Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα ναι!!!γιατί εγώ τίποτα δεν κατάφερα καλό όσο κι να προσπάθησα?τόσο κουλομαρια νεω την ίδια στιγμή με το p30 pro δεν κουραστηκα καθολου να βαγλω μια καλη???

 

επίσης για το κοκκίνισμα του προσώπου,το έχετε μήπως παρατηρήσει κι εσείς?

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το μόνο "κόλπο" που χρησιμοποίησα είναι το spen ώστε να μην το κουνάω πολύ προσπαθώντας να πατήσω το κουμπί στην οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

μα ναι!!!γιατί εγώ τίποτα δεν κατάφερα καλό όσο κι να προσπάθησα?τόσο κουλομαρια νεω την ίδια στιγμή με το p30 pro δεν κουραστηκα καθολου να βαγλω μια καλη???

 

επίσης για το κοκκίνισμα του προσώπου,το έχετε μήπως παρατηρήσει κι εσείς?

 

Για το κοκκίνισμα που αναφέρεις, δοκίμασε από τις ρυθμίσεις της κάμερας να παίξεις με την μπάρα της επιλογής "απόχρωση selfie" ( Ψυχρό-Αρχική-Θερμό).

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το μόνο "κόλπο" που χρησιμοποίησα είναι το spen ώστε να μην το κουνάω πολύ προσπαθώντας να πατήσω το κουμπί στην οθόνη.
Σωστός, κ εγώ το κάνω αυτό!!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το κοκκίνισμα που αναφέρεις, δοκίμασε από τις ρυθμίσεις της κάμερας να παίξεις με την μπάρα της επιλογής "απόχρωση selfie" ( Ψυχρό-Αρχική-Θερμό).

 

είναι στο αρχικό,αλλα και πάλι έχει να κάνει κ με των κύριων καμερών την απόχρωση?

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

είναι στο αρχικό,αλλα και πάλι έχει να κάνει κ με των κύριων καμερών την απόχρωση?

 

Όχι, αυτό αφορά μόνο την μπροστινή.

Επίσης, τσέκαρε αν έχεις τη λειτουργία οθόνης στο έντονο. Εγώ που την έχω στη φυσική, μου είναι κομπλέ τα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους και καλά μυαλά στη Σάμμυ.

 

Με το UI 3 βλέπω ότι έχει εξαφανιστεί το wifi direct από τις επιλογές κοινοποιήσεων. Δηλαδή αν πατήσεις share σε ένα αρχείο έχει όλες τι άλλες επιλογές εκτός από το πράσινο εικονίδιο wifi direct που βρισκόταν κάτω κάτω.

Για να δεχτείς αρχεία συνεχίζει να υπάρχει επιλογή μέσα από το wifi tag. Συμβάινει και σε σάς ή πήγε στραβά η αναβάθμιση;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους και καλά μυαλά στη Σάμμυ.

 

Με το UI 3 βλέπω ότι έχει εξαφανιστεί το wifi direct από τις επιλογές κοινοποιήσεων. Δηλαδή αν πατήσεις share σε ένα αρχείο έχει όλες τι άλλες επιλογές εκτός από το πράσινο εικονίδιο wifi direct που βρισκόταν κάτω κάτω.

Για να δεχτείς αρχεία συνεχίζει να υπάρχει επιλογή μέσα από το wifi tag. Συμβάινει και σε σάς ή πήγε στραβά η αναβάθμιση;

Συμφωνα με τις σημειωσεις της αναβαθμισης , πηγε ρολοι. Αφαιρεθηκε η επιλογη για αποστολη wifi direct . Μονο ληψη. Οπως πλεον το screen sharing θα γινεται μεσω google home σε miracast . Δεν νομιζω να φταιει η sammy για αυτα. Δηλαδη δεν ειναι θεμα UI αλλα android 11 .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τις σημειωσεις της αναβαθμισης , πηγε ρολοι. Αφαιρεθηκε η επιλογη για αποστολη wifi direct . Μονο ληψη. Οπως πλεον το screen sharing θα γινεται μεσω google home σε miracast . Δεν νομιζω να φταιει η sammy για αυτα. Δηλαδη δεν ειναι θεμα UI αλλα android 11 .

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση. Πραγματικά πολύ απογοητευτικό όμως. Mε λίγα λόγια για αποστολή αρχείων από συσκευή σε συσκευή θα χρησιμοποιούμε πλέον bluetooth. Κάτι σαν 1994 ας πούμε.

