Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι εννοείς ; πήρεσ τηλ το 1313 και σε χρέωσε 24 λεπτά ;. Ή κάτι άλλο ; δεν εποιασα!.

Johnny, εννοώ ότι δε χρειάζεται να χρεωθεί στην εξυπηρέτηση πελατών από τη στιγμή που μπορεί να το κάνει και μόνος του μέσα από το site;)

 

Ανάλογα την εντολή. Αν στείλεις OPEN ή Ε πάντως δεν χρεώνεσαι. Για τις υπόλοιπες εντολές και χρεώσεις δες εδώ http://goo.gl/i4Ga

Μια φορά το ενεργοποιώ και μετά θα έχω για πάντα ενεργοποιημένη αυτή την υπηρεσία;:worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Johnny, εννοώ ότι δε χρειάζεται να χρεωθεί στην εξυπηρέτηση πελατών από τη στιγμή που μπορεί να το κάνει και μόνος του μέσα από το site;)

 

 

Μια φορά το ενεργοποιώ και μετά θα έχω για πάντα ενεργοποιημένη αυτή την υπηρεσία;:worry:

Η υπηρεσία θα παραμείνει ενεργή όσο την χρεισιμοποιείς .

Αν δεν την χρησιμοποιήσεις 6 μήνες θα διαγραφεί , και μετά μπορείς να ξαναγραφτείς

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα, οι 'ξυστες' cosmoκαρτες ειχαν πανω μια αναγραφομενη ημερομηνια ληξης. Ποτε δεν καταλαβα το γιατι. Ξερει κανεις?

 

Τωρα, με τις 'εκτυπωμενες' απο εκτυπωτη, δεν αναγραφουν. Δηλαδη, μπορω να βαλω την cosmoκαρτα μετα απο 5 χρόνια, κι ας την αγορασα σημερα?

 

Μπορει καποιος να μου πει τι ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα, οι 'ξυστες' cosmoκαρτες ειχαν πανω μια αναγραφομενη ημερομηνια ληξης. Ποτε δεν καταλαβα το γιατι. Ξερει κανεις?

 

Τωρα, με τις 'εκτυπωμενες' απο εκτυπωτη, δεν αναγραφουν. Δηλαδη, μπορω να βαλω την cosmoκαρτα μετα απο 5 χρόνια, κι ας την αγορασα σημερα?

 

Μπορει καποιος να μου πει τι ισχυει?

 

και οι εκτυπωμενες γραφουν ημερομηνια ληξης

 

ακουστε τωρα..

το πρωι εκανα το λαθος και μπηκα internet μεσω wap χωρις να εχω βαλει το προγραμμα των 60mb με 3€

Δεν μπηκα με το cosmote internet

Με χρεωσε 12€ το 1 mb

ενω στο cosmote internet ειναι 1€ το 1 mb

Κριμα τα € μου..

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Τα λάθη πληρώνονται...

Ελπίζω να έβαλες το πρόγραμμα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

στην cosmokarta δινουν 2 ώρες δωρεάν προς όλα τα δίκτυα, για ένα ολόκληρο μήνα, με κάθε ανανέωση από 10€ και πάνω

 

η απορια μου ειναι η εξης.οταν λεει δικτυα εννοει μονο το δικτυα εντος ελλαδας η και εξωτερικου?επειδη δεν διευκρινιζει γιαυτο ρωταω.οποιος ξερει ας βοηθησει επειδη θελω να κανω κλησεις σε εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

στην cosmokarta δινουν 2 ώρες δωρεάν προς όλα τα δίκτυα, για ένα ολόκληρο μήνα, με κάθε ανανέωση από 10€ και πάνω

 

η απορια μου ειναι η εξης.οταν λεει δικτυα εννοει μονο το δικτυα εντος ελλαδας η και εξωτερικου?επειδη δεν διευκρινιζει γιαυτο ρωταω.οποιος ξερει ας βοηθησει επειδη θελω να κανω κλησεις σε εξωτερικο

 

Μόνο εντός ελλάδας

Link to comment
Share on other sites

και οι εκτυπωμενες γραφουν ημερομηνια ληξης

 

Κι εγω σου λέω ξανά οτι δεν έχουν! (το ξανακοιταξα παλι οταν διαβασα την απαντηση σου-μα καλα, στραβος ειμαι?)

Αν δεν εχουν, δεν ληγουν? (και γιατι να ληγουν δεν το καταλαβα)

Link to comment
Share on other sites

γραφουν αλλα αν δεν γραφει ισυχει 2 χρονια απο την ημερομηνια εκτυπωσης! και να την κρατησεις θα σου χαλασει η αποδειξη αφου ειναι θερμικη σε κανενα 3μηνο!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία θα παραμείνει ενεργή όσο την χρεισιμοποιείς .

Αν δεν την χρησιμοποιήσεις 6 μήνες θα διαγραφεί , και μετά μπορείς να ξαναγραφτείς

Vasileie ή όποιος άλλος μπορεί να απαντήσει.

