Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα απο eshop βονταφον μου ειπαν οτι σε ενεργοποιουν αμέσως με το που περνεις την σιμ σε μια ωρα περίπου και εκανα πισω.. Σίγουρα προλαβαίνεις;; το τηλ του φαξ για ακύρωση της βονταφον μπορεί να μου το πει καποιος;;

 

Επισεις διαβασα εδω http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/FAQS/Number/#q18

 

 

Η προθεσμία υποβολής του αιτήματος ακύρωσης της αίτησης φορητότητας είναι:

 

-* για τη σταθερή τηλεφωνία μέχρι 3 εργάσιμες ημέρες πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία ενεργοποίησης στον νέο πάροχο.

-* για την κινητή τηλεφωνία μέχρι την παραλαβή της κάρτας SIM.

 

Ισχύει;; δλδ μόλις πάρω σιμ δεν μπορώ να ακυρωθεί;

Link to comment
Share on other sites

Το cosmote μηδενικό πάγιο είναι διαθέσιμο ακόμη ή έχει καταργηθεί?

Ειναι αλλα εχει τρομερες χρεωσεις!Συμφαιρει μονο για συναργεμους και πολυ πολυ μικρη χρηση

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αλλα εχει τρομερες χρεωσεις!Συμφαιρει μονο για συναργεμους και πολυ πολυ μικρη χρηση

 

Κι εγώ για μικρή χρήση χρειάζομαι . Για ηλικιωμένο που το έχει μόνο για ώρα ανάγκης. Όλες οι κάρτες λήγουν. Στο 13888 μου είπαν δεν είναι διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα είναι οι τιμές των double play πακέτων σταθερής για νέους πελάτες (στο s μιλάμε για το dp 24 economy ή αλλιώς Μ) σε συνδυασμό με το 15%,έκπτωση στο πρόγραμμα της κινητής λόγω του One συν την έκπτωση αντί επιδότησης του cosmote 35.

Φυσικά κάνεις ότι συνδυασμό θέλεις, αλλά να ξέρεις ότι η τιμή αφορά ουσιαστικά νέους πελάτες

 

 

Ευχαριστώ, ίσως μπορέσω να κάνω έναν συνδυασμό αν με συμφέρει καθώς έχουν λήξει τα συμβόλαιά μου και είμαι πλέον 'ελεύθερος'...Εν τω μεταξύ πήγα Γερμανό, αλλά γινόταν πανικός από κόσμο και δεν έκατσα να ρωτήσω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το cosmote μηδενικό πάγιο είναι διαθέσιμο ακόμη ή έχει καταργηθεί?

Διαθέσιμο είναι. Γιατί δεν κάνεις αίτηση online να μιλήσεις απευθείας μαζί τους; https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T31/section/ComeToCOSMOTE_Prs

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο είναι. Γιατί δεν κάνεις αίτηση online να μιλήσεις απευθείας μαζί τους; https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T31/section/ComeToCOSMOTE_Prs

 

Μίλησα με την εξυπηρέτηση αλλά μου είπαν δεν είναι διαθέσιμο. Θα πάω το απόγευμα και σε ένα κατάστημα Γερμανός.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με την εξυπηρέτηση αλλά μου είπαν δεν είναι διαθέσιμο. Θα πάω το απόγευμα και σε ένα κατάστημα Γερμανός.

Είναι βλάκες οι άνθρωποι τότε. Αφού το έχουν διαθέσιμο στο site τους, στα εμπορικά προγράμματα!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Είναι βλάκες οι άνθρωποι τότε. Αφού το έχουν διαθέσιμο στο site τους, στα εμπορικά προγράμματα!

 

Εγώ πάντως έκανα σύνδεση στο μηδενικό πάγιο το καλοκαίρι σε κατάστημα Γερμανός για χρήση σε tracker και το έχω προτίνει και σε άλλους φίλους που έκαναν το ίδιο. Τι στο καλό, πότε πρόλαβαν και το απέσυραν? Μήπως σου είπαν λάθος?

