Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα, με μόνη διαφορά, πως έστειλα μήνυμα για ανεργοποίηση των 100 SMS, η οποία δεν έγινε ποτέ, και έπειτα άρχισα και έστελνα αβέρτα sms, με αποτέλεσμα να μου φύγουν 8 eurο κάρτα...

Και φυσικά δεν μπορούν να μου τα πιστώσουν γιατί η βλακεία ήταν δική μου!

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά γεια σας,

δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό τόπικ ελπίζω να μην βγαίνω από το θέμα.

 

Πήρα πρόσφατα 2 πακέτα σύνδεσης what's up για'μανα και το αγόρι μου και θα ήθελα να μάθω τις προσφορές που υπάρχουν για μηνύματα και κλίσεις. Να σας πω ότι με το αγόρι μου μιλάμε τρομερά πολυ και με μηνύματα και με κλίσεις οπότε θέλω αν γίνεται να μου προτείνεται τα πιο οικονομικά πακέτα με τα περισσότερα μηνύματα και κλίσεις.

Ευχαριστώ πολύ.:)

 

Γειά σου Ρόζα.

http://www.cosmote.gr/

Δες εκεί όλες τις προσφορές του Whats Up.

Περιληπτικά:

SMS CHOICE

Πακέτα των 100 sms με 4,998€ των 250 sms με 12,1975€ και των 500 sms με 23,80€ !

 

BONUS ΔΩΡΕΑΝ SMS

 

Call Them All 600

600 ολόκληρα λεπτά ομιλίας, μόνο με 5€! /4 ενεργοποιήσεις ανα μήνα

 

Call Them All για να κάνεις μόνο με 0,595€ απεριόριστες κλήσεις, συνολικής διάρκειας 1 ώρας κάθε μέρα , προς όλους τους WHAT’S UP φίλους σου

;)

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

να κλεισει το παρον θεμα το προβλημα λυθηκε σημερα το πρωι..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα ενα καρτοκινητο να γινει ξανα ανωνυμο; Εχω δωσει τα στοιχεια πριν κατι μηνες και εγινε επωνυμο αλλα τωρα θελω να το κανω φορητοτητα σε αλλο ονομα απο το δικο μου...

 

Το καρτοκινητο ειναι frog!

Link to comment
Share on other sites

Το οτι γίνεται είναι σίγουρο!

Νομίζω πως πρέπει να στείλεις ένα fax, στο οποίο να φαίνονται τα στοιχεία σου, και να αιτήσαι την διαγραφή των προσωπικών στοιχείων σου.

Μια κλήση στο cc της frog, θα σε κατατοπίσει σχετικά με το τι στοιχεία θα πρέπει να έχεις στην αίτηση.

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι, φαξ με αριθμο κινητου, κωδικο χρηστη, φωτοτυπια ταυτοτητας και το αιτημα στο 2102511898!
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να τον εχω αλλα χωρις να τον ζητησω μου τον εδωσε το παλικαρι στο τηλεφωνο!! :wacko: Και ειχα διαβασει οτι δεν τον δινουν με τιποτα!!
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω ετσι ηξερα...πως απο την στιγμη που τον χασεις, δεν στον δινουν που να χτυπιεσαι, πιθανον το παλικαρι να μην ηξερε, η απλα να στον εδωσε για να μην ταλαιπωρηθεις!

Παλι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας video-κλήση στα κινητά με τα οποία έχουμε διαλέξει να μιλάμε 0,01€/λεπτό, οι χρεώσεις είναι ίδιες (πάλι 0,01€/λεπτό) ή έχουμε διαφοροποιήσεις σε αυτή την περίπτωση; :worry: :!:

κάποιος έχει να μας πει κάτι σχετικά με την ερώτησή μου? :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

κάποιος έχει να μας πει κάτι σχετικά με την ερώτησή μου? :O

 

Οι χρεωσεις αυτες ειναι μονο για κλησεις ομιλιας.

