Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο site της cosmote έχει σταματήσει να παίζει η μουσική στην σελίδα του whats up. Αλλάζει κάτι; Ξέρει κανείς τίποτα;

 

Τελικά εδώ μέσα παπαγαλάκια έχει μόνο η tim-wind;

 

Μπιλλάκο να σε κάνουμε μεταγραφή στην cosmote;:lol: :lol: :lol:

 

Άντε και τον σιδερά τόσα δείγματα γραφής έχει δείξει και αυτός.:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπορεί και να μην έχουν πάρει είδηση ότι δεν δουλεύει η μουσική... Είναι τόσο αργοί οι ρυθμοί της κοσμοτέ που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει τις διαφημίσεις του jack daniel's με τους τύπους που πετάνε φελλούς...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

thelw μια χαρη εχω ενα καρτοκινητο και καθος πηγα τςρα να τριψω την καρτα το αντικειμενο που δοκιμασα ηταν βρεγμενο με αποτελεσμα να φυγουν τα νουμερα!!Να σβηστουν....εχω τρομερα νευρα τωρα....το λοιπον υπαρχει τροπος με βαση τον κςδικο τησ καρτας που υπαρχει κατω δεξια να ανακληθει απο καπου τα νουμερακια της καρτας!!πλζζ χελπ
[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

thelw μια χαρη εχω ενα καρτοκινητο και καθος πηγα τςρα να τριψω την καρτα το αντικειμενο που δοκιμασα ηταν βρεγμενο με αποτελεσμα να φυγουν τα νουμερα!!Να σβηστουν....εχω τρομερα νευρα τωρα....το λοιπον υπαρχει τροπος με βαση τον κςδικο τησ καρτας που υπαρχει κατω δεξια να ανακληθει απο καπου τα νουμερακια της καρτας!!πλζζ χελπ

 

Από το 1313 θα μπορούν να σου πουν. Λογικά γίνεται αν φταίει μόνο αυτο.

Πρόσεχε αν η κάρτα έχει χρησιμοποιηθεί παλιά θα το γνωρίζουν οι της cosmote και το 1313.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακου τι εγινε πηρα στο 1313 και με ειχε στην αναμονη και τελικα οι γραμμες μπλαμπλα και εκει που ειχα 0,40 υπολοιπο μου το εφαγαν και αυτο.....καλα ειναι τοσο μ.....και δεν με εξυπηρετησαν και τα λεφτα μου εφαγαν....λεω οκ θα παρω απο το αλλο κινητο στο 6971001313 μιας και δεν εχω αλλο κοσμοτε και το νουμερο δεν δουλευει εδω και καιρο....τι να πεις¨(

 

η καρτα ειναι ''καθαρη'' την πηρα πριν απο 3 ωρες απλα εκανα βλακεια...στο ξυσιμο....¨))

[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Ναι ακου τι εγινε πηρα στο 1313 και με ειχε στην αναμονη και τελικα οι γραμμες μπλαμπλα και εκει που ειχα 0,40 υπολοιπο μου το εφαγαν και αυτο.....καλα ειναι τοσο μ.....και δεν με εξυπηρετησαν και τα λεφτα μου εφαγαν....λεω οκ θα παρω απο το αλλο κινητο στο 6971001313 μιας και δεν εχω αλλο κοσμοτε και το νουμερο δεν δουλευει εδω και καιρο....τι να πεις¨(

 

η καρτα ειναι ''καθαρη'' την πηρα πριν απο 3 ωρες απλα εκανα βλακεια...στο ξυσιμο....¨))

 

Πάρε και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

thelw μια χαρη εχω ενα καρτοκινητο και καθος πηγα τςρα να τριψω την καρτα το αντικειμενο που δοκιμασα ηταν βρεγμενο με αποτελεσμα να φυγουν τα νουμερα!!Να σβηστουν....εχω τρομερα νευρα τωρα....το λοιπον υπαρχει τροπος με βαση τον κςδικο τησ καρτας που υπαρχει κατω δεξια να ανακληθει απο καπου τα νουμερακια της καρτας!!πλζζ χελπ

 

