Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Τότε περίμενε την νέα ανακοίνωση να δεις τι θα προσφέρει και αν είναι άσε τα What's Up στην μοίρα του και μείνε με Βάτραχο και κόκκινη

Τι είναι αυτη η νέα ανακοίνωση;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, arma said:

Καλησπέρα στην παρέα, ξέχασα να ανανεώσω το what's up , δεν πρόλαβα για μισή ώρα και έχασα πολλά data, πάνω από 20gb , υπάρχει περίπτωση με κάποιο τρόπο να τα πάρω πίσω; 

52 giga εχασα εγω,, ειχα κανει ανανεωση αλλα ξεχασα να ενεργοποιησω το token

 

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panos43 said:

Τι είναι αυτη η νέα ανακοίνωση;

Για τιμολογιακές αλλαγές εικάζω 

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Εξαρτάται πόσο "μέσα" πάει η ενημέρωση του καθε υπαλλήλου. Αυτό που σου ειπαν πριν  ισχύει ούτως ή άλλως,θα έρθουν ενημερωτικά για όποιες αλλαγές όποτε κι αν γίνουν. Και αυτό που σου λένε τώρα πάλι σωστο, αν δεν έχει βγει κάτι επισημα...

Όχι γιατί φάνηκε πολύ σίγουρη την άλλη φορά υπάλληλος. Να ενημερωθούν όλοι και έχω μεμονωμένα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Για τιμολογιακές αλλαγές εικάζω 

Όχι γιατί φάνηκε πολύ σίγουρη την άλλη φορά υπάλληλος. Να ενημερωθούν όλοι και έχω μεμονωμένα 

Ελπίζω να μην είναι σαν της Vodafone τις αλλαγές…

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, panos43 said:

Ελπίζω να μην είναι σαν της Vodafone τις αλλαγές…

Σχεδόν παντα η κοσμοτε δίνει κάτι λίγο καλυτερο απο αυτο που δίνει ο ανταγωνισμός. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2023 at 12:39 ΜΜ, johndouk said:

Χαιρετώ! Θέλω να αλλάξω πακέτο αυτόματης ενεργοποίησης (από combo to all σε combo basic). 

καλησπερα,

πως κανω αυτοματη ενεργοποιηση πακετου; θελω π.χ. αυτο με τα 7,20 (basic calls) να ενεργοποιειται αυτοματα με τη ληξη του (=καθε μηνα), γινεται;

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, patrickdrd said:

καλησπερα,

πως κανω αυτοματη ενεργοποιηση πακετου; θελω π.χ. αυτο με τα 7,20 (basic calls) να ενεργοποιειται αυτοματα με τη ληξη του (=καθε μηνα), γινεται;

ΝΑΙ 

Link to comment
Share on other sites

πως το κανουμε; γιατι χθες το ενεργοποιησα και δεν θυμαμαι να με ρωτησε αν  θελω αυτοματη ενεργοποιηση; 

περιμενω και στην εξυπηρετηση αλλα αντε πιασε γραμμη...

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

Just now, patrickdrd said:

πως το κανουμε; γιατι χθες το ενεργοποιησα και δεν θυμαμαι να με ρωτησε αν  θελω αυτοματη ενεργοποιηση; 

περιμενω και στην εξυπηρετηση αλλα αντε πιασε γραμμη...

Το κάνεις από το app.

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος 

Link to comment
Share on other sites

απ'την εξυπηρέτηση, στο app σε κανένα δεν μου δείχνει αυτόματη, μήπως επειδή δεν επαρκεί το υπόλοιπο για αγορά πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, patrickdrd said:

απ'την εξυπηρέτηση, στο app σε κανένα δεν μου δείχνει αυτόματη, μήπως επειδή δεν επαρκεί το υπόλοιπο για αγορά πακέτου;

Εστί και αλλιώς βάλε €

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, patrickdrd said:

εβαλα μπορεις να βαλεις μια οθονη που το γραφει;

Απεγκατεστησε το app μήπως έχεις παλιά έκδοση και ξαναβαλτο.

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

 

7 minutes ago, patrickdrd said:

εβαλα μπορεις να βαλεις μια οθονη που το γραφει;

ΜΗΠΩΣ έχεις what's up ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έκανα online φορητότητα σε whats up και τη Δευτέρα έλαβα τη sim. Μέχρι σήμερα δεν μου έχει έρθει κάποιο sms ότι κατατέθηκε αίτημα φορητότητας. Έστειλα στο messenger και μου είπαν ότι η διαδικασία θέλει 14 ημέρες και υλοποιείται την πρώτη εργάσιμη μετά τη 14η μέρα. Έχει άλλη πολιτική η cosmote; Στις άλλες δύο, δύο μέρες αφότου λάμβανα την σιμ, ενεργοποιούνταν ο αριθμός στο νέο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι έχει συμπληρωθεί στην αίτηση φορητότητας. Υπάρχει επιλογή για άμεση φορητότητα και επιλογή για φορητότητα που ξεκινάει μετά τις 14 μέρες. Προφανώς είχε συμπληρωθεί αυτό. Σε αυτό το διάστημα των 14 ημερών μπορείς να κάνεις υπαναχώρηση, πριν δηλαδή ξεκινήσει η διαδικασία.

Δυστυχώς η λύση είναι ο συνδρομητής να διευκρινίζει εξ'αρχής ότι θέλει άμεση φορητότητα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...