 

Νίκος

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την καταγγελία στην ΕΕΤΤ και στον συνήγορο του καταναλωτή και περιμένω να δω τι θα γίνει!Να φανταστείτε περίμενα αφού ξαναμίλησα μαζί τους για τελική απόφαση για το θέμα αφότου εγώ ξεκαθάρισα ότι θέλω αυτά που έχω συμφωνήσει και τίποτα λιγότερο και μου είπαν ότι θα με ειδοποιήσουν το Σάββατο αλλά η συγκεκριμένη κυρία ενώ μου είπε ότι θα με πάρει γιατί έχει και βάρδια δεν με πήρε ΠΟΤΕ παρόλο που ξαναπήρα τηλέφωνο να την ζητήσω και τους έκραξα για την ασυνέπειά τους για πολλοστή φορά! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ!

 

Σήμερα έπεσε το τηλέφωνο από την Cosmote μετά τις καταγγελίες!!!Περιληπτικά θα σας τα πω!

 

Πέρα από το ότι μου ζήτησαν 1000 συγγνώμη τελικά αφού με ρώτησαν τι χρειάζομαι κ.α. καταλήξαμε στην εξής προσφορά:

Cosmote Απεριόριστα Plus 65 (1500' προς όλους,1500 sms προς όλους, 2 GB ίντερνετ) me 30€ και ως ένδειξη καλής θέλησης από μέρους τους το επόμενο πάγιο ΔΩΡΕΑΝ!Και μέσα σε όλα θα βάλω και ένα ακόμα νούμερο για να γίνει οικογενειακό το πακέτο και θα πέσω περίπου στα 26€!Με ενεργοποίησαν σε χρόνο dt!

 

Αυτά σε γενικές γραμμές!Παρεπιπτόντως τώρα πρέπει να ειδοποιήσω για την έκβαση της υπόθεσης την ΕΕΤΤ και τον Συνήγορο του Καταναλωτή;

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έκανα σύνδεση στο μηδενικό πάγιο το καλοκαίρι σε κατάστημα Γερμανός για χρήση σε tracker και το έχω προτίνει και σε άλλους φίλους που έκαναν το ίδιο. Τι στο καλό, πότε πρόλαβαν και το απέσυραν? Μήπως σου είπαν λάθος?

 

Νίκος

Στο 13888 μου είπαν ότι δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο, σε κατάστημα Γερμανός ότι το δίνουν μόνο σε όσους προέρχονται από λήξεις συμβολαίων.

Link to comment
Share on other sites

Στο 13888 μου είπαν ότι δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο, σε κατάστημα Γερμανός ότι το δίνουν μόνο σε όσους προέρχονται από λήξεις συμβολαίων.

 

Εγώ πάντως το καλοκαίρι το έβγαλα σε νέο νούμερο...

Μήπως άλλαξαν την πολιτική τους?

 

Νίκος

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλάξει τπτ . Είναι εμπορικά διαθέσιμο κανονικά. Πιθανόν να το είπε κάποιος έτσι προκειμένου. Να πας και να κάνεις συμβόλαιο με δέσμευση. Πήγαινε σε κατάστημα Cosmote και θα εξυπηρετηθεις
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλάξει τπτ . Είναι εμπορικά διαθέσιμο κανονικά. Πιθανόν να το είπε κάποιος έτσι προκειμένου. Να πας και να κάνεις συμβόλαιο με δέσμευση. Πήγαινε σε κατάστημα Cosmote και θα εξυπηρετηθεις

 

