Jump to content

nova mobile


Xinarisbet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως την εορταστική περίοδο το δώσουν τότε?
Δεν νομίζω, μου φαίνεται δεν είναι ακόμα έτοιμη, για την νέα χρονιά πάμε...
Link to comment
Share on other sites

Η united αποφάσισε όπως φαίνεται να βγάλει την forthnet από το χρηματιστήριο

https://www.cnn.gr/oikonomia/epixeiriseis/story/246394/forthnet-pros-exodo-apo-to-xrimatistirio-athinon

Link to comment
Share on other sites

Η united αποφάσισε όπως φαίνεται να βγάλει την forthnet από το χρηματιστήριο

https://www.cnn.gr/oikonomia/epixeiriseis/story/246394/forthnet-pros-exodo-apo-to-xrimatistirio-athinon

Εγώ σου έχω πιο hot νέο (sorry αν έχει αναφερθεί ήδη), χτύπησε την Primera Division
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έχω πιο hot νέο (sorry αν έχει αναφερθεί ήδη), χτύπησε την Primera Division

Επιτελούς ανταγωνισμός στα αθλητικά να εχει αξία για εμένα που τα εχώ και τα 2

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έχω πιο hot νέο (sorry αν έχει αναφερθεί ήδη), χτύπησε την Primera Division

 

ειναι σιγουρο αυτο φιλε; αντε να παρει και CL

Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο αυτο φιλε; αντε να παρει και CL
Οτι διάβάζεις κ εσύ διαβάζω κ εγώ, δεν ξερω πόσο αξιόπιστη ειναι η πηγή...ειναι πολλά τα λεφτά για champions league/europa/+ την νεα κατηγορία, μάλλον θα μπουν κ οι δύο στο παιχνίδι κ θα χωρίσουν την πίτα.
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο ρωτησα ,εχει να κανει με την πηγη,τελος παντων , ιδωμεν , εμεις που εχουνε ΝΟVA οτι και να παρει καλοδεχουμενο
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο ρωτησα ,εχει να κανει με την πηγη,τελος παντων , ιδωμεν , εμεις που εχουνε ΝΟVA οτι και να παρει καλοδεχουμενο
Θα μάθουμε σε 1 2 μήνες, ποντάρω στο γεγονός η πίτα να μοιραστεί. Δεν ξέρω τι παίζει κ με Premier league. Επίσης η nova πρέπει πλέον (εφόσον μπει γερά στο κόλπο) να βγάλει κ μία αντίστοιχη υπηρεσία της OTT του ΟΤΕ, φαντάζομαι η υποδομή θα μπορούσε να κουμπώσει σε αυτή που χρησιμοποιεί ήδη στις άλλες θυγατρικές του ομίλου στα βαλκάνια, κ να μην περιμένουμε πολύ...
Link to comment
Share on other sites

Σωστα, στο θεμα nova go εχει μεινει πολυ πισω ,πιστευω τωρα που υπαρχει (θεωρητικα) φρεσκο χρημα να δουμε καποιες αλλαγες
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έχω πιο hot νέο (sorry αν έχει αναφερθεί ήδη), χτύπησε την Primera Division

 

Ποιος βλεπει Ισπανικο πρωταθλημα στην Ελλαδα; Τη Χερονα με το Λεβαντε.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποιος βλεπει Ισπανικο πρωταθλημα στην Ελλαδα; Τη Χερονα με το Λεβαντε.
ΜΠαρτσελώνα, κ Ρεάλ δεν είναι καθόλου κακές... συγκρίνεις το Ισπανικό με το Ελληνικό ? Νέο χτύπημα, πάει κ η Bundesliga...
Link to comment
Share on other sites

Ποιος βλεπει Ισπανικο πρωταθλημα στην Ελλαδα; Τη Χερονα με το Λεβαντε.
Πλάκα κάνεις εδώ έκανα αμαν να δω ανταγωνισμό στα αθλητικά για εμένα που τα εχω και τα 2 και μου λες βλέπει ξένα πρωταθλήματα ο Ελληνας δεν μίλαμε για καλαθοσφαίριση για ποδοσφαίρο μιλάμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΜΠαρτσελώνα, κ Ρεάλ δεν είναι καθόλου κακές... συγκρίνεις το Ισπανικό με το Ελληνικό ? Νέο χτύπημα, πάει κ η Bundesliga...