Ελπίζω να βρεις άκρη φίλε... Το έχω πάθει και εγώ με κάρτα κοσμοτέ απλά ξύνοντας λίγο πιο έντονα με ένα κέρμα. Βέβαια πρόλαβα να δω ότι φεύγουν και τα νούμερα του κωδικού ανανέωσης και σταμάτησα. Ίσως πρέπει να βάλουν πιο "ανθεκτικά" νούμερα του κωδικού ανανέωσης ! :D

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

kati egine .........πηρα τηλ ατο 1313 εδωσα τον κωδικο που υπαρχει κατω δεξια στην καρτα και μου ειπαν οτι μεσα σε 24 ωρες θα εχει λυθει...ηδη μετραμε 12...χαχα
[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο... Και προσοχή στο ξύσιμο, είναι μάλλον πιο ευαίσθητες οι κάρτες ανανέωσης της κοσμοτέ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

9euro karta 7 meres kai dini 20 sms,15euro diarkoun 15meres kai dini 100sms kai 30euro karta 30meres kai dini 100sms.gia to ipolipo ton sms free stelnis SMS YΠ STO 1313.

Δηλαδή, για να καταλάβω, αν βάλεις 60 sms και δεν τα τελειώσεις μέσα σε συγκεκριμένο διάστημα, χάνεις όλα όσα έχουν απομείνει? :wacko: :confused:

 

Και πόσο είναι αυτό το διάστημα μέσα στο οποίο πρέπει να εξαργυρώσεις τα προπληρωμένα sms(αν ισχύει αυτό που ρώτησα παραπάνω)? :what:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, για να καταλάβω, αν βάλεις 60 sms και δεν τα τελειώσεις μέσα σε συγκεκριμένο διάστημα, χάνεις όλα όσα έχουν απομείνει? :wacko: :confused:

 

Και πόσο είναι αυτό το διάστημα μέσα στο οποίο πρέπει να εξαργυρώσεις τα προπληρωμένα sms(αν ισχύει αυτό που ρώτησα παραπάνω)? :what:

 

an valis 9euro kai tha exis 20minimata tzampa kai mia evdomada na ta eksargirosis,an valis 15euro 100 minimata tzampa kai 2 evdomades na ta eksargirosis kai an valis 30euro 100minimata kai enan mina na ta eksargirosis...an den to kanis auto xanis ta tzampa minimata...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση!

 

Έψαξα αλλα δεν το βρήκα δυστυχώς. Πως μπορούμε να αλλάξουμε μια What's Up σε Cosmokarta? (Αν διάβασα κάπου σωστά η χρέωση είναι 7 ευρώ).

 

Επειδή όμως διάβασα ότι εαν η κάρτα έχει ενεργοποιηθεί σε λιγότερο απο 7 ημέρες τότε γίνεται δωρεάν με ένα μηνυμα. Που ακριβώς το στέλνω και τι πρέπει να γράψω?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή Πακέτου

 

 

Για να μετατρέψετε την COSMOKAPTA σας σε WHAT'S UP δεν έχετε παρά να ακολουθήσετε την πιο κάτω πολύ απλή και σύντομη διαδικασία:

 

 

 

Αν θέλετε να αλλάξετε πακέτο * (από COSMOKAPTA σε WHAT'S UP ή και αντίστροφα), στείλτε το γραπτό μήνυμα ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314 .

 

* Μπορείτε να αλλάξετε πακέτο χωρίς χρέωση, μόνο την πρώτη εβδομάδα από την ημερομηνία ενεργοποίησής του.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα παντού αλλά δεν το έβρισκα. Μόλις το έγραψες ... το βρήκα παντού. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως :)
Link to comment
Share on other sites

Αν εκεί που παίρνεις τηλέφωνο το 1314 άκουγες όλο το μήνυμα, τότε θα το έβρισκες...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Αν εκεί που παίρνεις τηλέφωνο το 1314 άκουγες όλο το μήνυμα, τότε θα το έβρισκες...

