Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να μεταφέρω απο ένα Mi8 lite που έχω τα apk για τις επαφές και το τηλέφωνο ώστε να έχω την αυτόματη ηχογράφηση κλήσης ?

Αν ναι θα δουλέψουν στο Mi 10T Pro ?

Το TruePhone δεν με βολεύει, δεν γράφει όταν έχω το Bluetooth τον συνομιλητή και γενικά η ηχογράφηση έχει πολύ χαμηλή ένταση.

Εκτός αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο TruePhone που δεν την έχω κάνει.

Ευχαριστώ

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μεταφέρω απο ένα Mi8 lite που έχω τα apk για τις επαφές και το τηλέφωνο ώστε να έχω την αυτόματη ηχογράφηση κλήσης ?

 

Αν ναι θα δουλέψουν στο Mi 10T Pro ?

 

Το TruePhone δεν με βολεύει, δεν γράφει όταν έχω το Bluetooth τον συνομιλητή και γενικά η ηχογράφηση έχει πολύ χαμηλή ένταση.

 

Εκτός αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο TruePhone που δεν την έχω κάνει.

 

Ευχαριστώ

Όχι δεν θα δουλέψει.

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά Τρίτη μέρα σήμερα άρχισε να στρώνει η μπαταρία. 8,μιση ώρες σύνολο ενεργό από το 100 στο 25

 

Με τι χρήση όμως? Εφαρμογές όπως?

Wifi/data?

Πόση φωτεινότητα?

Link to comment
Share on other sites

Με τι χρήση όμως? Εφαρμογές όπως?

Wifi/data?

Πόση φωτεινότητα?

 

WI fi, data, Bluetooth συνεχώς για το band, βίντεο παιχνίδι, ίντερνετ, Facebook φωτεινότητα στο αυτόματο και 144hz

 

Σήμερα στα 90hz και είναι 9 ώρες στο 35%

Edited by kall
Link to comment
Share on other sites

WI fi, data, Bluetooth συνεχώς για το band, βίντεο παιχνίδι, ίντερνετ, Facebook φωτεινότητα στο αυτόματο και 144hz

 

Σήμερα στα 90hz και είναι 9 ώρες στο 35%

απίστευτα νούμερα!! δν τα είδα ποτέ εγω ούτε τα πλησίασα..

να ρωτήσω κάτι μπας και ξέρετε τι παίζει παίδες γτ μάλλον αυτό μου καταπίνει την μπαταρία και τυχαία το βρήκα.

εγώ δεν έχω social και τυχαία σε μια διάγνωση συστήματος μου βρήκε Facebook service και Facebook app manager... πως εγκατασταθηκαν αυτά; μήπως φταίνε τελικά αυτά; και πως θα τα βρω να τα κάνω απεγκατασταση... γτ πάλι reset και στήσιμο δέν θα το αντέξω... πρόσφατα έκανα.

ευχαριστώ

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

απίστευτα νούμερα!! δν τα είδα ποτέ εγω ούτε τα πλησίασα..

να ρωτήσω κάτι μπας και ξέρετε τι παίζει παίδες γτ μάλλον αυτό μου καταπίνει την μπαταρία και τυχαία το βρήκα.

εγώ δεν έχω social και τυχαία σε μια διάγνωση συστήματος μου βρήκε Facebook service και Facebook app manager... πως εγκατασταθηκαν αυτά; μήπως φταίνε τελικά αυτά; και πως θα τα βρω να τα κάνω απεγκατασταση... γτ πάλι reset και στήσιμο δέν θα το αντέξω... πρόσφατα έκανα.

ευχαριστώ

Οταν εχεις το facebook εχεις και αυτα.Κρατα πατημενο το χερι σου πανω στο fb,πατα πληροφοριες,και εκαθθαριση δεδομενων.Εγω φορτισα πριν την μπαταρια μου και ειχα να το φορτισω απο Πέμπτη πρωι.Οντως κατι τρεχει με καποια εφαρμογή

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

απίστευτα νούμερα!! δν τα είδα ποτέ εγω ούτε τα πλησίασα..

να ρωτήσω κάτι μπας και ξέρετε τι παίζει παίδες γτ μάλλον αυτό μου καταπίνει την μπαταρία και τυχαία το βρήκα.

εγώ δεν έχω social και τυχαία σε μια διάγνωση συστήματος μου βρήκε Facebook service και Facebook app manager... πως εγκατασταθηκαν αυτά; μήπως φταίνε τελικά αυτά; και πως θα τα βρω να τα κάνω απεγκατασταση... γτ πάλι reset και στήσιμο δέν θα το αντέξω... πρόσφατα έκανα.

ευχαριστώ

 

Κοίτα αυτό που τρώει πολύ είναι η οθόνη, στην ανάλυση μου γράφει 43%. Την πρώτη μέρα της αναβάθμισης χρειάστηκα 2η φόρτιση και τρόμαξα. Την επόμενη το έβαλα στο 9%το βράδυ και το έβγαλα το πρωί. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο, αλλά ξαναγύρισε στα προηγούμενα νούμερα διάρκειας

Edited by kall
Link to comment
Share on other sites

Οταν εχεις το facebook εχεις και αυτα.Κρατα πατημενο το χερι σου πανω στο fb,πατα πληροφοριες,και εκαθθαριση δεδομενων.Εγω φορτισα πριν την μπαταρια μου και ειχα να το φορτισω απο Πέμπτη πρωι.Οντως κατι τρεχει με καποια εφαρμογή

