Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα τι θήκες είναι και πόσο τις πουλάς.

Εσύ τις αγόρασες, οπότε κάτι πρέπει να δώσω, αρκεί να μου κάνουν

 

εκλεισε φιλε, σε προλαβε ο απο πανω. δεν θελω λεφτα, ειναι πολυ ωραιες θηκες αλλα αφου δεν εχω το κινητο ας τις χαρει καποιος αλλος

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

εκλεισε φιλε, σε προλαβε ο απο πανω. δεν θελω λεφτα, ειναι πολυ ωραιες θηκες αλλα αφου δεν εχω το κινητο ας τις χαρει καποιος αλλος

 

OK δεν πειράζει. Έχω παραγγείλει και εγώ και περιμένω. Καλή συνέχεια. Να χαρείς όταν πάρεις το νέο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

οχι ακομα. κατσε να κυκλοφορησει το Ultra να πεσει η τιμη του απλου

με το παλιο μου Mi6 ειμαι που ειναι κινηταρα αλλα η μπαταρια θελει 2/3 φορες μερα φορτιση

 

Πώς δεν άλλαξες μπαταρία;

Στο Αliexpress δεν έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Πώς δεν άλλαξες μπαταρία;

Στο Αliexpress δεν έχουν;

 

αλλαξα εχει πολλες και στο σκρουτζ. αλλα το ιδιο ειναι ...

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Άραγε εγώ που έμεινα στην 12.0.18 θα μου έρθει η 12.1.4 η πρέπει πρώτα να περάσω την 12.1.2;;
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Κορυφή το έχω πέντε μήνες και είναι όπως την πρώτη μέρα. Η εταιρεία είναι αλλού, εύγε... ώσπου να ανεβάσω τις φωτογραφίες πρέπει να έχει φτάσει πάνω από 50'...

 

Screenshot-2021-04-02-21-05-57-540-com-miui-securitycenter.jpgScreenshot-2021-04-02-21-05-41-765-com-darshancomputing-Battery-Indicator.jpgScreenshot-2021-04-02-21-05-50-057-com-miui-securitycenter.jpgScreenshot-2021-04-02-21-04-12-487-com-xiaomi-misettings.jpgScreenshot-2021-04-02-21-04-25-566-com-android-settings.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Screenshot-2021-04-02-21-13-26-038-com-sec-android-app-sbrowser.jpgScreenshot-2021-04-02-21-14-03-345-com-darshancomputing-Battery-Indicator.jpg

 

Δε λίγο θα φτάσει μία ώρα τί να λέμε τώρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Screenshot-2021-04-02-21-16-54-787-com-sec-android-app-sbrowser.jpgScreenshot-2021-04-02-21-18-00-298-com-cpuid-cpu-z.jpg

Έχω 3 browsers ανοιχτούς στο έναν 6 καρτέλες στον άλλον 5 και σε αυτόν 14!

Ήδη πέρασα την μια ώρα οθόνη... άντε γεια

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

100% η μπαταρία μάλλον κόλλησε ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ είχα καιρό να του κάνω πλήρη φόρτιση!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς λύση για αυτό που μου βγάζει μετά τη χθεσινή αναβάθμιση; Το κάνει μόνο σε διπλότυπες εφαρμογές. https://photos.app.goo.gl/uBhfMQ8DZpQNYoTH7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα προχθές το κινητό. Είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά δεν μου κλείνει η οθόνη κατά τις κλήσεις. Ξέρει κάποιος που βρίσκεται η ρύθμιση του αισθητήρα οθόνης;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το αντίθετο συμβαίνει δεν ανοίγει για να σταματήσουμε την κλήση χα χα χα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το εξής πρόβλημα με την εφαρμογή της cosmote TV: μόλις ξεκινήσει να παίζει σε οποιοδήποτε κανάλι ύστερα από λίγα δευτερόλεπτα παγώνει η εικόνα. Την εφαρμογή της cosmote TV την έχω σε άλλες τρεις συσκευές 2 Huawei και μία samsung σε καμία από αυτές τις τρεις συσκευές δεν μου κάνει το συγκεκριμένο θέμα. Έχω κάνει απεγκατάσταση και εγκατάσταση τουλάχιστον τρεις φορές. Το πρόβλημα όμως συνεχίζει να υφίσταται. Έχει κάποιος φίλος το συγκεκριμένο θέμα ;;; Ή εάν είχε πώς το έλυσε;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ηθελα να ρωτησω οποιος ξέρει,για να αλλαξω ρομ και να βαλω την ελληνικη απο το φορουμ της Miu,πρέπει να ξεκλειδωσω bootloader?Ειδα οτι υπαρχουν και fastboot ελληνικες.Αυτες δε απαιτουν τιποτα πέρα απο ενα αυκολο περασμα απο fast boot.Ετσι δεν είναι?
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το εξής πρόβλημα με την εφαρμογή της cosmote TV: μόλις ξεκινήσει να παίζει σε οποιοδήποτε κανάλι ύστερα από λίγα δευτερόλεπτα παγώνει η εικόνα. Την εφαρμογή της cosmote TV την έχω σε άλλες τρεις συσκευές 2 Huawei και μία samsung σε καμία από αυτές τις τρεις συσκευές δεν μου κάνει το συγκεκριμένο θέμα. Έχω κάνει απεγκατάσταση και εγκατάσταση τουλάχιστον τρεις φορές. Το πρόβλημα όμως συνεχίζει να υφίσταται. Έχει κάποιος φίλος το συγκεκριμένο θέμα ;;; Ή εάν είχε πώς το έλυσε;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Δεν έχω θέμα άλλα δοκίμασε τα hz οθόνης.αν τα έχεις στο τέρμα ίσως κολλάει κατι τέτοιο ειχα διαβάσει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πρέπει να ενεργοποιήσεις από τις επιλογές προγραμματιστών την βελτιστοποίηση MIUI κάτω κάτω.

