Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις έλαβα μήνυμα από την What's Up και γράφει το εξής:

 

"Είμαστε πολλά χρόνια μαζί & το γιορτάζουμε! Το What's Up σου κάνει δώρο 10€. Το ποσό έχει ήδη πιστωθεί στο υπόλοιπό σου. Στον κόσμο του What's Up όλα είναι δυνατά."

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δε νομίζω, αν ήταν από αλυσίδα θα έβλεπε νούμερο στη θέση του αποστολέα. Μπορεί να είναι κάποια επιλεκτική προσφορά, ή με κάποια κριτήρια ή με κλήρωση απλά...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα μου ηρθε κατι. Με βαση τα παλιοτερα περιστατικα παιζει να ειναι και απατη..
Link to comment
Share on other sites

Να γράψεις "yp" δοκίμασες;

 

Ναι, όπως είπα, έχω δοκιμάσει και τις greeklish εκδοχές των εν λόγω μηνυμάτων.

 

Το είχα πάθει κι εγώ. Το πρόβλημα, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση, είναι ότι δεν αναγνωρίζει τη γραμματοσειρά της συσκευής λόγω παλαιότητας. Οι λύσεις είναι 2, είτε θα σου στείλει κάποιος από άλλη συσκευή(της οποίας η γραμματοσειρά υποστηρίζεται από το σύστημα της Cosmote) το γράμμα 'Υ' ώστε όποτε θέλεις να μάθεις τα υπόλοιπα λεπτά ομιλίας και sms να κάνεις προώθηση του παραπάνω μηνύματος και αποστολή στο 1313, είτε να αλλάξεις συσκευή:p

 

Δοκίμασα την πρώτη λύση (προφανώς :p) και δουλεύει. Καλό :shifty:

 

Ευχαριστώ!

Edited by the12plus
Caminando...
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το μήνυμα που μου έστειλαν για τα 10€, σας ενημερώνω ότι με το που παρέλαβα το μήνυμα, κάλεσα το 1314 για να διαπιστώσω αν όντως πιστώθηκαν τα 10€ στο υπόλοιπό μου και όντως έχουν πιστωθεί.

 

Να σημειώσω και πάλι(είχε αναφερθεί και το είχα αναφέρει εγώ προσωπικά στο παρόν topic πριν αρκετό καιρό που με είχαν καλέσει από τα κεντρικά της Cosmote και μου πίστωσαν 9€ λόγω του ότι έχω 9 χρόνια συνεχόμενη χρήση του αριθμού μου) ότι τον αριθμό πλεόν τον έχω αισίως 10 χρόνια και την χρησιμοποιώ ακατάπαυστα και χωρίς διακοπές και ίσως-προφανώς να έκανα αυτή την κίνηση-προσφορά προς εμένα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι ρισκάρω να βγάλω το μεγαλύτερο νέο για τα καρτοκονητά της cosmote τα τελευταία χρόνια.

Στα καρτοκινητά της cosmote σε λίγες μέρες αν όχι από σήμερα θα έχουμε κανονικό internet και το πακέτο view n web θα ονομαστεί Internet On The Go 60.

 

Προσωπικά έχω μπει και μπαίνω στο Internet κανονικά από το whats up νούμερο που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι ρισκάρω να βγάλω το μεγαλύτερο νέο για τα καρτοκονητά της cosmote τα τελευταία χρόνια.

Στα καρτοκινητά της cosmote σε λίγες μέρες αν όχι από σήμερα θα έχουμε κανονικό internet και το πακέτο view n web θα ονομαστεί Internet On The Go 60.

 

Προσωπικά έχω μπει και μπαίνω στο Internet κανονικά από το whats up νούμερο που έχω.

 

Δωσε περισσοτερες πληροφοριες! Ποσα mb? Τιμη?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια μεγαλη απορια και δεν ξερω τι ακριβως συμβαινει. Πριν απο 40 ημερες αγορασα ενα καινουριο νουμερο τις cosmokarta και εβαλα 10 ευρο καρτα απο το περιπτερο και μεχρι σημερα μιλησα 30 λεπτα προς κινητα vodafone και μου λεει οτι εχω 8.90 ευρο μεσα υπολοιπο ! οταν προτοεβαλα καρτα ειχα ελενξει την καρτα και ειχα υπολοιπο 10 ευρο οσα ειχα βαλει δηλαδη. Μου φενεται πολη παραξενο ρε παιδια 30 λεπτα ομιλιας 1.10 ευρο χρεωση μονο?Στο αλλο κινητο που ειχα Q εβαζα 5 ευρο μιλουσα 6 λεπτα και τελιωνε ο χρονος κατευτιαν!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι ρισκάρω να βγάλω το μεγαλύτερο νέο για τα καρτοκονητά της cosmote τα τελευταία χρόνια.

Στα καρτοκινητά της cosmote σε λίγες μέρες αν όχι από σήμερα θα έχουμε κανονικό internet και το πακέτο view n web θα ονομαστεί Internet On The Go 60.

 

Προσωπικά έχω μπει και μπαίνω στο Internet κανονικά από το whats up νούμερο που έχω.

Απο τπ στομα σου και στης cosmote το αυτι.....

