Jump to content

NOVA 5G


p_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Αυτό μου επιβεβαίωσαν και από το Live Chat της Nova…σήμα έχει αλλά μέσα δεν περνάει σωστά. Και το ξαναλεω για μερικούς, κακή δεν είναι η Nova στο κέντρο. Ρύθμιση στον εξοπλισμό χρειάζεται. 
Παμε μια μέτρηση στην Καραολή και Δημητρίου των Κύπριων χαμηλά πάνω από το φαναρι της εγνατια(πρωην διοικητηρίου για τους μεγαλύτερους σε ηλικία).

IMG_3056.thumb.png.47601c2e3d8d411b6b150b4cab631c52.png
 

Καραολη και Δημητρίου Εύοσμος, στο Yes. 
 

IMG_3060.thumb.png.1e4215a532f95cf5f4f5f2f040824ba9.png

Στο Carre μέσα ειχα 110/20, μια χαρά πήγαινε η Nova χωρίς 5G αλλά είναι κρίμα που έκανε ξανά μισές δουλειές. Έχεις αναβαθμίσει Ηλιουπολη, Περιφερειακό και Άνω Εύοσμο και έχουν αφήσει ΚΤΕΛ, τον μισό Εύοσμο & Μενεμένη χωρίς 5G. 

Επίσης τα θέματα στη Δελφών από Πέτρου Συνδικα μέχρι Φλέμινγκ παραμένουν και οριακά έχεις δεδομένα από 4G B20. 
Δημαρχειο Θεσσαλονίκης που ήμουν στην Αίθουσα Μανώλης Αναγνωστακης κάτω στο ισογειο δεν πέρναγε καθόλου δεδομένα σε εσωτερικό χώρο. Και γενικοτερα δυσκολεύεται στην γυρω περιοχή ενώ έχει κάλυψη τέλεια εξωτερικά.

Να περιμένουμε λίγο καιρό να αναβαθμίσουν το δίκτυο κινητής. Τέλος του χρόνου θα βελτιωθεί αισθητά το δίκτυο. Επιπλέον, τέλος του 2025 θα τελειώνουν σιγά σιγά πανελλαδικά τις αναβαθμίσεις- επεκτάσεις! Με κάλυψη 5G 96%. 

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chrischal1908 said:

Να περιμένουμε λίγο καιρό να αναβαθμίσουν το δίκτυο κινητής. Τέλος του χρόνου θα βελτιωθεί αισθητά το δίκτυο. Επιπλέον, τέλος του 2025 θα έχουν τελειώνουν πανελλαδικά τις αναβαθμίσεις- επεκτάσεις! Με κάλυψη 5G 96%. 

λίγος καιρός από τώρα μέχρι 2040 με την άφιξη του 6G?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CaptainNickGR said:

λίγος καιρός από τώρα μέχρι 2040 με την άφιξη του 6G?

Βάσει σχεδιασμού και χρονοδιαγράμματος, και όχι ειρωνείας! 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chrischal1908 said:

Να περιμένουμε λίγο καιρό να αναβαθμίσουν το δίκτυο κινητής. Τέλος του χρόνου θα βελτιωθεί αισθητά το δίκτυο. Επιπλέον, τέλος του 2025 θα τελειώνουν σιγά σιγά πανελλαδικά τις αναβαθμίσεις- επεκτάσεις! Με κάλυψη 5G 96%. 

Τι να περιμενουμε; Τους 4 μήνες βλάβη που είχαν στο κέντρο και στην ανάληψη όπου ακόμα προσπαθούν να το λύσουν. 
Να περιμενουμε τι; Που φωνάζω εδώ και ενα χρόνο για τη Σταυρουπολη περιοχή Μόνη Λαζαριστων και έβαλαν τώρα τελευταία 5G απλά άναψε το λαμπάκι.

