Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (nokia6670/2.0 (6.0522.0) symbianos/7.0s series60/2.1 profile/midp-2.0 configuration/cldc-1.0)

 

"Epidothsh" pairnei kaneis akrivws me thn symplhrwsh 12mhnou? Exw symplhrwsei 13 mhnes ws pelaths symvolaiou sto C180 kai den eidopoih8hka gia epidothsh (Mesos oros logariasmwn ta 36 Eurw)! Na ypothesw oti htan mhdenikh?

Link to comment
Share on other sites

oxi πρεπει να παρεις τηλεφωνο στο 1212 να σου πουν εαν εχεις και το ποσο που εχεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (nokia6670/2.0 (6.0522.0) symbianos/7.0s series60/2.1 profile/midp-2.0 configuration/cldc-1.0)

 

Telika dikaioumai epidothsh 90 Euros gia aplh syskeuh kai 120 Euros gia syskeuh i-mode!!! Euxaristh ekplh3h mporw na pw! Mpravo Cosmote!

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος για την παραπανω επιδοτηση(120€) γιατι εμενα μου ειχαν πει οτι την ειχαν καταργησει αυτην την προσφορα και εκαναν μια εκπτωση σε καποιες αλλε συσκευες

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (nokia6670/2.0 (6.0522.0) symbianos/7.0s series60/2.1 profile/midp-2.0 configuration/cldc-1.0)

 

To "sigouros" einai sxetiko sthn Ellada, lol. Thanks gia tis plhrofories.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

 

Εκανα πρόσφατα μια σύνδεση cosmote 240. Δεν χρησιμοποιώ όμως όλο το χρόνο ομιλίας μέσα στο μήνα ούτε όταν μεταφέρεται στον επόμενο. Πότε έχω δικαίωμα να αλλάξω το πάγιό μου από 240 σε 120; Μετά από 3 ή 5 μήνες; Σε έναν Γερμανό που ρώτησα μου είπανε σε 5 μήνες από τότε που έγινε η σύνδεση με το 240. Στο site της Cosmote γράφει 3 μήνες. Ποιος να λέει αλήθεια και ποιος μας κοροϊδεύει :mad: ;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

 

Εκανα πρόσφατα μια σύνδεση cosmote 240. Δεν χρησιμοποιώ όμως όλο το χρόνο ομιλίας μέσα στο μήνα ούτε όταν μεταφέρεται στον επόμενο. Πότε έχω δικαίωμα να αλλάξω το πάγιό μου από 240 σε 120; Μετά από 3 ή 5 μήνες; Σε έναν Γερμανό που ρώτησα μου είπανε σε 5 μήνες από τότε που έγινε η σύνδεση με το 240. Στο site της Cosmote γράφει 3 μήνες. Ποιος να λέει αλήθεια και ποιος μας κοροϊδεύει :mad: ;

Στην ουσία μπορείς να αλλάξεις το πάγιο όποτε θες.Αλλά να ξέρεις ότι αν αλλάξεις πάγιο πριν περάσει ένας χρόνος τότε θα σου ζητήσει η εταιρία πίσω το ποσοστό της έκπτωσης που σου έγινε κατά την υπογραφή του και το οποίο δεν έχεις ξεχρεώσει ακόμα.

Για να γίνει μεταφορά του υπολοίπου χρόνου ομιλίας στον επόμενο μήνα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και να αναφέρεις ότι θες να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία.Αυτό γίνεται ατελός αλλά θέλει να το ζητήσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ήμουν τόσο καιρό στην Voda και αποφάσισα να κάνω συμβόλαιο στην Cosmote. Μου είπαν ότι για την φορητότητα θα χρειαστούν 15 ημέρες μέχρι να δώσουν το ΟΚ και οι δύο εταιρίες. Το συμβόλαιο μου με την Cosmote πότε θα ξεκινά? Αν κάνω σήμερα την αίτηση θα προλάβω την προσφορά της Cosmote για τα πάγια 2 μηνών ή με την όλη καθυστέρηση θα τα χάσω? Σε αυτό το διάστημα θα έχω τηλέφωνο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Η ισχύς του συμβολαίου ξεκινάει την ημέρα που θα ενεργοποιηθείς στο δίκτυο της Cosmote. Όσον αφορά την προσφορά, είσαι οριακός, καθότι λήγει στις 18/7, αλλά αν πιέσεις τον/την υπάλληλο που θα κάνει τα χαρτιά να δηλώσει σαν ημ/νια καταχώρησης στο δίκτυο της Cosmote την 18η...
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν απο το 1212

οτι για να παω στο

μηδενικο παγιο

πρεπει να παω σε

καταστημα cosmote..