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια μεγαλη απορια και δεν ξερω τι ακριβως συμβαινει. Πριν απο 40 ημερες αγορασα ενα καινουριο νουμερο τις cosmokarta και εβαλα 10 ευρο καρτα απο το περιπτερο και μεχρι σημερα μιλησα 30 λεπτα προς κινητα vodafone και μου λεει οτι εχω 8.90 ευρο μεσα υπολοιπο ! οταν προτοεβαλα καρτα ειχα ελενξει την καρτα και ειχα υπολοιπο 10 ευρο οσα ειχα βαλει δηλαδη. Μου φενεται πολη παραξενο ρε παιδια 30 λεπτα ομιλιας 1.10 ευρο χρεωση μονο?Στο αλλο κινητο που ειχα Q εβαζα 5 ευρο μιλουσα 6 λεπτα και τελιωνε ο χρονος κατευτιαν!

 

To ποιό πιθανόν είναι να έχεις ενεργοποιήσει την προσφορά για τις 2 ώρες δώρο με κάρτα ανανέωσης .

Σε αυτή την πέρίπτωση έχεις 40 δωρεάν κλήσεις γιατί η χρέωση είναι ανά 3 λεπτά .

Και για αυτόν τον λόγο έχεις ακόμα υπόλοιπο.

Αν τυχόν δεν το έχεις κάνει , κάλεσε 1317 και γράψου στην προσφορά.

Τέλος να απαντήσω και στο δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου στην Q με 5 ευρώ μιλάς 21 λεπτά , δεν μιλάς μόνο 6.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι ρισκάρω να βγάλω το μεγαλύτερο νέο για τα καρτοκονητά της cosmote τα τελευταία χρόνια.

Στα καρτοκινητά της cosmote σε λίγες μέρες αν όχι από σήμερα θα έχουμε κανονικό internet και το πακέτο view n web θα ονομαστεί Internet On The Go 60.

 

Προσωπικά έχω μπει και μπαίνω στο Internet κανονικά από το whats up νούμερο που έχω.

Μακάρι να είναι αληθινό, θα φανεί σε πολύ κόσμο χρήσιμο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 1500 λεπτών και sms ισχύει και με ανανεώσεις καρτών αξίας 5 ευρώ;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 1500 λεπτών και sms ισχύει και με ανανεώσεις καρτών αξίας 5 ευρώ;

 

Ναι....................

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε 60 στο 1333 και θα έχετε 60 mb με 3 ευρώ.

 

Ευχαριστώ Alany για την πληροφορία! Πραγματικά καλό νέο. Μπορεί να ακούγεται ακριβό σε κάποιους αλλά δεν πρέπει να κρίνετε με βάση τις εποχικές προσφορές της Wind. Θεωρώ ότι είναι θετικό που προσφέρει επιτέλους η Cosmote πραγματικό ίντερνετ στην καρτοκινητό.

Edited by Luci
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι ρισκάρω να βγάλω το μεγαλύτερο νέο για τα καρτοκονητά της cosmote τα τελευταία χρόνια.

Στα καρτοκινητά της cosmote σε λίγες μέρες αν όχι από σήμερα θα έχουμε κανονικό internet και το πακέτο view n web θα ονομαστεί Internet On The Go 60.

 

Προσωπικά έχω μπει και μπαίνω στο Internet κανονικά από το whats up νούμερο που έχω.

 

Αυτο θα ειναι το μεγάλο νέο της δεκαετίας για τους κατόχους cosmokarta!

Οτι μπορεις να δωσεις απο πληροφοριες, δωσε! πότε, mb, χρεώσεις κλπ. Γερασαμε να περιμενουμε ενα τετοιο πακετακι!

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε 60 στο 1333 και θα έχετε 60 mb με 3 ευρώ.

 

Ποσες ενεργοποιησεις το μηνα???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με 3ευρω 60mb μια χαρα το βρισκω ας δωσεις καποιος περισσοτερες πληροφοριες..

 

Λοιπον για ενεργοποιηση στελνουμε 60 στο 1313 και οχι στο 1333. Για το υπολοιπο στελνουμε info στο 1313. Στη πρωτη ενεργοποιηση εχει επιπλεον δωρο αλλα 60mb δηλαδη συνολο 120! Δεν ανανεωνεται αυτοματα! Οσες ενεργοποιησεις θελουμε το μηνα! Το βρισκω απλα εκπληκτικο! Αυτα μου ειπαν στο 1313. Επισης μου ειπαν οτι σημερα μπορει να υπαρχουν προβληματα στη υπηρεσια και οτι απο αυριο θαλειτουργει σωστα.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για ενεργοποιηση στελνουμε 60 στο 1313 και οχι στο 1333. Για το υπολοιπο στελνουμε info στο 1313. Στη πρωτη ενεργοποιηση εχει επιπλεον δωρο αλλα 60mb δηλαδη συνολο 120! Δεν ανανεωνεται αυτοματα! Οσες ενεργοποιησεις θελουμε το μηνα! Το βρισκω απλα εκπληκτικο! Αυτα μου ειπαν στο 1313. Επισης μου ειπαν οτι σημερα μπορει να υπαρχουν προβληματα στη υπηρεσια και οτι απο αυριο θαλειτουργει σωστα.

 

Για πόσον καιρό είναι διαθέσιμα αυτά τα 60mb; Το πολύ για ένα μήνα; Ή για όσον καιρό θέλουμε;

Caminando...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...