Που ο μίσος Δήμος Εύοσμου & Κορδελιου που διαφημίζουν ότι περνάνε τώρα οπτικές ίνες δεν έχει 5G; 
Οι διασυνδέσεις και οι ρυθμίσεις στους σταθμούς που έξω σήμα καμπάνα και μέσα σε σπίτια και εσωτερικούς χώρους έχεις 5Mbps ειτε 5G N78 με μονοψήφια Upload; 
Είναι δυνατόν να είσαι στο ΑΠΘ ενα από τα μεγαλύτερα πανεπιστήμια της χώρας και ενώ έξω βλέπεις 5G καμπάνα, να μπαίνεις μέσα στα κτήρια ως φοιτητής, ακαδημαϊκός ερευνητής ή καθηγητής και να έχεις ενα τεράστιο E στην οθονη και να ψάχνεις WiFi? 
Στη Ευαγγελίστρια και στη Τούμπα που πήγα τελευταία και έγραφα για τα χάλια της Nova; 10Mbps 4G κολλημένα θα δούμε μέχρι τέλος του έτους εκτός αν γίνει κανένα θαύμα. Όπου στην Ευαγγελίστρια το μάζεψαν και πέρασα Δευτέρα βραδυ περιφερειακό και ειχα οριακό 5G παντου και έπαιζαν τα δεδομένα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 
Τα ίδια διαβάζω και στα βόρεια προάστια της Αθήνας και σε μη τουριστικές περιοχές στην επαρχία εδώ και 3-4 μήνες.

Στη Θεσσαλονίκη η Nova εντός πολεοδομικού συγκροτήματος και όχι περίχωρα είναι ειτε του ύψους ειτε του βάθους. Αν έχει ένα καλό είναι ότι δεν κόβονται οι κλήσεις και τα sms φεύγουν άμεσα. 
Δευτερον είναι η μοναδική που έχει αφήσει ακόμα γειτονιές με 4G.

14 minutes ago, CaptainNickGR said:

λίγος καιρός από τώρα μέχρι 2040 με την άφιξη του 6G?

Θα το φέρει με χρονοκαθυστέρηση η Nova, αλλά θα δουλεύει σωστά. 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, CaptainNickGR said:

λίγος καιρός από τώρα μέχρι 2040 με την άφιξη του 6G?

Βιάζεσαι για κάτι; 🤔Σιγά το διάστημα

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nikolas14 said:

αλλά θα δουλεύει σωστά. 

Όχι σαν κάτι πράσινες που θα υπολειτουργεί και θα νομίζουν ότι κάτι κάνουν.. 😉

Edited by Mantzanes
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Chrischal1908 said:

Βάσει σχεδιασμού και χρονοδιαγράμματος, και όχι ειρωνείας! 

σορρυ αν σε έθιξα.. love ❤️

Link to comment
Share on other sites

Ναπ. Ζέρβα, Θεσσαλονίκη 

 

Screenshot_2024-04-18-17-32-18-705_org.zwanoo.android.speedtest-edit.jpg

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Να περιμένουμε λίγο καιρό να αναβαθμίσουν το δίκτυο κινητής. Τέλος του χρόνου θα βελτιωθεί αισθητά το δίκτυο. Επιπλέον, τέλος του 2025 θα τελειώνουν σιγά σιγά πανελλαδικά τις αναβαθμίσεις- επεκτάσεις! Με κάλυψη 5G 96%. 

Χρήστο από τέλος του χρόνου μέχρι τέλους του χρόνου μας τα λες. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά μέχρι το τέλος του 24 τα ήταν όλα καλά. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, p_k said:

Ναπ. Ζέρβα, Θεσσαλονίκη 

 

Screenshot_2024-04-18-17-32-18-705_org.zwanoo.android.speedtest-edit.jpg

Έβγαλες Ν78, υποθέτω χαμηλά στη συμβολή με Βασιλέως Γεωργίου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mixtri said:

Χρήστο από τέλος του χρόνου μέχρι τέλους του χρόνου μας τα λες. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά μέχρι το τέλος του 24 τα ήταν όλα καλά. 