Η codmote έχει ξεφτιλιστεί η Bundesliga είναι γερμανική προφανείς δεν κτύπησε την uefa και πήρε τα αλλά 2

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Ποιος βλεπει Ισπανικο πρωταθλημα στην Ελλαδα; Τη Χερονα με το Λεβαντε.

Να δω τι θα δειχνει ο οτε το Σ/Κ που δεν θα εχει τι πρωταθλημα να βαλει στα 9 καναλια του.

Link to comment
Share on other sites

Η codmote έχει ξεφτιλιστεί η Bundesliga είναι γερμανική προφανείς δεν κτύπησε την uefa και πήρε τα αλλά 2
Δεν είμαι σίγουρος, εγώ πιστεύω οτι κάτι από τα 3 θα πάρει, μιλάμε για 120 εκκατομύρια, θα τα δώσει μόνη της η cosmote?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό, Ισπανικό, Γερμανικό, Γαλλικό Ελληνικό η Cosmote ολά τα υπόλοιπα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να δω τι θα δειχνει ο οτε το Σ/Κ που δεν θα εχει τι πρωταθλημα να βαλει στα 9 καναλια του.
Η Cosmote 1 λόγος που μου αρέσει είναι ότι δεν περιορίζεται στο ποδόσφαιρο η Nova αν τα χάσει αυτά δεν θα εχει τιποτα
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό, Ισπανικό, Γερμανικό, Γαλλικό Ελληνικό η Cosmote ολά τα υπόλοιπα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η Cosmote 1 λόγος που μου αρέσει είναι ότι δεν περιορίζεται στο ποδόσφαιρο η Nova αν τα χάσει αυτά δεν θα εχει τιποτα

 

Δηλαδή πιστεύεις ότι κάποιος θα πει “δεν μου αρέσουν όλες οι μεγάλες διοργανώσεις, αλλά μου αρέσει το πρωτάθλημα Γερμανίας”?

Έστω ότι υπάρχουν!

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πλέον η nova δεν έχει κίνητρα για τους πολλούς και τους έχουν μείνει σποραδικά άτομα. Έτσι όμως δεν χτίζεις πελατολόγιο.

 

Εάν μια εταιρίας τηλεπικοινωνιών καταντήσει να γίνει media τότε σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το λέω για όσους λένε ότι θα επενδύσει στην τηλεόραση, ας επενδύσει πρώτα στο κύριο στόχο της που είναι οι τηλεπικοινωνίες και βλέπουμε μετά.

Για την ώρα πάντως δεν έχει επενδύσει πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύεις ότι κάποιος θα πει “δεν μου αρέσουν όλες οι μεγάλες διοργανώσεις, αλλά μου αρέσει το πρωτάθλημα Γερμανίας”?

Έστω ότι υπάρχουν!

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πλέον η nova δεν έχει κίνητρα για τους πολλούς και τους έχουν μείνει σποραδικά άτομα. Έτσι όμως δεν χτίζεις πελατολόγιο.

 

Εάν μια εταιρίας τηλεπικοινωνιών καταντήσει να γίνει media τότε σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το λέω για όσους λένε ότι θα επενδύσει στην τηλεόραση, ας επενδύσει πρώτα στο κύριο στόχο της που είναι οι τηλεπικοινωνίες και βλέπουμε μετά.

Για την ώρα πάντως δεν έχει επενδύσει πουθενά.

Μσ αυτό είπα μόνο με ποδόσφαιρό δεν πουλάς αθλητικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το θέμα είναι ότι κινείται ανταγωνιστικά πραγμα που θέλουμε

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάνα νέο? Δε ρωτήσατε έσεις που έχετε το pilot?
Το πιλοτικό συνεχίζει κανονικά δωρεάν, έχει καθυστερήσει πάρα πολύ το επίσημο λανσάρισμα κινητής, μου φαίνεται πάμε για άνοιξη, δεν βλέπω κάποια ιδιαίτερη κινητηκότητα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το πιλοτικό συνεχίζει κανονικά δωρεάν,

Νεα Παράταση του Δωρεάν Πιλοτικού Nova Mobile Team

Εως 10/ 02 /2021

 

"Καλή Χρονιά"

Edited by lap516
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι αύριο δηλαδή.

Κι από μεθαύριο;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το πιλοτικό συνεχίζει κανονικά δωρεάν,

Νεα Παράταση του Δωρεάν Πιλοτικού Nova Mobile Team

Εως 10/ 02 /2021

 

"Καλή Χρονιά"

εμενα ξεκινησε καονικα το παγιο και το εκοψα
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...