Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 24 περιλαμβάνεται και η τηλεόραση; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote κρατάει προς το παρόν την υπόσχεση της για ΑΠΕΡΙΌΡΙΣΤΑ DATA .
Οι άλλοι πάροχοι ΟΧΙ ΠΙΑ.
Screenshot_2023-06-04-21-03-08-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.766f351660b26e6ad88b2c292db8b51b.thumb.jpg.473f601b0ee77c93eadea8a59c65f640.jpgScreenshot_2023-08-07-01-42-30-881_com.google.android_apps.docs-edit.thumb.jpg.3372ab8e2d8db2bf0173df6adf30782f.jpg.68a55f1cbca5affca13294d9cdd36ec4.jpgScreenshot_2023-06-04-21-06-50-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.b0e861dde476f5f60e4fba4f5d8d6575.thumb.jpg.96293e7c9b97e9eb0c1a845dd9245a12.jpg
Στην NOVA έχει αλλάξει κάτι; Γιατί θυμάμαι είχαν βάλει όριο παλιά, μετά τους κραξανε, το βγάλανε και μετά ήταν όντως απεριόριστα. Έχω χάσει επεισόδια;
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, p_k said:

Στα 24 περιλαμβάνεται και η τηλεόραση; 

Όχι, απλά δίνουν 5€ έκπτωση. Η τηλεόραση είναι 12€ το cinema ή 28€ το full, μου τα έδωσαν κ εμένα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Antonio21 said:

Σε όσους έχουν tv δίνουν την έκπτωση των 5€?

Οχι, προωθητική για νέες συνδέσεις τηλεόρασης είναι 

Link to comment
Share on other sites

Update σχετικά με την υπόθεση μου με τις φορητοτες.. Να τα ξαναπώ μια γρήγορη για όσους δε θυμούνται. Έφυγα από κοσμοτε διότι μου έδινε 30€ το ήδη υπάρχον οικογενειακό πρόγραμμα για 3 νούμερα. Πάω βονταφον απεριόριστα όλα με 23 η κάθε σύνδεση. Το σήμα της βονταφον ανεκδιήγητο. Δεν υπήρχε βασικά. Πρόβλημα παντού και οι 3 αριθμοί. Με παίρνει η κοσμοτε για προσφορά και μου δίνει ίδια τιμή. 23 η κάθε σύνδεση όλα απεριόριστα. Το δέχομαι και σήμερα που έγινε η διαδικασία με παίρνει η βονταφον γιατι φεύγω και για προσφορά. Της εξηγώ ότι έχω θέμα σήματος και μου δίνει 12€ τη κάθε γραμμή. 36€ για 3 νούμερα όλα απεριόριστα. Δε δέχτηκα. Δε κοστολογώ την ψυχική μου υγεία 7€ το μήνα. Συν ότι δουλεύω στο δρόμο και κινούμαι σε διαφορετικές περιοχές κάθε μέρα και τόσα χρόνια με κοσμοτε ούτε ένα πρόβλημα, με βονταφον σε 5 μέρες 3 άτομα κοντέψαμε να σπάσουμε τα κινητά και έσπασαν τα νεύρα μας. Αυτά από εμένα. Σήμερα ή αύριο γυρνάω κοσμοτε

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, DjTony said:

Update σχετικά με την υπόθεση μου με τις φορητοτες.. Να τα ξαναπώ μια γρήγορη για όσους δε θυμούνται. Έφυγα από κοσμοτε διότι μου έδινε 30€ το ήδη υπάρχον οικογενειακό πρόγραμμα για 3 νούμερα. Πάω βονταφον απεριόριστα όλα με 23 η κάθε σύνδεση. Το σήμα της βονταφον ανεκδιήγητο. Δεν υπήρχε βασικά. Πρόβλημα παντού και οι 3 αριθμοί. Με παίρνει η κοσμοτε για προσφορά και μου δίνει ίδια τιμή. 23 η κάθε σύνδεση όλα απεριόριστα. Το δέχομαι και σήμερα που έγινε η διαδικασία με παίρνει η βονταφον γιατι φεύγω και για προσφορά. Της εξηγώ ότι έχω θέμα σήματος και μου δίνει 12€ τη κάθε γραμμή. 36€ για 3 νούμερα όλα απεριόριστα. Δε δέχτηκα. Δε κοστολογώ την ψυχική μου υγεία 7€ το μήνα. Συν ότι δουλεύω στο δρόμο και κινούμαι σε διαφορετικές περιοχές κάθε μέρα και τόσα χρόνια με κοσμοτε ούτε ένα πρόβλημα, με βονταφον σε 5 μέρες 3 άτομα κοντέψαμε να σπάσουμε τα κινητά και έσπασαν τα νεύρα μας. Αυτά από εμένα. Σήμερα ή αύριο γυρνάω κοσμοτε