Οκ σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με τις φορητότητες. Έχω ΟΤΕ vdsl, ένα 65άρι plus και ένα με 750 λεπτά προς όλους, 150 μηνύματα και 400ΜΒ (αν δεν λανώ λάθος). Οι δέσμευσή μου για όλα έληξε στο 20/11. Στις 19/11 πήγα στη Vodafone για να κάνω αίτηση φορητότητας σταθερό και κινητά. Πήρα επιτόπου κάρτες και υπέγραψα συμβόλαια. Την επόμενη μέρα μου τηλεφώνησε η Cosmote και μου έκανε την παρακάτω προσφορά, που δεν περίμενα να πάρω. Έκπτωση στο VDSL 5€ το μήνα, το 65άρι στα 19,7€(!!!!!!!) και το άλλο που χρησιμοποιεί η σύζυγός μου στα 20€. Κυνηγήστε το και θα αποζημιωθείτε για το τρέξιμο. Η Vodafone δε με συνέδεσε στο δύκτιό της, όποτε τηλεφώνησα σε ένα νούμερο για να ακυρώσω τη φορητότητα.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα! Εχω ενα οικογενειακο πακετο 5 αριθμων. 3 ειναι στο Cosmote 25 και 2 στο Cosmote 20 εδω και 10 χρονια περιπου. Πληρωνουμε τον μηνα κατα μεσο ορο 130 ευρω. Διανυω τον 18ο και τελευταιο μηνα του συμβολαιου και παιρνω τηλ την Cosmote για να μουν βγαλουν επιδοτηση. Μην τα πολυλογω εφτασα να μιλαω με το τμημα ακυρωσεων και μου προσφεραν 520 ευρω για αγορα iphone 6s 24μηνη συνδεση και για τα 5 νουμερα. θεωρω πως ειναι απαραδεκτη η προσφορα ειδικα για 24μηνο συμβολαιο. Μετα πηρα τηλ στο 2106290500 που ειναι το ειδικο τμημα προσφορων και η μανταμ μου το παιζε τρελιτσα του στυλ δεν μπορω να κανω κατι για σενα...

 

Αν κανω φορητοτητα σε Vodafone παιζει να γινει καμια στραβη υπογραφοντας συμβολαια και να μην μπορεσω να γυρισω στην Cosmote?? Να την κανω την φορητοτητα σε καταστημα Vodafone ή μεσω τηλεφωνου? Ισχυουν οι 14 ημερες για επιστροφη εστω και αν παρω στα χερια μου τις καρτες sim της Vodafone? Ο στοχος μου ειναι να παρω το iphone 6s δωρεαν για 18μηνη συνδεση και αν μπορεσω να κανω τα 3 25αρια προγραμματα 35αρια χωρις επιπλεον χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα! Εχω ενα οικογενειακο πακετο 5 αριθμων. 3 ειναι στο Cosmote 25 και 2 στο Cosmote 20 εδω και 10 χρονια περιπου. Πληρωνουμε τον μηνα κατα μεσο ορο 130 ευρω. Διανυω τον 18ο και τελευταιο μηνα του συμβολαιου και παιρνω τηλ την Cosmote για να μουν βγαλουν επιδοτηση. Μην τα πολυλογω εφτασα να μιλαω με το τμημα ακυρωσεων και μου προσφεραν 520 ευρω για αγορα iphone 6s 24μηνη συνδεση και για τα 5 νουμερα. θεωρω πως ειναι απαραδεκτη η προσφορα ειδικα για 24μηνο συμβολαιο. Μετα πηρα τηλ στο 2106290500 που ειναι το ειδικο τμημα προσφορων και η μανταμ μου το παιζε τρελιτσα του στυλ δεν μπορω να κανω κατι για σενα...

 

Αν κανω φορητοτητα σε Vodafone παιζει να γινει καμια στραβη υπογραφοντας συμβολαια και να μην μπορεσω να γυρισω στην Cosmote?? Να την κανω την φορητοτητα σε καταστημα Vodafone ή μεσω τηλεφωνου? Ισχυουν οι 14 ημερες για επιστροφη εστω και αν παρω στα χερια μου τις καρτες sim της Vodafone? Ο στοχος μου ειναι να παρω το iphone 6s δωρεαν για 18μηνη συνδεση και αν μπορεσω να κανω τα 3 25αρια προγραμματα 35αρια χωρις επιπλεον χρεωση.

