Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Μεταφέρονται εάν το πακέτο που έφτιαξες μέσω της υπηρεσίας DIY, είναι το ίδιο με το προηγούμενο. Οπότε ναι. Φυσικά και μπορείς να στείλεις 60 λεπτά προς What's Up. Δεν έχει σημασία από που προέρχονται.

 

Δλδ αν τον ένα μήνα διαλέξω τα 100 λεπτά προς όλους και τον άλλον χρειαστώ τα 150 δεν θα μου τα μεταφέρει?

Link to comment
Share on other sites

Δλδ αν τον ένα μήνα διαλέξω τα 100 λεπτά προς όλους και τον άλλον χρειαστώ τα 150 δεν θα μου τα μεταφέρει?

 

Πιθανολογώ πως όχι, μιας και αλλάζει η φύση του πακέτου. Ωστόσο επειδή πάλι είναι πακέτο του DIY, ίσως και να μεταφερθούν. Μια δοκιμή θα δείξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα σε μια γνωστη μου , ειχα ενεργοποιησει το παλιο πακετο μετα τα 7,50 ευρω που καταργηθηκε.

και τωρα της ενεργοποιησα την αυτοματη ενεργοποιηση του πακετου των 8,50 ευρω για να μην χασει τα δωρεαν 100 λεπτα προς ολους! και παρατηρησα οτι μεταφερθηκαν τα δωρεαν λεπτα ομιλιας προς ολους αλλα δεν μεταφερθηκαν τα mb το καθενα πακετο mb ειναι ξεχωρη ημερομηνια ληξης, κανονικα δεν επρεπε να μην μεταφερθει τιποτα; . επειδη δεν ενεργοποιησαμε το ιδιο πακετο; .

οσο για τα sms το γνωριζω οτι δεν μεταφερονται.

 

εκεινη την νοιαζει μονο η ομιλια προς ολους και τα mb και οχι τα υπολοιπα.

 

κατι αλλο τα 100 mb που χαριζεις στο εαυτο σου και σε 3 αλλους φιλους σου με το παρε μοιρασε νομιζα οτι λογω του vodafone cu που εχει παρομοια προσφορα θα τα δινει αυτοματα και δεν ισχυει.

μπαινοντας εδω

https://www.whatsup.gr/paketa/extras/paremoirase

διαβασα οτι μπορουμε μεσα σε 60 ημερες να τα μοιρασουμε. αρα θελει χειροκινητα καθε φορα να τα μοιραζεις;.

και μπορεις να δωσει σε διαφορετικους καθε φορα που βαζεις καρτα; ή πρεπει να δωσεις στα 3 που εμφανιζει απο κατω ; .

 

Η υπηρεσία Πάρε Μοίρασε, προϋποθέτει χειροκίνητη ενεργοποίηση. Κάθε φορά που ανανεώνεις το χρόνο ομιλίας σου, έχεις την επιλογή να τα μοιράσες όπου εσύ θέλεις.

 

Ακόμα και σε έναν συνδρομητή What's Up.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ πως όχι, μιας και αλλάζει η φύση του πακέτου. Ωστόσο επειδή πάλι είναι πακέτο του DIY, ίσως και να μεταφερθούν. Μια δοκιμή θα δείξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η υπηρεσία Πάρε Μοίρασε, προϋποθέτει χειροκίνητη ενεργοποίηση. Κάθε φορά που ανανεώνεις το χρόνο ομιλίας σου, έχεις την επιλογή να τα μοιράσες όπου εσύ θέλεις.

 

