Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε μου νομίζω ότι μιλάς μόνο για ομιλία χωρίς sms. Στο wu το πακετάκι δίνει κι από τα δυο

 

τελείως φιλικά, τοσα χρονια δε σου εδινε τιποτα προς άλλα δικτυα, τώρα εχεις το προβλημα; :lol: Λυπαμαι που το λεω, αλλά τελικά επιβεβαιωνεται ο ελληνας ακομη μια φορα (σε εναν ακομη τομεα) για τις χαμηλες του προσδοκιες.

Link to comment
Share on other sites

έλα ομως που δεν τα δινει :lol: Μπορεις να φανταστεις το λογο;

 

Ο λόγος για τον οποίο δεν δίνει ούτε λεπτά προς όλους, όλους φοιτητικά προγράμματα όπως αυτά που δίνει το Cu, είναι επειδή η Cosmote κατέχει τη μερίδα του λέοντος στην αγορά της κινητής τηλεφωνίας και αν προσφέρει ένα πρόγραμμα που προσφέρει αρκετά, θα αποκτήσει περισσότερους συνδρομητές και αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να τεθεί κάτω από τον έλεγχο της ΕΕΤΤ όπως συμβαίνει και με τον ΟΤΕ και μετά ούτε 10 λεπτά προς όλους δεν θα μπορεί να δίνει χωρίς έγκριση.

 

Όσον αφορά τη μετάβαση σε άλλο δίκτυο, σίγουρα μπορείς να το κάνεις όταν πρόκειται για αριθμούς του περιβάλλοντός σου, αλλά όταν όλοι έχουν το ίδιο πακέτο τι κάνεις; Όταν βρίσκεις κάποιον με Whats up του λες να το μετατρέψει σε F2G;

Link to comment
Share on other sites

τελείως φιλικά, τοσα χρονια δε σου εδινε τιποτα προς άλλα δικτυα, τώρα εχεις το προβλημα; :lol: Λυπαμαι που το λεω, αλλά τελικά επιβεβαιωνεται ο ελληνας ακομη μια φορα (σε εναν ακομη τομεα) για τις χαμηλες του προσδοκιες.

 

Για τώρα μιλάμε.. Προσωπικά είπα ότι κάνω χρήση sms και ομιλίας προς όλα τα δίκτυα, κάτι το οποίο απ'ότι φαίνεται όταν γίνεται σε ελάχιστο βαθμό κοστίζει περίπου το ίδιο παντού

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος για τον οποίο δεν δίνει ούτε λεπτά προς όλους, όλους φοιτητικά προγράμματα όπως αυτά που δίνει το Cu, είναι επειδή η Cosmote κατέχει τη μερίδα του λέοντος στην αγορά της κινητής τηλεφωνίας και αν προσφέρει ένα πρόγραμμα που προσφέρει αρκετά, θα αποκτήσει περισσότερους συνδρομητές και αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να τεθεί κάτω από τον έλεγχο της ΕΕΤΤ όπως συμβαίνει και με τον ΟΤΕ και μετά ούτε 10 λεπτά προς όλους δεν θα μπορεί να δίνει χωρίς έγκριση.

 

Του βάζεις δύσκολα :p

 

ερχεσαι στα λογια μου, αναγκαστηκες να μπεις σε καρτοσυμβολαιο (συμβολαιο δλδ), γιατί το wu δινει τα λεπτά μόνο προς wu και οχι ολη τη κοσμοτε (αλλιως και εσυ σε wu θα ησουν).

 

Αυτο που προσπαθω να περασω στους wu-fans (απο την αρχη των posts μου) ειναι οτι δεν πρεπει να επικροτειτε την εταιρια που σας πετσοκοβει τα πακετα, γιατί θα συνεχισει να πετσοκοβει. Το ιδιο θα ελεγα και για τους φανς της wind, εαν τους εδινε λιγοτερα. Αυτο ειναι και το ωραιο του καρτοκινητου, μεσα σε 3 μερες πηγαινεις σε οποια εταιρια θελεις με το ιδιο νουμερο, χωρις κανενα κοστος.

