Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπήκα εγώ στον κόσμο tου what's up γι'αυτό. Συγνώμη παιδιά δεν θα το ξανακάνω. Μένει τώρα να πάρω και ένα Vodafone, να καταργήσουν και εκεί τα bonus...:rolleyes::blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

παίδες μου έχει τελειώσει η κάρτα και βρίσκομαι στο εξωτερικό...μου στείλανε τον αριθμό μιας κάρτας ανανέωσης αλλά καλώ στο 1314 και μου λέει ότι το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας δεν επαρκεί για την κλήση! ξέρει κανείς τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

παίδες μου έχει τελειώσει η κάρτα και βρίσκομαι στο εξωτερικό...μου στείλανε τον αριθμό μιας κάρτας ανανέωσης αλλά καλώ στο 1314 και μου λέει ότι το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας δεν επαρκεί για την κλήση! ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Θα πρέπει να καλέσεις από κάποιο άλλο τηλέφωνο το +306971001314 και να κανεις την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες εναλλακτικά , μπορεί κάποιος που έχει σύνδεση Cosmote , να καλέσει 1314 και να σου βάλει την κάρτα
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

η να παει καποιος γνωστος σου σε γερμανο και να σου κανει αυλη ανανεωση δηλωνοντας τον αριθμο σου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα έναν αριθμό cosmocarta, εχω ενεργοποιήσει όλες τις προσφορές... Καλεσα αρκετές φορες τους αριθμό που δήλωσα με το 1 λεπτό το λεπτό από το μεσημέρι, μιλησα μια ωρα σχεδον, αλλά το υπόλοιπο δεν έχει μειωθεί. Και στο πακέτο μηνυμάτων με τα 100 sms εστειλα 5 και με χρεωσε 1. Τι γίνεται? Το έχετε πάθει ποτε? Εντάξει να κολλήσει για λίγο, αλλά τόσο πολύ?
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα έναν αριθμό cosmocarta, εχω ενεργοποιήσει όλες τις προσφορές... Καλεσα αρκετές φορες τους αριθμό που δήλωσα με το 1 λεπτό το λεπτό από το μεσημέρι, μιλησα μια ωρα σχεδον, αλλά το υπόλοιπο δεν έχει μειωθεί. Και στο πακέτο μηνυμάτων με τα 100 sms εστειλα 5 και με χρεωσε 1. Τι γίνεται? Το έχετε πάθει ποτε? Εντάξει να κολλήσει για λίγο, αλλά τόσο πολύ?

 

θα τα αφαιρεσει καποια στιγμη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηρα χθες το βραδυ αυτο το SMS απο COSMOTE " MONAΔIKH ΠPOΣΦOPA MEXPI 31/08: AΠEPIOPIΣTO MYVIEW & 120 MB ΔΩPEAN ΓIA INTERNET AΠO TO KINHTO ΣOY ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 3€. ΣTEIΛE 60 ΣTO 1333". Ξερει καποιος αν αυτο θα επαναληφθει και απο Σεπτεμβριο, η ειναι μονο για το καλοκαιρι
Link to comment
Share on other sites

Πηρα χθες το βραδυ αυτο το SMS απο COSMOTE " MONAΔIKH ΠPOΣΦOPA MEXPI 31/08: AΠEPIOPIΣTO MYVIEW & 120 MB ΔΩPEAN ΓIA INTERNET AΠO TO KINHTO ΣOY ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 3€. ΣTEIΛE 60 ΣTO 1333". Ξερει καποιος αν αυτο θα επαναληφθει και απο Σεπτεμβριο, η ειναι μονο για το καλοκαιρι

 

Ειναι απο 10/6 μεχρι 31/8.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Είναι για ενεργοποιήσεις μέχρι 31/08. αν ανανεώσεις πριν λήξει, τα ΜΒ προστίθενται .

Κάνε μία δύο ανανεώσεις μέχρι 31/08 να έχεις και τον Σεπτέμβριο ...

Link to comment
Share on other sites

για να ενεργοποιήσω στην cosmokarta το 0.01/1λεπτο

εκτός από το 1313 μπορώ να στείλω μήνυμα για να το ενεργοποιήσω?

Link to comment
Share on other sites

Στείλε το μήνυμα

01 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ

στο 1313

π.χ

01 6970123456 6980123456

Link to comment
Share on other sites

Να τονίσουμε για τα 120 ΜΒ ότι είναι μέχρι τις 31/08. Από 01/09 θα ισχύουν μόνο τα 60 ΜΒ:) Δεν τελειώνει εκεί η προσφορά δηλαδή.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Να τονίσουμε για τα 120 ΜΒ ότι είναι μέχρι τις 31/08. Από 01/09 θα ισχύουν μόνο τα 60 ΜΒ:) Δεν τελειώνει εκεί η προσφορά δηλαδή.

