Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άσχετο αλλά ο default browser του κινητού φαίνεται καλός και με αποφυγή διαφημίσεων!
Αυτόν χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια.

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αυτόν χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια.

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και αρκετά γρήγορος

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα το Mi watch και τα νεα ακουστικά mi true earbuds basic 2s touch. Δουλεύουν βούτυρο σε όλα. Στο ρολόι δουλεύει ακόμα και το κλείστρο της κάμερας. Τα δε ακουστικά έχω πάθει σοκ απο τον ήχο τους και προέρχομαι απο plantronics... Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Και αρκετά γρήγορος
Μπα εγώ τον αφαίρεσα εντελώς. Κράτησα τον Chrome. Για πρώτη φορά στα χρονικά. (πάντα είχα τον kiwi σε άλλα κινητά μου.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο περνάνε 168 ώρες, θα προσπαθήσω για ξεκλείδωμα, root.

Δεν ξέρω αν πετύχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλό το mi watch? Το είχα στα υπόψιν αλλά με βλέπω πιο κοντά στο amazfit gtr 2.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ανάμεσα σε αυτά τα δύο ημουν αλλά διάβασα πολλά αρνητικά για το gtr2 για το GPS του και την αυτονομία του. Πέραν του ηχείου δεν έχουν άλλες διαφορές. Επειδή είχα πριν το gt2 και η ομιλία από το ρολόι μου ήταν άχρηστη λογω του ότι έχω bluetooth ακουστικά, με ενδιέφερε να είναι ελαφρύ στην χέρι και να έχει Μεγάλη αυτονομία. Και το mi watch κερδίζει κατά κράτος.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν eea συσκευή να κάνουν έλεγχο για αναβάθμιση. Είναι διαθέσιμη ξανά η έκδοση με android 11

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν eea συσκευή να κάνουν έλεγχο για αναβάθμιση. Είναι διαθέσιμη ξανά η έκδοση με android 11

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

 

Είναι η ίδια ή κάποια άλλη που διορθώνει τυχόν bugs

Link to comment
Share on other sites

Είναι η ίδια ή κάποια άλλη που διορθώνει τυχόν bugs
Η ίδια. Δεν έχει κάποιο εμφανές θέμα προς το παρόν

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πρώτος, πάλι μέσα έπεσες ✌️ σε ευχαριστούμε , μόλις ξεκίνησε να κατεβαίνει ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πωωωω σφαίρα την κατέβασε έχω και απεριόριστα data ,κλείνω για την εγκατάσταση ✌️

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά τί σφαίρα είναι αυτός ο 865... Σε χρόνο dt περάστηκε το android 11 2.8 γίγα αρχείο. Πρώτη φορά νιώθω τόσο σβέλτη σφαιράτη

major αναβάθμιση. Ας ελπίσουμε να μην εμφανίσει τίποτα bugs....

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλά τί σφαίρα είναι αυτός ο 865... Σε χρόνο dt περάστηκε το android 11 2.8 γίγα αρχείο. Πρώτη φορά νιώθω τόσο σβέλτη σφαιράτη

major αναβάθμιση. Ας ελπίσουμε να μην εμφανίσει τίποτα bugs....

 

Τωρα που το λες....το επισημαινω πως μου κανει φοβερη εντυπωση σε συγκριση με το NOTE 20 ULTRA που ειχα και τον δικο του EXYNOS επεξεργαστη....πρωτη φορα βλεπω τοση σπιρταδα σε κινητο....και γενικα μου κανει φοβερη εντυπωση η ποιοτητα του με 400 ευρω σε συγκριση με το 1000ρικο και βάλε... (!) που ζηταει η κυρια Samsung.... :lol::lol::lol:

 

Οθοναρα,μπαταρια για σκληρη χρηση ολη μερα,ποιοτικο φινιρισμα και κατασκευη,καλη φωτογραφικη -στο PRO μοντελο εχει καλυτερη αλλα και 100 παραπανω- ,ωραιος ηχος σε ηχεια και ακουστικα,πολυ παραμετροποιησημο το λειτουργικο της XIAOMI....