 

Τι ακριβώς πετσόκοψε είπαμε;

Τα πακέτα που είχε (τον τελευταίο χρόνο) τα έχει ακόμα.

Πρόσθεσε (είναι η σωστή λέξη και όχι πετσόκοψε!) πακέτα με λεπτά&sms προς όλα τα δίκτυα, μαζί και προς wu. Προς ενημέρωσή σου, το πακέτο 600'+600sms ισχύει κανονικότατα όπως και όλα τα υπόλοιπα πακέτα! Αν με το ρήμα "πετσόκοψε" εννοείς τα 1200 ή 1500', να σε ενημερώσω ότι τα πετσόκοψαν ΟΛΑ τα καρτοκινητά ταυτοχρόνως!

 

Κοίτα, χωρίς παρεξήγηση, το wu μπορεί να έχασε συνδρομητές αλλά εξακολουθεί να είναι το μεγαλύτερο δίκτυο στα καρτοκινητά και όπως φαίνεται θα εξακολουθήσει για πολλά χρόνια ακόμα. Πλέον λειτουργεί και αυτό ανταγωνιστικά. Πριν από 3 μήνες αν με ρωτούσες, θα σου έλεγα ότι αν συνεχίσει έτσι, πηγαίνει προς το γκρεμό. Τώρα όμως έχει ξυπνήσει και βλέπει τον ανταγωνισμό - πράγμα που κατανοώ ότι έχει φέρει σε πλήρη πανικό τους αντιfans. Δεν περίμεναν ότι μια μέρα το wu θα δίνει και χρόνο προς όλους χτυπώντας στα ίσια άλλα δίκτυα.... Με αυτή την κίνηση, όχι μόνο θα σταματήσει να χάνει συνδρομητές αλλά θα κάνει και πολλούς παλιούς να επιστρέψουν(!), ειδικά όσους έχουν ακόμα αρκετές επαφές wu στο κινητό τους και είχαν φύγει μόνο και μόνο για να μιλάνε με όσους δεν είχαν.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Απο που εχετε βγαλει το συμπερασμα οτι "ολοι εχουν what's up";.Εγω βλεπω, τουλαχιστον τον τελευταιο χρονο, και λογω πακετων ιντερνετ ολοι εχουν wind η vodafone.
Link to comment
Share on other sites

μολις ανοιξες τους ασκους ται αιολου :ninja::ninja: :cry::cry:

 

Το θέμα δεν είναι να κάνουμε το συγκεκριμένο θέμα VS μεταξύ Whats up και άλλων πακέτων, αλλά να καταλάβουν μερικοί ότι ο καθένας επιλέγει το πακέτο του με βάση κάποια κριτήρια. Αν κάποιος έχει πολλές επαφές σε διάφορα δίκτυα, επιλέγει F2G που παρέχει πακέτα χρόνου ομιλίας προς όλα τα δίκτυα, όποιος έχει τις περισσότερες επαφές του στο Whats up, θα μείνει σε αυτό. Το πόσο καλύπτουν τον καθένα τα πακέτα είναι άλλη ιστορία η οποία δε λύνεται με τη φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό που λέει ο DonJuan για την ΕΕΤΤ ισχύει. Όπως ο ΟΤΕ αναγκάζεται να πουλάει ακριβότερα των άλλων παροχών, έτσι και η Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιώντας πακέτο 300 λεπτά και 300 SMS παίρνω και 100 λεπτά προς όλους η το έκοψαν!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιώντας πακέτο 300 λεπτά και 300 SMS παίρνω και 100 λεπτά προς όλους η το έκοψαν!

 

Τα 2 πακέτα με λεπτά προς όλους είναι: 300' σε wu + 100' προς όλους(5€) και αυτό με τα 400'+sms.