 

Δυστυχώς ήταν η πρώτη φορά που είχα στα χέρια μου μια Cosmocarta (άτιμο σήμα της ΤΙΜ τι μου έκανες και μετακομίζω καλοκαιριάτικα), οπότε ούτε και το 1314 ήξερα! Με λίγο ψάξιμο όλα βρέθηκαν ... απλά ήταν λίγο ανάγκη να μάθαινα νωρίς. :)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ήταν η πρώτη φορά που είχα στα χέρια μου μια Cosmocarta (άτιμο σήμα της ΤΙΜ τι μου έκανες και μετακομίζω καλοκαιριάτικα), οπότε ούτε και το 1314 ήξερα! Με λίγο ψάξιμο όλα βρέθηκαν ... απλά ήταν λίγο ανάγκη να μάθαινα νωρίς. :)

 

Καλώς ήρθες λοιπόν στη ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ COSMOTE.:lol: :lol:

Οποιαδήποτε απορία υπάρχει εδώ που ήρθες θα πάρεις αμέσως απάντηση.

Το κακό είναι ότι στο myphone.gr και στο forum της cosmote δεν υπάρχει αντίστοιχος Μπιλλάκος και Σιδεράς για πληροφορίες από "μέσα" που έχει το forum της TTW. :( :( :(

Πάντως θα έχεις γρήγορη ενημέρωση και εδώ.:O :O :O

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες λοιπόν στη ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ COSMOTE.:lol: :lol:

Οποιαδήποτε απορία υπάρχει εδώ που ήρθες θα πάρεις αμέσως απάντηση.

Το κακό είναι ότι στο myphone.gr και στο forum της cosmote δεν υπάρχει αντίστοιχος Μπιλλάκος και Σιδεράς για πληροφορίες από "μέσα" που έχει το forum της TTW. :(

Πάντως θα έχεις γρήγορη ενημέρωση και εδώ.:O :O :O

 

Στην μεγάλη οικογένοια της Cosmote είμαι πολλαααααααααααααααααά χρόνια και μάλιστα με εταίρικη σύνδεση απο μεγάλη εταιρία :)

 

Απλά ποτέ δεν είχα δοκιμάσει την Cosmokarta! Για να δούμε τι θα δούμε και απο την μικρότερη κοσμοκάρτα μας.

 

Θα μπορούσα και εγώ να έχω αρκετές πληροφορίες (λόγω φιλίας με πολύ υψηλό στέλεχος της cosmote) αλλά δυστυχώς οι εξελίξεις δεν είναι τόσο καθημερινές σαν της vodafone ή της Wind! Στην κοσμοτέ μας όλα κινούνται με αργούυυυυυς ρυθμούς. Κάτι σαν το Jack daniels και τους φελλούς που πετάνε :lol:

 

Τι να κάνουμε υπομονή ... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εχουν 3G τα καρτοκινητα??Μπορεις να κανεις videoκλησεις??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εχουν 3G τα καρτοκινητα??Μπορεις να κανεις videoκλησεις??

Τώρα πια μπορείς να κάνεις video-κλήσεις χωρίς να κάνεις αντικατάσταση την κάρτα SIM όπως γινόταν μέχρι πριν λίγο καιρό. Απλά, νομίζω ότι πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και να το ζητήσεις. Εγώ τουλάχιστον έτσι έκανα. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια μπορείς να κάνεις video-κλήσεις χωρίς να κάνεις αντικατάσταση την κάρτα SIM όπως γινόταν μέχρι πριν λίγο καιρό. Απλά, νομίζω ότι πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και να το ζητήσεις. Εγώ τουλάχιστον έτσι έκανα. :)

 

Δεv είναι απαραίτητο να πάρεις το cc της cosmote. Παρέχεται ως βασική υπηρεσία από την cosmote που σημαίνει ότι μπορούν άπαντες να κάνουν βιντεοκλήση αρκεί να έχουν 3G κινητό και να είναι σε περιοχή κάλυψης 3G.

Link to comment
Share on other sites

Ανεξάρτητα από αυτό, εγώ έχω το Ν70 και το έχω σε διπλή λειτουργία. Όμως αυτό που παρατηρώ είναι ότι το σήμα συνέχεια είναι full και κάτω από αυτό υπάρχει το σήμα του 3G και δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί κλήση video. :X:blink:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτός που καλείς με video-call, δεν έχει εκείνη τη στιγμή σήμα 3G?

Κανονικά θα πρέπει να καλεί κανονικά!

 

Υ.Γ.

Κοίτα το PM σου!

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό νούμερο παίρνουμε τηλ για να κάνουμε ανανέωση κάρτας σε άλλο κινητό;

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...