Και επίσης αν δεν υπάρχει δυνατότητα αποστολής , πώς θα υπάρχει δυνατότητα λήψης; Κάτι δε καταλαβαίνω.

 

Αυτό που αναφέρεις για το miracast, δεν το έχω επεξεργαστεί ακόμα.

 

Πάντως είτε η Σαμμυ είτε η Google τα 'χουν χάσει. Από περιορισμό σε περιορισμό θα καταλήξουμε iphone στο τέλος. Εκτός αν κάνουνν το κολπο grosso. Θα τα επαναφέρουν και θα διαφημίσουν "επειδή εσείς το ζητήσατε και εμείς σας ακούμε "

Edited by baxy
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το nearby share και το quick share είναι στην ουσία το widi με άλλη εμπορική ονομασία. Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά αν δεν κάνω λάθος το πρώτο είναι συμβατό με άλλες συσκευές android ενώ το δεύτερο με συσκευές samsung με android 10 και πάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το nearby share και το quick share είναι στην ουσία το widi με άλλη εμπορική ονομασία. Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά αν δεν κάνω λάθος το πρώτο είναι συμβατό με άλλες συσκευές android ενώ το δεύτερο με συσκευές samsung με android 10 και πάνω.

 

Δε ξέρω φίλε μου, όπως και να έχει βλέπω μια τάση να μπερδεύουν παρά να απλοποιούν. Με το nearby share απαιτούν να έχουμε ενεργοπηοιημένα bluetooth, gps και wifi λες και όλα αυτά είναι απαράιτητηα για τη μεταφορά αρχείων, ενώ το quick share ψάχνει επαφές και social.

 

Τι να πέις ακόμα μια απογοήτευση. Καταργούν και κλείνουν δυνατότητες και κάνουν της συσκευές πιο δύσχρηστες και πιο περιορισμένες.

 

Μήπως τελικά να περάσουμε στην απέναντι όχθη που εκεί τουλάχιστον το ξέρουμε από την αρχή;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω φίλε μου, όπως και να έχει βλέπω μια τάση να μπερδεύουν παρά να απλοποιούν. Με το nearby share απαιτούν να έχουμε ενεργοπηοιημένα bluetooth, gps και wifi λες και όλα αυτά είναι απαράιτητηα για τη μεταφορά αρχείων, ενώ το quick share ψάχνει επαφές και social.

 

Τι να πέις ακόμα μια απογοήτευση. Καταργούν και κλείνουν δυνατότητες και κάνουν της συσκευές πιο δύσχρηστες και πιο περιορισμένες.

 

Μήπως τελικά να περάσουμε στην απέναντι όχθη που εκεί τουλάχιστον το ξέρουμε από την αρχή;

Το wifi direct ίσως κόπηκε από την μαμά Google που δεν μπορεί να αποφασίσει να κάνει ένα καθολικό συμβατό πρότυπο ανάμεσα σε android συσκευές και συνέχεια αλλάζει γνώμη. Το άλλο λειτουργεί όπως λειτουργεί το airdrop της apple και ειναι η πρόταση της samsung για της συσκευές της από το να περιμένει ποτε η Google θα σταματήσει να ακυρώνει projects. Πάντως και το airdrop απαιτεί ανοικτά bt wifi και επαφές αν θυμάμαι καλά.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω φίλε μου, όπως και να έχει βλέπω μια τάση να μπερδεύουν παρά να απλοποιούν. Με το nearby share απαιτούν να έχουμε ενεργοπηοιημένα bluetooth, gps και wifi λες και όλα αυτά είναι απαράιτητηα για τη μεταφορά αρχείων, ενώ το quick share ψάχνει επαφές και social.

 

Τι να πέις ακόμα μια απογοήτευση. Καταργούν και κλείνουν δυνατότητες και κάνουν της συσκευές πιο δύσχρηστες και πιο περιορισμένες.