Αυτό που αναφέρεις ήταν προσφορά η οποία έληξε στις 21/1 αν θυμάμαι καλά.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Τα 500 mb με 10 ευρώ στο reload it υπάρχουν ακόμα, ή τα βγάλαν και αυτά;:rolleyes:

 

100MB για 7 ημέρες πέρνεις πλέον από το reload,με κάρτα 10 ευρώ , και 30ΜΒ με κάρτα των 5

Τα 500ΜΒ μπορούν να αγοραστούν με 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

100MB για 7 ημέρες πέρνεις πλέον από το reload,με κάρτα 10 ευρώ , και 30ΜΒ με κάρτα των 5

Τα 500ΜΒ μπορούν να αγοραστούν με 5 ευρώ.

 

Τα 500ΜΒ για να 'μαστε ακριβείς, είναι προσφορά που ισχύει ως 28/2 και προς το παρόν δεν έχει πάρει παράταση. Το πακέτο ίντερνετ με 5€ κανονικά δίνει 200ΜΒ. Όσοι προλάβουν μέχρι τότε, παίρνουν 500ΜΒ.

 

Η αλήθεια είναι ότι το ίντερνετ πάντα το 'χε στο "φτύσιμο" το wu. Θυμίζω ότι μέχρι πριν λίγους μήνες το μόνο ενεργό πακέτο ίντερνετ ήταν αυτό με τα 60 mb που για κάποιο διάστημα τα είχαν κάνει 120. Τίποτε άλλο τη στιγμή που οι "απέναντι" έχουν φτιάξει πολύ ελκυστικότερα πακέτα ίντερνετ. Άρα, ερχόμαστε πάλι στα λεγόμενα του DonJuan, ότι η κοσμοτέ κάνει το παν για να μην μπει υπό τη εποπτεία της ΕΕΤΤ και αναγκαστικά, δίνει τα λιγότερα.

 

Κανείς δεν είπε ότι είναι οικονομικό το wu. Ίσα ίσα, τώρα είναι το πιο ακριβό καρτοκινητό σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Αυτό που λέμε είναι ότι κάποιους, κάποιους εκατομμύρια χρήστες εξακολουθεί να μας συμφέρει διότι και οι επαφές μας έχουν wu. Αν παρόλα αυτά, κάποιοι το εγκαταλείψουν, παρότι το λένε σαν απειλή, θα πρέπει να ξέρουν ότι εμείς (που δεν σκοπεύουμε να αλλάξουμε) ευχόμαστε και επιθυμούμε πράγματι να φύγουν πολλοί συνδρομητές ακόμα γιατί όσο πιο πολύ απομακρυνθεί ο κίνδυνος ελέγχου της κοσμοτέ από την ΕΕΤΤ, τόσο πιο γρήγορα θα έρθουν νέες προσφορές και πακέτα - όπως καλή ώρα συνέβη και τώρα με τα πακέτα ομιλίας προς όλους. Προσωπικά λοιπόν ελπίζω να αλλάξουν δίκτυο πολλοί ακόμη χρήστες, μαζικά αν γίνεται, ώστε για εμάς που θα μείνουμε να υπάρξουν νέες προσφορές σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάνει κάποιο τατουάζ I luv cote ή κάτι τέτοιο μη αναστρέψιμο?

γιατί αν ο λόγος που θέλεις να φύγουν οι άλλοι είναι το οικονομικό κέρδος το δικό σου, τότε μπορείς να το αποκομίσεις χωρίς να περιμένεις απλά μεταπηδώντας σε άλλη εταιρία.(που ο ίδιος ομολογείς οτι έχουν καλύτερα πακέτα και στο οποίο συμφωνούν σχεδόν όλοι)

 

προσωπικά πριν 1+ χρόνο έκανα συμβόλαιο με cote γιατί μετακόμισα και εδώ που ήρθα δεν είχαν καθόλου καλή κάλυψη 3G οι άλλες.

