Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia na valo OKO 21MM-24MM GIA 72CC PITE MOU PLZ

 

Βαλε ενα μαμισιο απο astrea και θα εισαι μια χαρα αρκει να στο ρυθμηση ενας καλος μηχανικος...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

skeftomai g 26 tetragwno... kalo?

 

To tetragono dinei pio poli ropi.Alla to 24 sou tairiazei esena.Tora valto apla tha einai adika.Alla an anevaseis meta kivika den tha einai adika.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα μαμισιο απο astrea και θα εισαι μια χαρα αρκει να στο ρυθμηση ενας καλος μηχανικος...

 

ego leo gia karbirater dr 21mm

an valo to karbirater tou astrea den 8a do kamia diafora afino kai to mamisio

:lol::lol::lol::lol:

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

egw re filaraki vlepw pantou 100 moter na forane 26 karb.... dld esy les na parw ena 26 tetragwno p thelw apla den tha douleyei kala? an einai n parw ena 24 tetragwno... tetragwno tha einai sigoura p thelw...
Link to comment
Share on other sites

 

Giati den psaxneis KOSO?Exei tetragona carb stis idies times alla asigrita kaliteri poiotita logika.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην θελετε μονο δυναμη,κατα τη γνωμη θα προτιμουσα να επερνα καλο εξοπλισμο παρα να φτιαξω το μηχανακι{ασε που αμα το φτιαξεις δεν θα εχεις και την αξιοπιστια του εργοστασιου και δεν θα μπορεις να το σκιζεις:cry:}.

 

Επρεπε να γινει το κακο για να βαλω μυαλο.Χθες επεσα απο το μηχανακι και εσπασα την δεξια κνιδα{κατα απο τον λαιμο ειναι:cry::cry:}Δεν μπορω να κουνησω το δεξι χερι μου ΚΑΘΟΛΟΥ και θα με ποναει περιπου 1,5 βδομαδα.Σε 1 μηνα θα εχει μπει το κοκκαλο στη θεση του.Και παλι καλα που φορουσα κρανος γιατι χτυπησα και στο κεφαλι,αμα δεν φορουσα θα ειχε ανοιξει σαν καρπουζα:X.

 

Περαστικα μου.

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

σου ειχα πει μπραβο που φορας το κρανος και στο ξαναλεω!γρηγορα περαστικα σου ευχομαι!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην θελετε μονο δυναμη,κατα τη γνωμη θα προτιμουσα να επερνα καλο εξοπλισμο παρα να φτιαξω το μηχανακι{ασε που αμα το φτιαξεις δεν θα εχεις και την αξιοπιστια του εργοστασιου και δεν θα μπορεις να το σκιζεις:cry:}.

 

Επρεπε να γινει το κακο για να βαλω μυαλο.Χθες επεσα απο το μηχανακι και εσπασα την δεξια κνιδα{κατα απο τον λαιμο ειναι:cry::cry:}Δεν μπορω να κουνησω το δεξι χερι μου ΚΑΘΟΛΟΥ και θα με ποναει περιπου 1,5 βδομαδα.Σε 1 μηνα θα εχει μπει το κοκκαλο στη θεση του.Και παλι καλα που φορουσα κρανος γιατι χτυπησα και στο κεφαλι,αμα δεν φορουσα θα ειχε ανοιξει σαν καρπουζα:X.

 

Περαστικα μου.

 

perastika re!!:happy::happy:

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

62euro kanei !!einai akrivo gt na min einai kalo to OKO :worry::worry:

 

Akrivo einai to carb ton 62 euro?Diladi ta keihin pou kanoun 190 euro ti einai?

Link to comment
Share on other sites

to keihin kanei 128euro kai mou les??:lol:

 

File mou prin na to paikseis eksipnos to Keihin einai marka kai meta exei seires.Akou loipon seires carbirater:PWK apo 28aria mexri 39aria exo piasei sta xeria m,FCR apo 28aria mexri 40 feuga, kai paei legontas me tis seires.Ara prin anoikseis to stomataki sou kai tin petakseis mathe oti kai pali ta 62 euro pou dineis se sigrisi me ta 128 den einai oute ta misa...Ara kai pali akriva theorountai...:X:X

Link to comment
Share on other sites

File mou prin na to paikseis eksipnos to Keihin einai marka kai meta exei seires.Akou loipon seires carbirater:PWK apo 28aria mexri 39aria exo piasei sta xeria m,FCR apo 28aria mexri 40 feuga, kai paei legontas me tis seires.Ara prin anoikseis to stomataki sou kai tin petakseis mathe oti kai pali ta 62 euro pou dineis se sigrisi me ta 128 den einai oute ta misa...Ara kai pali akriva theorountai...:X:X

 

an eisai plousios na pas na pareis keihin!!ego den eimai kanenas vlakas na pao na doso tosa lefta!! a kai alou oi exipnades ok:mad:

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

an eisai plousios na pas na pareis keihin!!ego den eimai kanenas vlakas na pao na doso tosa lefta!! a kai alou oi exipnades ok:mad:

 

File m den einai thema an eisai plousios.Apla einai thema an ftiaxneis sosta to mixanaki sou.Apla mallon osa ksereis tosa les.

Link to comment
Share on other sites

File m den einai thema an eisai plousios.Apla einai thema an ftiaxneis sosta to mixanaki sou.Apla mallon osa ksereis tosa les.

 

Feile maldoufos exeis dikaiw pos otan ftiaxneis ena papi thes kalles markes alla kai egw exw na sou pw pos gia esena pou exeis dixrwno einai polli seimandikw to karbeilater se enan pou exei 4t me ena shang way kanei polli kalla tin douleia tou kai eidika to 24sari pou exw egw pou me laimw kallo vgenei 50 eurw kai einai kalitera apo oko oute venzines roufai kai gazi dinei.:)

Link to comment
Share on other sites

Feile maldoufos exeis dikaiw pos otan ftiaxneis ena papi thes kalles markes alla kai egw exw na sou pw pos gia esena pou exeis dixrwno einai polli seimandikw to karbeilater se enan pou exei 4t me ena shang way kanei polli kalla tin douleia tou kai eidika to 24sari pou exw egw pou me laimw kallo vgenei 50 eurw kai einai kalitera apo oko oute venzines roufai kai gazi dinei.:)

 

Simfono me esena apla to paidi to allo nomize oti tin timi tin eipa etsi pio pano kai poulise ligo mouri gi auto egrapsa oti egrapsa.Kai go sto mixanaki mou KOSO exo 28ari tetragono.Kali epilogi oxi i kaliteri apla exo mellontika sxedia kai to evala san ektakti lisi.

Link to comment
Share on other sites

Simfono me esena apla to paidi to allo nomize oti tin timi tin eipa etsi pio pano kai poulise ligo mouri gi auto egrapsa oti egrapsa.Kai go sto mixanaki mou KOSO exo 28ari tetragono.Kali epilogi oxi i kaliteri apla exo mellontika sxedia kai to evala san ektakti lisi.

 

Ti skopeuis na valeis?kana katbylater apo wr?:)

Link to comment
Share on other sites

Ti skopeuis na valeis?kana katbylater apo wr?:)

 

Vasika skeftomai kata to kalokairaki na to kano 62mm me mama kilindro allagmeno xitonio kai mpiela wiseco kai gia carb Keihin PWK 39mm.Vevaia tha einai arketa akrivi i patenta alla an iparxoun ta xrimata tha tin kano.Kalo einai vevaia edo na milame mono gia honda papia.Tsekare pantos to forum tou modenas dinamik exo se foto to mixanaki m tora prosfata tin evala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...