 

Ο μονος τροπος για να φτασεις την επιδοση σε 24μηνο συμβολαιο στα ~1000ευρω γιατι τα παγια σου ολα μαζι στα 130 ευρω και ειναι πολλα ειναι η φορητοτα 100%, ψαχνεις τι σε καλυπτη απο vodafone αν σε καλυπτη κατι και κανεις αιτηση φορητοτας για ολα μαζι προς εκει, αλλιως αν σε περιπτωση που γινει κανα λαθος και πας vodafone και δεν το θες κανεις αιτηση για καρτοκινητο σε vodafone ωστε να μην εχεις προβλημα, και οταν σε παρει η κοσμοτε για αντιπροταση ακολουθης οτι βημα σε πουν για ακυρωση φορητοτας, αλλιως δεν υπαρχει αλλος τροπος για καλυτερη προσφορα.

Εχεις δικαιωμα υπαναχωρησης 14 μερες σε περιπτωση που κανεις online. Οποτε παιρνεις τηλεφωνο στη vodafone για φορητητα και ζητας προσφορα ή τα κανεις για καρτοκινητο και σε περπτωση που θες να γυρισεις πισω γυρνας. Απλα η αντιπροσφορα θα γινει αφου παραλαβεις το συμβολαιο και τις sim.

 

Ενημερωσε μας οτι και αν κανεις ;)

Edited by GreekMu
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. ειμαι εξω φρενων με την κοσμοτε (συμβολαιο εδω και πολλααααα χρονια). ειμαι στο απεριοριστα 65. το τελευταιο μου 18μηνο συμβολαιο δεν ηταν καλοαλλα σε αυτο φταιω εγω που εκανα βλακεια στο παζαρι την τελεταια φορα. ειμαι στα 45 ευρω. προφανως ειναι παρα πολλα. το συμβολαιο ληγει σε 2 βδομαδες. τους παιρνω τηλεφωνο. με ξαναπαιρνουν πισω και τι μου λενε? 65 ευρω!!!!!! και με ατιτιουντ οτι μου κανουν και χαρη.

προφανως θα κανω φορητοτητα σε wind. απο οτι διαβαζω πλεον ειναι καλυτερα να κανει φορητοτητα για καρτοκινητο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο μη γινει καμια στραβη. οποτε να παω για φορητοτητα σε free to go σωστα?

πηρα τηλεφωνο στη γουιντ αλλα μου ειπαν πως δεν γινεται τηλεφωνηκα η αιτηση φορητοτητας πλεον και πως πρεπει να παω σε καταστημα. υπαρχει δυνατοτητα να γινει ονλαιν η ολη διαδικασια ή οχι? ξερετε?

 

αν δεν γινεται και παω πρωι πρωι σε καταστημα. θα με βαλουν να υπογραψω (δινουν και την καρτα μαζι?). αν μεχρι να κανει αντιπροσφορα η κοσμοτε (αργησει), εχει ενεργοποιηθει η συνδεση στη γουιντ τι κανω? παιζει τροπος να ακυρωθει η αιτηση? ποσες μερες περιοδο υπαναχωρησης εχω αν υπογραψω? ακυρωση εχει κανει κανεις? ευκολη διαδικασια?

και κατι τελευταιο και σημαντικο. το απεριοριστα 65 πλεον ποσο μπορειτε να το πετυχετε? οταν με παρει η κοσμοτε δηλαδη, το αντιστοιχο συμβολαιο της γουιντ ποσο να πω οτι μου το δινουν? 25?30? ευχαριστω πολυ

υγ. η κοσμοτε δεν μπορει να δει αν εγω κανω αιτηση φορητοτητας για καρτοκινητο ή για συμβολαιο και ποιο ειναι αυτο, σωστα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. ειμαι εξω φρενων με την κοσμοτε (συμβολαιο εδω και πολλααααα χρονια). ειμαι στο απεριοριστα 65. το τελευταιο μου 18μηνο συμβολαιο δεν ηταν καλοαλλα σε αυτο φταιω εγω που εκανα βλακεια στο παζαρι την τελεταια φορα. ειμαι στα 45 ευρω. προφανως ειναι παρα πολλα. το συμβολαιο ληγει σε 2 βδομαδες. τους παιρνω τηλεφωνο. με ξαναπαιρνουν πισω και τι μου λενε? 65 ευρω!!!!!! και με ατιτιουντ οτι μου κανουν και χαρη.

