Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα πρόσφατα το mio a201 και μέσα στη συσκευασία δεν υπάρχει cd εγκατάστασης του destinator pn. Αυτό σημαίνει οτι αν πάθει κάτι η sd χάνω το πρόγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω συστημα GPS με το destinator PN.

 

Ειμαι αναμεσα στο Mitac Mio 168 & QTEC G100. Τα βρηκα και τα δυο στο PLAY247 με 426€ & 505€ αντιστοιχα. Πιο μου προτεινετε να παρω απο τα δυο; Θα εχω προβλημα με το σημα με καποιο απο τα δυο μοντελα;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΖΗΤΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΤΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΩΝ Pda .ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ Ebay ΤΟ Destinator Pn ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΞΩ ΣΤΟ Hp 2790 ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ.ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟς ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΩΝ PDA..HEEELP!
Link to comment
Share on other sites

*************************************

 

 

Παιδια θελω να αγορασω συστημα GPS με το destinator PN.

 

Ειμαι αναμεσα στο Mitac Mio 168 & QTEC G100. Τα βρηκα και τα δυο στο PLAY247 με 426 & 505 αντιστοιχα. Πιο μου προτεινετε να παρω απο τα δυο; Θα εχω προβλημα με το σημα με καποιο απο τα δυο μοντελα;

 

tha sou elega na paris to mitac pou exi ki megaliteri othoni !!

 

Αγόρασα πρόσφατα το mio a201 και μέσα στη συσκευασία δεν υπάρχει cd εγκατάστασης του destinator pn. Αυτό σημαίνει οτι αν πάθει κάτι η sd χάνω το πρόγραμμα?

 

kane tin sd karta sou back up ston HY sou gia na to exis an gini kamia stravi

 

 

 

 

δεν επιτρέπονται ποστ για παάνομο υλικό

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι στα αγαπημενα του PN στα εστιατορια δεν εχει στοιχεια μεσα.

Το ιδοι συμβαινει και σε εσας;

 

Μεγάλωσε την ακτίνα αναζήτησης!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΖΗΤΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΤΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΩΝ Pda .ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ Ebay ΤΟ Destinator Pn ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΞΩ ΣΤΟ Hp 2790 ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ.ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟς ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΩΝ PDA..HEEELP!

 

Eπικοινώνησε με την NGi

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους.

 

Μετά την εγκατάσταση του Dest PN μου έχει βγάλει στο Programs ένα Shortcut με όνομα simpletts και logo ScanSoft. Όταν το τρέχω μου γράφει "ERROR. Initialization Failed!". Ξέρει κανείς τί είναι αυτό;

 

Ακόμα, όταν ξεκινάω το Dest μου δείχνει το κείμενο "Οι οδηγοί δεν πρέπει να χειρίζονται... κλπ" και παρακάτω λέει "Η Paradigm δε φέρει καμία ευθύνη..."

Ποια είναι πάλι αυτή η Paradigm;

 

Ευχαριστώ.

Για το πρώτο μάλλον κάποιο άλλο software ευθύνεται.

Η Paradigm που έγινε HSTC και τώρα είναι Destinator Technologies!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω συστημα GPS με το destinator PN.

 

Ειμαι αναμεσα στο Mitac Mio 168 & QTEC G100. Τα βρηκα και τα δυο στο PLAY247 με 426€ & 505€ αντιστοιχα. Πιο μου προτεινετε να παρω απο τα δυο; Θα εχω προβλημα με το σημα με καποιο απο τα δυο μοντελα;

 

Αν δε σε νοιάζει το μέγεθος της οθόνης πάρε αβλεπή το g100:

 

Πολύ καλή οθόνη

Ταχύτατο

BT & wifi

πολύ δυνατό ηχείο

mini usb για να φορτίζει

128 mb rom

Πολύ πιο όμορφο και πιο φορητό!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το FS Loox N560 από expansys. Θέλω να βάλω το Destinator 6. Τι επέκταση μνήμης να πάρω? SD, miniSD, ή MMC? Και από μέγεθος? 1GB είναι αρκετό ή 2GB?
Link to comment
Share on other sites

με μια 512 είσαι καλυμμένος. εκτός και αν σκέφτεσαι να φορτώσεις όλους τους χάρτες της Ευρώπης οπότε το 1gb είναι απαραίτητο.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του ΒΤ και σβήσε το GPS σου εντελώς. Κάνε soft reset.

 

Κατέβασε αυτό το αρχείο, αποσυμπίεσέ το και αντέγραψέ το cab αρχείο στο ppc σου. Κάνε εγκατάσταση στη μνήμη του κινητού.

 

Κάνε soft reset.

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του ΒΤ και κάνε ξανά από την αρχή εύρεση του GPS και κατόπιν επέλεξε μία εξερχόμενη θύρα.