πλέον όμως έχει και η V οπότε δουλεύω κυρίως το CU. έλεγα να μην κόψω το cosmote αλλά να το μετατρέψω σε wu. με τέτοιες τιμές όμως ειδικά στο internet που χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ, δεν το βλέπω...

 

προσπαθώ λοιπόν να καταλάβω ποιον άλλο λόγο πέραν της κάλυψης μπορεί να έχει κάποιος για να μείνει.

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάνει κάποιο τατουάζ I luv cote ή κάτι τέτοιο μη αναστρέψιμο?

γιατί αν ο λόγος που θέλεις να φύγουν οι άλλοι είναι το οικονομικό κέρδος το δικό σου, τότε μπορείς να το αποκομίσεις χωρίς να περιμένεις απλά μεταπηδώντας σε άλλη εταιρία.(που ο ίδιος ομολογείς οτι έχουν καλύτερα πακέτα και στο οποίο συμφωνούν σχεδόν όλοι)

 

προσωπικά πριν 1+ χρόνο έκανα συμβόλαιο με cote γιατί μετακόμισα και εδώ που ήρθα δεν είχαν καθόλου καλή κάλυψη 3G οι άλλες.

πλέον όμως έχει και η V οπότε δουλεύω κυρίως το CU. έλεγα να μην κόψω το cosmote αλλά να το μετατρέψω σε wu. με τέτοιες τιμές όμως ειδικά στο internet που χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ, δεν το βλέπω...

 

προσπαθώ λοιπόν να καταλάβω ποιον άλλο λόγο πέραν της κάλυψης μπορεί να έχει κάποιος για να μείνει.

 

H αλήθεια είναι ότι καταντάει απελπιστικό να εξηγώ/εξηγούμε συνεχώς το λόγο που δεν φεύγω/φεύγουμε, ειδικά αν σκεφτείς ότι τον γράφω ακόμη και σε αυτό το ποστ που μου απάντησες! Για 1500η φορά ας αναφέρω ότι δεν φεύγω γιατί το ακριβό :p wu με συμφέρει κι έτσι γιατί όλες οι επαφές με τις οποίες επικοινωνώ, έχουν whats up. To τονίζω όσο πιο πολύ μπορώ γιατί πραγματικά έχει αναφερθεί από σχεδόν όλους τους wuίτες του φόρουμ σε όλες τις σελίδες, μα για κάποιο λόγο, όποιος θέλει να κάνει αντίλογο, το παραλείπει να το πω...το ξεχνάει να το πω....δεν το κατανοεί...δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει.

 