η Γερμανος..

ενω οι αλλες αλλαγες

γινονται και

απο το τηλεφωνο..

δεν βλεπω τον λογο..

και τι χρειαζεται

αλλο για αυτο;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

μετα τον 8ο μηνα

απο τοτε που εκανες

το συμβολαιο νομιζω..

 

 

μετα τον χρονο

νομιζω καθε μηνα..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν απο το 1212

οτι για να παω στο

μηδενικο παγιο

πρεπει να παω σε

καταστημα cosmote..

η Γερμανος..

ενω οι αλλες αλλαγες

γινονται και

απο το τηλεφωνο..

δεν βλεπω τον λογο..

και τι χρειαζεται

αλλο για αυτο;..

 

Τιποτα αλλο, απλα την ταυτοτητα σου. Ομορφα και ωραια. Απλα θυμισου οτι εχει περιορισμους.

 

πχ δεν εχει wireless internet

 

Ουσιαστικά ειναι σαν κοσμοκαρτα με φόρο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ωχ, τι ειναι παλι αυτο..

γιατι να μην εχεις

wireless internet???..

υγ: καλα που το ειπες..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Και καποια αλλα δεν εχει απλα δεν τα θυμαμαι.

 

Προσεξε. GPRS εχεις, wireless internet δεν εχεις.

 

Mε ενοχλησε και μενα αλλα ηδη το ειχα κανει και το καταπια.

 

Παντως απορω πως εχει φθηνοτερα sms απο συμβολαια kai cosmocarta...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έκανα την αλλαγή από Voda σε Cosmote. Αν προλάβω τις προθεσμίες έχει καλώς αλλιώς τι να κάνουμε! Το περίεργο είναι ότι ο ένας πωλητής στο eshop μου έλεγε ότι σε 2-3 μέρες γίνεται η φορητότητα ενώ ο άλλος επέμενε ότι η φορητότητα απαιτεί 10 με 15 εργάσιμες :blink: . Αν ισχύσει το δεύτερο δε τα γλιτώνουμε τα πάγια :(
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έκανα την αλλαγή από Voda σε Cosmote. Αν προλάβω τις προθεσμίες έχει καλώς αλλιώς τι να κάνουμε! Το περίεργο είναι ότι ο ένας πωλητής στο eshop μου έλεγε ότι σε 2-3 μέρες γίνεται η φορητότητα ενώ ο άλλος επέμενε ότι η φορητότητα απαιτεί 10 με 15 εργάσιμες :blink: . Αν ισχύσει το δεύτερο δε τα γλιτώνουμε τα πάγια :(

 

 

Σημασια εχει η ημερομηνία καταχώρησης και όχι η ημερομηνία ενεργοποίησης της αίτησής σου. Εφόσον την καταχώρησες μεσα στα πλαίσια της προσφοράς δε θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω και εγώ την ερώτησή μου γιατί είμαι μεταξύ αρκετών επιλογών:

 

Θέλω ένα οικογενειακό ή επαγγελματικό συμβόλαιο με απεριόριστες (ή κάποιων ωρών) κλήσεις σε 2 κινητά και ίσως και σε 1 σταθερό. Επίσης θα ήθελα και 120 ή 240 λεπτά στα υπόλοιπα κινητά. Έχω ήδη 1 συμβόλαιο και 1 καρτοκινητό Cosmote οπότε θα ήθελα να παραμείνω σε αυτούς τους αριθμούς.