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Σε ποιά περιοχή είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά περιοχή είσαι;
Μένω Μενίδι και τα νούμερα κινούνται σε Ζεφυρι Λιόσια θρακομακεδόνες τα δύο και το ένα σε Βριλήσσια Πεντέλη Μαρούσι καθημερινά. Παντού έχουμε προβλήματα κλήσεων. Δεχόμαστε συνεχώς SMS με τις κλήσεις και όταν μιλάμε κόβεται η φωνή του άλλου.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DjTony said:

Συνδέθηκα κοσμοτε. Δεν έχω volte όμως.. Ξέρουμε γιατί;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Στείλε μήνυμα για ενεργοποίηση. Μπορείς να βρεις το μήνυμα με μία αναζήτηση στο google

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μήνυμα για ενεργοποίηση. Μπορείς να βρεις το μήνυμα με μία αναζήτηση στο google
Ναι το είδα. Ευχαριστώ

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Επιτέλους κοσμοτε... e2e0aac721df505268fb4981bc1fa3a5.jpg6a7e5e9dbaddf9e4d077255b5c2041b7.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά οι προσφορές που μου έκαναν μέσω τις εφαρμογές ήταν λανθασμένες. Ενώ δέχτηκα αυτήν με τα απεριόριστα δεδομένα, είδα τους όρους και έγραφε ότι η τιμή ισχύει μόνο για 4 μήνες και μετά πάει τιμή καταλόγου, οπότε έκανα υπαναχωρηση και θα δω αν παίζει κάποια καλή τιμή και για τα δύο χρόνια. Απλά τραγικοί!

Στάλθηκε από το SM-A336B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, theo4850 said:

Τελικά οι προσφορές που μου έκαναν μέσω τις εφαρμογές ήταν λανθασμένες. Ενώ δέχτηκα αυτήν με τα απεριόριστα δεδομένα, είδα τους όρους και έγραφε ότι η τιμή ισχύει μόνο για 4 μήνες και μετά πάει τιμή καταλόγου, οπότε έκανα υπαναχωρηση και θα δω αν παίζει κάποια καλή τιμή και για τα δύο χρόνια. Απλά τραγικοί!

Στάλθηκε από το SM-A336B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν το έγραφαν στα ψιλά γράμματα είναι απαράδεκτοι 

Link to comment
Share on other sites

Αν το έγραφαν στα ψιλά γράμματα είναι απαράδεκτοι 
Για να το δεις αυτό το πράγμα, έπρεπε να φτάσεις στο τελικό στάδιο, να πατήσεις να δεις του όρους του συμβολαίου και μετά. Στην εφαρμογή έγραφε κανονικά την τιμή για 24 μήνες.

Στάλθηκε από το SM-A336B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πήρα προσφορά από κατάστημα cosmote για φορητότητα 3 κινητών συν ένα whats'up για το family unlimited σύνολο 77,27€ . Υποχρεωτικά θα συνδυαστεί με σταθερή 50αρα στα 28,9€. Δύο χρόνια συμβόλαιο. Ποια είναι η γνώμη σας για τις τιμές;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, iordanikos said:

Καλησπέρα, πήρα προσφορά από κατάστημα cosmote για φορητότητα 3 κινητών συν ένα whats'up για το family unlimited σύνολο 77,27€ . Υποχρεωτικά θα συνδυαστεί με σταθερή 50αρα στα 28,9€. Δύο χρόνια συμβόλαιο. Ποια είναι η γνώμη σας για τις τιμές;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τι εταιρεία έχεις τώρα; Καθόλου καλή για εμένα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, iordanikos said:

