Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 minutes ago, user2163 said:

Όποτε θες τα ενεργοποιείς;

Εάν το βάλεις στην λίστα με τα υπόλοιπα τοκεν δεν έχει λήξη, εάν δεν το βάλεις στην λίστα των τοκεν εώς 22/6 θα το χάσεις 

348058327_Screenshot_20240617_113811_WhatsUp.thumb.jpg.c85d2271146bef72f735d20e18cc0205.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, user2163 said:

Ναι αλλά μέχρι τις 22/6 είναι να πάρεις το token και μετά το ενεργοποιείς όποτε θες ή είναι μέχρι τις 22/6 η ενεργοποίηση;

 

IMG_3885.jpeg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ANAGNPANA said:

 

IMG_3885.jpeg

Για What's Up εάν μπει στην λίστα των τοκεν είναι οκ κάνεις ενεργοποίηση όποτε θες. Στα υπόλοιπα όχι 

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κανεις καρτα σημερα σε καρτοκινητο ενταγμενο σε σχημα Cosmote One, να μας πει ποσο υπολοιπο αφησε στην καρτα του;

Η ανακοινωση ελεγε οτι απο σημερα, στα καρτοκινητα αυτα, δε θα αφαιρειται το -10%.

Αρα, με 13€ καρτα θα πρεπει να προστιθενται τα ιδια 13€ στο υπολοιπο. Οπως και πχ για 9€ απο καταστημα, να προσθετει τα ιδια +9€ στο υπολοιπο.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alteisei said:

Εβαλε κανεις καρτα σημερα σε καρτοκινητο ενταγμενο σε σχημα Cosmote One, να μας πει ποσο υπολοιπο αφησε στην καρτα του;

Η ανακοινωση ελεγε οτι απο σημερα, στα καρτοκινητα αυτα, δε θα αφαιρειται το -10%.

Αρα, με 13€ καρτα θα πρεπει να προστιθενται τα ιδια 13€ στο υπολοιπο. Οπως και πχ για 9€ απο καταστημα, να προσθετει τα ιδια +9€ στο υπολοιπο.

ΝΑΙ.

Δεν υπάρχει κράτηση 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Φίλος μου ήρθε διακοπές για 2 εβδομάδες και έχει βουλγαρικό αριθμό 359....

Ξέρω ότι όταν τον καλώ θα πληρώνω 0.24€ ανα 1'.

Υπάρχει άλλη λύση?

Δεν έχει Viber 

Υπάρχει πακέτο 90' με 7 ευρώ.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος τι στέλνουμε για να μας έρχεται sms με ειδοποίηση κλήσης ενώ είναι κατειλημμένο;

Δεν θέλω να έχω αναμονή κλήσης 

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε στην εφαρμογή "Δωρεάν Απεριόριστα Data για 3 μέρες Ισχύουν από 22/6 εως 24/6"

Δωράκι για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος.

Ξεκινάει από Παρασκευή 21/6 18:00:00

Edited by advantix

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, advantix said:

Εμφανίστηκε στην εφαρμογή "Δωρεάν Απεριόριστα Data για 3 μέρες Ισχύουν από 22/6 εως 24/6"

Δωράκι για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος.

Ξεκινάει από Παρασκευή 21/6 18:00:00

What's up αφού είναι Token το βάζουμε και τώρα νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με την αυτόματη ανανέωση μπήκε ανέπαφο όλο το ποσό της κάρτας λόγο cosmote one. Άραγε είναι για όσες ανανεώσεις κάνεις η για μόνο μία;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σα τα <29 ετων, λοιπον. Αλλα οχι μονο για 1 αριθμο sim, αλλα για ολα τα καρτοκινητα (ως και 5 σε πληθος) που ανηκουν σε σχημα Cosmote One. Απο δω και περα, μεχρι νεοτερας.

Στα φοιτητικα WU με 9€ απο καταστημα αρκει για το μηνιαιο φοιτητικο πακετο.

Στα frog, με 9,06€ ακριβως και στα δεκαδικα μπορουν σε καταστημα, αρκουν για 3 μηνες το πακετο ομιλιας με 3,02€.

Screenshot_20240618_004850_COSMOTE.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2024 at 8:09 ΜΜ, ANAGNPANA said:

Εγώ έχω βάλει το neo εδώ και αρκετό καιρό και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος 

Μπράβο αλλά το έχουμε εμπεδώσει αφού το έχεις γράψει κάνα μύριο φορές...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Serafeim1981 said:

Μπράβο αλλά το έχουμε εμπεδώσει αφού το έχεις γράψει κάνα μύριο φορές...