 

Για τις βιντεο κλησεις ισχυουν κανονικα οι χρεωσεις απο τον εκαστοτε τιμοκαταλαγο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν δεν γινομαι κουραστικος πειτε μου πως ενεργοποιω την υπηρεσια ειδοποιησης κλησεων γιατι με παιρνουν τηλεφωνο και δεν γνωριζω ποιος με καλει οταν ειναι κλειστο. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν δεν γινομαι κουραστικος πειτε μου πως ενεργοποιω την υπηρεσια ειδοποιησης κλησεων γιατι με παιρνουν τηλεφωνο και δεν γνωριζω ποιος με καλει οταν ειναι κλειστο. Ευχαριστω.

 

Κανε ενα τηλεφωνακι στο 1313 και στο κανουν αμεσως.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς/καμιά εάν η υπηρεσία ΤWinSIM ισχύει για καρτοκινητά? :!:

 

ναι : )

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας video-κλήση στα κινητά με τα οποία έχουμε διαλέξει να μιλάμε 0,01€/λεπτό, οι χρεώσεις είναι ίδιες (πάλι 0,01€/λεπτό) ή έχουμε διαφοροποιήσεις σε αυτή την περίπτωση; :worry: :!:

 

Έχει κανείς κάτι υπόψιν του? :worry: :worry: :worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάτι υπόψιν του? :worry: :worry: :worry:

 

Οι χρεωσεις αυτες ειναι μονο για κλησεις ομιλιας.

 

Για τις βιντεο κλησεις ισχυουν κανονικα οι χρεωσεις απο τον εκαστοτε τιμοκαταλαγο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Από 13/07/2007 η χρέωση της υπηρεσίας αλλαγής πακέτου καρτοκινητής από WHAT’SUPσε COSMOΚΑΡΤΑ και αντίστροφα, για όλους τους χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας της COSMOTE, υφιστάμενους και νέους, μειώνεται από 7€ σε 3€.

 

Από την ίδια ως άνω ημερομηνία, η πρώτη αλλαγή πακέτου, για όλους τους χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας WHAT’S UP και COSMOΚΑΡΤΑ της COSMOTE, θα είναι δωρεάν όποτε και αν πραγματοποιηθεί αυτή

 

Για την χρήση της υπηρεσίας αλλαγής πακέτου καρτοκινητής αποστέλλεται δωρεάν γραπτό μήνυμα (SMS) με την ένδειξη ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314.

 

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 19%.

 

Πηγή:Επίκαιρα και εδιαφέροντα της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά νέα αυτά!!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας!σημερα προσπαθησα να αλλαξω το πακετο cosmocarta που εχω σε whats up μεσω μνμ στο 1314(alpak) και μετα μου ελεγε αν θελω να μετατρεψω σε whats up να στειλω W στο 1314 αλλα μολις το εστειλα μου εβγαζε λαθος πληκτρολογηση!!Τι να κανω??σιγουρα παντως εχω cosmocarta!!:cry: :cry: :cry: :cry: :!: :!:
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει κι εγώ αυτό...

Κάτι κόλλημα πρέπει να παθαίνει με την κωδικοποίηση...

Αν μπορείς, άλλαξε συσκευή κινητού και ξαναστείλε το μήνυμα.

Εμένα πάντως με sony ericsson μου έβγαζε το ίδιο, και μόλις έστειλα το μήνυμα απο νοκια, δούλεψε με τη μια!

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και εγω nokia!!!θα το δοκιμασω ομως και θα σου πω!!

 

το δοκιμασα και με ενα 3210 νοκια και τπτ και με αυτο(ν73 εχω)...σου εβγαζε ακριβως το ιδιο???τα αλλα βηματα ποια ειναι??και να καλεσεις 1314 δεν εχει πλεον την δυνατοτητα να το αλλαξεις απο τηλεφωνικα...

 

το δοκιμασα και με ενα αλλο νοκια αλλα παλι τπτ......:((((( τι να κανω??

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ίδιο μου έβγαζε...

δεν ξέρω δυστυχώς τι άλλο να σου πω...

Αν έπαιρνες ένα τηλ στο 1313...

Ισως απο εκεί να ξέρουν κάτι παραπάνω!

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...