεφωνου που εχω; βγαζει ακομη και την διευθυνση σπιτου κατι που δεν θα ηθελα, υπαρχει τροπος; whats up ειναι ο αριθμος

 

 

Τηλεφωνο στην Cosmote για να αφαιρεθει απο τους καταλογους

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θελω να ενεργοποιήσω τα δεδομένα σε Microsoft 640 στελνω στο 1333 internet και μου λεει δεν γίνεται μπορει κάποιος να με βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοουσα αυτη την χρεωση, χρεωνεσαι για την διαγραφη παγια καθε μηνα ξερω σε σταθερο τουλαχιστον αν το ζητησεις, σιγουρα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...