 

δεν έχω Facebook αυτό λέω πως να βρω αυτές τις δύο γαι να τις σβήσω;; αυτό ειανι το πρόβλημα

kall την οθόνη εδώ και 10 μέρες την έχω στα 90 για να κερδίζω ώρες. κάνω διάφορα μπας και βρω τι φταίει.. που θα πάει θα το βρω

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ανορθόδοξο... Κατέβασε το fb και δοκίμασε μήπως αυτά που λες δεν το βρίσκουν και καταναλώνουν μπαταρία. Βάλε fb και ας μην το χρησιμοποιείς να δεις
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω Facebook αυτό λέω πως να βρω αυτές τις δύο γαι να τις σβήσω;; αυτό ειανι το πρόβλημα

 

kall την οθόνη εδώ και 10 μέρες την έχω στα 90 για να κερδίζω ώρες. κάνω διάφορα μπας και βρω τι φταίει.. που θα πάει θα το βρω

Με την εφαρμογή miui quick settings τα απενεργοποιείς εντελώς.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή miui quick settings τα απενεργοποιείς εντελώς.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ωραίος ο φίλος σ ευχαριστώ!!την κατέβασα και έφυγε πολύ πράμα, πολύ σαβούρα. για να δούμε πως θα συμπεριφερθει τώρα.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι καλώδιο πρέπει να βάλω για να συνδέσω usb stick; Επίσης κάνα καλό tempered glass που να έχει σετακι κ για την κάμερα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι καλώδιο πρέπει να βάλω για να συνδέσω usb stick; Επίσης κάνα καλό tempered glass που να έχει σετακι κ για την κάμερα;
Δεν ξέρεις σετ. Πάρε ξεχωριστά

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εγω έχω εξαιρετικά νούμερα στην μπαταρία και χρησιμοποιώ Facebook lite & messenger lite επίσης. Εγώ αντιθέτως δουλεύω πολύ 3,4 browsers με πέντε έξι σελίδες στον καθένα, YouTube φουλ και μονίμως συνδεδεμένα buds και δύο emails.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή miui quick settings τα απενεργοποιείς εντελώς.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την κατέβασα κι εγώ αλλά δεν βρίσκω επιλογή για απενεργοποίηση εφαρμογών. Μήπως δεν έβαλα την σωστή; Την κατέβασα από playstore.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις σετ. Πάρε ξεχωριστά

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

 

Πιο πολύ με ενδιαφέρει να είναι καλό, να μην επηρεάζει το touch. Επίσης θέλω κ καλώδιο να βάζω usb. Αν ξέρεις τι καλώδιο θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω ενα πραγματικα καλο γυαλι για την οθονη ( https://www.skroutz.gr/s/26877672/Spigen-GlastR-Full-Face-Tempered-Glass-Mi-10T-Mi-10T-Pro.html ) με αψογη υφη και συμπεριφορα σαν να ειναι πραγματικη οθονη ,φαινεται ικανο για καλη προστασια και ταιριαζει σιγουρα με θηκες SPIGEN και σιγουρα αυτη της RINKGE εδω: https://www.skroutz.gr/s/26131315/Ringke-Fusion-X-Back-Cover-%CE%A0%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Xiaomi-Mi-10T-Mi-10T-Pro.html?from=account_favorites

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν προτιμάτε τις θήκες τύπου book. Στην κάμερα έχει βάλει κάποιος tempered glass κ αν ναι ποιο;
Link to comment
Share on other sites

θα παρω αυτο καποια στιγμη.

https://www.skroutz.gr/s/25973913/Wozinsky-Camera-Lens-Tempered-Glass-Xiaomi-Mi-10T-10T-Pro.html?from=account_favorites

 

εχω αυτα: https://www.e-shop.gr/3mk-lens-protection-for-xiaomi-mi-10t-10t-pro-p-TEL.077358

δυστυχως ειναι 4 μεμβρανες....εβαλα 2 μαζι τη μια πανω στην αλλη....καλα μπηκαν αλλα γυαλι δεν ειναι....μεχρι να παρω το πιο πανω θα μεινουν.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν προτιμάτε τις θήκες τύπου book. Στην κάμερα έχει βάλει κάποιος tempered glass κ αν ναι ποιο;

 

Αυτό το σέτ έχω πάρει και είμαι ευχαριστημένος.

https://www.amazon.de/gp/product/B08KXWGJQP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σέτ έχω πάρει και είμαι ευχαριστημένος.

https://www.amazon.de/gp/product/B08KXWGJQP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Ελλάδα δεν το έχει; Δεν ξέρω να το παραγγείλω από κει.

Link to comment
Share on other sites

θα παρω αυτο καποια στιγμη.

 

https://www.skroutz.gr/s/25973913/Wozinsky-Camera-Lens-Tempered-Glass-Xiaomi-Mi-10T-10T-Pro.html?from=account_favorites

 

 

 

εχω αυτα: https://www.e-shop.gr/3mk-lens-protection-for-xiaomi-mi-10t-10t-pro-p-TEL.077358

 

δυστυχως ειναι 4 μεμβρανες....εβαλα 2 μαζι τη μια πανω στην αλλη....καλα μπηκαν αλλα γυαλι δεν ειναι....μεχρι να παρω το πιο πανω θα μεινουν.

Αύριο που θα πάρεις κάποια στιγμή το έχω. Δεν είναι τζαμί αλλά ζελατίνα. Ας γράφει τζαμί...

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...