Jump to content

iPhone 12 Mini


r31134
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Επίσημο μεταπωλητή φίλε μπορεί να πάει φορτιστής 50 ευρώ δεν πρόκειται να δώσω τόσα πολλά λεφτά μέχρι 20 25 θα δώσω Ανάλογα το φορτιστή.. αλλά όπως διάβασα στην ενοτηταμε τα αξεσουάρ με κόβω να παίρνω έναν άλλη μαρκα,οπως anker , φθηνή και δοκιμασμένη λύση και λίγο που έψαξα για φορτιστές Είδα έναν πολύ ωραίο διάβασα και αξιολόγησεις και ολες ειναι θετικες. Το καλό είναι ότι είναι και φθηνότερος από έναν apple.μαλλον για τετοιον με κοβω..

 

Μάρκες όπως Anker, blitzwolf, baseus… είναι αξιόπιστες value for money λύσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάρκες όπως Anker, blitzwolf, baseus… είναι αξιόπιστες value for money λύσεις.

 

Τις περισσότερες των περιπτώσεων είναι και ανώτερης ποιότητας από τα μαμά αξεσουάρ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αγοράστηκε τελικά το κινητό είμαι χαρούμενος γιατί θα το κάνω και δώρο Απλά θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος από ένα αξιόλογο κατάστημα να αγοράσω έναν φορτιστή 20w ψάχνω apple αλλά πρέπει να ξέρεις από πού θα το πάρεις γιατί παίζουνε πάρα πολύ ιμιτασιόν φορτιστές και υπάρχουν θεματάκια κάποιος που έχει αγοράσει από ένα κατάστημα να μου το προτείνει και να το πάρω και εγώ από κει.

 

https://www.istorm.gr/apple-20w-usb-c-power-adapter.html

 

Φορτιστής από επίσημο reseller apple

Link to comment
Share on other sites

https://www.istorm.gr/apple-20w-usb-c-power-adapter.html

 

Φορτιστής από επίσημο reseller apple

ευχαριστω φιλε! τον αγορασα ηδη..το κινητο ειναι παρα πολυ γρηγορο..λιγο που το δουλεψα για να το σεταρω και να το δωσω στην κατοχο..με εξεπληξε με την ταχυτητα.και επισης οι καμερες..οντως ειναι πολυ καλες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε! τον αγορασα ηδη..το κινητο ειναι παρα πολυ γρηγορο..λιγο που το δουλεψα για να το σεταρω και να το δωσω στην κατοχο..με εξεπληξε με την ταχυτητα.και επισης οι καμερες..οντως ειναι πολυ καλες.

 

Καλορίζικο και να το χαρείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και να το χαρείς!!!

ευχαριστω και να σαι καλα! αυτο μαλιστα ειναι ενα κινητο τσεπης που δεν εχει να ζηλεψει σε τιποτα τα μεγαλυτερα κινητα.εχω μεινει εκπληκτος..:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Κρίμα πάντως.

 

Δεν αλλάζει πολιτική η apple εύκολα σε τέτοια πράγματα

Μένουν κολλημένοι να νομίζουν πως ότι μας έχουν δώσει είναι σωστό

 

Ένα εικονίδιο ότι είσαι στο αθόρυβο δεν λένε να το βάλουν εδώ και 14 χρόνια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ένα εικονίδιο ότι είσαι στο αθόρυβο δεν λένε να το βάλουν εδώ και 14 χρόνια

 

πραγματικά πόσο δίκιο έχεις, ήθελα να 'ξερα εκεί στο κουπερτίνο ποτέ κανέναν δεν τον έχει ενοχλήσει αυτή η έλλειψη;

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά πόσο δίκιο έχεις, ήθελα να 'ξερα εκεί στο κουπερτίνο ποτέ κανέναν δεν τον έχει ενοχλήσει αυτή η έλλειψη;

 

Κάποια σκοπιμότητα έχουν όλα αυτά που κάνουν

Τίποτα δεν αφήνουν στην τύχη

Τώρα ποια είναι η λογική πίσω από τις κινήσεις τους κανείς δεν ξέρει

Οι πωλήσεις όσο πάνε καλά σημαίνει ότι τα δεδομένα που αναλύουν και οι συσκευές που μας δίνουν και στηρίζονται πάνω σε αυτά, τα πηγαίνουν καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν το θέμα η AoD.

Εδω μετά απο τόσα χρόνια και δεν υπάρχει εκτίμηση του υπολοίπου(σε λεπτά/ώρες)κατά την φόρτιση

Η καλή ώρα με τα ακουστικά,δεν μπορεις να κανεις μονος σου αναβαθμιση σε αυτά(firmware).