 

Βλέπω:

 

1. COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 2

# Απεριόριστος δωρεάν χρόνο ομιλίας κάθε μήνα προς 2 αριθμούς της επιλογής σας*

# 120 λεπτά δωρεάν χρόνος ομιλίας κάθε μήνα προς όλους

# Μηνιαίο πάγιο 45€

 

2. COSMOTE Οικογενειακό πακέτο

Πρόγραμμα Συμβολαίου

Πακέτο Καρτοκινητής

Έναν αριθμό Σταθερής Τηλεφωνίας

??€

 

3. Επαγγελματικό Ατομικό Πρόγραμμα COSMOTE 240

* Απεριόριστες δωρεάν κλήσεις σε 2 κινητά COSMOTE, είτε συμβολαίου, είτε καρτοκινητής

* 240 δωρεάν λεπτά ομιλίας το μήνα για εθνικές κλήσεις

* Πάγιο που χαμηλότερο δεν υπάρχει: 49€

* Για πρώτη φορά, μεταφορά του δωρεάν χρόνου ομιλίας στον επόμενο μήνα

* Κοινή χρέωση προς όλους τους εθνικούς προορισμούς μετά το τέλος του δωρεάν χρόνου ομιλίας

* 240 επιπλέον δωρεάν λεπτά ομιλίας για εθνικές κλήσεις προς όλα τα σταθερά τηλέφωνα, μόνο με 10€ επιπλέον μηνιαίο πάγιο

 

Ιδανικά, θα θέλω να μιλάω από τον έναν αριθμό των τηλεφώνων μου στον άλλο (απεριόριστα ή κάποιες ώρες δωρεάν) και σε 1 σταθερό για κάποιες ώρες (θα προτιμούσα απεριόριστα). Επίσης θα ήθελα 120-240 λεπτά σε άλλα κινητά.

 

Οπότε οι επιλογές γίνονται:

 

1.

+ Βάζω ως απεριόριστους τον αριθμό της Κοσμοκαρτας μου και αγοράζω άλλη μια και τη δίνω στον ιδιοκτήτη του σταθερού οπότε τηλεφωνώ και στους 2 προορισμούς απεριόριστα + τα 240 λεπτά στους υπολοίπους

- Η Κοσμοκάρτα μου δεν θα έχει απεριόριστες κλήσεις πουθενά

 

2. Εδώ έχει πολλές επιλογές οπότε δεν πολυκατάλαβα τί με συμφέρει από το site της Cosmote :wacko:

 

3. Αυτό μου φαίνεται παρόμοιο με το 1 (???). Το θέμα είναι, όταν στο επαγγελματικό λέει Απεριόριστες δωρεάν κλήσεις σε 2 κινητά COSMOTE, είτε συμβολαίου, είτε καρτοκινητής εννοεί από οποιοδήποτε από τα 2 κινητά που θα είναι στο πρόγραμμα? Δηλαδή θα τηλεφωνούν μεταξύ τους απεριόριστα + θα μπορεί το καθένα να τηλεφωνεί σε 1 ακόμα κινητό?

Επίσης λέει "Ατομικό" πρόγραμμα "από 1 σύνδεση και πάνω". Τί εννοεί ο ποιητής? Ότι χρειάζονται τουλάχιστον 2 τηλεφωνικοί αριθμοί αλλά τουλάχιστον ο 1 να είναι με συμβόλαιο?

 

Καμια βοήθεια? :)

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Έχει μάθει κανείς τι προσφέρει η υπηρεσία εντοπισμού κακόβουλων κλήσεων; Στο site της cosmote είδα να γίνεται απλή αναφορά της χρέωσης της υπηρεσίας (τέλος ενεργοποίησης 5 Ευρώ).
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα αλλο, απλα την ταυτοτητα σου. Ομορφα και ωραια. Απλα θυμισου οτι εχει περιορισμους.

 

πχ δεν εχει wireless internet

 

Ουσιαστικά ειναι σαν κοσμοκαρτα με φόρο :rolleyes:

 

 

Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Είχα τηλεφωνήσει το μεσημέρι στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν πως όλες οι επιπλέον υπηρεσίες (έχω Wireless Internet Easy χωρίς πάγιο και e-bill) θα ισχύουν κανονικά. Απλά, η αλλαγή δεν μπορεί να γίνει με φαξ ή τηλεφωνικά.