 

Από χρεώσεις τι παίζει? Χρεωνόμαστε τίποτα για την ενεργοποίηση ή είναι όλα εντελώς δωρεάν? Απ' όσα θυμάμαι παλιά που το χρησιμοποιούσα, δε με χρέωνε τίποτα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία: έχει κερδίσει άραγε κάποιος ένα από τα μεγάλα δώρα του "reload";

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλα ακριβώς όχι , αλλά κέρδισα 2 εισιτήρια για την Riyanna Και δύο φορές από 6 ευρώ....
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία: έχει κερδίσει άραγε κάποιος ένα από τα μεγάλα δώρα του "reload";

 

κανονικα θα επρεπε να δημοσιευονται λιστες με τα αρχικα οσων εχουν κερδισει τα πολυ μεγαλα δωρα. Για να μπαινουμε και εμεις σε πονηρες σκεψεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Θα έπρεπε να ανακοινώνονται και ποια από τα μεγάλα δώρα έχουν ήδη δοθεί.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Γ.Κ Κέρδισε 1 αυτοκίνητο.

 

 

σ.σ δουλεύει στην cosmote :)

 

τα ποιό πάνω είναι φανταστικά σενάρια.

Link to comment
Share on other sites

Χθες εβαλα μια καρτα των 10 ευρω και το βραδυ που πηρα να δω ποσο εχω με ειχε παει στο 1 ευρω με μονο μια κληση 1-2 λεπτων προς whats up που κανονικα δεν θα επρεπε να χρεωνομουν γιατι ισχυουν τα 1500. Αργοτερα το βραδυ επερνα και μου ελεγαν την μια οτι εχω 3,5 ευρω την αλλη 4 και μετα 1,5. Εψαξα στο site για να βρω καποιον αριθμο εξυπηρετησης αλλα το μονο που βρηκα ηταν το 1313 που δεν εβγαλα ακρη με τις μαγνητοφωνημενες οδηγιες οποτε θα ηθελα να μαθω αν ξερετε που πρεπει να παρω για να ρωτησω.
Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι να επιβεβαιώσω κι εγώ τις λάθος χρεώσεις που γίνονται από την Cosmote ενώ στέλνω σε what's up αριθμούς με χρεώνει από την κάρτα. Γνωρίζω ότι η μόνη λύση είναι το 1313 ώστε να το στείλουν στο τεχνικό τμήμα αλλά φαίνεται παράξενο όλο αυτό από τη στιγμή που με την Cosmote δεν υπήρχαν τέτοια κρούσματα παλαιότερα.

 

Επίσης, σήμερα μου ήρθε μήνυμα από την Cosmote ενημερώνοντάς με ότι από 9/9/2010 ΔΕΝ θα ισχύει πλέον η υπηρεσία του Bonus SMS.:X

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι να επιβεβαιώσω κι εγώ τις λάθος χρεώσεις που γίνονται από την Cosmote ενώ στέλνω σε what's up αριθμούς με χρεώνει από την κάρτα. Γνωρίζω ότι η μόνη λύση είναι το 1313 ώστε να το στείλουν στο τεχνικό τμήμα αλλά φαίνεται παράξενο όλο αυτό από τη στιγμή που με την Cosmote δεν υπήρχαν τέτοια κρούσματα παλαιότερα.

Ενα χρονο πριν η Cosmote με χρεωσε για μια κληση σε Whats up 25 ευρω. Με πηγε στα -15.... Περιμενα 2 μηνες να μου πιστωσουν το υπολοιπο μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,εχω cosmote what's up,και εδω και τρεις ημερες με καλουνε με αποκρυψη αριθμου το σηκωνω και ακουγεται ενα "ενας τονος σαν να με ιχογραφει"

μεσα σε 4 λεπτα με εχει παρει 30 φορες και συνεχιζει!μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων Cosmote τα κεντρικα και μου ειπαν οτι πρεπει να κανω μια υπευθυνη δηλωση απο καταστημα cosmote.Στην περιοχη που μενω δν υπαρχει καταστημα cosmote,και μου ειπε να παω να το κανω μεσω αστυνομια κλπ..κατι τετοιο..Εχει τυχη

σε κανεναν ? μπορει καποιος να με βοηθησει???

 

Π.Σ μπορει να ειναι μεσα Υ/Η και να υπαρχει καποιο τετοιο προγραμμα ??

Π.Σ μπορω να κανω φραγη μονο στην αποκρυψη αριθμου?

 

Ευχαριστω,απαντηστε γρηγορα...εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει υπηρεσία εξουδετέρωσης απόκρυψης αριθμού όπου τη ζητάς εγγράφως στη γραμμή σου.

Αν δεν πρόκειται για το βασικό σου νούμερο , θα σου πρότεινα να αλλάξεις και να ηρεμήσεις.

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία: έχει κερδίσει άραγε κάποιος ένα από τα μεγάλα δώρα του "reload";

 

 

Δεν έχω κερδίσει κάτι καλύτερο από 100 SMS προς όλους με διάρκεια 7 ημερών!!!

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κερδίσει κάτι καλύτερο από 100 SMS προς όλους με διάρκεια 7 ημερών!!!

 

Ακριβως το ιδιο και με γυρω στα 20reload που εχω κανει.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δουλεια δεν εχουν μερικοι και ενοχλουν τον κοσμο. Υπαρχουν και προγραμματα για διαφορες συσκευες που οριζεις ανεπιθυμητα νουμερα μαζι και ολες τις αποκρυψεις και τους πεταει εξω. Και οποτε θελεις τους ξαναδεχεσε
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...