Jump to content

Xiaomi Mi 10 Pro 5G


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω κατασταλάξει κάπου ακόμη. Πάντως αυτή τη φορά δεν θα είναι Xiaomi σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Α, δεν έχεις πάρει ακόμη. Νόμισα ότι είχες βρει κάτι.

Αγγελία το έβαλες?

 

PS: Ξέρεις τώρα με φαγουριζει κι εμένα το χέρι μου.

Ειλικρινά όμως δεν έχω που να πάω μετά από αυτό.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα αγγελία αλλά το ζήτησε ένας φίλος τελικά και το έδωσα σ' αυτόν.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, ξεμπερδεψες.

Πάντως όταν αποφασίσεις και εφόσον το θυμηθείς στείλε μου ένα πμ. Θα μ' ενδιέφερε να δω την επιλογή σου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα, να ζητήσω να παραθέσει παρακάτω ο καθένας μας τα bugs που συνεχίζουν να υφίστανται στη συσκευή μας ώστε να τα έχουμε κάπως συμμαζεμένα αλλά και για να αλλάξουμε κι απόψεις για μερικά από αυτά (που τυχόν έχουν λυθεί και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι κλπ;). Ξεκινάω με αυτά που ενοχλούν εμένα. Το σημαντικότερο είναι ότι πέφτουν οι κλήσεις όταν έχω το κινητό στην τσέπη. Εννοείται το βάζω κλειδωμένο μέσα στην τσέπη αλλά ξεκλειδώνει από μόνο του και πατιούνται κουμπιά προφανώς... Επίσης πέφτει η κλήση καμία φορά όταν ενώ μιλάω, χρησιμοποιώ το κινητό για κάτι άλλο ταυτόχρονα (πχ σερφάρω με chrome). Αν εξαιρέσω το παραπάνω που είναι το πιο βασικό πράγμα που πρέπει να κάνει ένα κινητό, δηλαδή να παίρνει σωστά τηλέφωνο, δεν αντιμετωπίζω ουσιώδη bugs. Θα μπορούσα να αναφέρω ότι μου δείχνει αρκετά συχνά ότι δουλεύει η εφαρμογή gallery χωρίς να υπάρχει προφανής λόγος κι επίσης καμία φορά μέσα στο μενού της μπαταρίας που δείχνει τη χρήση λέει αλλά αντί άλλων. Τέλος μια φορά έχει τύχει να μου τραβάει διπλές φωτογραφίες... Αναμένω τα bugs που αντιμετωπίζετε και οι υπόλοιποι!
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν άχρηστο wifi tethering. Και λέω σχεδόν γιατί στους 5γιγα ψιλό δουλεύει. Στους 2.4 γιγα είναι για τα πανηγύρια.

Πολύ μικρό range και το QoS είναι ...... Μάλλον δεν είναι γιατί απλά δεν υπάρχει.

Μέχρι σήμερα δεν έχει αλλάξει τίποτα, σταθερή αξία!

 

Αυτόματη φωτεινότητα με ταμπεραμέντο δικό της! Κάνει ότι γουστάρει και δεν δίνει λογαριασμό σε κανέναν. Ρε δεν πάει να λες εσύ ότι μέχρι εδώ θέλω να κατεβαίνεις! Θα δουλέψει 1-2 φορές και μετά τεζα σκοτάδι! Αφού ούτε σε απόλυτο σκοτάδι γύρω σου δεν μπορείς καλά καλά να δεις τι έχει στην οθόνη.

Σταθερή αξία και αυτό!

 

Δεν θέλει με τίποτα να δει ένα NAS που έχω στο home lan! Ρε με τίποτα! SMB λέει ότι υποστηρίζει, αλλά μάλλον θα εννοούν τον SMB connector και όχι το SMB protocol. Έκανα την δουλειά μου με εξωτερική εφαρμογή από το store, η οποία βέβαια δουλεύει άψογα.

Και αυτό σταθερή αξία!

 

Το bluetooth του δεν γουστάρει με τίποτα το αυτοκίνητό μου! Μου το έχει ξεκαθαρίσει από την πρώτη τους επαφή και σταθερά μέχρι και σήμερα του κρατάει μούτρα! Ρε δεν σε πάω με τίποτα, του το έχει πει και τελεία και παύλα!

Χρειάζεται να πω αν το συνεχίζει?

 

Εντάξει, ένα bug να του το αναγνωρίσω ότι φτιάχτηκε. Το vowifi! Δούλευε όταν γουσταρε. Και συνήθως δεν γουσταρε. Τώρα όμως που το σκέφτομαι, στο ενδιάμεσο άλλαξα το ρούτερ στο σπίτι , όταν έκανα 100αρα την γραμμή. Μπορεί απλά με αυτόν τον ρούτερ να τα βρικανε , ενώ με τον προηγούμενο ήταν στα μαχαίρια.