 

Μήπως τελικά να περάσουμε στην απέναντι όχθη που εκεί τουλάχιστον το ξέρουμε από την αρχή;

 

Σίγουρα είναι ενοχλητικό να ζητάει να ανοίξεις τοποθεσία αλλά πλέον υπάρχει συμβατότητα μεταξύ όλων των ανδροιδ. Τουλάχιστον με σονυ και lgπου έκανα δοκιμή με την "κοινοποίηση κοντά" δούλεψε άριστα. Οκ είναι μια αλλαγή στο όνομα αλλά σε φόρουμ είμαστε, αυτά είναι απλά για να μας παιδεύουν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ενοχλητικό να ζητάει να ανοίξεις τοποθεσία αλλά πλέον υπάρχει συμβατότητα μεταξύ όλων των ανδροιδ. Τουλάχιστον με σονυ και lgπου έκανα δοκιμή με την "κοινοποίηση κοντά" δούλεψε άριστα. Οκ είναι μια αλλαγή στο όνομα αλλά σε φόρουμ είμαστε, αυτά είναι απλά για να μας παιδεύουν.

 

Καλημέρα. Θα διαφωνήσω μαζί σου. Ουτε παίδεμα θέλω ούτε τίποτα. Δε γίνεται με κάθε αναβάθμιση να ψάχνουμε να "ξαναστήσουμε" τη συσκευή. Να καταργούν ευκολίες που έχουμε χρόνια τώρα για κάποιον ανεξήγητο λόγο. Θα δεχτώ το θέμα της συμβατότητας των android και της "απλής" αλλαγής ονόματος ( που δεν είναι έτσι) αλλά ας μου πούν ένα λογικό επιχείρημα που ζητάει ενεργοποίση gps και bluetooth . Το θέμα της απλοποίησης τω λειτουργειών τη σκέφτεται κανείς ; Σκέψου εισαι σε φάση που θές να στείλεις ένα αρχείο σε ένα φίλο . Πριν έκανες ενα απλό share και επιλογή wifi direct. Τώρα θα πας να το κάνεις αυτό , επειδή πιθανόν δε θα το θυμάσαι θα πας στο nearby share, θα σου βγάλει το μύνημα , θα πας στο menu να τα ενεργοποιήσεις, θα ξαναγυρίσεις να το στείλεις, θα ξαναπάς στο menu να τα απενεργοποιήσεις,. Αντίο απλότητα. Και αν είσαι στο κζφέ αραχτός και στέλνεις gifakia ίσως να μην σε ενοχλεί αν είσαι σε δουλειά δε θες χαζομάρες να σε αποσπούν τη προσοχή.

 

Και επίσης εφόσον το ορίζει το android, θα μπορούσε η samsung να το κρατήσει, εχοντας παράλληλα και τις άλλες επιλογές. Ανοιχτό σύστημα υποτίθεται είναι και ο κάθε κατασκευαστής το σετάρει όπως θέλει. Αλλιώς ποια διαφοροποίσηση ανάμεσα στις συσκευές και κυρίως στις ναυαρχίδες που σκάμε ένα σωρό λεφτά; Από hardware όλες λίγο πολύ το ίδιο είναι και εναπόκειτε στον κατασκευαστή να κάνει σωστή και αποδοτική χρήση του. Είναι σαν να λέμε ότι μπορεί για λόγους συμβατότητας να κόψουν και το snotes επειδή κανένας άλλλος κατασκευαστής δεν έχει πενάκι.

 

Είτε λόγω android ειτε φαεινών ιδεών των φωστήρων της samsung έχετε συνειδιτοποιήσει πόσα μας έχουν κόψει απο αναβάθμιση σε αναβάθμιση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το wifi direct ίσως κόπηκε από την μαμά Google που δεν μπορεί να αποφασίσει να κάνει ένα καθολικό συμβατό πρότυπο ανάμεσα σε android συσκευές και συνέχεια αλλάζει γνώμη. Το άλλο λειτουργεί όπως λειτουργεί το airdrop της apple και ειναι η πρόταση της samsung για της συσκευές της από το να περιμένει ποτε η Google θα σταματήσει να ακυρώνει projects. Πάντως και το airdrop απαιτεί ανοικτά bt wifi και επαφές αν θυμάμαι καλά.

