Jump to content

OnePlus Nord series


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σιγουρα καλυτερη κινηση το οτι ειναι κατω απο 400, βεβαια εξακολουθει να υπαρχει πλεον η επιλογη του 8 στα 500 περιπου... Εκτος αν μεσα σε κανα μηνα πεσει κι αυτο στα 300 πχ στα κινεζομαγαζα... Δυσκολο το παζλακι.

 

Edit: Α ακυρο στα 449€ βλεπω στο σαιτ. Ηττα. Μεγαλη ηττα.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα καλυτερη κινηση το οτι ειναι κατω απο 400, βεβαια εξακολουθει να υπαρχει πλεον η επιλογη του 8 στα 500 περιπου... Εκτος αν μεσα σε κανα μηνα πεσει κι αυτο στα 300 πχ στα κινεζομαγαζα... Δυσκολο το παζλακι.

 

Edit: Α ακυρο στα 449€ βλεπω στο σαιτ. Ηττα. Μεγαλη ηττα.

 

Χμμμ περίεργο, άκουσα να λέει 399 στην παρουσίαση, τόσο έξω έπεσα? Πού φαίνεται η τιμή?

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ περίεργο, άκουσα να λέει 399 στην παρουσίαση, τόσο έξω έπεσα? Πού φαίνεται η τιμή?

 

Κι εγω το ακουσα αλλα στο σαιτ οταν πας για αγορα θα δεις το 8ρι ραμ στα 449 και το 12ρι στα 569 οπως εγραψε και ο Βάιος.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανικό πάντως είναι στα 399 ευρώ. Εδώ κλασσικά τα πάντα είναι πιο ακριβά...

 

Μακάρι να πέσει η τιμή από Κινεζομάγαζο αλλά όπως βλέπουμε υπάρχουν τεράστιες καθυστερήσεις από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να είναι πιο ακριβό σε εμάς απο την υπόλοιπη Ευρώπη...αφού 399 είπε στην παρουσίαση

 

Edit:το είδα και εγώ στο επίσημο site.Αν δεν έχει γίνει κάποιο λάθος,αντε γειά!Πολλά ζητάνε

Edited by SergioChr
Link to comment
Share on other sites

Σε όλη τη Ευρώπη είναι 399 εκτός από την Ελλάδα...[/quote

Καλησπέρα μπαίνω στο σάιτ της one plus για αγορά (όχι ότι θα το αγοράσω αμέσως) αλλά δεν μου το βγάζει. Εσείς που βλέπετε την τιμή; Κάνω κάτι λάθος; Πώς φαίνεται στα ευρωπαϊκά την τιμή στον 399€;

Link to comment
Share on other sites

Στα 399 φυσικά και αξίζει, στα 449 αρχίζουμε και κοιτάμε παραεισαγωγη για να πέσει κάτω από 400.

 

Ωραιο τηλέφωνο, ισορροπημένο θα το χαρακτήριζα

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα στα site της Γαλλίας, Ιταλίας, Γερμανίας και Ισπανίας, σε όλα παίζει στα 399€. Αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να αγοράσει το OnePlus 8 8/128 με 479€ από το eglobalcentral.eu....

 

Sent from my Lenovo TB-X606F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις υπόλοιπες συσκευές οι τιμές είναι ίδιες, μόνο το συγκεκριμένο είναι ακριβότερο.
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να γίνεται αυτό για να συμβαδίζει η τιμή με τον επίσημο εισαγωγέα στην Ελλάδα? Γιατί στο insomnia αναφέρεται ότι θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα στα 449ε. Να μου πεις βέβαια, ας το έφερνε ο εισαγωγέας στα 399ε και όλα καλά...

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν βρω κάποιον να μου το παραγγείλει από εξωτερικό θα μου βγει φτηνότερο; Πολύ περίεργο.. Μήπως παίζει κάτι με φορολογία;

Είναι κάτι που μπορούμε ακόμα και το support να ρωτήσουμε.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ήδη σε όλα τα ευρωπαϊκά Αμαζον πάντως φτάνει περίπου μέχρι τα 410 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά και είναι κανονικότατα διαθέσιμο για προπαραγγελία. Οπότε επιστρέφουμε στο ότι δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις από εδώ ούτε πλέον καν απτο επίσημο. Ας είναι καλά οι ευρωπαίοι. :P

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Cpu με επιδόσεις 845 του 2018 και gpu επιδόσεις του 2017. 2 τρύπες μέσα στην οθόνη. Μονο ηχείο. Στα θετικά το ois και τα 90hz. Στα 250 θα είναι τίμια επιλογή. Στα 210 έπαιζε πριν 1 χρόνο το καλύτερο mi8.
Link to comment
Share on other sites

Αφου 399-499 σε Amazon μονο μαζοχας θα το αγοραζε απο επισημο site.:D:shifty:

Οσοι εχουν δυνατοτητα τιμολογιο η τιμη του ακομα πιο ελκυστικη.

 

Το περιμενα +100 ειναι η αληθεια παντως.:p

 

Οχι οτι με ενδιαφερει ,να μου λειπουν τα ματια της κουκουβαγιας,τραγικη η oneplus στο σχεδιασμο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια γελοιότητα η διαφορετική τιμή για εμάς, τιμής ένεκεν του αντιπροσώπου.

 

Ευχαριστούμε, δε θα πάρουμε.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με τιμολόγιο από amazon Γαλιάς περίπου 340 και κάτι βγαίνει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο αντιπρόσωπος ρε guys? Από πότε έχει η OP επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα?

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο αντιπρόσωπος ρε guys? Από πότε έχει η OP επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα?

 

Δεν έχεις άδικο που δεν έχεις ενημερωθεί. Στο Myphone είσαι. Ένα google search θα σε βοηθησει.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

 

Οχι οτι με ενδιαφερει ,να μου λειπουν τα ματια της κουκουβαγιας,τραγικη η oneplus στο σχεδιασμο.

 

Δυστυχώς η σέλφι άγει και φέρει το σύμπαν και υπάρχουμε κι εμείς που δεν έχουμε καμία επαφή μαζί της και πρέπει να ανεχόμαστε κάθε κουλό σχεδιασμό...

 

Λένε για απουσία jack κλπ. στα κινητά αλλά μεταξύ μας σε αυτά υπάρχουν ένα κάρο λύσεις, ενώ στη ρημάδα τη μπροστινή κάμερα που μας τη φορτώνουν και σε κανά δυο χρόνια βλέπω να τρώει το μισό κινητό, τι πρέπει να κάνουμε; Ξιλώνεται; Ενώ κατά τα άλλα εμένα μου αρέσει το σχέδιο του nord.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus Nord

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...