Jump to content

Xiaomi Mi 10 Lite


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτός από αυτό έχω θέμα και με την κάμερα δεν μου αποτυπώνει σωστά τα χρώματα στης φώτο πχ το πορτοκαλί το βγάζει κίτρινο κ γενικώς η φώτο κιτρινηζουν..

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 399
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπορείτε να βάλετε μια gcam με το αντίστοιχο xls εάν δεν σας αρέσουν τα χρώματα και θέλετε πιστότερα, εμένα βέβαια τα πιστότερα μου μοιάζουν ξεπλυμενα, προτιμώ τα υπερκορεσμενα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να βάλετε μια gcam με το αντίστοιχο xls εάν δεν σας αρέσουν τα χρώματα και θέλετε πιστότερα, εμένα βέβαια τα πιστότερα μου μοιάζουν ξεπλυμενα, προτιμώ τα υπερκορεσμενα.
Εδώ ο τοίχος κανονικά πρέπει να είναι κεραμιδη αλλά το βγάζει έτσι ώστε. Όσο για gcam ψάχνω αλλά δεν βρίσκω για το τηλέφωνο. 2932d34c6c48a986d6b6d9e4c55107d4.jpg

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο τοίχος κανονικά πρέπει να είναι κεραμιδη αλλά το βγάζει έτσι ώστε. Όσο για gcam ψάχνω αλλά δεν βρίσκω για το τηλέφωνο. 2932d34c6c48a986d6b6d9e4c55107d4.jpg

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν βρίσκω gcam μήπως έχετε κάποιο λινκ?

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω gcam μήπως έχετε κάποιο λινκ?

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτή βάλε.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/

 

 

Παιδιά πάντως και εγώ είμαι απογοητευμένος με την θαμπάδα της οθόνης.

Έχει κάποιος κάποιες ρυθμίσεις κορεσμού, αντίθεσης, κλπ στα χρώματα να δούμε μήπως φτιάξει? Δε το έχω με αυτό το αντικείμενο. Πάντως εγώ ξενέρωσα με την amoled. Το Samsung s3 της προηγούμενης 10ετιας ήταν καλύτερο.

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτή βάλε.

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/

 

 

 

 

 

Παιδιά πάντως και εγώ είμαι απογοητευμένος με την θαμπάδα της οθόνης.

 

Έχει κάποιος κάποιες ρυθμίσεις κορεσμού, αντίθεσης, κλπ στα χρώματα να δούμε μήπως φτιάξει? Δε το έχω με αυτό το αντικείμενο. Πάντως εγώ ξενέρωσα με την amoled. Το Samsung s3 της προηγούμενης 10ετιας ήταν καλύτερο.

Και το δικό σου το ίδιο πρόβλημα είχες στης φώτο??

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και το δικό σου το ίδιο πρόβλημα είχες στης φώτο??

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και με την gcam το ίδιο πράγμα στης φώτο μήπως παίζει κάτι με τα χρώματα της οθόνης??

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα φταει και η οθόνη. Να σας πω την αλήθεια ακόμα δε πιστεύω ότι έχει amoled οθόνη. Μπήκα στο cit για να δω αλλά δε βρήκα που το λέει.
http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα φταει και η οθόνη. Να σας πω την αλήθεια ακόμα δε πιστεύω ότι έχει amoled οθόνη. Μπήκα στο cit για να δω αλλά δε βρήκα που το λέει.
Δηλαδή και σε σένα στης φώτο τα χρώματα βγαίνουν αλλά νταλον??

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα, ακόμα το σκαλίζω αλλά πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής. Το μόνο θέμα μου είναι ότι η always on display δεν είναι μόνιμα αναμμένη. Υπάρχει τρόπος να δείχνει την ώρα συνέχεια;

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να έχω θέμα με της φώτο που βγάζει σε μένα τα χρώματα δεν φενονται ρεαλιστικά όταν όμως τα στέλνω σε άλλον τα βλέπει όπως είναι σωστά μήπως έχει κάποιος καμία ρυθμηση γιατί πάω να σκάσω από την στεναχώρια μου

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ήθελα να ρωτήσω αν το τηλέφωνο έρχεται με περασμένο tempered glass στην αρχική συσκευασία .

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ήθελα να ρωτήσω αν το τηλέφωνο έρχεται με περασμένο tempered glass στην αρχική συσκευασία .

Ευχαριστώ.

 

Edit: για λάθος κινητό απάντησα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος πρόβλημα με το σήμα του τηλεφώνου? Κάποιες φορές δειχνη ότι έχει σήμα ενώ δεν έχει προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο αλλά τίποτα κ πρέπει να παω στης ρυθμησης και από 3g να το γυρίσω σε lte η το αντίθετο για να επανέλθει.

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά σε λαιβ που το έχω δει η οθόνη του είναι κορυφαία για αμολεντ. Και οι φωτογραφίες που έχω δοκιμάσει να βγαλω φαίνονται πεντακάθαρες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε λαιβ που το έχω δει η οθόνη του είναι κορυφαία για αμολεντ. Και οι φωτογραφίες που έχω δοκιμάσει να βγαλω φαίνονται πεντακάθαρες.

Αν διαβάσεις όλο το νήμα θα δεις πολλά παράπονα για την οθόνη, σε φάση που λένε πως είναι τόσο ξεθωριασμένα τα χρώματα που δεν μοιάζει καν για αμολεντ.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...