Ακόμα και σε έναν συνδρομητή What's Up.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε εδω και λιγο καιρο (μεσα Μαρτιου) η 12αρα δεν δινει πλεον 3μηνο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σκέφτομαι να διακόψω το φοιτητικό καρτοσυμβολαιο που έχω από τον φλεβαρη του 15. Αυτή τη στιγμή δίνω 20€ και έχω 3GB, 1500 cosmote, 500. προς όλους και 100 sms, ενω με 5€ επιπλεον, μπορώ να παίρνω 2gb εξτρα. Με ενδιαφέρουν κατά κύριο λόγο τα mb internet και τα λεπτα προς όλους. Αν ξαναπάω σε κάρτα, δεν θα είναι φοιτητικό καθώς έχω τελειώσει πλέον. Το ερώτημα είναι, με 20€, μπορώ να έχω σε κάρτα παραπάνω ινερνετ?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σκέφτομαι να διακόψω το φοιτητικό καρτοσυμβολαιο που έχω από τον φλεβαρη του 15. Αυτή τη στιγμή δίνω 20€ και έχω 3GB, 1500 cosmote, 500. προς όλους και 100 sms, ενω με 5€ επιπλεον, μπορώ να παίρνω 2gb εξτρα. Με ενδιαφέρουν κατά κύριο λόγο τα mb internet και τα λεπτα προς όλους. Αν ξαναπάω σε κάρτα, δεν θα είναι φοιτητικό καθώς έχω τελειώσει πλέον. Το ερώτημα είναι, με 20€, μπορώ να έχω σε κάρτα παραπάνω ινερνετ?
Με 20(10+10) ευρώ κάρτα έχεις με online ανανεωση στάνταρ δώρο από reloadit 1200 +2000=3200mb . Μετα παίρνεις δύο φορές το πάρε μοίρασε που είναι 200mb με την προοπτική να γίνουν 800mb αν ανταλλάξει τα mb στο νήμα του πάρε μοίρασε. Στην κάρτα θα σου μείνουν καθαρά 8.93 ×2=17.86 να τα κάνεις ότι θες . Έχει διάφορα πακέτα mb. Κάνε μια περιήγηση στην εφαρμογή να δεις . Δε θα χρειαστείς καθόλου ομιλία;
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε ρε παίδες κάτι περίεργο...Εχω whats up και βάζω κάρτα μέσω της εφαρμογής,από μία prepaid mastercard που έχω,εδώ και πολύ καιρό.Πήγα πριν από λίγο να βάλω κάρτα και μου πετάει ότι για να κρατήσει η εφαρμογή την prepaid μου,πρέπει να την συνδέσω με το Cosmote id.Ολα καλά λέω και ξεκινάω...Επιβεβαιώνω τον αριθμό κινητού μου,και πάνω που πάω να βάλω στοιχεία κάρτας,μου δείχνει ως αποθηκευμένη μια άλλη κάρτα!Η οποία τελικά είναι η prepaid της γυναίκας μου!Η πλάκα ποιά είναι...Οτι ουδέποτε έχω χρησιμοποιήσει την prepaid της γυναίκας μου ,και αυτή την δικιά μου...Η δεύτερη πλάκα είναι ότι αντιστοίχως στο Cosmote id της γυναίκας μου,εμφανίζει ως αποθηκευμένη την δικιά μου prepaid!Τα νούμερά μας,όπως και οι prepaid μας,δεν συσχετίζονται πουθενά μεταξύ τους,όπως επίσης δεν έχουμε κάνει "οικογένεια" σε google κτλ που θα μπορούσε να μπερδευτεί το σύστημα.Δεν μπορώ να καταλάβω από που κι ως πού μου έχει,και της έχει,ως επιλογή την prepaid του αλλουνού!
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε ρε παίδες κάτι περίεργο...Εχω whats up και βάζω κάρτα μέσω της εφαρμογής,από μία prepaid mastercard που έχω,εδώ και πολύ καιρό.Πήγα πριν από λίγο να βάλω κάρτα και μου πετάει ότι για να κρατήσει η εφαρμογή την prepaid μου,πρέπει να την συνδέσω με το Cosmote id.Ολα καλά λέω και ξεκινάω...Επιβεβαιώνω τον αριθμό κινητού μου,και πάνω που πάω να βάλω στοιχεία κάρτας,μου δείχνει ως αποθηκευμένη μια άλλη κάρτα!Η οποία τελικά είναι η prepaid της γυναίκας μου!Η πλάκα ποιά είναι...Οτι ουδέποτε έχω χρησιμοποιήσει την prepaid της γυναίκας μου ,και αυτή την δικιά μου...Η δεύτερη πλάκα είναι ότι αντιστοίχως στο Cosmote id της γυναίκας μου,εμφανίζει ως αποθηκευμένη την δικιά μου prepaid!Τα νούμερά μας,όπως και οι prepaid μας,δεν συσχετίζονται πουθενά μεταξύ τους,όπως επίσης δεν έχουμε κάνει "οικογένεια" σε google κτλ που θα μπορούσε να μπερδευτεί το σύστημα.Δεν μπορώ να καταλάβω από που κι ως πού μου έχει,και της έχει,ως επιλογή την prepaid του αλλουνού!