 

Πήγαινε στο Destinator και επέλεξε την ίδια θύρα που έβαλες στο προηγούμενο βήμα.

 

Αν τα κάνεις όλα αυτά με τη σειρά, οι θύρες που χρειάζεσαι θα υπάρχουν.

 

ευχαριστώ πολύ φίλε zoo για την βοήθεια,είχα πρόβλημα κεγώ με το s200 και το fortuna slim μου και δεν το έβλεπε το destinator και με τις παραπάνω οδηγίες σου κατάφερα να κάνω σύνδεση και όλα καλά! :)

μια απορία τώρα:έχω το destinator pn με έκδοση 5.1.172 και οι δρόμοι είναι με greeklish,έτσι είναι και σε εσάς?μήπως υπάρχει κάποιο κόλπο για εμφάνιση ελληνικών χαρακτήρων στις διευθύνσεις???αναμένω νέα ;)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βοήθησα φίλε luke. :)

 

Για να δεις τους δρόμους και τις διευθύνσεις με ελληνικούς χαρακτήρες πρέπει να εγκαταστήσεις τον χάρτη GreeceU. Μήπως έχεις εγκαταστήσει τον GreeceE;

Τον χάρτη αυτόν (αν δεν το έχεις) μπορείς να τον κατεβάσεις από το site της NGI (Ενημερωμένοι χάρτες & λογισμικό πλοήγησης (download)).

Link to comment
Share on other sites

Τον χάρτη αυτόν (αν δεν το έχεις) μπορείς να τον κατεβάσεις από το site της NGI (Ενημερωμένοι χάρτες & λογισμικό πλοήγησης (download)).

 

Μόνο 'νόμιμοι' χρήστες του Destinator μπορούν να κατεβάσουν χάρτες από κει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και GreeceU και GreeceE μπορώ να σβήσω τον αγγλικό και να χρησιμοποιώ μόνο unicode, θα δημιουργηθεί conflict? Άν ολα ΟΚ πώς τον σβήνω?

 

Χαίρομαι που βοήθησα φίλε luke. :)

 

Για να δεις τους δρόμους και τις διευθύνσεις με ελληνικούς χαρακτήρες πρέπει να εγκαταστήσεις τον χάρτη GreeceU. Μήπως έχεις εγκαταστήσει τον GreeceE;

Τον χάρτη αυτόν (αν δεν το έχεις) μπορείς να τον κατεβάσεις από το site της NGI (Ενημερωμένοι χάρτες & λογισμικό πλοήγησης (download)).

Link to comment
Share on other sites

mia erwthsh..gia na metaferw to destinator apo th mnhmh tou pda sthn sd ektos apo to cut paste pou prepei na kanw ston fakelo destinatos apps ti akrivws prepei na allaksw sto registry????prepei na dwsw thn nea topothesia etsi????
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

πια ειναι αφτι τι στιγμη η τελευταια ενημερωση για το χαρτη της ελλαδας.

εγω 'εχω την εκδοση 2005q4 η νεα πότε περιπου θα κυκλοφοριση τον ιουλιο

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μια ερωτηση? εχω τους χαρτες G-U-E.και το D PN .πιον χαρτη να χρησημοποιησω και που να τον αντιγραψω γιατι οταν φωρτωνει το προγραμμα μου λεει πως δεν βρεθηκε χαρτης.

το προγραμμα το εγκατεστησα μεσα απο το D CONSOLE στην SD.

QTEK S100

 

ευχαριστω .

ΝΙΚΟΣ.

ΒΜW E46 320ci (2.2-170ps)

Link to comment
Share on other sites

mia erwthsh..gia na metaferw to destinator apo th mnhmh tou pda sthn sd ektos apo to cut paste pou prepei na kanw ston fakelo destinatos apps ti akrivws prepei na allaksw sto registry????prepei na dwsw thn nea topothesia etsi????

 

Καπως ετσι και εγω τα μετεφερα στην καρτα και απλα ηθελε να του δωσεις την νεα τοποθεσια για να εμφανιστει το εικονιδιο και να ξερει πια απο θα το καλει!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μια ερωτηση? εχω τους χαρτες G-U-E.και το D PN .πιον χαρτη να χρησημοποιησω και που να τον αντιγραψω γιατι οταν φωρτωνει το προγραμμα μου λεει πως δεν βρεθηκε χαρτης.

το προγραμμα το εγκατεστησα μεσα απο το D CONSOLE στην SD.

QTEK S100

 

ευχαριστω .

 

τον φακελο που λεγεται greeceE

μεσα στο φκελο destinatoraps/destinator

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

epidi exw kai egw destinator pn, alla den kserw poso palio xarti exw.

gia deite.

to the Mall yparxe se esasi? odeon cosmopolis?

stin kiffisias einai

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...