Jump to content

[Επίσημο] Nokia N90


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(Μετα απο μια ασχημη καταληξη του 6630 μου :( )

Μια ερωτησουλα: :p

 

Αυτη την εποχή, πόσο κάνει το Ν90 μεταχειρισμένο;

Περίπου;

Πιστεύω θα το βρείς γύρω στα 200+€ Μεταχειρισμένο.

 

Αν ένδιαφέρεσαι για καινούριο υπάρχει εδώ στην εξευτελιστική τιμή των 663.96 € :lol: :lol:

 

 

Γιατί ν90 και όχι κάποιο άλλο?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 813
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Αν ένδιαφέρεσαι για καινούριο υπάρχει εδώ στην εξευτελιστική τιμή των 663.96 € :lol: :lol:

 

Ξεκόλλα !!! Ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαα :lol::lol::lol:

 

Ε οχι λεμεεεε :lol::lol::lol:

 

Thanks ρε PCman που με εκανες να (χ*στω) σκασω στα γελια ;)

Βασικα ειμαι σε αναζητηση κινητου και βρισκω διαφορες τιμες για διαφορα Nokia κινητα και δεν εβρισκα το Ν90...

 

Γιατι Ν90; Νομιζω οτι προσφερει καλα πραγματακια συμφωνα με αυτα που αναζητω (αλλα και παλι δεν ξερω :happy:... Συνεχιζω να ψαχνομαι... )

Link to comment
Share on other sites

:D

 

Δεν είναι μόνο το ν90 που έχει αυτά τα πράγματα. Το ν70 ή ν72 είναι εξίσου καλά με μόνη διαφορά την ποιότητα της κάμερας και κάτι ψιλά.

~250€ έχουν καινούρια, και μεταχειρισμένα μπορεί να τα βρείς γύρω στα 150€.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ν90 εδώ στα 461€. Δεν λέει να πέσει…

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ν90 εδώ στα 461€. Δεν λέει να πέσει…

Ναι αλλά αυτό που βρήκα εγώ είναι καλύτερο :lol: :lol: :p

 

Πως να πέσει, αφου δεν το πέρνει κανένας...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα ήθελα μια χάρη από κάποιον κάτοχο του Ν90.

Η συσκευή έχει στους ενσωματωμένους ήχους μηνυμάτων και τον ήχο μιας...σειρήνας που μου άρεσε πολύ (είχε πλάκα να βλέπεις τις αντιδράσεις των άλλων μόλις ηχούσε σε εισερχόμενο μήνυμα :p ).

Δυστυχώς αυτός ο ήχος δεν υπάρχει και στο Ν95.

Αν έχει την καλοσύνη κάποιος ας τον ανεβάσει εδώ.

 

Ορίστε ...

 

p.s. Το do-mi-so του 7650 και το alarm3 του Ν90 δεν τα αποχωρίζομαι με τίποτα. Το πρώτο για ήχο κλήσης και την σειρήνα για ξυπνητήρι (είμαι λίγο βαρύς το πρωί :lol:)

Link to comment
Share on other sites

το alarm3 του Ν90 δεν τα αποχωρίζομαι με τίποτα. Το πρώτο για ήχο κλήσης και την σειρήνα για ξυπνητήρι (είμαι λίγο βαρύς το πρωί :lol:)

Aνεβασε οταν μπορεσεις και το alarm3 γιατι το πρωι ειμαι μια απο τα ειδια :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Τι ξέθαμα κάνω τώρα...!

 

Παιδιά μ' αρέσει πολύ η φωτογραφική μηχανή του Ν90!

Ειδικά έτσι όπως περιστρέφεται!

 

Αλλά μια ερώτηση...Όταν γυρίσω πλάγια την οθόνη μου ετοιμάζει το βίντεο.

Πως το αλλάζω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Καλημέρα.

Έχω ένα Nokia N90 το οποίο αρνείται να ανοίξει. Ανάβει μόνο ή οθόνη του όταν πατάω το κουμπί, αλλά μέχρι εκεί. Δεν προχωράει να ξεκινήσει το λειτουργικό του. Προσπάθησα να το συνδέσω στον υπολογιστή, αλλά ενώ αναγνωρίζει ότι συνδέθηκε μια συσκευή δεν καταλαβαίνει ποια είναι και το βγάζει unknown device στο usb port. Καμιά ιδέα τι να του κάνω πριν το πάω για ανακύκλωση;:O

Link to comment
Share on other sites

η οθονη ανοιγει κανονικα κ μετα κλεινει?

γτ εχω ενα παρομοιο προβλημα σε ενα νοκια που ενω δουλευει η οθονη ειναι ψιλο μαυρη.

δεν πρεπει να ειναι καμενη αλλα καπου καπου ανοιγει κανονικα.

ετσι ειναι κ σεσενα ή οχι?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ανοίγει και μετά να κλείνει.

Όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει, γίνεται άσπρη σαν το γάλα και μετά μένει εκεί και δεν προχωράει.

Ούτε κλείνει πάλι, πρέπει να του βγάλω την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Θα ήθελα την βοήθεια των σοφών Γερόντων του φόρουμ. :)

 

Θα παραλάβω ένα Ν90 που δεν έχει ελληνική γλώσσα. Είναι από Γερμανία unlocked. Προσπαθώ να βρω με ποιό τρόπο μπορώ να του περάσω ελληνικό firmware αλλά έχω πελαγώσει. "Έχει κλεισει τους σερβερ" διαβάζω και δεν βγάζω άκρη. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το βάλω στο σπίτι? Καλώδιο θα έχω. Η το Nokia Care είναι μονόδρομος? Και πόσο κοστίζει εκεί περίπου?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους πολλούς «αποτυχημένους», λόγο μη αξιοποίησης της όλης ιδέας, σταθμούς της Nokia. Δυστυχώς. :)

Επειδή πρόκειται για αρκετά παλιά συσκευή δεν γνωρίζω αν είναι εφικτό να εφαρμοστεί κάποιος από αυτούς τους οδηγούς Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών με Symbian^3 , Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd. Αν απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service η χρέωση λογικά είναι γύρω στα 15 ευρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους πολλούς «αποτυχημένους», λόγο μη αξιοποίησης της όλης ιδέας, σταθμούς της Nokia. Δυστυχώς. :)

Επειδή πρόκειται για αρκετά παλιά συσκευή δεν γνωρίζω αν είναι εφικτό να εφαρμοστεί κάποιος από αυτούς τους οδηγούς Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών με Symbian^3 , Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd. Αν απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service η χρέωση λογικά είναι γύρω στα 15 ευρώ.

Έχεις δίκιο για την χαμένη ευκαιρία. Θα το δω όμως και θα τα ξαναπούμε αν είναι μέτρια ή καλη συσκευή. Έχω μία έμπνευση πάντως ότι όσοι το πήραν το Ν90 δεν το μετάνιωσαν. Εγώ μετά το 1020 πλέον έχω και το Ν93 και ολοκληρώνω την συλλογή "φωτογραφικών" Νοκια με το αναμενόμενο Ν90. :)

 

Ευχαριστώ για τα λινκς. Δεν τα είχα πάρει είδηση. Ελπίζω να δουλεύει κάτι. :)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...