 

Κατι παιζει με το ΑΦΜ. Εφοσον ειναι το ιδιο και στις 2 περιπτωσεις το cosmote ID τραβηξε και τις 2 καρτες για αυτο τις βλεπετε. Που αλλου εχει βαλει την καρτα η γυναικα σου λογικα σε καποια πληρωμη στην cosmote για αυτο την βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει με το ΑΦΜ. Εφοσον ειναι το ιδιο και στις 2 περιπτωσεις το cosmote ID τραβηξε και τις 2 καρτες για αυτο τις βλεπετε. Που αλλου εχει βαλει την καρτα η γυναικα σου λογικα σε καποια πληρωμη στην cosmote για αυτο την βγαζει.

 

Οχι king το αφμ είναι διαφορετικό.Μέχρι πρότινως ωστόσο εμφάνιζε κανονικά μόνο την δική μου prepaid.Μάλιστα τώρα είχε έτοιμη στο δικό μου κινητό την prepaid της γυναίκας μου,και ξαναπέρασα την δικιά μου.Και αντιστρόφως η γυναίκα μου στο κινητό της.Της είχε έτοιμη την δικιά μου prepaid και πέρασε την δικιά της.Λες και άνηκε το κινητό της σε εμένα και το δικό μου σε αυτή.

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Οχι king το αφμ είναι διαφορετικό.Μέχρι πρότινως ωστόσο εμφάνιζε κανονικά μόνο την δική μου prepaid.Μάλιστα τώρα είχε έτοιμη στο δικό μου κινητό την prepaid της γυναίκας μου,και ξαναπέρασα την δικιά μου.Και αντιστρόφως η γυναίκα μου στο κινητό της.Της είχε έτοιμη την δικιά μου prepaid και πέρασε την δικιά της.Λες και άνηκε το κινητό της σε εμένα και το δικό μου σε αυτή.

Κάτι παίχτηκε με το cosmote id 100%. Δεν μπορώ να βρω να φταίει κάτι άλλο σε αυτό το μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρήκαμε άκρη από το clue του King που είπες που έχει βάλει η γυναίκα μου σε πληρωμή της Cosmote την prepaid της...Η γυναίκα μου κατέβασε σε ένα τάμπλετ που έχει πριν κανά δυό εβδομάδες την εφαρμογή της Cosmote για να ελέγχει τα νούμερα των δικών ,ηλικιωμένοι γαρ,και να τους βάζει κάρτες και κανά πακέτο ομιλίας κτλ.Πέρασε όμως και όλα τα νουμερά μας να μπορούμε να τα χειριζόμαστε μαζικά αν χρειαστεί.Ε κάπου εκεί το Cosmote id κατάλαβε λογικά ότι έχει πρόσβαση και στο δικό μου νούμερο-τρόπους πληρωμής και έτσι τα έμπλεξε.King να είσαι καλά πραγματικά ρε φίλε,είχα φάει τρελό σκάλωμα!

 

Απορία τώρα...Αν αποσυνδέσει η γυναίκα μου τον αριθμό μου από την εφαρμογή της Cosmote,θα πάψει να φαίνεται και η prepaid της στην whats up εφαρμογή μου άραγε?

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρήκαμε άκρη από το clue του King που είπες που έχει βάλει η γυναίκα μου σε πληρωμή της Cosmote την prepaid της...Η γυναίκα μου κατέβασε σε ένα τάμπλετ που έχει πριν κανά δυό εβδομάδες την εφαρμογή της Cosmote για να ελέγχει τα νούμερα των δικών ,ηλικιωμένοι γαρ,και να τους βάζει κάρτες και κανά πακέτο ομιλίας κτλ.Πέρασε όμως και όλα τα νουμερά μας να μπορούμε να τα χειριζόμαστε μαζικά αν χρειαστεί.Ε κάπου εκεί το Cosmote id κατάλαβε λογικά ότι έχει πρόσβαση και στο δικό μου νούμερο-τρόπους πληρωμής και έτσι τα έμπλεξε.King να είσαι καλά πραγματικά ρε φίλε,είχα φάει τρελό σκάλωμα!

 

Απορία τώρα...Αν αποσυνδέσει η γυναίκα μου τον αριθμό μου από την εφαρμογή της Cosmote,θα πάψει να φαίνεται και η prepaid της στην whats up εφαρμογή μου άραγε?

