Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εισαι σιγουρος πως καταργειται? Εψαξα στο γοογλε και δεν βρηκα κατι

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στις 31/12/2010 λήγει η προσφορά όπου με κάθε κάρτα ανανέωσης πάνω από €5 έχεις 1500 λεπτά και 1500 μηνύματα προς What's Up αριθμούς.

Το τι θα γίνει το 2011 δεν το γνωρίζει κανείς.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ισχυεί το Plus όπου με €7 που θα σου αφαιρούνται από την κάρτα θα έχεις 1200 λεπτά και 1200 μηνύματα προς What's Up αριθμούς.

 

Επίσης δεν ξέρουμε και η Wind από την πλευρά της τι θα κάνει.

 

Προσοχή : Το καρτοσυμβόλαιο Cosmote δίνει αποκλειστικά ομιλία (1500 λεπτά) προς όλους τους αριθμούς Cosmote - καθόλου μηνύματα και αυτήν την παροχή στη δίνει για 12 μήνες.

Άρα όταν ο φίλος σου που έχει What's Up καλεί εσένα που έχεις καρτοσυμβόλαιο θα χρεώνεται.

Δες που μιλάς περισσότερο και αναλόγως πράττεις

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι θελω το what's up για να μιλαω με τους φιλους μου αλλα απο την αλλη οι δικοι μου επειδη εχουν γουιντ με κρατανε με νυχια και με δοντια στην γουιντ..οι 2 αριθμοι λυνουν αυτο το προβλημα,αλλα αν φυγουν οι προσφορες και μου στιχιζουν ο κουκος αηδονι δεν συμφερει...
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist.
Link to comment
Share on other sites

Έχε το Wind και πάρε και ένα καινούριο What's Up . Αν λήξουν οι προσφορές στο What's Up τι είχες τι έχασες? 2 μήνες θα τα βγάλεις πέρα πάντως (αν βάλεις μια κάρτα τώρα και άλλη μια στις 31/12/10 για να μιλάς και όλο το Γενάρη)
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

και μετα αναλογα την τακτικη των 2 εταιριων θα κρινω ποια με συμφερει καλυτερα ..λογικα θα κρατησω και τα 2 γιατι ολο και κατι θα βγαλουν δεν μπορει...αλλιως θα χασουν πολυ κοσμο Edited by DarksonDAP
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist.
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω τόσες ημέρες να βγεί ανανακοίνωση για την μειωμένη διαδικασία φορητότητας των αρθμών που είχε βγαλει η ΕΕΤΤ και θα ίσχυε απο 1 Δεκεμβρίου 2010 για να μεταφέρω τον αριθμό μου στην κοσμοτε αλλα μέχρι και σήμερα δεν έχω διαβάσει κατι!!! Ξερετε εσεις κάτι γι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Εχω what's up και αύριο πρωί το κάνω καρτοσυμβόλαιο.

Από πότε ισχυει το καρτοσυμβόλαιο; Αμεσα;

ή χρεώνομαι σαν what's up μέχρι κάποιο χρονικό διάστημα ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω τόσες ημέρες να βγεί ανανακοίνωση για την μειωμένη διαδικασία φορητότητας των αρθμών που είχε βγαλει η ΕΕΤΤ και θα ίσχυε απο 1 Δεκεμβρίου 2010 για να μεταφέρω τον αριθμό μου στην κοσμοτε αλλα μέχρι και σήμερα δεν έχω διαβάσει κατι!!! Ξερετε εσεις κάτι γι αυτο?

Αφου είχε ήδη βγάλει ανακοίνωση θα ισχύει κανονικά.Το πολύ πολύ ρωτας στην κοσμοτε οταν πας για τη φορητότητα

 

edit και για του λόγου το αληθές:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3407369#post3407369

 

Έχε το Wind και πάρε και ένα καινούριο What's Up . Αν λήξουν οι προσφορές στο What's Up τι είχες τι έχασες? 2 μήνες θα τα βγάλεις πέρα πάντως (αν βάλεις μια κάρτα τώρα και άλλη μια στις 31/12/10 για να μιλάς και όλο το Γενάρη)

 

σιγουρα ισχύει αυτό για Γενάρη?

ασχετο:

τα 2 συνεχόμενα ποστ δεν γινονται merge ταυτόχρονα?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

τα 2 συνεχόμενα ποστ δεν γινονται merge ταυτόχρονα?