 

Δεν το περιμενα,το ξαναλεω...κι εμεινα και με 600 ευρωπουλα στη τσεπη απο τη πωληση του ΝΟΤΕ 20 ULTRA ! :lol::lol::lol:

Να παρω κανα Laptop με τα ρεστα ρε Σαμμυ ? :lol::lol::lol:

 

Με κερδισε ο Κινεζος,θα τον εχω απο κοντα και για επομενα κινητα μου....

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Τί να λέμε τώρα , έπαθα πλάκα. Άστα κι εγώ Samsungακιας χρόνια... φοβερό κινητό κι εγώ το απλό Τ έχω ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βαλε NOTE 20 διπλα με το Mi 10T....ουτε που θα δεις διαφορα στην εμφανιση και στο Premium κομματι...καμια απολυτως διαφορα σε αισθηση κι εμφανιση !

 

Υποψιν εχει περασει σχεδον ολη η σειρα ΝΟΤΕ απο τα χερια μου (NOTE 4,EDGE,5,9,20 ULTRA...και S8 PLUS,S9 PLUS...)

 

Επισης ειμαι εδω εξαιτιας του POCO X3 NFC ! Φοβερο κι αυτο για τα χρηματα του !

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω , άλλοι να τα βλέπουν αυτά που έχουν κολλήματα. Λογικό σε ένα βαθμό διότι δίνουν ένα μεγάλο ποσό και θέλουν να ξεχωρίζουν, αναμενόμενο. Επίσης λόγω πένας είναι ορισμένοι που δεν αλλάζουν κι αυτό είναι το σωστότερο. Είναι απαραίτητο ας πούμε εργαλείο, συνήθεια όπως θέλεις πες το. Για αυτό και στα ψηλά ράφια η πλειονότητα επιλέγει apple ως μια σίγουρη εγγυημένη απόδοση λειτουργικού και πρεστίζ ταυτόχρονα. Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα,ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Είχα κι εγώ κατά σειρά s7 edge, s8 plus, s9 plus, note 8 & s20 plus. Είπα να δοκιμάσω το Mi 10 T έχοντας ήδη εντυπωσιαστεί από τα redmi 9s & 9 Pro που υπήρχαν στην οικογένεια. Ε το κινητό όντως τα κάνει όλα απλά κι ωραία σβέλτα και αερατα , μόνιμα στα 144hz.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν προτιμάτε τις θήκες τύπου book. Στην κάμερα έχει βάλει κάποιος tempered glass κ αν ναι ποιο;

Φίλος είχα βάλει tempered glass στην κάμερα και έβγαλε πρόβλημα στο φλας,οι φωτογραφίες έβγαιναν ομιχλώδης.Στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε η συσκευή και ήμουν έτοιμος να την επιστρέψω ,ύστερα ρώτησα στο mi community και μου είπαν ότι φταίει το tempered glass που έβαλα και είχαν δίκιο. Δοκίμασα ξανά μετά από καιρό άλλης μάρκας και είχα το ίδιο αποτέλεσμα.

v4dfTFBhttp://https//ibb.co/tqzJH8L

Edited by Mike_komotini
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα κι εγώ, προς στιγμήν τα χρειάστηκα γιατί μου έκανε κάτι κολλήματα και force close δύο φορές. Του έκανα επανεκκινηση και δεν το ξανά έκανε μην το ματιάσω..
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχε γραφτεί και παλιότερα δεν φέρει αλλαγές εμφανισιακά όμως ουσιαστικά στρώνει το έδαφος για το επερχόμενο MIUI 12 σε κάνα δίμηνο.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει οδηγός για μετάβαση από Android 11 (MIUI 12.0) σε 12.5 (θα ξεκλειδώσω bootloader άμεσα)!
Link to comment
Share on other sites

Είσαι πρώτος, πάλι μέσα έπεσες ✌️ σε ευχαριστούμε , μόλις ξεκίνησε να κατεβαίνει ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πωωωω σφαίρα την κατέβασε έχω και απεριόριστα data ,κλείνω για την εγκατάσταση ✌️

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά τί σφαίρα είναι αυτός ο 865... Σε χρόνο dt περάστηκε το android 11 2.8 γίγα αρχείο. Πρώτη φορά νιώθω τόσο σβέλτη σφαιράτη

 

major αναβάθμιση. Ας ελπίσουμε να μην εμφανίσει τίποτα bugs....

Έχω ενημέρωση για ότι λέω..

ανήκω στην beta team και έχω άμεση ενημέρωση.

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...