 

Ας βάλω εδώ και απάντηση που μου είχε έρθει από την εξυπηρέτηση πελατών, πριν ένα μήνα περίπου:

 

-------><-------

 

Αξιότιμε κύριε ***,

 

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, που επικοινωνήσατε με την Εταιρία Κινητής Τηλεφωνίας COSMOTE, μέσω INTERNET, και για το ενδιαφέρον σας για την Εταιρία μας.

 

Σχετικά με τα ερωτήματα σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το νέο οικονομικό πρόγραμμα συμβολαίου COSMOTE Μηδενικό Πάγιο παρέχεται σε νέους και υφιστάμενους συνδρομητές.

 

Σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει η ενεργοποίηση του παραπάνω προγράμματος θα χρειαστεί να απευθυνθείτε στα καταστήματα COSMOTE, ΟΤΕ, ή στους εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους COSMOTE, όπου θα υπογράψετε τους όρους συμβολαίου και θα αιτηθείτε την εκ νέου ενεργοποίηση των πρόσθετων υπηρεσιών. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους κατά τόπου αντιπροσώπους COSMOTE, μπορείτε να δείτε στη σελίδα της COSMOTE στο Internet - http://www.cosmote.gr – επιλέγοντας από την αρχική σελίδα το πεδίο Δίκτυο Πωλήσεων.

 

Αναφορικά με την επιδότηση συσκευής, θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι επί του παρόντος δεν παρέχεται στους υφιστάμενους συνδρομητές.

 

Αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα COSMOTE Μηδενικό Πάγιο μπορείτε να δείτε στην προαναφερόμενη ιστοσελίδα μας, επιλέγοντας: Προγράμματα Συμβολαίου > Τιμοκατάλογος > COSMOTE Μηδενικό Πάγιο.

 

Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία ή διευκρίνιση.

 

Με εκτίμηση,

 

Για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών,

 

*** ***

 

-------><-------

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Είχα τηλεφωνήσει το μεσημέρι στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν πως όλες οι επιπλέον υπηρεσίες (έχω Wireless Internet Easy χωρίς πάγιο και e-bill) θα ισχύουν κανονικά. Απλά, η αλλαγή δεν μπορεί να γίνει με φαξ ή τηλεφωνικά.

 

Φυσικά και ειμαι. Δεν εχω πλεον. Καλα που εχω στο αλλο (εχω 2 σε 1).

 

Στην αρχη μου ειπαν και μενα ετσι αλλα μετα με πηραν απο μονοι τους (σε κανα μισαωρο) και μου ειπαν οτι πραγματικά μην προβληματιζομαι διοτι το εχουν κοψει κανονικοτατα. Και καποια αλλα μαζι αλλα εμενα αυτο μου εμεινε... (νομιζω και τα σταθερά και τα sms(λογικο αυτο).

 

Και τωρα που μιλαμε εκανα επιβεβαιωση... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ειμαι. Δεν εχω πλεον. Καλα που εχω στο αλλο (εχω 2 σε 1).

 

Στην αρχη μου ειπαν και μενα ετσι αλλα μετα με πηραν απο μονοι τους (σε κανα μισαωρο) και μου ειπαν οτι πραγματικά μην προβληματιζομαι διοτι το εχουν κοψει κανονικοτατα. Και καποια αλλα μαζι αλλα εμενα αυτο μου εμεινε... (νομιζω και τα σταθερά και τα sms(λογικο αυτο).

 

Και τωρα που μιλαμε εκανα επιβεβαιωση... :cool:

 

Τελικά, δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε (δεν εννοώ εσένα). Κάθε υπάλληλος λέει τα δικά του. Γι' αυτό και έστειλα e-mail, ώστε να έχω γραπτή απάντηση, αλλά διαβάζοντας αυτά που λες προβληματίζομαι.

