Jump to content

Apple Macintosh / MacOS


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γούστα είναι αυτά, εγώ πάλι το έχω συνηθίσει πάρα πολύ το σαφάρι. Τόσο, που ξεχνάω τις ελλείψεις του σε σχέση με το FF (ad-ons).
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά, εγώ πάλι το έχω συνηθίσει πάρα πολύ το σαφάρι. Τόσο, που ξεχνάω τις ελλείψεις του σε σχέση με το FF (ad-ons).

 

Τον τρόπο που διαχειρίζεται τα bookmarks δεν μπορούσα να συνηθίσω πάνω απ' όλα, όχι τόσο την έλλειψη των extensions. Αλλά εννοείται ότι είναι θέμα γούστου.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

safari, ο πιό απλός φιλικός...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάτι για το παραπάνω??

απεγκαθιστάς τα sp3 (εγκατέστησε τo parallels ώστε να αποκτήσει πρόσβαση στα xp μιας και προς το παρόν δεν διαβάζει τον τομέα των διαμερισματων στο σκληρό)

έπειτα κάνεις update το bootcamp στην τελευταία έκδοσή του

Και μετά log in στα xp και εγκατάσταση του sp3 από την αρχή!

Link to comment
Share on other sites

uTorrent for Mac beta officially released.

 

Για Intel-Macs και Leopard μόνο.

 

Ο καλύτερος torrent client των Windows έρχεται στο OS X. :) Αν και πρέπει αν συμφωνήσω με το άρθρο ότι ειδικά το Transmission έχει γίνει πλέον πολύ καλό.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ Vuze αλλά έχω παρατηρήσει οτι κάνει πιό αργό το Μακ μου...

 

μήπως να το βγάλω;

πολύ καλό το Transmission όντως

το μTorrent ακομα δνε μπορουμε να το κατεβασουμε ε;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το Vuze (πρώην Azureus) είναι πολύ καλό, αλλά και ρουφήχτρα στους πόρους. Το καημένο το g4 mac mini μου ξέρει τι τραβάει... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Το Vuze (πρώην Azureus) είναι πολύ καλό, αλλά και ρουφήχτρα στους πόρους. Το καημένο το g4 mac mini μου ξέρει τι τραβάει... :lol:

 

Γιατί δε δοκιμάζεις το Transmission? Δεν θα το έλεγα πληρέστατο ακόμα αλλά έχει κάνει τεράστια βήματα προόδου σε σχέση με πέρσι.

 

Edit: το link της beta εδώ .

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε δοκιμάζεις το Transmission? .

 

+1 Δεν τίποτε άλλο από torrent client.

 

Το Vuze είναι σαν το νόρτον για windows, για πέταμα :lol:

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε δοκιμάζεις το Transmission? Δεν θα το έλεγα πληρέστατο ακόμα αλλά έχει κάνει τεράστια βήματα προόδου σε σχέση με πέρσι.

 

Edit: το link της beta εδώ .

 

το βαζω σε δεκα λεπτα!!!!

 

ευχαριστω για το λινκ!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Transmission κι από εμένα.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

To msn εχει plus! εκδοση; Εκτος αυτου της Μ$ υπαρχει κατι καλυτερο;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

To msn εχει plus! εκδοση; Εκτος αυτου της Μ$ υπαρχει κατι καλυτερο;

 

adium .. αυτό χρησιμοποιώ εγώ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ adium χρησιμοποιώ και μου φαίνεται το καλύτερο αν και η συμβατότητα με windows live δεν είναι ακόμα πλήρης (μεταφορά αρχείων, smiles, webcam).

-iPod Nano Chromatic 8 GB Red [product]

-iPhone 3G 16GB black

-MacBook Pro 15,4'', 2.53GHz, 4GB, HDD 500GB, NVIDIA GeForce 9400M+9600M GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

για το test http://acid3.acidtests.org/

μόνο ο 4pre safari το περνάει με 100/100, ο 3.2.1 poi;anei 75/100, firefox 75/100

και ο iCab ποιάνει 100/100, αλλά ο πιό αργός από όλους, με πιο γήγορο τον 4pre.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα σήμερα στο in.gr. Το βρίσκω λογικό, άλλωστε είναι κάτι που πολλοί χρήστες υιοθετούν. Το έχει κάνει κάποιος από εσάς? Ποιο συνδυασμό antivirus έχει επιλέξει?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...