 

τα μισα.. ειναι λιγα..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

τα μισα.. ειναι λιγα..

Μια χαρά αρκετά είναι για να δεις τα email, λίγο msn και λίγο facebook. Εξάλλου γι αυτό υπάρχουν τα εν λόγω ΜΒ αλλιώς υπάρχει και το DSL ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

τα μισα.. ειναι λιγα..

 

μια χαρα ειναι και τα 60. απλα κακομαθαμε τοσο καιρο με τα 120 και στην αρχη θα μας φανει καπως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στείλε το μήνυμα

01 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ

στο 1313

π.χ

01 6970123456 6980123456

 

ευχαριστώ φίλε μου.

κάτι ακόμα, το 01 στην αρχή τι είναι?

επίσης αν θέλω να προσθέσω μόνο έναν αριθμό στην αρχή? και μετά κάποιον άλλο.

και αν θέλω να αλλάξω έναν από τους 2 ξανα στέλνω μήνυμα?

Link to comment
Share on other sites

το 01 το γραφεις για να αναγνωρισει το συστημα οτι θες ατην την υπηρεσια.

μπορεις να στειλεις εναν αριθμο αλλα αν θυμαμαι καλα πρεπει να περασει ενας μηνας για αλλαγη/προσθηκη αριθμων. αρα το πιο σιγουρο ειναι να βαλεις και τους 2 αριθμους τωρα και μετα να μπορεις να τους αλλαξεις μετα απο ενα μηνα με τον ιδιο τροπο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Το 01 είναι η συγκεκριμένη εντολή που ενεργοποιεί το 0.01 ανα λεπτό

παράδειγμα για να δείς τους αριθμούς που έχεις ορίσει στέλνεις

01 ΑΡΙΘΜΟΙ στο 1313

Μπορείς να βάλεις έναν αριθμό, αλλά δεν μπορείς να τον αλλάξεις παρά μόνο τον επόμενο ημερολογιακό μήνα , δηλαδή αν το κάνεις σήμερα , η αλλαγή μπορεί να γίνει την 1η Σεπτεμβρίου .

Αν τυχόν βάλεις ένα νούμερο , δεν μπορείς να βάλεις δεύτερο μέσα στον ίδιο μήνα

Μόνο τον επόμενο θα ορίσεις 2 νέα νούμερα .

Δηλαδή αν έχεις βάλει τώρα τον αριθμό 6970101010, και θέλεις να προσθέσεις τον 6970202020

θα στείλεις τον Σεπτέμβρη και τους δύο αριθμούς

01 6970101010 6970202020

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προϋποθεσεις για το 0.01 προς δυο αριθμους? Εστηλα μην. στο 1313 και πειρα απαντηση απο το 131 "Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ"
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προϋποθεσεις για το 0.01 προς δυο αριθμους? Εστηλα μην. στο 1313 και πειρα απαντηση απο το 131 "Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ"

 

και σε έμενα το έκανε.

ξανά στείλε ύστερα από λίγο θα το δεχτεί.

Link to comment
Share on other sites

και σε έμενα το έκανε.

ξανά στείλε ύστερα από λίγο θα το δεχτεί.

 

Το ξαναεστειλα και μου απαντησε "ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΙΝΗΤΑ COSMOTE. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΠΑΛΙ". Οι αριθμοι που βαζω εγω ειναι ενα Wath's up και ενα συμβολαιο. Ναι ειχα βαλει 01 μπροστα

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναεστειλα και μου απαντησε "ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΙΝΗΤΑ COSMOTE. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΠΑΛΙ". Οι αριθμοι που βαζω εγω ειναι ενα Wath's up και ενα συμβολαιο. Ναι ειχα βαλει 01 μπροστα

 

μήπως στο συμβόλαιο έχουν κάνει φορητοτητα?

ξανά δοκίμασε και αν σου λέει το ίδιο, πάρε στο 1313 να στο κάνουν τηλεφωνικά

ή πάνε σε ένα κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

μήπως στο συμβόλαιο έχουν κάνει φορητοτητα?

ξανά δοκίμασε και αν σου λέει το ίδιο, πάρε στο 1313 να στο κάνουν τηλεφωνικά

ή πάνε σε ένα κατάστημα.

 

Δεν εχουν κανει φορητοτητα, ειναι στο ονομα μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...