 

Κι εγώ έχω άλλη σύνδεση, αλλά σε αυτή που θέλω να βάλω το πρόγραμμα με το μηδενικό πάγιο, θέλω οπωσδήποτε να διατηρήσω wireless internet easy, e-bill και roaming (πληρώνω μέσω πιστωτικής).

 

Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, αν όντως βάζουν τεχνητά εμπόδια σε αυτό το πρόγραμμα, ίσως να πρέπει να επιληφθεί του θέματος η ΕΕΤΤ και το ΙΝΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως η απαντηση που σου στειλανε ήταν γενική, δεν σου απαντησαν τιποτα ;)

 

Επρεπε να κοινοποιουν τους περιορισμους στην Ιστοσελίδα τους...

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία μπορείς να αλλάξεις το πάγιο όποτε θες.Αλλά να ξέρεις ότι αν αλλάξεις πάγιο πριν περάσει ένας χρόνος τότε θα σου ζητήσει η εταιρία πίσω το ποσοστό της έκπτωσης που σου έγινε κατά την υπογραφή του και το οποίο δεν έχεις ξεχρεώσει ακόμα.

Για να γίνει μεταφορά του υπολοίπου χρόνου ομιλίας στον επόμενο μήνα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και να αναφέρεις ότι θες να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία.Αυτό γίνεται ατελός αλλά θέλει να το ζητήσεις.

 

Δεν καταλαβαίνω. Στο site γράφει το παρακάτω:

 

"Οι συνδρομητές των οικονομικών προγραμμάτων έχουν τη δυνατότητα να μεταβούν σε οποιοδήποτε πρόγραμμα μεγαλύτερου παγίου, ατελώς και οποτεδήποτε. Μετάβαση σε πρόγραμμα με μικρότερο πάγιο είναι δυνατή μετά την πάροδο τριών (3) μηνών από την αρχική ενεργοποίηση (ή ανανέωση) και ενός (1) μήνα από την προηγούμενη αλλαγή."

 

Δηλαδή μπορείς να μεταβείς σε χαμηλότερο πάγιο τουλάχιστον 3 μήνες μετά που το ενεργοποίησες. Δεν αναφέρει ότι πρέπει να το δουλέψεις ένα τουλάχιστον χρόνο.

 

Επίσης η μεταφορά του χρόνου ομιλίας που δεν καταναλώθηκε μεταφέρεται αυτόματα στον επόμενο μήνα. Δε χρειάζεται να πάρεις τηλέφωνο να το ενεργοποιήσεις όπως έκανε ή κάνει ακόμη η Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε (δεν εννοώ εσένα). Κάθε υπάλληλος λέει τα δικά του. Γι' αυτό και έστειλα e-mail, ώστε να έχω γραπτή απάντηση, αλλά διαβάζοντας αυτά που λες προβληματίζομαι.

 

Κι εγώ έχω άλλη σύνδεση, αλλά σε αυτή που θέλω να βάλω το πρόγραμμα με το μηδενικό πάγιο, θέλω οπωσδήποτε να διατηρήσω wireless internet easy, e-bill και roaming (πληρώνω μέσω πιστωτικής).

 

Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, αν όντως βάζουν τεχνητά εμπόδια σε αυτό το πρόγραμμα, ίσως να πρέπει να επιληφθεί του θέματος η ΕΕΤΤ και το ΙΝΚΑ.

 

Δεν είναι παράλογο ένα πρόγραμμα μηδενικού παγίου το οποίο απευθύνεται σε συνδρομητές που δεν κάνουν μεγάλη χρήση του κινητού τους να μην έχει wireless internet... Δεν είναι βασική υπηρεσία και απευθύνεται σε πιο προχωρημένους χρήστες. Καλό θα ήταν να την έδινε και στο πρόγραμμα αυτό, αλλά δεν μπορούμε να την κατηγορήσουμε που δεν το κάνει...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

H Cosmote λέει τώρα ότι δείνει δωρεάν απεριόριστη χρήση Ιντερνετ. Αφορά μόνο νέους συνδρομητές ή και υφιστάμενους;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...