 

Τιποτα φιλε μου χαιρομαι που βρηκαμε ακρη. Εφοσον αφαιρεσεις απο το Cosmote ID της γυναικας σου το νουμερο σου ναι θα φυγει και η prepaid που εχεις. Θα φαινεται μονο στην δικια σου εφαρμογη που εχεις το νουμερο σου. Αν παλι φαινεται μπορεις να την αφαιρεσεις μεσα απο την εφαρμογη. Μην αγχωνεσαι παντως ολα λυνονται.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε King!Κάτι τελευταίο...Πως αφαιρώ αριθμό από την εφαρμογή της Cosmote?Το ψάχνω ρε συ και δεν το βρίσκω.Μόνο να φαίνεται ή όχι ο αριθμός στην εφαρμογή έχω βρεί.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε King!Κάτι τελευταίο...Πως αφαιρώ αριθμό από την εφαρμογή της Cosmote?Το ψάχνω ρε συ και δεν το βρίσκω.Μόνο να φαίνεται ή όχι ο αριθμός στην εφαρμογή έχω βρεί.

 

Η αποκρυψη της συνδεσης ειναι κατι σαν αφαιρεση. Δεν υπαρχει δυνατοτητα τουλαχιστον μεσω της εφαρμογης και οσο και να εψαξα και σε υπολογιστη στο mycosmote δεν εχει αφαιρεση. Εχεις τις συνδεσεις του βασικου ΑΦΜ και στις υπολοιπες συνδεσεις οτι εχουμε προσθεσει. Εφοσον αποκρυψης το νουμερο δεν θα φαινεται και η καρτα σου.

Link to comment
Share on other sites

Να είμασταν δίπλα ρε φίλε να σε κέρναγα μια μπύρα!!!Να είσαι καλά πραγματικά!
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση.... Εαν κλείσω το κινητό μου και το βάλω να εκτρεπει τι; κλήσεις μου όταν είναι κλειστό σε ένα αριθμό σταθερού τηλ.... Θα τραβάει από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας που έχω ή θα με χρεώνει έξτρα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση.... Εαν κλείσω το κινητό μου και το βάλω να εκτρεπει τι; κλήσεις μου όταν είναι κλειστό σε ένα αριθμό σταθερού τηλ.... Θα τραβάει από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας που έχω ή θα με χρεώνει έξτρα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εαν έχεις δωρεάν λεπτά προς σταθερό νούμερο θα χρησιμοποιεί αυτά τα δωρεάν λεπτά. Εαν δεν έχεις δωρεάν λεπτά, θα σε χρεώνει σαν να καλείς σε σταθερό νούμερο.

.
Link to comment
Share on other sites

Με 20(10+10) ευρώ κάρτα έχεις με online ανανεωση στάνταρ δώρο από reloadit 1200 +2000=3200mb . Μετα παίρνεις δύο φορές το πάρε μοίρασε που είναι 200mb με την προοπτική να γίνουν 800mb αν ανταλλάξει τα mb στο νήμα του πάρε μοίρασε. Στην κάρτα θα σου μείνουν καθαρά 8.93 ×2=17.86 να τα κάνεις ότι θες . Έχει διάφορα πακέτα mb. Κάνε μια περιήγηση στην εφαρμογή να δεις . Δε θα χρειαστείς καθόλου ομιλία;

 

Ναι, με ενδιαφέρουν και τα λεπτα προς όλους όπως έγραψα. Δεν με απασχολεί όμως να έχω τόσα όσα έχω στο καρτοσυμβόλαιο. Αυτό που μου περιεγραψες είναι whats up? Δηλαδη μετα το reload, σου κανουν δωρο 2gb? Ή αυτά είναι δώρο μετά την ανανέωση? Όπως φαινεται, με συμφέρει πολύ να το διακοψω. Στο εξωτερικό ισχύουν όμως αυτά? Γιατί ένα καλό που έχω τώρα, είναι ότι όλο το πρόγραμμα μπορώ να το χρησιμοποιήσω Ευρώπη χωρίς κανέναν περιορισμό.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε τις κινήσεις της κάρτας σου.

 

καλημέρα, από τις 3 Μαιου χτες και μαλιστα αργα εμφανιστηκε ότι αγορασα 10 ευρω καρτα μεσω πιστωτικης eurobank visa classic από το whats up! δλδ από τις 3 του μηνα εμφανιστηκε στις 7!!!! και πηρε μια φορα τελικα! τρομερη καθυστερηση δεν ξερω γιατι!!!