Σε υπερυπερυπερυπερευχαριστω!!!! Είχα απογοητευτεί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το αντίθετο συμβαίνει δεν ανοίγει για να σταματήσουμε την κλήση χα χα χα
Χαχαχα!!! Το βρήκα. Είχα διαλέξει ένα θέμα που είχε προβλήματα. Το άλλαξα και ηρέμησα. Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το εξής πρόβλημα με την εφαρμογή της cosmote TV: μόλις ξεκινήσει να παίζει σε οποιοδήποτε κανάλι ύστερα από λίγα δευτερόλεπτα παγώνει η εικόνα. Την εφαρμογή της cosmote TV την έχω σε άλλες τρεις συσκευές 2 Huawei και μία samsung σε καμία από αυτές τις τρεις συσκευές δεν μου κάνει το συγκεκριμένο θέμα. Έχω κάνει απεγκατάσταση και εγκατάσταση τουλάχιστον τρεις φορές. Το πρόβλημα όμως συνεχίζει να υφίσταται. Έχει κάποιος φίλος το συγκεκριμένο θέμα ;;; Ή εάν είχε πώς το έλυσε;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Αλλά μετά την αναβάθμιση σε 12.1.2 παίζει κανονικά από όσο έχω δει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω θέμα άλλα δοκίμασε τα hz οθόνης.αν τα έχεις στο τέρμα ίσως κολλάει κατι τέτοιο ειχα διαβάσει..

Φίλε μου ευχαριστώ. Το γύρισα στα 60 hertz και παίζει. Δεν ξέρω εάν έφταιγε αυτό διότι στην αρχή μου κόλλησε και σε αυτό όμως πείραξα και το αυτόματο δίπλα το έβαλα κάποια στιγμή στα 360p και ύστερα δούλεψε κανονικά. Θα το παρακολουθήσω από τώρα και στο εξής και θα δούμε τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!! Το βρήκα. Είχα διαλέξει ένα θέμα που είχε προβλήματα. Το άλλαξα και ηρέμησα. Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι θέμα είχες και ποιο έβαλες ; Διότι έχω και το ίδιο πρόβλημα και καθόμουν και έψαχνα μήπως έχει θέμα η συσκευή και το πάω για φορμάτ

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ηθελα να ρωτησω οποιος ξέρει,για να αλλαξω ρομ και να βαλω την ελληνικη απο το φορουμ της Miu,πρέπει να ξεκλειδωσω bootloader?Ειδα οτι υπαρχουν και fastboot ελληνικες.Αυτες δε απαιτουν τιποτα πέρα απο ενα αυκολο περασμα απο fast boot.Ετσι δεν είναι?

Υποχρεωτικά πρεπει να ξεκλειδώσεις το bootloader.Αυτο ξερω εγω. Ρωτα και στο εκει φόρουμ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα είχες και ποιο έβαλες ; Διότι έχω και το ίδιο πρόβλημα και καθόμουν και έψαχνα μήπως έχει θέμα η συσκευή και το πάω για φορμάτ
Επειδή το κινητό το έχει η σύζυγος, νομίζω ότι είχε βάλει ένα που έδειχνε ένα χάρτη με την Ελλάδα και κάτι καραβάκια. Ήταν σαν ζωγραφισμένο και χρώμα είχε βεραμαν. Όνομα δεν θυμάμαι. Επίσης το άλλο κουλό είναι ότι δεν με άφηνε να κάνω swipe up για να ξεκλειδώσω με μοτίβο. Πάντως πριν κάνεις οτιδήποτε άλλο άλλαξε θέμα πρώτα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με την 12.1.4 τί έγινε δεν βλέπω να γράφει κάποιος. Ήρθε σε κανένα καινούργιο ή σε δύο τρεις την περασμένη εβδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

 

Το κινητό παίρνει g cam;

 

Υπάρχει κάποιο λινκ;

Αυτή έχει κάτσει καλά με τις έξτρα ρυθμίσεις configs για mi 10t.

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1500/

 

Χωρίς όμως τα θεαματικά αποτελέσματα που θα έπρεπε να έχει το gcam (σε σύγκριση πχ με τα αντίστοιχα του poco f1).

 

Αντίστοιχα έχει και για mi 10T pro αλλά αυτό θα στο προτείνει αν το χρειάζεσαι κάποιος φίλος με το ίδιο μοντέλο.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Όταν είχα poco f 1 πριν 2 χρόνια η gcam είχε μεγάλη διαφορά με τη στοκ κάμερα

Κάτι άλλο τώρα

Πρέπει να του κάνω κάποια ενημέρωση προτού αρχίσω να στήνω το τηλέφωνο;

Μην το στήσω και μετά χρειαστεί πάλι ξανα κανένα ρεσετ

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πρέπει να είναι στο μενού : επιλογή γλώσσας,, είναι το αρχικό,

και στήνει το κινητό. Βάζετε το xiaomi account, και αν έχει update θα το εμφανίσει,, η , το τσεκαρεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...