Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε φυσικα... και με το 50+ ποσοστο συνδρομητων της κοσμοτε... μαθηματικα ειναι βεβαιο τι συμφερει στους περισσοτερους...

Αν και η κοσμοτε κατ εμε ειναι η ποιο αχρηστη ολων.. διοτι ειχα 13 χρονια βονταφον 1 χρονο wind και τωρα ενα χρονο περιπου κοσμοτε... αλλα αναγκαστικα θα παραμεινω εκει γιατι δεν με συμφερει απλα τιποτα αλλο.

 

μιλας τοσο πολυ με κοσμοτε;ειναι ολες σου οι επαφες κοσμοτε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

 

Εχω whats up, και για καποιο περιεργο λογο, καθε φορα που παιρνω (οχι δεχομαι. μονο οταν παιρνω) τηλεφωνο, μου ερχεται γραπτο μηνυμα απο την cosmote με το υπολοιπο του λογαριασμου μου.. ΚΑΘΕ φορα!

Ενδεχεται να φταιει και το κινητο μου (motorola DEFY με android) αλλα επειδη δεν ξερω τι μπορει να φταιει, ειπα να ποσταρω εδω. Εχετε καμια ιδεα;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

μιλας τοσο πολυ με κοσμοτε;ειναι ολες σου οι επαφες κοσμοτε;

 

Ναι Δυστηχως οι περισσοτερες και ειναι κοσμοτε .. και κυριως με οσους χρειαζεται να μιλαω σχεδον καθημερινα εχουν κοσμοτε. Και ειναι συντριπτικα περισσοτεροι .. απο τις 250 οι 200+ ειναι σιγουρα ειναι κοσμοτε και μερικες βονταφον. wind εχω 3 αριθμους.Την πρωην μου ... και τον φιλο μου με τον αδερφο του οπου εχουν καταστημα Wind στην Τουμπα. :P τρατζικ ε? :PPPP

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αλλαγή σε frog που έχει μισή χρέωση από την q αν είναι να διαλέξεις κάτι σε χρονοχρέωση, χωρίς πακέτο προς συγκεκριμένη εταιρεία...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

 

Εχω whats up, και για καποιο περιεργο λογο, καθε φορα που παιρνω (οχι δεχομαι. μονο οταν παιρνω) τηλεφωνο, μου ερχεται γραπτο μηνυμα απο την cosmote με το υπολοιπο του λογαριασμου μου.. ΚΑΘΕ φορα!

Ενδεχεται να φταιει και το κινητο μου (motorola DEFY με android) αλλα επειδη δεν ξερω τι μπορει να φταιει, ειπα να ποσταρω εδω. Εχετε καμια ιδεα;

 

φταίει η εφαρμογή mywhatsUP που κατα 99.9% εχεις εγκαταστήσει! εχει ρυθμιση να το φτιάξεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια..

πως μπορω να ανανεωσω εγω ενα νουμερο whats up που βρισκεται γερμανια?

χωρις να παω σε καποιο καταστημα...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

μεταφορά υπολοίπου από το δικό σου νούμερο στο δικό του.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Δυστηχως οι περισσοτερες και ειναι κοσμοτε .. και κυριως με οσους χρειαζεται να μιλαω σχεδον καθημερινα εχουν κοσμοτε. Και ειναι συντριπτικα περισσοτεροι .. απο τις 250 οι 200+ ειναι σιγουρα ειναι κοσμοτε και μερικες βονταφον. wind εχω 3 αριθμους.Την πρωην μου ... και τον φιλο μου με τον αδερφο του οπου εχουν καταστημα Wind στην Τουμπα. :P τρατζικ ε? :PPPP

 

ο ψηλος ο αραιομαλης ειναι φιλος σου; ευγενικος πολυ ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια..

πως μπορω να ανανεωσω εγω ενα νουμερο whats up που βρισκεται γερμανια?

χωρις να παω σε καποιο καταστημα...

 

Καλείς από cosmote 6971001314 και κάνεις την ανανέωση .

Link to comment
Share on other sites

εαν παει σε 'γερμανο' και δωσει το νουμερο και το ποσό που θελει να μπει, δε γινεται;

Γίνεται αλλά είπε χωρίς να πάει σε κάποιο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

ο ψηλος ο αραιομαλης ειναι φιλος σου; ευγενικος πολυ ειναι.

Ναι ο Γιωργος... ειναι παιδι απο τα λιγα... και ο αδερφος του ο Κοσμας...τους ξερω καλα ειναι Σερραιοι τα αδερφια

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ !!!

 

200 sms για το Σαββατοκύριακο με 1€ :lol::lol::lol:

 

αυτη ειναι η απαντηση στις προσφορες της βονταφον και της γουιντ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα ειχε ερθει αυτο το σμσ το προηγουμενο σ/κ....

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

βρε δεν πάνε να πνίγουν τι να τα κάνω 200 εδώ σε 1 μήνα δεν στέλνω 200 sms ούτε τα 100sms σε μια εβδομάδα δεν μπορώ να φάω :lol::lol: για ένα μήνα ΟΚ άλλα 2 μέρες είναι για γέλια
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

γιατι κάνεις παράπονα τώρα; :lol: οταν οι αλλοι δινουν 30 μέρες* η κοτε δινει 2 ολοκληρες μέρες :lol: και ευχαριστώ πρέπει να την πεις

 

*βλέπε q :D

Link to comment
Share on other sites

Και το παραμύθι συνεχίζεται.

Τα ίδια και τα ίδια...

Λοιπόν όποιος διαβάσει λίγο θα δει ότι τα ποσοστά της cosmote είναι στο 52,4% περίπου.

Αν βγάλει τρελή προσφορά θα πάει στο 60% με αποτέλεσμα η ένσταση για δεσπόζουσα θέση της cosmote στην αγορά άρα και επιτήρηση από την ΕΕΤΤ (βλέπε ΟΤΕ) της vodafone θα ενεργοποιηθεί με δυσάρεστα αποτελέσματα για την εταιρεία.

Αυτά μπας και τελειώσει αυτό το μονότονο βαρετό και επαναλαμβανόμενο παράπονο σε βαθμό που γεννάει άλλες υποψίες...

Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια λογικη και σε εμας δημιουργουνται υποψιες με τον ρολο του υπερασπιστη της κοσμοτε που εχεις αναλαβει. Χαλαρωσε λιγο, δημοσιο φορουμ ειναι. Οποιος διαφωνει μαζι σου και το εκφραζει δεν ειναι ουτε υπαλληλος της κοσμοτε ουτε πληρωνεται για να το κανει. Απλα εκφραζει την αποψη του. Αυτο για να τελειωνει το παραμυθακι με τα υπονοουμενα και τις διαφορες υποψιες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...