 

Το wifi είναι λογικό να το ζητάει ανοιχτό. Το ζητούσε και η Samsung, και άλλωστε ποιός δε το έχει σχεδόν συνέχεια ανοιχτό . Ειδικά με το auto wifi (δε θυμάμαι ακριβώς πώς λέγεται) .Δε θα με ενοχλούσε η απλή αλλαγή του ονόματος. GPS και bluetooth γιατί όμως; και κυρίως ΓΙΑΤΙ GPS. Τι σχέση έχει η τοποθεσία στην ανταλλαγή αρχείων;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το nearby share είναι το airdrop του android. Έχει πάει μεσω Google services σε όλες τις συσκευές με Android 6 και πανω. Είναι το καλύτερο πράγμα που έχει κάνει η Google εδώ και χρόνια δίνοντας συμβατότητα τόσο πίσω. Αν από την άλλη σκεφτούμε ότι το android καταλαμβάνει το 85% των os σε mobile πλατφόρμες σημαίνει ότι με την μια έγινε το πρότυπο που καθιερώθηκε. Μην γκρινιάζουμε για το τίποτα, όταν λειτουργεί και ολοσωστα επίσης. Προσωπικά παλαιότερα με το WiFi direct είχα 1 στις 2 αποτυχίες ,ενώ με το nearby share κοντά στο 100%.

 

Και επίσης πρέπει να πάψουμε κάποια στιγμη να ασχολούμαστε με διακόπτες on/off εν έτη 2020.

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω φίλε μου, όπως και να έχει βλέπω μια τάση να μπερδεύουν παρά να απλοποιούν. Με το nearby share απαιτούν να έχουμε ενεργοπηοιημένα bluetooth, gps και wifi λες και όλα αυτά είναι απαράιτητηα για τη μεταφορά αρχείων, ενώ το quick share ψάχνει επαφές και social.

 

Τι να πέις ακόμα μια απογοήτευση. Καταργούν και κλείνουν δυνατότητες και κάνουν της συσκευές πιο δύσχρηστες και πιο περιορισμένες.

 

Μήπως τελικά να περάσουμε στην απέναντι όχθη που εκεί τουλάχιστον το ξέρουμε από την αρχή;

 

Δυστυχώς το Android με ευθύνη της Google κάθε χρόνο με νέα έκδοση αφαιρεί δυνατότητες, customization και επιλογές και αυτό περνάει στους oem.

 

Εδώ επέβαλε τα android 10 gesture navigation ως μοναδική επιλογή σε όλους ενώ πχ η OnePlus είχα τα δικά της που ήταν για μερίδα χρηστών πολύ πιο εύχρηστα και φιλικά στον χρήστη από τα native Android 10.

 

Και όλα αυτά με πρόσχημα την προτεραιότητα την ασφάλεια και καλά και προστασία ιδιωτικοτητας.

 

Τώρα τι προστασία ιδιωτικοτητας και προσωπικών δεδομένων όταν το καράβι το διοικεί η Google είναι να απορείς σαν να βάζεις το λύκο να φυλάει τα πρόβατα. :lol:

 

Σε τέλικη ας βάζει 2 mode σε κάθε Android έκδοση ένα για απλούς χρήστες που δεν θέλουν πολλά πολλά και ένα για προχωρημένους που θέλουν ελευθερία και πληθως επιλογών και customization.

 

Πάντως επειδή αναφέρθηκες πίσω τι έφερε το ui 3.0 για εμένα το πολύ σημαντικό double tap to sleep σε home και lockscreen με stock launcher που ειδικά σε lockscreen με ενοχλούσε αφάνταστα όταν δούλευα Sammy συσκευές που έλειπε.

 

Βέβαια εξακολουθούν να μου λείπουν ένδειξη μπαταρίας σε Bluetooth ακουστικα σε status bar όπως και off screen touchscreen gesture που τα συναντάς σε άλλους oem.

 

Να λες καλά που με 11 επανέφερε τη δυνατότητα να μην μηδενίζει το κοντέρ στα στατιστικά μπαταρίας στις 12am :lol:

 

Μία ανεξήγητη κουταμαρα εκ μέρους τους.

 

Βέβαια με one ui 3. 0 έφερε άλλη κουταμαρα να αντικαταστήσει αυτήν με τα στατιστικά μπαταρίας που έφερε η 2.5 όπως για να μπεις recovery θες adb command και pc αντί για το συνδυασμό πλήκτρων όλα αυτά τα πάμπολλα χρόνια.

 

Όπως βλέπεις το έχει στο DNA της μια μέγιστη κοτσάνα να κάνει :p

 

Άσε την κουβέντα για μετάβαση στο αντίπαλο στρατόπεδο διότι οι ελλείψεις, ευκολίες, επιλογές είναι άγνωστη λέξη εκεί.

