Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

o αριθμος ταυτοτοτητας ειναι ελληνικα διοτι δεν με αφηνε να προχωρησω αλλιως αρχικα. Ναι το email εγγραφης ηρθε σε 5 λεπτά απ την εγγραφή . Το sms χθες δεν ηρθε καν ,κοιταξα κ σημερα , @@ τιποτα... Αιτημα για αλλαγη κωδικου, εννοεις το password που συνδεομαι ?
:superman:
Link to comment
Share on other sites

http://m.huffpost.com/gr/entry/9678124

Υποχρεωτικο ηταν ετσι και αλλιως, και πηγε και πατησε στις ανωτατες επιτρεπομενες τιμες οπως ειναι λογικο...

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό εννοώ.

Tελικά πριν απο λίγο ξεμπλόκαρε και με τη δεύτερη προσπάθεια ήρθαν 2 sms ταυτόχρονα ... :lol:Οπότε μπήκα κανονικά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :) Θα ρωτούσα πως ανανεώνω αλλά μετά πρόσεξα το "δες περισσότερα" που λέει εκεί !:O

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιο μπάζο σύστημα δεν πιστεύω πως υπάρχει. Έκανα δύο καρτοκινητά συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο και με το που ήρθε ο πρώτος ηλεκτρονικός λογαριασμός με παρέπεμψε σε ένα σύνδεσμο ώστε να βάλω έναν πενταψήφιο αριθμό που θα μου έστελναν με SMS . Ποτέ δεν ήρθε επί 4 συνεχόμενους λογαριασμούς , έκανα αίτηση στο κατάστημα να μου έρχονται έντυποι και εδώ και δύο μήνες μου έρχονται 2 ξεχωριστοί φάκελοι με μηδενικό λογαριασμό .

 

From m2 note with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μέσω εφαρμογής what's up δεν γίνεται να κάνω ανανέωση χρόνου ομιλίας μέσω PayPal που λένε ότι το έβαλαν επιτέλους;

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε πριν λίγο ειδοποίηση για 1gb δώρο, για μια βδομάδα λόγω Πάσχα

 

Στάλθηκε από το SM-N915F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε μένα δεν ήρθε μήνυμα αλλά καλεσα στο 1330 και πάτησα το 0!!!!! Οπότε οποίος το θέλει και δεν του έχει έρθει μήνυμα μπορεί να καλέσει στο 1330 και να το πάρει. Ισχύει για 7 ημέρες από την στιγμή της ενεργοποίησης!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

ελα! δεν μας ηρθε τιποτα ακομα (frog)

τι στελνουμε και που;

αν εχουμε πακετο; προστιθεται;

 

edit: οκ, πηραμε, ευχαριστουμε α(λεκ)ο :D

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

ελα! δεν μας ηρθε τιποτα ακομα (frog)

τι στελνουμε και που;

αν εχουμε πακετο; προστιθεται;

Καλεσε στο 1330 να το βάλεις.

Τώρα για το αν προστίθεται....

Θα βόλευε αν είναι να πάρεις το δώρο και να βάλεις κ ένα πακέτο δικό σου και να ενωθουν.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

εκανα edit παραπανω :D

 

δεν προστιθεται, φαινονται σαν 2 διαφορετικα πακετα, οχι οτι μας χαλαει βεβαια :)

Link to comment
Share on other sites

εκανα edit παραπανω :D

 

δεν προστιθεται, φαινονται σαν 2 διαφορετικα πακετα, οχι οτι μας χαλαει βεβαια :)

Εεε! Όχι κ Αλέκος!! Είπαμε.... Χαχαχαχα.

Καθόλου δεν μας χαλάει! Μην είμαστε κ αχαριστοι-ες.....

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Εεε! Όχι κ Αλέκος!! Είπαμε.... Χαχαχαχα.

Καθόλου δεν μας χαλάει! Μην είμαστε κ αχαριστοι-ες.....

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

ειμαστε πολυ μπροστα (thanks to you): πρωτα ενεργοποιησαμε και μετα μας ηρθε μηνυμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πολυ μπροστα (thanks to you): πρωτα ενεργοποιησαμε και μετα μας ηρθε μηνυμα :lol:

Πάλι καλά! Το κακό με την κοσμοτε (δεν ξέρω για άλλες εταιριες) είναι οτι δεν ενημερώνει ούτε το ένα τέταρτο των συνδρομητών της με SMS για τυχόν δώρα η προσφορές. Στέλνει σε ελάχιστους μήνυμα ενώ θα έπρεπε να τους ενημερώνει όλους κανονικά. Εμένα δεν μου έχει έρθει ποτέ μήνυμα για δώρα ποτέ!!!! Ο,τι μαθαίνω από δω η καλώντας στο 1330 που σου λέει αν υπάρχει κάτι

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά! Το κακό με την κοσμοτε (δεν ξέρω για άλλες εταιριες) είναι οτι δεν ενημερώνει ούτε το ένα τέταρτο των συνδρομητών της με SMS για τυχόν δώρα η προσφορές. Στέλνει σε ελάχιστους μήνυμα ενώ θα έπρεπε να τους ενημερώνει όλους κανονικά. Εμένα δεν μου έχει έρθει ποτέ μήνυμα για δώρα ποτέ!!!! Ο,τι μαθαίνω από δω η καλώντας στο 1330 που σου λέει αν υπάρχει κάτι

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

 

 

+facebook page

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι καταναλώνεται πρώτα αυτό το 1gb και όταν τελειώσει αφαιρεί από τα υπάρχοντα.

 

From m2 note with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως. Πήρα το 1 gb το απόγευμα και τώρα μου δείχνει ότι έχει 860mb μέχρι τις 2/5 και από κάτω όσα είχα πριν, που έτσι κι αλλιώς λήγουν αργότερα.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για 7 ημέρες από την στιγμή της ενεργοποίησης!!

Δηλαδή μπορεί να ενεργοποιηθεί ακόμη και την 1η Μαΐου;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μπορεί να ενεργοποιηθεί ακόμη και την 1η Μαΐου;

Μέχρι πότε μπορείς να το ενεργοποιησεις δεν ξέρω....

Πιστεύω πως ναι.

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...