Στο τέλος του 25, δεν θα πρέπει να περιμένουμε το τέλος του 26 για να φτάσει τους άλλους κοκ ;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Τι να περιμενουμε; Τους 4 μήνες βλάβη που είχαν στο κέντρο και στην ανάληψη όπου ακόμα προσπαθούν να το λύσουν. 
Να περιμενουμε τι; Που φωνάζω εδώ και ενα χρόνο για τη Σταυρουπολη περιοχή Μόνη Λαζαριστων και έβαλαν τώρα τελευταία 5G απλά άναψε το λαμπάκι.

Που ο μίσος Δήμος Εύοσμου & Κορδελιου που διαφημίζουν ότι περνάνε τώρα οπτικές ίνες δεν έχει 5G; 
Οι διασυνδέσεις και οι ρυθμίσεις στους σταθμούς που έξω σήμα καμπάνα και μέσα σε σπίτια και εσωτερικούς χώρους έχεις 5Mbps ειτε 5G N78 με μονοψήφια Upload; 
Είναι δυνατόν να είσαι στο ΑΠΘ ενα από τα μεγαλύτερα πανεπιστήμια της χώρας και ενώ έξω βλέπεις 5G καμπάνα, να μπαίνεις μέσα στα κτήρια ως φοιτητής, ακαδημαϊκός ερευνητής ή καθηγητής και να έχεις ενα τεράστιο E στην οθονη και να ψάχνεις WiFi? 
Στη Ευαγγελίστρια και στη Τούμπα που πήγα τελευταία και έγραφα για τα χάλια της Nova; 10Mbps 4G κολλημένα θα δούμε μέχρι τέλος του έτους εκτός αν γίνει κανένα θαύμα. Όπου στην Ευαγγελίστρια το μάζεψαν και πέρασα Δευτέρα βραδυ περιφερειακό και ειχα οριακό 5G παντου και έπαιζαν τα δεδομένα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 
Τα ίδια διαβάζω και στα βόρεια προάστια της Αθήνας και σε μη τουριστικές περιοχές στην επαρχία εδώ και 3-4 μήνες.

Στη Θεσσαλονίκη η Nova εντός πολεοδομικού συγκροτήματος και όχι περίχωρα είναι ειτε του ύψους ειτε του βάθους. Αν έχει ένα καλό είναι ότι δεν κόβονται οι κλήσεις και τα sms φεύγουν άμεσα. 
Δευτερον είναι η μοναδική που έχει αφήσει ακόμα γειτονιές με 4G.

 

Βόρεια προάστια Αττικής και συγκεκριμένα Μελίσσια, Πεντέλη, Βριλήσσια είναι καταστροφή.

Επιβεβαιώνω.

Πολλές περιοχές με οριακό 5G που σε πετάει σε 4G+ το οποίο είτε σέρνεται είτε λειτουργεί με μέτριες ταχύτητες.

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MIKU said:

Βόρεια προάστια Αττικής και συγκεκριμένα Μελίσσια, Πεντέλη, Βριλήσσια είναι καταστροφή.

Επιβεβαιώνω.

Όταν φωνάζω οτι η Nova θέλει δουλειά πέφτουν τα fanboys του νήματος να γράψουν το ακριβώς ανάποδο. Αν μένεις και κινείσαι σε προβληματικές περιοχές ποσό καιρό θα κανείς υπομονή; 1,2,3 άντε 6 μήνες. Εγώ σκεφτομαι σοβαρά να ξαναγυρίσω Vodafone όσο βελτιώνεται σαν δίκτυο διότι σε πολλά σημεία υπερτερεί από τη Nova.

6 ώρες πριν, Mantzanes said:

Όχι σαν κάτι πράσινες που θα υπολειτουργεί και θα νομίζουν ότι κάτι κάνουν.. 😉

Η Cosmote έχει ξεφύγει από τον ανταγωνισμό. Στα σημεία που εχω θέμα με τη Nova εντός Θεσσαλονίκης η Cosmote είναι πολύ καλύτερη στην πλειοψηφία των περιοχών. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nikolas14 said:

Όταν φωνάζω οτι η Nova θέλει δουλειά πέφτουν τα fanboys του νήματος να γράψουν το ακριβώς ανάποδο. Αν μένεις και κινείσαι σε προβληματικές περιοχές ποσό καιρό θα κανείς υπομονή; 1,2,3 άντε 6 μήνες. Εγώ σκεφτομαι σοβαρά να ξαναγυρίσω Vodafone όσο βελτιώνεται σαν δίκτυο διότι σε πολλά σημεία υπερτερεί από τη Nova.

