Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, μετά απο 3 χρόνια σχεδόν σε fold και 5 σε samsung εκανα την μπιιιμπ να αλλάξω και να πάρω απο εναν φίλο το 12 pro max..

εχει οθοναρα!, εχει πολυ καλυτερο ήχο, αλλα μία εβδομάδα δεν εχω ζέψει καλά ακόμα...

πως μεταφέρω αρχεία που είχα στο fold εδω? πχ φωτος και pdf's???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Just now, Ermenegildo said:

πως μεταφέρω αρχεία που είχα στο fold εδω? πχ φωτος και pdf's???

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apple.movetoios&hl=en_US

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σωθεί με ενα στικακι SanDisk ixpand. Μεταφέρεις εικόνες-βιντεο-αρχεια από και προς το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Ermenegildo said:

σε ευχαριστώ ελα που δεν εχω το τηλ... τα εχω σωσει στο pc..

Κατέβασε στο pc το 3utools

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vagosofron said:

Εγώ έχω σωθεί με ενα στικακι SanDisk ixpand. Μεταφέρεις εικόνες-βιντεο-αρχεια από και προς το κινητό.

ναι πολυ καλο! Το εχω κ εγω αυτο το στικακι κ ειναι σωτηριο σε πολλα θεματα!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα σε όλους αξίζει η αγορά του 12pro max από γνωστό μαγαζί μεταχείρισμενο στα 500€ με τρία χρόνια εγγύηση; 

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2023 at 9:42 ΠΜ, Ermenegildo said:

Καλημέρα, μετά απο 3 χρόνια σχεδόν σε fold και 5 σε samsung εκανα την μπιιιμπ να αλλάξω και να πάρω απο εναν φίλο το 12 pro max..

εχει οθοναρα!, εχει πολυ καλυτερο ήχο, αλλα μία εβδομάδα δεν εχω ζέψει καλά ακόμα...

πως μεταφέρω αρχεία που είχα στο fold εδω? πχ φωτος και pdf's???

Μεσω Google Drive, iCloud και με στικάκι lighting και usb c ή usb a. Κάτι Sandisk είναι ιδανικά…

Καλη συσκευη για αρχή το 12 Pro Max, θέλει χρόνο να το μάθεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, sofos2121 said:

Καλησπέρα σε όλους αξίζει η αγορά του 12pro max από γνωστό μαγαζί μεταχείρισμενο στα 500€ με τρία χρόνια εγγύηση; 

Πριν μια εβδομαδα εδωσα το δικο μου σε αγγελια στα 450 ευρω.Γιατι πηρα το 15 προ μαξ:-)

Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2024 at 9:45 ΜΜ, sofos2121 said:

Καλησπέρα σε όλους αξίζει η αγορά του 12pro max από γνωστό μαγαζί μεταχείρισμενο στα 500€ με τρία χρόνια εγγύηση; 

Αγόρασα πρόσφατα άριστο 13 Pro Max 128gb με 90% μπαταρία στα 500€ απο ιδιώτη χωρις εγγύηση. Συνεπώς δεν θα το ελεγα ευκαιρία. Ίσως να κοιταζες για κανενα πιο καινουργιο μοντέλο και ας θυσιάσεις την εγγυηση. 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...