προφανως θα κανω φορητοτητα σε wind. απο οτι διαβαζω πλεον ειναι καλυτερα να κανει φορητοτητα για καρτοκινητο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο μη γινει καμια στραβη. οποτε να παω για φορητοτητα σε free to go σωστα?

πηρα τηλεφωνο στη γουιντ αλλα μου ειπαν πως δεν γινεται τηλεφωνηκα η αιτηση φορητοτητας πλεον και πως πρεπει να παω σε καταστημα. υπαρχει δυνατοτητα να γινει ονλαιν η ολη διαδικασια ή οχι? ξερετε?

 

αν δεν γινεται και παω πρωι πρωι σε καταστημα. θα με βαλουν να υπογραψω (δινουν και την καρτα μαζι?). αν μεχρι να κανει αντιπροσφορα η κοσμοτε (αργησει), εχει ενεργοποιηθει η συνδεση στη γουιντ τι κανω? παιζει τροπος να ακυρωθει η αιτηση? ποσες μερες περιοδο υπαναχωρησης εχω αν υπογραψω? ακυρωση εχει κανει κανεις? ευκολη διαδικασια?

και κατι τελευταιο και σημαντικο. το απεριοριστα 65 πλεον ποσο μπορειτε να το πετυχετε? οταν με παρει η κοσμοτε δηλαδη, το αντιστοιχο συμβολαιο της γουιντ ποσο να πω οτι μου το δινουν? 25?30? ευχαριστω πολυ

υγ. η κοσμοτε δεν μπορει να δει αν εγω κανω αιτηση φορητοτητας για καρτοκινητο ή για συμβολαιο και ποιο ειναι αυτο, σωστα?

 

Δεν ξέρω ακριβώς πόσο μπορεί να στο δώσει τώρα πάντως εγώ πριν λίγες μέρες μου το έκαναν στα 30€ (περίπου αλλά θα πάω να κάνω οικογενειακό με άλλον ένα νούμερο για να μου πάρει στα 25€) αλλά έγινε μέσω καταγγελίας και όχι φορητότητας!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

οταν λες καταγγελια φιλε μπορεις να το συγκεκριμενοποιησεις λιγο? τι ακριβως εννοεις? αρα μην ηταν πιο σωστο να πω οτι μου ειπε η wind 32 για να πεσουν στα 30?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. ειμαι εξω φρενων με την κοσμοτε (συμβολαιο εδω και πολλααααα χρονια). ειμαι στο απεριοριστα 65. το τελευταιο μου 18μηνο συμβολαιο δεν ηταν καλοαλλα σε αυτο φταιω εγω που εκανα βλακεια στο παζαρι την τελεταια φορα. ειμαι στα 45 ευρω. προφανως ειναι παρα πολλα. το συμβολαιο ληγει σε 2 βδομαδες. τους παιρνω τηλεφωνο. με ξαναπαιρνουν πισω και τι μου λενε? 65 ευρω!!!!!! και με ατιτιουντ οτι μου κανουν και χαρη.

προφανως θα κανω φορητοτητα σε wind. απο οτι διαβαζω πλεον ειναι καλυτερα να κανει φορητοτητα για καρτοκινητο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο μη γινει καμια στραβη. οποτε να παω για φορητοτητα σε free to go σωστα?

πηρα τηλεφωνο στη γουιντ αλλα μου ειπαν πως δεν γινεται τηλεφωνηκα η αιτηση φορητοτητας πλεον και πως πρεπει να παω σε καταστημα. υπαρχει δυνατοτητα να γινει ονλαιν η ολη διαδικασια ή οχι? ξερετε?