Καλησπέρα, πήρα προσφορά από κατάστημα cosmote για φορητότητα 3 κινητών συν ένα whats'up για το family unlimited σύνολο 77,27€ . Υποχρεωτικά θα συνδυαστεί με σταθερή 50αρα στα 28,9€. Δύο χρόνια συμβόλαιο. Ποια είναι η γνώμη σας για τις τιμές;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είναι πάρα πολύ καλά για μένα αφού για 4 κινητά βγαίνει 19 και κάτι η γραμμή 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με 3€ πάγιο θα πάρω μια κάρτα sim με απεριόριστα data και θα διακόψω ένα σταθερό της κόρης μου (19€/μήνα) που το έχει μόνο για ίντερνετ. Οπότε συνολικά νομίζω , για 4 κινητά, ένα σταθερό και μια επιπλέον sim που θα παίζει τον ρόλο του σταθερού ίσως είναι συμφέρουσα.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, iordanikos said:

Nova

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η vf δίνει 3 κινητά όλα απεριόριστα 60,66€ και vdsl 50 με 22,50€ και δώρο 4G κάρτα με δωρεάν router 4G

Link to comment
Share on other sites

Η vf δίνει 3 κινητά όλα απεριόριστα 60,66€ και vdsl 50 με 22,50€ και δώρο 4G κάρτα με δωρεάν router 4G
Το σήμα της Vodafone όμως κυριολεκτικά δεν υπάρχει. Δίνεις 17€ παραπάνω και έχεις την ηρεμία σου και τη σιγουριά της κοσμοτε. Δεν εξαγοράζεται για λίγα ευρώ η ψυχική μας ηρεμία και τα νεύρα μας όταν δε μπορούμε να βγάλουμε κλήση.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DjTony said:

Το σήμα της Vodafone όμως κυριολεκτικά δεν υπάρχει. Δίνεις 17€ παραπάνω και έχεις την ηρεμία σου και τη σιγουριά της κοσμοτε. Δεν εξαγοράζεται για λίγα ευρώ η ψυχική μας ηρεμία και τα νεύρα μας όταν δε μπορούμε να βγάλουμε κλήση.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Στις περιοχές σου πράγματι είναι. Στις περιοχές που κινούμαι εγώ πολλές φορές είναι καλύτερη από κοσμοτε. Αν μένει και κινείται σε περιοχές με καλό σήμα από vf μπορεί να τη δοκιμάσει 

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα της Vodafone όμως κυριολεκτικά δεν υπάρχει. Δίνεις 17€ παραπάνω και έχεις την ηρεμία σου και τη σιγουριά της κοσμοτε. Δεν εξαγοράζεται για λίγα ευρώ η ψυχική μας ηρεμία και τα νεύρα μας όταν δε μπορούμε να βγάλουμε κλήση.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Δεν έχω εμπειρία από το δίκτυο της Vodafone , αλλά από σχόλια άλλων χρηστών καταλαβαίνω ότι υπάρχει πρόβλημα. Στα 4 άτομα τα 5 ευρώ/άτομο παραπάνω που αναλογούν θα συμφωνήσω ότι σου εξασφαλίσουν την ηρεμία.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στις περιοχές σου πράγματι είναι. Στις περιοχές που κινούμαι εγώ πολλές φορές είναι καλύτερη από κοσμοτε. Αν μένει και κινείται σε περιοχές με καλό σήμα από vf μπορεί να τη δοκιμάσει 
Μένω στο Ρέθυμνο, ενδεχομένως να είναι καλό το σήμα, δεν γνωρίζω, αλλά έχω και την κόρη φοιτήτρια μένει Ζωγράφου.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, iordanikos said:

Δεν έχω εμπειρία από το δίκτυο της Vodafone , αλλά από σχόλια άλλων χρηστών καταλαβαίνω ότι υπάρχει πρόβλημα. Στα 4 άτομα τα 5 ευρώ/άτομο παραπάνω που αναλογούν θα συμφωνήσω ότι σου εξασφαλίσουν την ηρεμία.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μένω στο Ρέθυμνο, ενδεχομένως να είναι καλό το σήμα, δεν γνωρίζω, αλλά έχω και την κόρη φοιτήτρια μένει Ζωγράφου.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ στις περιοχές που κινούμαι δεν έχω πρόβλημα. Η Cosmote πέφτει πάντα σε EDGE. Στο Ρέθυμνο δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Αν και σε κάποια μέρη όπως Ηράκλειο η Cosmote είναι πιο γρήγορη 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...