Και εσένα το πρόβλημα σου ποιο είναι ;

 

Link to comment
Share on other sites

Μια και κόπηκαν τα απεριόριστα δεδομένα των προηγούμενων καλοκαιριών με το καλοκαιρινό πακέτο, ήθελα να ρωτήσω, το εβδομαδιαίο πακέτο με €6,5 με απεριόριστα δεδομένα μπορεί να ενεργοποιηθεί 4 φορές το μήνα ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elephant said:

Μια και κόπηκαν τα απεριόριστα δεδομένα των προηγούμενων καλοκαιριών με το καλοκαιρινό πακέτο, ήθελα να ρωτήσω, το εβδομαδιαίο πακέτο με €6,5 με απεριόριστα δεδομένα μπορεί να ενεργοποιηθεί 4 φορές το μήνα ;

Εάν μιλάς για αυτά τα προγράμματα:

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/paketa_data.html

Το Giga Week μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 2 φορές σε έναν μήνα.

Πάντως σε εταιρικά δίνουν ακόμα τα απεριόριστα για έναν μήνα 11,90€.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, elephant said:

Μια και κόπηκαν τα απεριόριστα δεδομένα των προηγούμενων καλοκαιριών με το καλοκαιρινό πακέτο, ήθελα να ρωτήσω, το εβδομαδιαίο πακέτο με €6,5 με απεριόριστα δεδομένα μπορεί να ενεργοποιηθεί 4 φορές το μήνα ;

Δεν γράφεις αν αναφέρεσαι σε cosmoκάρτα ή what's up αλλά σε what's up δεν βλέπω να γράφει κάτι για όριο.

GIGA Week | WHAT'S UP (whatsup.gr)

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=3de967e7-5e88-4477-afd7-579dc9b1384d

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, 

Κάθε πότε πρέπει να ανανεώνεται η κάθε γραμμή whats up για να μη μπει φραγή? (μου έκαναν δώρο χωρίς προϋπόθεση ανανέωσης 200 λεπτά ομιλίας και 1,5 gb σε κάθε γραμμή καρτοκινητης)

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, boban3 said:

Καλησπέρα, 

Κάθε πότε πρέπει να ανανεώνεται η κάθε γραμμή whats up για να μη μπει φραγή? (μου έκαναν δώρο χωρίς προϋπόθεση ανανέωσης 200 λεπτά ομιλίας και 1,5 gb σε κάθε γραμμή καρτοκινητης)

 

3 ΜΗΝΕΣ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elkons said:

1315604862_Screenshot_20240619_173339_WhatsUp.thumb.jpg.b16fa84ce10441ad96e687f64abe0f87.jpg

Μπήκε η συμανση του COSMOTE one στο What's Up 

Αν και εχω την τελευταια εκδοση του app δεν μου το εμφανιζει....

οταν πατας πανω σε παει στην επιλογη του neo για να κανεις νεα συνδεση?

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, anergos13 said:

Αν και εχω την τελευταια εκδοση του app δεν μου το εμφανιζει....

οταν πατας πανω σε παει στην επιλογη του neo για να κανεις νεα συνδεση?

Υπομονή απλά αργεί σε μερικές συσκευές να έρθει Update. Πχ στο παλιό μου κινητό ήρθε πρώτα και μετά από 2,3 ημέρες στο νέο μ κινητό.  Τ μόνο π άλλαξε είναι ο σχεδιασμός των Experiences . 

Όταν πατάω COSMOTE ONE στο What's Up μ εμφανίζει αυτό:

 

450116272_Screenshot_20240619_201000_WhatsUp.thumb.jpg.6e8f3f438f6b0d887bcfe9bade6be671.jpg

Στο Cosmote app δεν μπορώ ακόμα να διαχειριστώ το σχήμα 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, elephant said:

Μια και κόπηκαν τα απεριόριστα δεδομένα των προηγούμενων καλοκαιριών με το καλοκαιρινό πακέτο, ήθελα να ρωτήσω, το εβδομαδιαίο πακέτο με €6,5 με απεριόριστα δεδομένα μπορεί να ενεργοποιηθεί 4 φορές το μήνα ;

Ναι, αν έχεις What's up γίνεται.

Ας μας το επιβεβαιώσει όμως ο 

@king2009

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, elkons said:

1315604862_Screenshot_20240619_173339_WhatsUp.thumb.jpg.b16fa84ce10441ad96e687f64abe0f87.jpg

Μπήκε η συμανση του COSMOTE one στο What's Up 

Μπράβο τους που μας κόψανε τα 2GB για μια βδομάδα και κάνανε τόσο όμορφη την εφαρμογή 

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...