 

αν δεν γινεται και παω πρωι πρωι σε καταστημα. θα με βαλουν να υπογραψω (δινουν και την καρτα μαζι?). αν μεχρι να κανει αντιπροσφορα η κοσμοτε (αργησει), εχει ενεργοποιηθει η συνδεση στη γουιντ τι κανω? παιζει τροπος να ακυρωθει η αιτηση? ποσες μερες περιοδο υπαναχωρησης εχω αν υπογραψω? ακυρωση εχει κανει κανεις? ευκολη διαδικασια?

και κατι τελευταιο και σημαντικο. το απεριοριστα 65 πλεον ποσο μπορειτε να το πετυχετε? οταν με παρει η κοσμοτε δηλαδη, το αντιστοιχο συμβολαιο της γουιντ ποσο να πω οτι μου το δινουν? 25?30? ευχαριστω πολυ

υγ. η κοσμοτε δεν μπορει να δει αν εγω κανω αιτηση φορητοτητας για καρτοκινητο ή για συμβολαιο και ποιο ειναι αυτο, σωστα?

 

Online ειναι απο εδω https://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/paraggelia-paketou-sundesis-f2g/

Παντως με την τιμη που στο δινουν ακομα και αντιπροταση να μην σε παρουν να σε κανουν απο αλο δυκτιο αν κανεις το απεριοστο 65 στο site της η κοσμοτε το εχει 47 ευρω προσφορα. αλλα κατα 80% θα σε παρουν οταν δουν την φορητητα και θα σε κανουν καλη τιμη + τι χρειαζετε να κανεις για να διακοψεις την φορητοτα

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου. εκανα την αιτηση και θα περιμενω την αντιπροσφορα. θα ενημερωσω για το τι θα γινει
Link to comment
Share on other sites

οταν λες καταγγελια φιλε μπορεις να το συγκεκριμενοποιησεις λιγο? τι ακριβως εννοεις? αρα μην ηταν πιο σωστο να πω οτι μου ειπε η wind 32 για να πεσουν στα 30?

 

Έχω γράψει πριν λίγες σελίδες αναλυτικά τι και πώς!Με λίγα λόγια άλλα συμφώνησα για ανανέωση και άλλα μου έδωσαν (το παραδέχτηκαν κιόλας!) αλλά μετά από 1 μήνα τηλέφωνα και κοροϊδία χτύπησα μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ και στον Συνήγορο του Καταναλωτή και μου έκαναν την προσφορά!!! :) ;)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει πριν λίγες σελίδες αναλυτικά τι και πώς!Με λίγα λόγια άλλα συμφώνησα για ανανέωση και άλλα μου έδωσαν (το παραδέχτηκαν κιόλας!) αλλά μετά από 1 μήνα τηλέφωνα και κοροϊδία χτύπησα μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ και στον Συνήγορο του Καταναλωτή και μου έκαναν την προσφορά!!! :) ;)

φιλε μολις διαβασα τι τραβηξες... πωπωπω. αρα να ηχογραφω τις κλησεις (εχω windows phone ****το και νομιζω δεν γινεται, θα το ψαξω)

καλα και μου το ειπες να κρατησω και ονοματεπωνυμ αυτου με τον οποιο θα μιλησω αν με παρουν για ανανεωση. αλλα πραγματικα με αυτα που διαβαζω για κοσμοτε εχω ξενερωσει τρελα τον τελευταιο καιρο. συν το σημα που γινεται ολο και πιο αθλιο...

για να δουμε...

θα πω οti h wind μου δινει το w στα 30 να δω τι αντιπροσφορα θα κανουν. αν δεν κανουν αντε γεια. ναστε καλα

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου εκανε τρομερη προσφορα η κοσμοτε να παραμεινω. μου λεει 36 ευρω τους λεω η wind το αφηνει 32, και επεσαν στα 29. με εβαλε και σε αναμονη για τα ματια του κοσμου χαχαχαα. μου ειπαν θα μου στειλουν με ιμειλ ενα εντυπο που πρεπει να στειλω στην wind, αλλα ακομα να ερθει. ξερει κανενας ποιο ειναι να το κατεβασω και να το συμπληρωσω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...