Για να μην μιλήσουμε για file manager και μεταφορά αρχείων/τραγουδιων χωρίς itunes ή και συμβατότητα με smartwatch πέραν απο Apple Watch.

Η για μας στην Αθηνα που κινούμαστε με τα Μεσα μεταφοράς,αν θέλουμε να φορτίσουμε την AthenaCard,μόνο μέσω Android γίνεται.

Α και φυσικά η γνωστή ταρίφα των ακριβότερων εφαρμογών στο Store της.

 

Τώρα και με τις νεες εξελιξεις,και το κομματι του privacy πεταει πληρως απο το παραθυρο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Mini
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Η μπαταρία με κανονική χρήση πως τα πάει;Λέω να ξανά κάνω την μετάβαση αφού το τελευταίο iphone που είχα ήταν το 4s.Τωρα έχω το mi 11 lite 5g 8/128 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gjimmys said:

Η μπαταρία με κανονική χρήση πως τα πάει;Λέω να ξανά κάνω την μετάβαση αφού το τελευταίο iphone που είχα ήταν το 4s.Τωρα έχω το mi 11 lite 5g 8/128 

Το mi 11 lite 5g τι λέει;

Just now, kles said:

Το mi 11 lite 5g τι λέει; Και από φώτος;

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kles said:

Το mi 11 lite 5g τι λέει;

 

Εξαιρετικό.Απλως λέω να πάω σε ios μετά από κάμποσα χρόνια και είναι το ποιο φθηνό δυνατό iphone.

Just now, gjimmys said:

Εξαιρετικό.Απλως λέω να πάω σε ios μετά από κάμποσα χρόνια και είναι το ποιο φθηνό δυνατό iphone.

Πολύ καλές φωτό μερα-βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gjimmys said:

Εξαιρετικό.Απλως λέω να πάω σε ios μετά από κάμποσα χρόνια και είναι το ποιο φθηνό δυνατό iphone.

Πολύ καλές φωτό μερα-βραδυ.

Εγώ έχω το se 2020 και βγάζει φοβερές φώτος. Υποθέτω το 12 θα βγάζει καλύτερες. Οι φώτος είναι το μεγάλο ατού των iPhone 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kles said:

Εγώ έχω το se 2020 και βγάζει φοβερές φώτος. Υποθέτω το 12 θα βγάζει καλύτερες. Οι φώτος είναι το μεγάλο ατού των iPhone 

Εγώ ξέρω ότι το βίντεο είναι το μεγάλου ατού των iPhone.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gjimmys said:

Εγώ ξέρω ότι το βίντεο είναι το μεγάλου ατού των iPhone.

Ναι. Και τα βίντεο. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
46 minutes ago, kles said:

Εγώ έχω το se 2020 και βγάζει φοβερές φώτος. Υποθέτω το 12 θα βγάζει καλύτερες. Οι φώτος είναι το μεγάλο ατού των iPhone 

Ναι είναι αλήθεια, το 12 mini είναι σαφώς ανώτερο του SE 2020 στο θέμα της κάμερας (και όχι μόνο).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, athanaso77 said:

Ναι είναι αλήθεια, το 12 mini είναι σαφώς ανώτερο του SE 2020 στο θέμα της κάμερας (και όχι μόνο).

Δεν μου είπατε τελικά με μέτρια χρήση πως είναι η μπαταρία 🔋;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
59 minutes ago, gjimmys said:

Δεν μου είπατε τελικά με μέτρια χρήση πως είναι η μπαταρία 🔋;

Η μπαταρία του είναι πολύ καλή για τα δεδομένα της κατηγορίας. Έχει να κάνει με τι το συγκρίνεις. Σε σχέση με τα υπόλοιπα 12άρια προφανώς έχει τη χειρότερη αυτονομία, αλλά παρόλα αυτά έχει καλύτερη αυτονομία από πολλά Android με μεγαλύτερες μπαταρίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, athanaso77 said:

Η μπαταρία του είναι πολύ καλή για τα δεδομένα της κατηγορίας. Έχει να κάνει με τι το συγκρίνεις. Σε σχέση με τα υπόλοιπα 12άρια προφανώς έχει τη χειρότερη αυτονομία, αλλά παρόλα αυτά έχει καλύτερη αυτονομία από πολλά Android με μεγαλύτερες μπαταρίες.

Από το δικό μου το mi 11 lite 5g έχεις άποψη αν είναι τα ίδια η καλύτερη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...