Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να βάλω μέσω paypal 2 πεντάρες σε ένα νούμερο και δύο σε άλλο νούμερο την ίδια μέρα?

 

MI 5 using Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω μέσω paypal 2 πεντάρες σε ένα νούμερο και δύο σε άλλο νούμερο την ίδια μέρα?

Όχι, μέσω paypal μπορείς να κάνεις μόνο μία συναλλαγή την ημέρα. Ανεξάρτητα σε πόσα τηλέφωνα θέλεις να βάλεις.

Καλημέρα παιδιά, έχω what's up, μια ερώτηση με online ανανεωση 5€ με κάρτα δίνει δωράκι το reload?

Όχι το reload it είναι στα 10 ευρώ. Με τα 5 έχεις μόνο το πάρε μοίρασε που δίνεις σε τρεις φίλους σου από 100MB και παίρνεις και 100 εσύ

Edited by john_who
Link to comment
Share on other sites

με 5€ παιρνεις μονο #pare_moirase, οχι reloadit

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι, μέσω paypal μπορείς να κάνεις μόνο μία συναλλαγή την ημέρα. Ανεξάρτητα σε πόσα τηλέφωνα θέλεις να βάλεις.

 

Όχι το reload it είναι στα 10 ευρώ. Με τα 5 έχεις μόνο το πάρε μοίρασε που δίνεις σε τρεις φίλους σου από 100MB και παίρνεις και 100 εσύ

 

ή 3*100 στον ιδιο φιλο

Link to comment
Share on other sites

όχι 3Χ100 σε διαφορετικούς

Φιλε και στον ιδιο γινεται....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω what's up, μια ερώτηση με online ανανεωση 5€ με κάρτα δίνει δωράκι το reload?

 

Καλημέρα,

 

Σύντομη απάντηση όχι. Είτε θα βάλεις 10€ ή 2x 5€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όχι 3Χ100 σε διαφορετικούς

 

Ο συνδρομητής, εάν το επιθυμεί, μπορεί να επιλέξει να στείλει τα 300mb αποκλειστικά σε έναν και μόνο συνδρομητή What's Up.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μου λέει ότι το πακέτο μου λήγει 07/04/2018, 12:00. Εννοεί 12:00 το μεσημέρι? Εγώ ποτε πρέπει να ανανεώσω για να μη χάσω αυτά που έχουν μείνει?

Ευχαριστω!

 

MI 5 using Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Έχω βολευτεί με την ωραία προσφορά της watsup 1.5gb και 1500 προς όλους για ενα μήνα με 8.5€. Επειδή μου την στείλανε με ένα απλό sms και δεν βλέπω πουθενά όρους χρήσης, ξέρει κάποιος αν ισχύουν και για roaming, σε λίγο φεύγω για Ολλανδία και θα ηταν χρήσιμο να ξέρω

 

Λοιπόν έστειλα ενα mail και ρώτησα την cote, σήμερα με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν ότι για περιαγωγή ισχύουν μόνο τα mb και όχι ο χρόνος ομιλίας :confused:

Link to comment
Share on other sites

Μου λέει ότι το πακέτο μου λήγει 07/04/2018, 12:00. Εννοεί 12:00 το μεσημέρι? Εγώ ποτε πρέπει να ανανεώσω για να μη χάσω αυτά που έχουν μείνει?

Ευχαριστω!

 

MI 5 using Tapatalk

Πριν τις 12

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πριν τις 12

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το μεσημέρι?

 

MI 5 using Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ναι το μεσημέρι η εφαρμογή δείχνει τις ώρες σε 24ωρη μορφή

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανένας τι παίζει με το cosmote mobile security; Αναφέρει τους δύο πρώτους μήνες δωρεάν. Μπορώ να το ακυρώσω όποτε θέλω ή με δεσμεύει να συνεχίσω και μετά για κάποιο διάστημα; Αναφέρει επίσης και για 500 mb δώρο. Αν το έχει κάνει κάποιος και ξέρει τι παίζει ας το διευκρινίσει.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έκανα ανανέωση 10 ευρώ και με το reload 1200mb και μου τα δίνει πάλι για ένα μήνα,δεν έγινε τελικά για 15 μέρες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έκανα ανανέωση 10 ευρώ και με το reload 1200mb και μου τα δίνει πάλι για ένα μήνα,δεν έγινε τελικά για 15 μέρες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Cosmote:

