Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ισχυει κανονικα

Παρτε 1330 κ πατηστε 6 αφοβα

Θα εχετε δωρεαν 60 λεπτα το Σαββατοκυριακο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει κανονικα

Παρτε 1330 κ πατηστε 6 αφοβα

Θα εχετε δωρεαν 60 λεπτα το Σαββατοκυριακο.

 

Αυτό κάνω κι εγώ, αλλά δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έλαβα το μήνυμα για την προσφορά, τηλεφώνησα στο 1330, αλλά δεν άκουσα κάτι για την κλήρωση και την προσφορά.

Kαι γω το ιδιο, πατησα 6 αλλα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

για whats up δεν ισχύει?
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Eγώ έλαβα πάνω από 100 ευρώ από τις 04/10! Mπορείς να στείλεις 2Χ15 ευρώ ανα μήνα αλλά μπορείς να δεχτείς χωρίς όριο! Το παρακάτω υπόλοιπο πού λες να τα βρήκα μέσα σε λίγες μέρες...στο Γερμανό;;; :p

http://img824.imageshack.us/img824/1816/iw2t.jpg

 

2 πραγματα

Α. Ποια ειναι η εφαρμογη που βλεπεις το υπολοιπο σου;

Β. Μπορεις με πμ να μου εξηγησεις κι εμενα τι παιζει μ αυτες τις αγγελιες καθοτι τελειως νουμπι στα καρτοκινητα;

Link to comment
Share on other sites

μόνο για cosmokarta Είναι ο διαγωνισμός .

 

What's up έχω εγώ, αλλά μου ήρθε το μήνυμα. Ίσως επειδή άλλαξα από κοσμοκάρτα πριν 20 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

NEA ΠΡΟΣΦΟΡΑ: 200' δώρο για σένα & 200' να χαρίσεις σε ένα φίλο σου με κάθε μηνιαίο πακέτο call them all.

 

Η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις των πακέτων μέχρι 30/11/2013

αρχίσαμε να αντιγράφουμε το cu, μόνο που βάζουμε ημερομηνία λήξης πάλι; Τι στο καλό !!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Για την κλήρωση του xperia J λέει να μπούμε στο cosmote.gr για να διαβάσουμε τους όρους. Τους έχει βρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

αρχίσαμε να αντιγράφουμε το cu, μόνο που βάζουμε ημερομηνία λήξης πάλι; Τι στο καλό !!! :blink:

 

ακριβώς... βγάζουν μια τέτοια προσφορά αλλά ισχύει για 1 μήνα πάντα...

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Για την κλήρωση του xperia J λέει να μπούμε στο cosmote.gr για να διαβάσουμε τους όρους. Τους έχει βρει κανείς;

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Company__articleadvanced__cosmote-diagonismos-cosmokarta/section/Running_Contests

Link to comment
Share on other sites

What's up έχω εγώ, αλλά μου ήρθε το μήνυμα. Ίσως επειδή άλλαξα από κοσμοκάρτα πριν 20 μέρες.

 

Σήμερα μου ήρθε και άλλο μήνυμα που αφορά την κοσμοκάρτα, παρόλο που το έχω μετατρέψει σε what's up. Το έχει πάθει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα. Ξέρει κανείς από πότε ισχύει; γιατί μια τέτοια προσφορά και να λήγει σε 14 μέρες; ENEPΓOΠOIHΣE EΩΣ 14/11 TO SUPER ΦOITHTIKO ΠAKETO ΓIA 1000' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA KAI ΘA TO ΠAPEIΣ ME 4€ ANTI ΓIA 5€. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE TΩPA 1330
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα. Ξέρει κανείς από πότε ισχύει; γιατί μια τέτοια προσφορά και να λήγει σε 14 μέρες; ENEPΓOΠOIHΣE EΩΣ 14/11 TO SUPER ΦOITHTIKO ΠAKETO ΓIA 1000' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA KAI ΘA TO ΠAPEIΣ ME 4€ ANTI ΓIA 5€. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE TΩPA 1330

 

Μου ήρθε κι εμένα χωρίς ακόμα να το ενεργοποιήσω...Ίκαρε το ενεργοποίησες?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα χωρίς ακόμα να το ενεργοποιήσω...Ίκαρε το ενεργοποίησες?

 

σήμερα το πρωί ενεργοποίησα το πακέτο χωρίς να ξέρω την προσφορά και μου ήρθε το εξής μήνυμα "H ΠPOΣΦOPA ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΦOITHTIKOY ΠAKETOY ME 4€ ANTI ΓIA 5€ IΣXYEI EΩΣ 14/11. MOΛIΣ ΠHPEΣ 1000' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA ENA MHNA MONO ME 4€" γιατί να μην βγάζουν μια σχετική ανακοίνωση να το ξέρουν όλοι οι συνδρομητές από πιο πριν; γιατί ενημερώνουν επιλεκτικά; απορώ πραγματικά με αυτή την εταιρία

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πρωί ενεργοποίησα το πακέτο χωρίς να ξέρω την προσφορά και μου ήρθε το εξής μήνυμα "H ΠPOΣΦOPA ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΦOITHTIKOY ΠAKETOY ME 4€ ANTI ΓIA 5€ IΣXYEI EΩΣ 14/11. MOΛIΣ ΠHPEΣ 1000' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA ENA MHNA MONO ME 4€" γιατί να μην βγάζουν μια σχετική ανακοίνωση να το ξέρουν όλοι οι συνδρομητές από πιο πριν; γιατί ενημερώνουν επιλεκτικά; απορώ πραγματικά με αυτή την εταιρία

 

Συμφωνώ μαζί σου.Είμαστε στο 2013 και θα πρέπει να ρωτάει ο ένας τον άλλον για το τι προσφορες δέχετε και τι όχι...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα νούμερο Whatsup και θέλω να το μεταφέρω σε Cosmokarta.

Το χρηματικό υπόλοιπο που έχω ( 9,5 Ευρώ) το χάνω ή θα μεταφερθεί στην Cosmokarta ?

Και μια ακόμα ερώτηση: Η Cosmokarta έχει ελάχιστο χρόνο χρέωσης τα 3 λεπτά και μετά ανα 1 ?

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό δεν χάνεται. Αλλά αν έχεις ξανακάνει αλλαγή από whats up σε cosmokarta ή αντίστροφα, η χρέωση είναι 3 ευρώ. ΑΛΠΑΚ στο 1314.
Link to comment
Share on other sites

Δωρο 150' κάθε βδομάδα στα πακέτα call them all...http://www.whatsup.gr/el/doro-150-kathe-evdomada-sto-call-them-all-soy
Link to comment
Share on other sites

Δωρο 150' κάθε βδομάδα στα πακέτα call them all...http://www.whatsup.gr/el/doro-150-kathe-evdomada-sto-call-them-all-soy

 

αυτή η προσφορά ισχύει εδώ και αρκετές μέρες. Σήμερα την έβαλαν στο σάιτ. Τι να πει κανείς. Ακόμα και σ' αυτό πίσω είναι

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τι ωρα μπαινουν τα δωρεαν mb στην φοιτητικη προσφορα? Γιατι σημερα με ενημερωσαν με μηνυμα κατα τις 12 το μεσημερι για τα δωρεαν λεπτα αλλα για τα mb ακομα τιποτα... :(
:)
Link to comment
Share on other sites

 

Γνωρίζει κανείς πως μαθαίνουμε το υπόλοιπο του χρόνου σε αυτή τη προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...