Κοίτα, Nova έχει η φίλη μου.

Εγώ έχω Cosmote, πάντα είχα. Από τη στιγμή που μου έδωσε και το GigaMax unlimited στα 23,50 δεν υπήρχε περίπτωση να μη μείνω απόλυτα ικανοποιημένος με τη δουλειά που έχει κάνει. Έχω καιρό να δω να πέφτει σε 4G. Βασικά δε θυμάμαι πότε έγινε τελευταία φορά...

Βλέπω ότι η Nova υποφέρει σε πολλά σημεία (ειδικά βόρεια) αλλά μια πρόοδο την έχει, να είμαι δίκαιος.

Στο εξοχικό μου (Κερατέα, Δασκαλειό) η Nova είναι 2η και η Vodafone 3η από άποψη ταχύτητας.

Πρακτικά η Cosmote έχει 1 δικό της μεγάλο πύργο στο βουναλάκι της περιοχής + έξτρα κεραίες στους τοπικούς οικισμούς και οι άλλες 2 μοιράζονται μαζί έναν πύργο ακόμη.

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εθνικής Αντιστάσεως, λίγο πριν το Πλαίσιο.

Screenshot_2024-04-18-21-47-21-337_org.zwanoo.android.speedtest-edit.jpg

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, MIKU said:

Κοίτα, Nova έχει η φίλη μου.

Εγώ έχω Cosmote, πάντα είχα. Από τη στιγμή που μου έδωσε και το GigaMax unlimited στα 23,50 δεν υπήρχε περίπτωση να μη μείνω απόλυτα ικανοποιημένος με τη δουλειά που έχει κάνει. Έχω καιρό να δω να πέφτει σε 4G. Βασικά δε θυμάμαι πότε έγινε τελευταία φορά...

Βλέπω ότι η Nova υποφέρει σε πολλά σημεία (ειδικά βόρεια) αλλά μια πρόοδο την έχει, να είμαι δίκαιος.

Στο εξοχικό μου (Κερατέα, Δασκαλειό) η Nova είναι 2η και η Vodafone 3η από άποψη ταχύτητας.

Πρακτικά η Cosmote έχει 1 δικό της μεγάλο πύργο στο βουναλάκι της περιοχής + έξτρα κεραίες στους τοπικούς οικισμούς και οι άλλες 2 μοιράζονται μαζί έναν πύργο ακόμη.

Θα συμφωνήσω σε ότι είπες. Έχει κάνει δουλειά αλλά δεν παύει να έχει περιοχές με σοβαρά θέματα. Επίσης το 2η σε ταχύτητες σημαίνει ότι δεν έχει υψηλή κίνηση το δίκτυο και όλοι παιζουν με Cosmote & Vodafone.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/10054326140

Μπατσί, Άνδρος!

Έχω την εντύπωση ότι παίζει δίχως μικροκυματικά. Καθώς λείπουν τα "τύμπανα" που είχε στον σταθμό!

 

20240419_120601.jpg

41 minutes ago, Chrischal1908 said:

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/10054326140

Μπατσί, Άνδρος!

Έχω την εντύπωση ότι παίζει δίχως μικροκυματικά. Καθώς λείπει τα "τύμπανα" πάνω στον σταθμό!

 

20240419_120601.jpg

 

20240419_121412.jpg

20240419_122038.jpg

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chrischal1908 said:

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/10054326140

Μπατσί, Άνδρος!

Έχω την εντύπωση ότι παίζει δίχως μικροκυματικά. Καθώς λείπουν τα "τύμπανα" πάνω στον σταθμό!