 

Γ) Παράλληλα, από 26/03/2018 ανακοινώνονται οι ακόλουθες αλλαγές αποκλειστικά για τους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας WHAT’S UP της COSMOTE:

 

· Η διάρκεια ισχύος του δώρου των 600ΜΒ που είναι διαθέσιμο μέσω του «Reload It» μειώνεται από 1 μήνα σε 15 ημέρες

 

 

Πηγή: https://www.whatsup.gr/el/anakoinoseis

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Cosmote:

 

Γ) Παράλληλα, από 26/03/2018 ανακοινώνονται οι ακόλουθες αλλαγές αποκλειστικά για τους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας WHAT’S UP της COSMOTE:

 

· Η διάρκεια ισχύος του δώρου των 600ΜΒ που είναι διαθέσιμο μέσω του «Reload It» μειώνεται από 1 μήνα σε 15 ημέρες

 

 

Πηγή: https://www.whatsup.gr/el/anakoinoseis

Άρα λογικά από τον άλλο μήνα θα αλλάξει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άρα λογικά από τον άλλο μήνα θα αλλάξει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λογικά μετά της 26 Μαρτίου ή και την ίδια μέρα. Θα φανεί.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρέπει να βάλω πριν τις 26 Μαρτίου για να μην τα χάσω ή δεν θα έχω πρόβλημα μέχρι 7/4; έχω και 24 gb είναι αμαρτία να χαθούν τα κρατάω για τις διακοπές

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρέπει να βάλω πριν τις 26 Μαρτίου για να μην τα χάσω ή δεν θα έχω πρόβλημα μέχρι 7/4; έχω και 24 gb είναι αμαρτία να χαθούν τα κρατάω για τις διακοπές

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υποθέτω πως η τωρινή διάρκεια των δεδομένων που έχεις στην κατοχή σου, δεν θα επηρεαστεί. Ωστόσο, αν θέλεις να τα παρατείνεις έναν ακόμα μήνα, κάντο πριν της 25 Μαρτίου.

 

Μετά το πέρας της 26ης Μαρτίου, ημέρα των επισήμων μεταβολών / αλλαγών, θα πρέπει και εσύ και όσοι θέλουν να παρατείνουν τα δεδομένα που έχουν συλλέξει από την υπηρεσία Reload It, να το κάνουν κάθε 15 ημέρες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανένας τι παίζει με το cosmote mobile security; Αναφέρει τους δύο πρώτους μήνες δωρεάν. Μπορώ να το ακυρώσω όποτε θέλω ή με δεσμεύει να συνεχίσω και μετά για κάποιο διάστημα; Αναφέρει επίσης και για 500 mb δώρο. Αν το έχει κάνει κάποιος και ξέρει τι παίζει ας το διευκρινίσει.

 

Το έχω, θα σε ενημερώσουν μόλις παρέλθει το 2μηνο ότι θα χρεώνει 0,90€ το κάθε μήνα μετά, όποτε θες μπες στην εφαρμογή και διέκοψε το.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει αριθμό τα Χριστούγεννα από Γερμανό με τρεις μήνες δωρεάν χρόνο ομιλίας σήμερα έκανα ονλαιν ανανέωση και πήρα το πουλο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει αριθμό τα Χριστούγεννα από Γερμανό με τρεις μήνες δωρεάν χρόνο ομιλίας σήμερα έκανα ονλαιν ανανέωση και πήρα το πουλο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι εννοεις;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τους δύο πρώτους μήνες έκανα ανανέωση από κατάστημα και πήρα τα δωρεάν λεπτά και μβ σήμερα που έκανα ονλαιν τίποτα την έφαγα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τους δύο πρώτους μήνες έκανα ανανέωση από κατάστημα και πήρα τα δωρεάν λεπτά και μβ σήμερα που έκανα ονλαιν τίποτα την έφαγα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ χθες έκανα online σε δύο τηλέφωνα και πήρα κανονικά reload και λεπτά

 

MI 5 using Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...