Για να το πούμε και με αριθμούς: 400' προς wu, αν πήγαινα σε άλλο δίκτυο, θα έπρεπε να τα καταναλώνω από το χρόνο που δίνουν προς όλους, που σε καμία περίπτωση δεν είναι 400 ή 600' αλλά τεσπα. Ας πούμε ότι μου αρκούν και τα 300' που κάποιες εταιρίες δίνουν (με προϋπόθεση τη 10ευρη ανανέωση φυσικά που και αυτό για μένα είναι πρόβλημα γιατί αρκετούς μήνες ανανεώνω με 5€ στο wu). Με τα sms τι ακριβώς θα κάνω; Δίνει κάποιο καρτοκινητό 400 ή 600sms προς όλα τα δίκτυα και δεν το ξέρω; Όχι. Άρα καταλήγουμε ότι μεταπηδώντας σε άλλο δίκτυο, θα έπρεπε να δίνω ως και 20ευρώ το μήνα σε κάρτες για να μιλάω με τους φίλους μου τη στιγμή που μένωντας στο wu μπορώ να την βγάζω με 5€/μήνα. Επίσης καταλήγουμε ότι όλα τα παρεμφερή ποστ που με ύφος "ανακάλυψα την πυρίτιδα" μας προτρέπουν να πάμε σε πιο οικονομικό δίκτυο, λες και δεν το 'χουμε σκεφτεί αν μας συμφέρει, είναι εντελώς απερίσκεπτα και καλό θα είναι να αποφεύγονται γιατί έχουμε καταντήσει σαν σίριαλ σε χιλιοστή επανάληψη.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Για 1500η φορά ας αναφέρω ότι δεν φεύγω γιατί το ακριβό :p wu με συμφέρει κι έτσι γιατί όλες οι επαφές με τις οποίες επικοινωνώ, έχουν whats up.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου και σου το λέει άνθρωπος που δεν έχει WU. Εμένα η κατάστασή μου είναι η εξής: Οι γονείς μου έχουν καταναγκαστικά WU (μεγάλη ιστορία δε μπορώ να εξηγώ), ο αδερφός μου frog, η αδερφή μου wind, ένας φίλος vodafone, και δυο τρεις άλλοι cosmote αλλά όχι WU. Τι κάνω λοιπόν, έχω μια cosmokarta με 2 νούμερα στο 1 λεπτό το λεπτό, έχω vodafone με δυο νούμερα στο 1 λεπτό το λεπτό κι έχω και Q για να μου τηλ η αδερφή μου. Έχω δυο συσκευές, η μια φτηνή δίκαρτη και τέλος. Κόστος κάτω από 5 Ευρώ το μήνα και μιλάω καμιά ώρα τη μέρα. Μακάρι να μπορούσα να τους μάζευα όλους σε μια εταιρία να ησύχαζα. Δε γίνεται όμως διότι ο καθένας έχει κάνει το πρόγραμμά του.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις σε ποιο φαξ μπορει ο συνδρομητης να στειλει αιτημα? π.χ. να ζητησει αναλυτική κλήσεων?
Link to comment
Share on other sites

Για 1500η φορά ας αναφέρω ότι δεν φεύγω γιατί το ακριβό wu με συμφέρει κι έτσι γιατί όλες οι επαφές με τις οποίες επικοινωνώ, έχουν whats up....

δεν αμφισβητώ το λόγο που δεν φεύγεις.κατάλαβα πολύ καλά γιατί δεν φεύγεις και γιατί θέλεις να φύγουν οι άλλοι.

ρωτάω, και όχι μόνο εσένα, αν υπάρχουν και άλλοι λόγοι εκτός απο τις επαφές wu.

 

όπως προείπα, για εμένα μεγάλη προτεραιότητα έχουν τα data. εσένα δεν σε νοιάζουν και γιαυτό σου βγαίνει συμφερότερη η παραμονή. (αν χρησιμοποιούσες, τότε ακόμα και σε άλλο δίκτυο με δωρεάν data θα σύμφερε να πας ακόμα και αν οι επαφές σου παρέμεναν wu)

υπάρχει πακέτο/προσφορά/πρόθεση να δώσει η wu περισσότερα data για περισσότερο χρόνο? τρελοί χρόνοι σε wu δεν με ενδιαφέρουν.

έχω πολλές επαφές cote αλλά όχι wu. με τα προς όλους της V βγαίνουν μια χαρά οι κλήσεις που κάνω.

Link to comment
Share on other sites

δεν αμφισβητώ το λόγο που δεν φεύγεις.κατάλαβα πολύ καλά γιατί δεν φεύγεις και γιατί θέλεις να φύγουν οι άλλοι.

ρωτάω, και όχι μόνο εσένα, αν υπάρχουν και άλλοι λόγοι εκτός απο τις επαφές wu.

 

όπως προείπα, για εμένα μεγάλη προτεραιότητα έχουν τα data. εσένα δεν σε νοιάζουν και γιαυτό σου βγαίνει συμφερότερη η παραμονή. (αν χρησιμοποιούσες, τότε ακόμα και σε άλλο δίκτυο με δωρεάν data θα σύμφερε να πας ακόμα και αν οι επαφές σου παρέμεναν wu)

υπάρχει πακέτο/προσφορά/πρόθεση να δώσει η wu περισσότερα data για περισσότερο χρόνο? τρελοί χρόνοι σε wu δεν με ενδιαφέρουν.

