Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μετατρέψω το What's Up μου σε συμβόλαιο, μπορώ μετά από κάποιο διάστημα να επανέλθω σε What's Up?
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αν μετατρέψω το What's Up μου σε συμβόλαιο, μπορώ μετά από κάποιο διάστημα να επανέλθω σε What's Up?

 

εαν εχεις επιστρεψει την επιδοτηση που πηρες...

Link to comment
Share on other sites

To είχα κάνει πέρυσι τέτοια εποχή. Πρέπει να το κρατήσεις ένα μήνα ως κάρτα, γιατί να μην μπορείς μετά να το κάνεις σ'υνδεση από το site, φαντάζομαι μπορείς. Αυτοί τώρα κάνουν κρα για συνδέσεις

σε ευχαριστώ για την απάντηση,

το κάνες μετά συμβόλαιο ή παρέμεινες σε κάρτα?

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχα 2 νούμερα μάλιστα, τα έκανα ξανά σύνδεση αλλά δυστυχώς έχασα την δουλειά μου και δεν μπορούσα να τα πληρώσω και τα έχασα, όταν τα πλήρωσα ήταν αργά, ήταν από φορητότητα. Οπότε προσοχή στο πρόγραμμα για να μπορείς να το πληρώσεις. Έχουν γίνει ζόρικοι αλλά μην βγαίνουμε off topic. Τώρα έχω κάρτα άλλο νούμερο και πολύ απλά όταν διαθέτω λεφτά βάζω κάρτα όταν δεν έχω ας με πάρει και ο άλλος. Ελέγχόμενα, το μόνο σπαστικό ότι τα πακέτα στην καρτοκινητή είναι λίγο πίσω, όπως αυτό με το internet.
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το internet, η cosmote δεν έχει κάποιο αξιόλογο πακέτο. Οι άλλες 2 μια χαρά πακέτα έχουνε :).

 

Τώρα αυτό γιατί το λες? Αφού έχει 60MB με μολις 3 ευρώ! :happy:

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως μπορουμε να μαθουμε αν καποιος αριθμος ειναι γενικα κοσμοτε οχι μονο whats up;

 

απο όσο ξέρω μόνο η vodafone μπορεί να το κάνει αυτό. Μια άλλη λυση είναι να καλέσεις το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και να δώσεις τον αριθμό και να σου που εκείνοι , και άμα σε βοηθήσουν.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Διορθώνω: Μόλις 60mb με 3€ :lol:

 

υπάρχουν πακέτα στην κοσμοτε που είναι συνδυαστικa και δίνουν και μυνηματα και sms απο όσο θυμάμαι με μυνηματα προς ολους για την κοσμοκαρτα και μυνηματα προς κοτετσαπ για το Κοτετσαπ!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως μπορουμε να μαθουμε αν καποιος αριθμος ειναι γενικα κοσμοτε οχι μονο whats up;

Από Vodafone στέλνεις τον αριθμό που σε ενδιαφέρει στο 1292 και σου λέει σε ποιο δίκτυο ανήκει .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σύντομα φεύγω φαντάρος και θέλω να αγοράσω ένα καρτοκινητό με κάποιο καλό πρόγραμμα για SMS. Με καλύπτει το Whats up σε αναλογία τιμής/πακέτου;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σύντομα φεύγω φαντάρος και θέλω να αγοράσω ένα καρτοκινητό με κάποιο καλό πρόγραμμα για SMS. Με καλύπτει το Whats up σε αναλογία τιμής/πακέτου;

 

κάλεσε το 1330 για να ακούσεις τα επιπρόσθετα πακέτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

geia sas peia eime nea edw. simera evala karta ekana what's up k meta apo poli wra estila ena minima se kinito p exi sindisi meta apo afto den mporousa na stilw se what's up mipos 3erete gt? k an mporw na kanw kati wste na to 3emplokaro...mn pane xamena tosa minimata p eixa dia8eshma akoma..:(:help::help:
Link to comment
Share on other sites

geia sas peia eime nea edw. simera evala karta ekana what's up k meta apo poli wra estila ena minima se kinito p exi sindisi meta apo afto den mporousa na stilw se what's up mipos 3erete gt? k an mporw na kanw kati wste na to 3emplokaro...mn pane xamena tosa minimata p eixa dia8eshma akoma..:(:help::help:

Καταρχήν απαγορεύονται τα greeklish. Τσέκαρε στην κάρτα σου τι υπόλοιπο έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανέναν μήνυμα για πίστωση 5€ στο υπόλοιπο επειδή είμαστε χρόνια χρήστες της Cosmote και δη του What's up?:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

τα εχω παρει κρανιο με την cosmote...

 

ενας φιλος πηρε το Neo V (κατοχος χρονια καρτοσυμβολαιου vodafone) και εμαθε και το Internet

 

εβαλε 3-4 φορες 500ρες και αφου τον πηρε χαμπαρι Vodafone οτι θα παει καλα του ερχεται και sms οτι μπορει να δει ΤΣΑΜΠΑ ολα τα ματς των Play offs της Superleague χωρις να καταναλωθουν τα ΜΒ του απο το site της Voda.

 

εμεις... ουτε 500αρες εχουμε, ουτε αναλογες προσφορες σαν και τη παραπανω

 

ξυπνατε ρε κοσμοτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανέναν μήνυμα για πίστωση 5€ στο υπόλοιπο επειδή είμαστε χρόνια χρήστες της Cosmote και δη του What's up?:ninja:

 

Ειχε ερθει στη συζυγο πριν κανα μηνα,χωρις αιτιολογηση.10ευρο το μηνα καρτα βαζει και αν.Εγω ειμαι πιο παλιος χρηστης δεν μου εχει ερθει τιποτα.Δεν καταλαβα με ποιο κριτηριο τα δινουν:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειχε ερθει στη συζυγο πριν κανα μηνα,χωρις αιτιολογηση.10ευρο το μηνα καρτα βαζει και αν.Εγω ειμαι πιο παλιος χρηστης δεν μου εχει ερθει τιποτα.Δεν καταλαβα με ποιο κριτηριο τα δινουν:lol:

 

στην τυχη και οπου να ναι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...