 

οχι, μπορεις να κανεις τροποποιηση του ηδη υπαρχοντος μηνυματος σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ετοιμο το γουατς απ μου...αυριο παω να βαλω 5 ευρω και να μου ενεργοποιησουν τα 1500...λογικα μετα δεν θα χρειαστει να κανω κατι αλλο εγω ετσι???καρτουλα 5 ευρω μια φορα τον μηνα και εχω αυτοματα 1500 και 1500?? και κατι αλλο..εχω ενα w995..τι στελνω και που για ρυθμισεις wap και mms??
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ετοιμο το γουατς απ μου...αυριο παω να βαλω 5 ευρω και να μου ενεργοποιησουν τα 1500...λογικα μετα δεν θα χρειαστει να κανω κατι αλλο εγω ετσι???καρτουλα 5 ευρω μια φορα τον μηνα και εχω αυτοματα 1500 και 1500?? και κατι αλλο..εχω ενα w995..τι στελνω και που για ρυθμισεις wap και mms??

Για τα MMS, στέλνεις MMS στο 1333.

Για wap, θα σου πρότεινα το Internet On The Phone 60, στέλνεις 60 στο 1333. Σου προσφέρονται 60MB με 3,00€. Θα λάβεις μαζί και τις ρυθμίσεις που χρειάζονται.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Για τα MMS, στέλνεις MMS στο 1333.

Για wap, θα σου πρότεινα το Internet On The Phone 60, στέλνεις 60 στο 1333. Σου προσφέρονται 60MB με 3,00€. Θα λάβεις μαζί και τις ρυθμίσεις που χρειάζονται.

 

Η καλύτερα 500 στο 1333 για 500 Mb με 5€ έως 31/12/2010

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις:

 

α. Τα 1500 λεπτα/μηνυματα θα ισχυουν για ολο τον Ιανουαριο εφοσον γινει ανανεωση πχ στις 30 Δεκεμβρη? Καποιος που να εβαλε καρτα μετα την 1η Δεκεμβρη θα ξερει με βαση το απαντητικο μηνυμα.

 

β. Τα 500mb αν τα βαλω στον λογαριασμο παλι τελος Δεκεμβρη (Μεχρι τοτε ειμαι καλυμενος με τα 1500 του f2g) θα τα εχω για τον Ιανουαριο?

 

Να μπορεσουμε να περασουμε αλλον ενα μηνα και μετα τον Φεβρουαριο αν ειναι να βγει καμια προσφορα θα βγει πιστευω λογο του cu που το αντιστοιχο ισχυει μεχρι τον Ιουνιο.

Link to comment
Share on other sites

α) Ναί

β) μπορείς να τα βάλεις και δύο φορές ώστε να έχεις 1000 ΜΒ . Με μία ανανέωση στις 30 Ιανουαρίου 60 ΜΒ με 3 ευρώ , θα πάρουν παράταση ( φτάνει να το κάνεις μία μέρα πριν λήξουν )

Link to comment
Share on other sites

α) Ναί

β) μπορείς να τα βάλεις και δύο φορές ώστε να έχεις 1000 ΜΒ . Με μία ανανέωση στις 30 Ιανουαρίου 60 ΜΒ με 3 ευρώ , θα πάρουν παράταση ( φτάνει να το κάνεις μία μέρα πριν λήξουν )

Πολυ καλο αυτο το με το internet.

Μπορω να παρω και παραπανω απο 1000MB? Δηλ. ποσες ανανεωσεις μπορω να κανω?

Θα βγαλω αρκετο καιρο με αυτη την δυνατοτητα!

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές θέλεις το αγοράζεις!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

H What's Up σας εύχεται καλό μήνα και σας υπενθυμίζει ότι η προσφορά των 1.500' και 1.500 μηνυμάτων τελειώνει αυτόν το μήνα. Εάν στείλετε αυτό το μήνυμα σε 15 συνδρομητές της What's Up θα έχετε τη δυνατότητα να ισχύει η προσφορά και για όλο το 2011!

 

Πόσο "κρέατα" μπορεί να είναι τα άτομα που το πιστεύουν και στέλνουν σε 15 άτομα το εν λόγω μήνυμα?:X

Ήδη το έχω δεχτεί 2 φορές από άτομα 18 και 21 χρονών...:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Θα εχετε την δυνατοτητα λεει αρα δεν στο εξασφαλιζει :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ολα ετοιμα...εκανα και το reload it και κερδισα και εξτρα 60 λεπτα προς γουατς απ:yahoo::yahoo: Ευχαριστω για την βοηθεια σας
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist.
Link to comment
Share on other sites

μόνο αν κάνεις ασταμάτητες κλήσεις κάθε μέρα, με δεδομένο την minimum χρέωση των 3 λεπτών.
Link to comment
Share on other sites

μόνο αν κάνεις ασταμάτητες κλήσεις κάθε μέρα, με δεδομένο την minimum χρέωση των 3 λεπτών.

 

αρα δωρο αδωρο τα 60 λεπτα απο το reload it

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...