 

Δεν έχει ούτε αυτονόητα πράγματα που συναντάς σε όλα τα OS legasy η mobile.

 

 

Παιδια το nearby share είναι το airdrop του android. Έχει πάει μεσω Google services σε όλες τις συσκευές με Android 6 και πανω. Είναι το καλύτερο πράγμα που έχει κάνει η Google εδώ και χρόνια δίνοντας συμβατότητα τόσο πίσω. Αν από την άλλη σκεφτούμε ότι το android καταλαμβάνει το 85% των os σε mobile πλατφόρμες σημαίνει ότι με την μια έγινε το πρότυπο που καθιερώθηκε. Μην γκρινιάζουμε για το τίποτα, όταν λειτουργεί και ολοσωστα επίσης. Προσωπικά παλαιότερα με το WiFi direct είχα 1 στις 2 αποτυχίες ,ενώ με το nearby share κοντά στο 100%.

 

Και επίσης πρέπει να πάψουμε κάποια στιγμη να ασχολούμαστε με διακόπτες on/off εν έτη 2020.

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

 

Συμφωνώ απόλυτα για το nearby share από τα ελάχιστα καλά της Google τελευταία έτη μαζί με το triple project για να παίρνουν αναβαθμίσεις πιο εύκολα.

 

Αλλά δυστυχώς αφαιρεί παράλληλα επιλογές και Customization που μάλιστα αφού δεν τα προσφέρει η ίδια στους χρήστες ως native ας μην βάζει εμπόδια τουλάχιστον.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή διόρθωση, δεν νομίζω να μην αφήνει τους OEM να έχουν τα δικά τους gestures. Η Samsung πχ δίνει την επιλογή να έχεις αυτό με τις 3 παύλες από κάτω. Για την OnePlus δεν ξέρω αλλά η λογική λέει ( εφόσον η Samsung έχει και το δικό της implementation) ότι αυτή επέλεξε να καταργήσει το δικό της και να μεταβεί στα gestures αλλά Google.

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή διόρθωση, δεν νομίζω να μην αφήνει τους OEM να έχουν τα δικά τους gestures. Η Samsung πχ δίνει την επιλογή να έχεις αυτό με τις 3 παύλες από κάτω. Για την OnePlus δεν ξέρω αλλά η λογική λέει ( εφόσον η Samsung έχει και το δικό της implementation) ότι αυτή επέλεξε να καταργήσει το δικό της και να μεταβεί στα gestures αλλά Google.

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

 

Η Samsung η μόνη εξαίρεση και αυτό διότι η Samsung πάντα πρόσφερε πράγματα που δεν έδινε η Google native.

 

Αλλά για να λέμε την αλήθεια τα gestures navigation της Sammy για τα μπάζα ήταν και είναι.

 

Η χειρότερη υλοποίηση από όλους τους oem.

 

 

Άρα στην περίπτωση της Sammy η υιοθέτηση των Android 10 gesture navigation ήταν απόλυτα θετικό, καλοδεχουμενο και επιβεβλημένο για θετική εμπειρία χρήσης.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει σταματήσει να μετράει την κατανάλωση μπαταρίας. Τι μπορεί να φταίει?

 

Screenshot-20210103-091209-Device-care.jpg

 

Screenshot-20210103-091219-Device-care.jpg

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει σταματήσει να μετράει την κατανάλωση μπαταρίας. Τι μπορεί να φταίει?

 

 

 

]

 

Τέτοια κουλά δεν είχα από beta 1 έως 3 δούλεψα, δοκίμασε κλασικά επανεκκίνηση η clear cache /data τα των μπαταριών ρύθμιση δεν θυμάμαι πως το έλεγε η Samsung.

Κατι care management αν δεν απατώμαι.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια κουλά δεν είχα από beta 1 έως 3 δούλεψα, δοκίμασε κλασικά επανεκκίνηση η clear cache /data τα των μπαταριών ρύθμιση δεν θυμάμαι πως το έλεγε η Samsung.

Κατι care management αν δεν απατώμαι.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

 

Επανεκκίνηση έκανα.

clear cache /data δεν βρίσκω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση έκανα.

 

clear cache /data δεν βρίσκω.

Πήγαινε στο μενού με τα app και ψάξε battery and device care και εκει κάνε clear cache /data

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...