 

Mεσω paypal γιατι μας βγαζει στην σελιδα? αυτό εγινε μετα από αναβαθμιση πριν δεν με εβγαζε στην σελιδα, μηπως απλα εχασε τους κωδικούς και γιαυτο? αμα τους περασω θα είναι οκ μετα? δεν θα το ζηταει κάθε φορα? γιαυτο εκανα πληρωμη καρτας μεσω πιστωτικης. Μιλαω για αγορα καρτας μεσω της εφαρμογης whats up.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάθε μήνα βάζω το πρόγραμμα των 8,5ε και μεταφέρω τα λεπτά και τα gb μου. Αυτό το μήνα υπολόγισα λάθος και μου έχει μείνει υπόλοιπο 8,16ε μετά την ανανέωση, μπορώ να αγοράσω άλλο πακέτο ομιλίας/ mb για να κρατήσω για ακόμα ένα μήνα αυτά που έχω μαζέψει;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάθε μήνα βάζω το πρόγραμμα των 8,5ε και μεταφέρω τα λεπτά και τα gb μου. Αυτό το μήνα υπολόγισα λάθος και μου έχει μείνει υπόλοιπο 8,16ε μετά την ανανέωση, μπορώ να αγοράσω άλλο πακέτο ομιλίας/ mb για να κρατήσω για ακόμα ένα μήνα αυτά που έχω μαζέψει;;

 

Καλημέρα,

 

Σύντομη απάντηση, όχι. Και αυτό γιατί θα πρέπει να βάλεις το πακέτο των 8.5€, μιας και τα πιο φθηνά δεν θα μεταφέρουν τις παροχές που απέμειναν.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, με ενδιαφέρουν και τα λεπτα προς όλους όπως έγραψα. Δεν με απασχολεί όμως να έχω τόσα όσα έχω στο καρτοσυμβόλαιο. Αυτό που μου περιεγραψες είναι whats up? Δηλαδη μετα το reload, σου κανουν δωρο 2gb? Ή αυτά είναι δώρο μετά την ανανέωση? Όπως φαινεται, με συμφέρει πολύ να το διακοψω. Στο εξωτερικό ισχύουν όμως αυτά? Γιατί ένα καλό που έχω τώρα, είναι ότι όλο το πρόγραμμα μπορώ να το χρησιμοποιήσω Ευρώπη χωρίς κανέναν περιορισμό.

 

Με κάθε online ανανέωση από 10 ευρώ και πάνω σου έρχεται ένας κωδικός reloadit. Αυτό τον κωδικό μπορείς να τον εξαργυρώσει εντός 7 ημερών είτε με 1200mb για ενα μήνα είτε για 2000 mb για μια εβδομάδα. Αν κάνεις 2 δεκάρες ανανέωση επιλέγεις με τον πρώτο κωδικό τα 1200mb και με τον δεύτερο τα 2000mb. Επειδή όμως πρόκειται για mb ίδιου πακέτου οι ημερομηνίες τους συμψηφίζονται και παίρνεις 3200 για ενα μήνα. Άλλο bonus δεν υπάρχει. Από κατάστημα ή από περίπτερο δε σε συμφέρει γιατί θα πάρεις τα μισά mb. Μόνο online παίρνεις τόσα. Τώρα εφόσον θες ομιλία αυτή την στιγμή υπάρχει το πακέτο combo call them all plus I. Με 8.5 ευρώ έχεις 200 λεπτά προς όλους 400 προς whatsup 200 sms προς όλους και 400 sms προς whatsup. Αν ενεργοποιήσεις την αυτόματη ενεργοποιηση μέσα από την εφαρμογή του whatsup θα παίρνεις και 100 λεπτά επιπλέον δώρο για όλους. Όλα τα λεπτά προς όλους παίζουν εξωτερικό τα mb του reloadit ΌΧΙ. Παίζουν του πάρε μοίρασε και από τα αγοραστα πακέτα. Όπως σου ξαναείπα κατέβασε την εφαρμογή και ψαχτω λίγο. Δες τα πακέτα. Να έχεις καρτοκινητό προϋποθέτει και λίγο κόπο από μέρους σου. Είναι αδύνατο να σου γράψω όλα τα πακέτα εδώ. Αν θες περαιτέρω βοήθεια θα πρέπει να είσαι πιο συγκεκριμένος στις ανάγκες σου. Τέλος να ξέρεις ότι το καλό με την καρτοκινητή είναι ότι αν ενεργοποιηθεί ίδιο πακέτο πριν την λήξη του παλιού όλα τα mb και τα λεπτά ομιλίας μεταφέρονται στον άλλο μήνα

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις 2 reload καλύτερα συμφέρει να μπαίνει πρώτα τα 2GB για μια εβδομάδα και λίγο πριν λήξει παίρνεις το 1.2GB για ένα μήνα.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...