Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εννοεις για το μπονους εισερχομενων και εξερχομενων κλησεων απο οτι βλεπω εδω http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_cosmokartabonus/section/Exclusive_CK ισχυει κανονικα αρκει να το εχεις ενεργοποιησει εφαπαξ μια φορα μονο και ισχυει κανονικα .

 

πω ρε συ ευχαριστώ

παίζει να μην το έχω ενεργοποιήσει εδώ και ένα χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χριστός ανέστη!

Με εκείνη την προσφορά με τις δύο ώρες της Κοσμοκάρτας τι θα γίνει;

Link to comment
Share on other sites

πω ρε συ ευχαριστώ

παίζει να μην το έχω ενεργοποιήσει εδώ και ένα χρόνο

τιποτα. απλα τοσον καιρο εχασες ενα μπονους χρηματων , δεν πειραζει αρκει που τωρα το γνωριζεισ

Καλησπέρα και Χριστός ανέστη!

Με εκείνη την προσφορά με τις δύο ώρες της Κοσμοκάρτας τι θα γίνει;

 

ληγει 30/4/2011 http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_2wres/section/COSMOKARTA ετσι λεει στο σιτε. παντως και στην βοντα τα ιδια λεει στις 30/4 . πλακα θα εχει να σταματησει .και να βγαλουνε αλλη προσφορα... για να δουμε...... το σαββατο προφανως θα ξερουμε που θα ειναι η τελευταια ημερα και αν εχει ενημερωθει η εξηπυρετηση πελατων τις καθε εταιρειας .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το bonus εισερχομενων και εξερχομενων κλησεων ισχυει μονο οταν κανεις εστω μια ανανεωση, (οτι αξια και να ειναι), μια φορα το μηνα.

Ετσι ξερω εγω.

Παλια ισχυε και χωρις ανανεωση.

Απο ενα σημειο και μετα ηθελε ανανεωση καθε μηνα.

Αν εχει αλλαξει αυτο μου λετε κ μενα

Εγω παιρνω 10 ευρω καθε μηνα bonus.

Οποτε βαζω μια καρτα καθε μηνα.

Με συμφερει νομιζω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το bonus εισερχομενων και εξερχομενων κλησεων ισχυει μονο οταν κανεις εστω μια ανανεωση, (οτι αξια και να ειναι), μια φορα το μηνα.

Ετσι ξερω εγω.

Παλια ισχυε και χωρις ανανεωση.

Απο ενα σημειο και μετα ηθελε ανανεωση καθε μηνα.

Αν εχει αλλαξει αυτο μου λετε κ μενα

Εγω παιρνω 10 ευρω καθε μηνα bonus.

Οποτε βαζω μια καρτα καθε μηνα.

Με συμφερει νομιζω

 

οι εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις σου είναι πάνω από 10 λεπτά?

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 10 λεπτα αν δεν κανω λαθος δεν δινει bonus

Στα 10 λεπτα το κλεινω

 

ρε συ στο link που έδωσε παραπάνω ο JOHNMEGARYTHMOS

λέει ότι για κάθε λεπτό έχεις 0,008 αλλά πρέπει να έχεις σύνολο κλήσεων πάνω από 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Nαι για συνολο σωστα

Εγω μιλαω για καθε μεμονωμένη κληση.

Οταν καθε μεμονωμενη κληση εχει διαρκεια πανω απο 10 λεπτα νομιζω δεν παιρνει bonus για το χρονο πανω απο τα 10 λεπτα.

Αν κανω λαθος μου λετε.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε και εμενα msg για συνέχιση της προσφοράς μεχρι 31/5

Αν και δεν έκανα ανανέωση..

Περίμενα να δω αν θα βγάλει καλύτερη προσφορά, αλλά δεν

Για να δούμε τον επόμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Η WIND και η Vodafone (Cu , International )

 

και το νεο καρτοκινητο της vodafone εχει 150 λεπτα με 5€ προσ σταθερα τηλεφωνα .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ο δωρεαν χρόνος 2 ωρών με κάθε αναννέωση πήρε 1 μήνα παράταση δηλαδή μέχρι 31/5/2011,

 

Συνεχίζεται η κοροϊδία, δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, ας δώσουν πρόγραμμα με συγκεκριμένη προσφορά στην Cosmoκάρτα.

Περιμένουν να δουν τι θα κάνουν οι άλλοι, αντί να προβούν σε "τοποθέτηση προϊόντος" πρώτοι, για να δείξουν και ποιός έχει τα "ηνία" και να συγκρατήσουν τους ήδη δυσαρεστημένους πελάτες της συγκεκριμένης υπηρεσίας που "ψάχνονται" να φύγουν.

 

Απίστευτο marketing από... :wacko: άσχετους...

Link to comment
Share on other sites

αυτό περιμένω και γω αλλιώς πρέπει να βαλω τα 500 της wind σημερα...το καλο πάντως με τη κοσμοτε ειναι οτι μπορεις με την ανανεωση των 3ε να τα κρατας απο μηνα σε μηνα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση, πηρα στην γυναικα μου μια καρτα whatsup εκανα και μια ανανεωση αλλα δεν τις εδωσε τα δωρεαν λεπτα προς αλλα whatsup, πρεπει να στειλω καπου καποιο μνμ πρωτα?
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις μία κλήση στο 1330 για ενεργοποίηση του BONUS
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις μία κλήση στο 1330 για ενεργοποίηση του BONUS

σ'ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσαν τα 60ΜΒ με 3 ευρο? Γιατι στελνω 60 στο 1313 παραδιδετε το SMS και δεν περνω απαντηση.
Link to comment
Share on other sites

Ένα τέτιο πρόβλημα είχα με το HTC HERO . Ποτέ δενκαταλάβαινε η Cosmote το 60 , από HTC HERO

Αν άλλαξες πρόσφατα συσκευή για στείλε από ένα άλλο κινητό .

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσαν τα 60ΜΒ με 3 ευρο? Γιατι στελνω 60 στο 1313 παραδιδετε το SMS και δεν περνω απαντηση.

 

λογικό είναι να μην παίρνεις απάντηση αφού στέλνεις το μύνημα στο 1313 ενώ είναι στο 1333!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσαν τα 60ΜΒ με 3 ευρο? Γιατι στελνω 60 στο 1313 παραδιδετε το SMS και δεν περνω απαντηση.

 

καλεσε στο 1330 και θα μπορεσεις να το ενεργοποιησεις απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...