έχω πολλές επαφές cote αλλά όχι wu. με τα προς όλους της V βγαίνουν μια χαρά οι κλήσεις που κάνω.

 

Αν δεν έχεις πολλές ή όλες τις επαφές Whats up, τότε όχι, δεν αξίζει να έχεις το συγκεκριμένο πακέτο. Τα πακέτα ομιλίας, μηνυμάτων και mobile internet δύσκολα θα γίνουν καλύτερα λόγω της ΕΕΤΤ, οπότε, αν έχεις επαφές σε άλλα δίκτυα και θες αρκετά mb με χαμηλό κόστος, τότε το Cu/F2G είναι μονόδρομος.

Link to comment
Share on other sites

μιλαω συχνα με 15 ατομα που ολοι εχουν και wu. για μενα ηταν ενας πολυ καλος λογος να καταργησω το συμβολαιο μου και να καναγυρισω στη καρτοκινητη. Στη χειροτερη των περιπτωσεων, το πολυ να βαλω 12-15 ευρω καρτα.
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω ανανεωση σε κοσμοκαρτα εχει διαφορα αν βαλω απο γερμανο η απο περιπτερο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω ανανεωση σε κοσμοκαρτα εχει διαφορα αν βαλω απο γερμανο η απο περιπτερο?

Απολύτως καμμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω ανανεωση σε κοσμοκαρτα εχει διαφορα αν βαλω απο γερμανο η απο περιπτερο?

 

Καμία. Στο Γερμανό μπορείς να κάνεις από 5€ και πάνω, οτιδήποτε ποσό. Στο περίπτερο τα γνωστά.

 

δεν αμφισβητώ το λόγο που δεν φεύγεις.κατάλαβα πολύ καλά γιατί δεν φεύγεις και γιατί θέλεις να φύγουν οι άλλοι.

ρωτάω, και όχι μόνο εσένα, αν υπάρχουν και άλλοι λόγοι εκτός απο τις επαφές wu.

 

όπως προείπα, για εμένα μεγάλη προτεραιότητα έχουν τα data. εσένα δεν σε νοιάζουν και γιαυτό σου βγαίνει συμφερότερη η παραμονή. (αν χρησιμοποιούσες, τότε ακόμα και σε άλλο δίκτυο με δωρεάν data θα σύμφερε να πας ακόμα και αν οι επαφές σου παρέμεναν wu)

υπάρχει πακέτο/προσφορά/πρόθεση να δώσει η wu περισσότερα data για περισσότερο χρόνο? τρελοί χρόνοι σε wu δεν με ενδιαφέρουν.

έχω πολλές επαφές cote αλλά όχι wu. με τα προς όλους της V βγαίνουν μια χαρά οι κλήσεις που κάνω.

 

Δεν χρησιμοποιώ ίντερνετ από το κινητό. Ευτυχώς στους χώρους που βρίσκομαι όλη τη μέρα, υπάρχει τουλάχιστον ένα λάπτοπ οπότε δεν μου χρειάζεται. Αν χρησιμοποιούσα, φαντάζομαι ότι θα είχα στραφεί αλλού αν και ίσως να μην με χάλαγε το πακέτο που ήδη υπάρχει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καμία. Στο Γερμανό μπορείς να κάνεις από 5€ και πάνω, οτιδήποτε ποσό. Στο περίπτερο τα γνωστά.

 

 

 

Δεν χρησιμοποιώ ίντερνετ από το κινητό. Ευτυχώς στους χώρους που βρίσκομαι όλη τη μέρα, υπάρχει τουλάχιστον ένα λάπτοπ οπότε δεν μου χρειάζεται. Αν χρησιμοποιούσα, φαντάζομαι ότι θα είχα στραφεί αλλού αν και ίσως να μην με χάλαγε το πακέτο που ήδη υπάρχει. ;)

 

Α και στο γερμανο 5 ειναι το ελαχιστο? Νομιζα απο 1ε και πανω. Ηθελα να βαλω 2ευρω μονο για αυτο...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...