20240419_120541.jpg

20240419_120601.jpg

 

20240419_121412.jpg

Κλασσικός σταθμός vodafone. Ίσως παίζουν και οι τρεις εκεί συνεγκατασταση και θα τράβηξε καμιά οπτική η Cosmote. Μια χαρά 👌🏻

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, johnny_htc said:

Κλασσικός σταθμός vodafone. Ίσως παίζουν και οι τρεις εκεί συνεγκατασταση και θα τράβηξε καμιά οπτική η Cosmote. Μια χαρά 👌🏻

Και οι τρείς παίζουν ακριβώς! eNB: 2325.

-Από τους πρώτους που μπήκαν στις Κυκλάδες, ίσως και στην Ελλάδα επί Πάναφον!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chrischal1908 said:

Και οι τρείς παίζουν ακριβώς! eNB: 2325.

-Από τους πρώτους που μπήκαν στις Κυκλάδες, ίσως και στην Ελλάδα επί Πάναφον!

Παντως πρέπει να έχει ασυρματικά χαμηλά και να μην τα βλέπεις, γιατί θα βλέπουν προς κάποιον άλλον σταθμό προς ενδοχώρα. Αντε καμιά εξόρμηση από κοντά να βγάλεις καμιά καλύτερη φώτο 😛😎

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Chrischal1908 said:

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/10054326140

Μπατσί, Άνδρος!

Έχω την εντύπωση ότι παίζει δίχως μικροκυματικά. Καθώς λείπουν τα "τύμπανα" πάνω στον σταθμό!

20240419_120541.jpg

20240419_120601.jpg

 

20240419_121412.jpg

 

Το σκέφτομαι να πάω αν προλάβω!

 

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Συγγρού Φιξ

Screenshot-2024-04-19-14-52-55-029-org-z

Screenshot-2024-04-19-14-52-59-918-cz-mr

Περικλέους και Λέκκα

https://maps.app.goo.gl/g1ZeMQisnNRAKZrt7

Screenshot-2024-04-19-18-18-11-655-org-z

Screenshot-2024-04-19-18-18-16-451-cz-mr

Κάπου στην Ερμού δίπλα

https://maps.app.goo.gl/3vnsoCLpFbRiGm4h7

Screenshot-2024-04-19-19-08-24-860-org-z

Screenshot-2024-04-19-19-08-31-181-cz-mr

Αιόλου και Βορέου

https://maps.app.goo.gl/a5iNPKx6z6vVM1sP8

Το 5g αγνοείται

Screenshot-2024-04-19-19-23-11-453-org-z

Screenshot-2024-04-19-19-23-15-387-cz-mr

Πλατεία Συντάγματος

Screenshot-2024-04-19-19-29-59-505-org-z

Screenshot-2024-04-19-19-30-05-069-cz-mr

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματα κάνω σύγκριση με όσα ανέβασες στο θέμα της Cosmote...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες σοβαρά τώρα.. Σύνταγμα μαζί με μια κυψέλη που έχουν βάλει στο κτίριο της Interamerican ανάμεσα στο Ωνάσειο με το Νιάρχος καθώς και σε έναν  σταθμό έξω από τον ηλεκτρικό στο mall πάνω στο Μαρούσι, μάλλον οι μοναδικοί σταθμοί της Nova με N78... Ο, τι άλλο παίζει N78 είναι από vodafone πχ πάνω στην Κηφισίας που έχει 3 σταθμούς με massive αν θυμάμαι καλά. Δεν βρίσκεις εύκολα 😏

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, johnny_htc said:

Μάγκες σοβαρά τώρα.. Σύνταγμα μαζί με μια κυψέλη που έχουν βάλει στο κτίριο της Interamerican ανάμεσα στο Ωνάσειο με το Νιάρχος καθώς και σε έναν  σταθμό έξω από τον ηλεκτρικό στο mall πάνω στο Μαρούσι, μάλλον οι μοναδικοί σταθμοί της Nova με N78... Ο, τι άλλο παίζει N78 είναι από vodafone πχ πάνω στην Κηφισίας που έχει 3 σταθμούς με massive αν θυμάμαι καλά. Δεν βρίσκεις εύκολα 😏

Οχι, εχει πολλους.  Στην Αθηνα που γυρναω εχει ο ενας στους τρεις τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...