Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tελικά δούλεψε, αλλά όταν του κάνω VGA Brute Force το πράγμα μπερδεύεται.

Δείτε ένα screenshot.

 

http://img357.imageshack.us/img357/7198/screen0011bo.th.jpg

 

 

Pou pas bre karamhtro !!! :p

Me tetoio mhxanaki mou thes kai VGA brute force... :lol:

Ante Giannh wra na baleis to xeri sthn tsepi :shifty: kai na pareis kanena mhhxanaki poio kalo giati den se blepw kala .. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pou pas bre karamhtro !!! :p

Me tetoio mhxanaki mou thes kai VGA brute force... :lol:

Ante Giannh wra na baleis to xeri sthn tsepi :shifty: kai na pareis kanena mhhxanaki poio kalo giati den se blepw kala .. :w00t:

Όχι να το παινευτώ, αλλά το μηχάνημά μου γαμεί! :devil:

Απλά το προγραμματάκι αυτό δεν έχει υποστήριξη για τόσο φοβερές συσκευές με επίσης τόσο φοβερές οθόνες. :grin:

Οι υπόλοιποι χρήστες VGA ppc τι κάνετε; Το αφήνετε στην κανονική ανάλυση χωρίς Brute force;

Για να πω την αλήθεια με απογοήτευσε λίγο αυτό που είδα.

Στο Destinator 3 δεν είχα τέτοια προβλήματα. :O

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ !!! ειμαι προ της αγορας του ACER N35.

 

to Acer n35 θα μπορει να "σηκωσει-τρεξει" το Destinator PN??

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ !!! ειμαι προ της αγορας του ACER N35.

 

to Acer n35 θα μπορει να "σηκωσει-τρεξει" το Destinator PN??

Μπες στο http://www.ngi.gr και ρωτα η παρε τους ενα τηλ. αυτοι θα ξερουν

To D3 παιζει σιγουρα http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=64 για το pn ρωτα τους

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,

μπορει να μου πει καποιος τι ειναι καλυτερο απο αποψη αποδοσης-δυνατοτητων?

 

bluetooth ή cf gps? (συγκεκριμενα για χρηση με το destinator pn)

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,

μπορει να μου πει καποιος τι ειναι καλυτερο απο αποψη αποδοσης-δυνατοτητων?

 

bluetooth ή cf gps? (συγκεκριμενα για χρηση με το destinator pn)

 

ευχαριστω

Δεν χρειάζεται να postαρεις την ερώτησή σου σε όλα τα thread του forum, εδώ αρκούσε...

;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γνωριζει κανεις ποτε περιπου η ngi θα κυκλοφορησει την ελληνικη εκδοση του destinator pn?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γνωριζει κανεις ποτε περιπου η ngi θα κυκλοφορησει την ελληνικη εκδοση του destinator pn?

 

Ελπίζουν κατα τον Νοέμβρη.

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γνωριζει κανεις ποτε περιπου η ngi θα κυκλοφορησει την ελληνικη εκδοση του destinator pn?

 

Από όσο ξέρω θα είναι διαθέσιμο το Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω ρε παιδια, να περιμενω το pn ή παρω το 3? τι αξιζει?

εχω το dell axim x50ν.

Egw tha perimena sthn thesh sou to Pn einai poli kalytero apo to 3 kai axizei h anamonh etsi ki alliws o Septembrhs einai konta .. :cool:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι και εγω τι διαφορα εχει το DESTINATOR PN I με το DESTINATOR PN II γιατι τωρα κατεβαζω αυτο που λεει destinator pn 1 και ειναι 680mb
Link to comment
Share on other sites

Egw tha perimena sthn thesh sou to Pn einai poli kalytero apo to 3 kai axizei h anamonh etsi ki alliws o Septembrhs einai konta .. :cool:

 

 

παντως σε επικοινωνια μεσω email που ειχα κατευθειαν με την ngi, με ενημερωσαν οτι η ελληνικη εκδοση του destinator pn θα ειναι μαλλον διαθεσιμη απο Νοεμβρη..

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι και εγω τι διαφορα εχει το DESTINATOR PN I με το DESTINATOR PN II γιατι τωρα κατεβαζω αυτο που λεει destinator pn 1 και ειναι 680mb

 

Λοιπόν το DestinatorPn όπως και το Destinator3 αποτελειται απο 2 CD με όλους τους χάρτες της Ευρώπης το Pn 1 ειναι το πρώτο cd και το PN 2 το δευτερο cd ..

 

Επ' ευκαιρίας τα CD που σε ενδιαφερουν και ειναι σίγουρα του PN και όχι του 3 ειναι τα Destinator PN_cd1.iso & Destinator PN_cd2.iso :cool:

Link to comment
Share on other sites

Einai fantastiko douleuei teleia sto S100. Me to pou tha to bgalei h Ellhniki antiprosopeia, parolo pou mou douleuei thaumasia auti ti stigmi, tha to agoraso kanonika! Aksizei o kopos auton ton anthropon! Prepei na tous stiriksoume!
Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω την επόμενη βδομάδα να αγοράσω το Mio 168 με το Destinator 3. Πιστεύεται ότι αξίζει αυτή η κίνηση ή καλύτερα είναι να περιμένω το ΡΝ; Ακόμα κι αν ξεκινήση η διάθεσή του από την NGI, λογικά, δε θα περάσουν μερικοί μήνες μέχρι να το δίνουν πακέτο με GRS;
Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω την επόμενη βδομάδα να αγοράσω το Mio 168 με το Destinator 3. Πιστεύεται ότι αξίζει αυτή η κίνηση ή καλύτερα είναι να περιμένω το ΡΝ; Ακόμα κι αν ξεκινήση η διάθεσή του από την NGI, λογικά, δε θα περάσουν μερικοί μήνες μέχρι να το δίνουν πακέτο με GRS;

Για μένα αξίζει να το αγοράσεις.Η "αναβάθμιση"από d3 σε pn θα έρθει κατά τον Σεπτεμβριο αλλά πότε ακριβός δεν ξέρω.Μάλλον και με κάποιο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το DestinatorPn όπως και το Destinator3 αποτελειται απο 2 CD με όλους τους χάρτες της Ευρώπης το Pn 1 ειναι το πρώτο cd και το PN 2 το δευτερο cd ..

 

Επ' ευκαιρίας τα CD που σε ενδιαφερουν και ειναι σίγουρα του PN και όχι του 3 ειναι τα Destinator PN_cd1.iso & Destinator PN_cd2.iso :cool:

Από πού το κατεβάζετε ρε παίδες, γι ανα δοκιμάσω κιεγώ????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα χρήσης και για μένα του PN και φτάνει μόνο να σας πω ότι σχεδόν έκαψα 15 ευρώ βενζίνη γιατί δεν χόρτανα να το βλέπω το τόσο τέλειο και έξυπνο interface του και χωρίς κανένα bug παρά το ότι προέρχεται

από το "γαιδουράκι" :)

Επίσης καμία φορά όσο το χρησιμοποιούσα δεν με έβγαλε εκτός του δρόμου που βρισκόμουνα...

Το μόνο που πρόσεξα ήταν ότι παρόλο που έχω εξωτερική κεραία δεν είδα

πάνω απο 7-8 δορυφόρους παρόλο που έχω το σχετικά παλιό πλέον

Falkon Navi-1 που με το Dest3 όμως έπιανε και μέχρι 9-10 δορυφόρους σε ανοιχτό χώρο (χωρίς ψηλά κτίρια ή δέντρα).

Πάντως πιστεύω ότι σχετικά με το PN έχουμε στα χέρια μας μια πραγματική

αναβάθμιση του ήδη πολύ καλού προκάτοχού του που δεν μας είχε κοστίσει

και φτηνά εδώ που τα λέμε..

Άντε να βγει και η επίσημη έκδοση από NGI με λογικό ελπίζω κόστος αναβάθμισης :O

Link to comment
Share on other sites

Tεσταρω εδω και λίγες ημέρες το PΝ στην Θεσσαλονίκη και μπoρω να πώ οτι πάει μια χαρά. Μάλιστα εχθές το τέσταρα και σε καποιες διαδρομές για Χαλκιδική χωρις κανενα προβλημα !!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το και στο κέντρο της Αθήνας..

Τα αποτελέσματα δυστυχώς δε θα είναι τα ίδια με τις δοκιμές σε ανοιχτές περιοχές..

Ξαναέκανα δοκιμές με το Realtek RBT-2001 με εξωτερική κεραία, που αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη λύση σε λήψη σήματος από δορυφόρους..

Έκδοσεις που δοκίμασα 5.180 και 5.165

Αυτό για τους χάρτες της NGI

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το και στο κέντρο της Αθήνας..

Τα αποτελέσματα δυστυχώς δε θα είναι τα ίδια με τις δοκιμές σε ανοιχτές περιοχές..

Ξαναέκανα δοκιμές με το Realtek RBT-2001 με εξωτερική κεραία, που αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη λύση σε λήψη σήματος από δορυφόρους..

Έκδοσεις που δοκίμασα 5.180 και 5.165

Αυτό για τους χάρτες της NGI

kplr το Royaltek RBT 2001 απο που το αγόρασες?

'Εχω το fortuna slim και μέσα σε γαλλικό αυτοκίνητο renault χάνει αρκετά συχνά το σήμα.

Σε ευχαριστώ,

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...