 

Και ένα τελευταίο που θυμάμαι τώρα, όχι ότι είναι και το τελευταίο bug που έχει, μην τρελαθουμε δηλαδή. Το AOD.

Βέβαια τελικώς φαίνεται ότι δεν είναι bug αλλά απλά ηλιθιότητα. Στην αρχή νόμιζα ότι κανονικά έσβηνε πλήρως όταν δεν είχε κάποιο συμβάν να δείξει αλλά λόγω του ότι είχε κάποιο bug (αν είναι δυνατόν δηλαδή) έσβηνε όταν γουσταρε. Τελικως φάνηκε ότι δεν είναι bug αλλά απλώς Κινεζική ηλιθιότητα, αφού ναι μεν το κάνει αυτό (να σβήνει δηλαδή) αλλά μόνον αν είναι τέρμα σκοτάδι στον χώρο. Αλλιώς όχι μόνον δεν σβήνει αλλά ακολουθεί και την φωτεινότητα του χώρου, με αποτέλεσμα αν είσαι και κάποιον χώρο με έντονο φωτισμό να το πάει στο τέρμα και βέβαια να σκίζει την μπαταρία! Θα ήθελα να ήξερα ποιος φοβερός Κινέζικος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό.

Και βέβαια σιγά μην το φέρουν και αυτό στα επίπεδα της λογικής! Τίποτα, εκεί! Συνεχίζεται η ίδια εξαιρετικη ιδέα!

 

Θα θυμηθώ και άλλα και θα τα γράψω.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Και ένα τελευταίο που θυμάμαι τώρα, όχι ότι είναι και το τελευταίο bug που έχει, μην τρελαθουμε δηλαδή. Το AOD.

Βέβαια τελικώς φαίνεται ότι δεν είναι bug αλλά απλά ηλιθιότητα. Στην αρχή νόμιζα ότι κανονικά έσβηνε πλήρως όταν δεν είχε κάποιο συμβάν να δείξει αλλά λόγω του ότι είχε κάποιο bug (αν είναι δυνατόν δηλαδή) έσβηνε όταν γουσταρε. Τελικως φάνηκε ότι δεν είναι bug αλλά απλώς Κινεζική ηλιθιότητα, αφού ναι μεν το κάνει αυτό (να σβήνει δηλαδή) αλλά μόνον αν είναι τέρμα σκοτάδι στον χώρο. Αλλιώς όχι μόνον δεν σβήνει αλλά ακολουθεί και την φωτεινότητα του χώρου, με αποτέλεσμα αν είσαι και κάποιον χώρο με έντονο φωτισμό να το πάει στο τέρμα και βέβαια να σκίζει την μπαταρία! Θα ήθελα να ήξερα ποιος φοβερός Κινέζικος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό.

Και βέβαια σιγά μην το φέρουν και αυτό στα επίπεδα της λογικής! Τίποτα, εκεί! Συνεχίζεται η ίδια εξαιρετικη ιδέα!

 

Θα θυμηθώ και άλλα και θα τα γράψω.

 

Η φωτεινότητα έχει μια λογική προκειμένου να είναι ευανάγνωστη η πληροφορία ανεξαρτήτως συνθηκών. Παρόλο αυτά σαν λειτουργια ετσι είναι και στα samsung. Με noled ανάβει η aod μόνο όταν έχει αδιάβαστη ειδοποίηση αλλά δουλεύει σε samsung συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Και ένα τελευταίο που θυμάμαι τώρα, όχι ότι είναι και το τελευταίο bug που έχει, μην τρελαθουμε δηλαδή. Το AOD.

Βέβαια τελικώς φαίνεται ότι δεν είναι bug αλλά απλά ηλιθιότητα. Στην αρχή νόμιζα ότι κανονικά έσβηνε πλήρως όταν δεν είχε κάποιο συμβάν να δείξει αλλά λόγω του ότι είχε κάποιο bug (αν είναι δυνατόν δηλαδή) έσβηνε όταν γουσταρε. Τελικως φάνηκε ότι δεν είναι bug αλλά απλώς Κινεζική ηλιθιότητα, αφού ναι μεν το κάνει αυτό (να σβήνει δηλαδή) αλλά μόνον αν είναι τέρμα σκοτάδι στον χώρο. Αλλιώς όχι μόνον δεν σβήνει αλλά ακολουθεί και την φωτεινότητα του χώρου, με αποτέλεσμα αν είσαι και κάποιον χώρο με έντονο φωτισμό να το πάει στο τέρμα και βέβαια να σκίζει την μπαταρία! Θα ήθελα να ήξερα ποιος φοβερός Κινέζικος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό.

Και βέβαια σιγά μην το φέρουν και αυτό στα επίπεδα της λογικής! Τίποτα, εκεί! Συνεχίζεται η ίδια εξαιρετικη ιδέα!

Αυτο μπορεις να το αλλαξεις στις ρυθμισεις. Always on display > Display items > Turn off when lying in the dark.

 

Γενικα κριμα που αντιμετωπιζετε θεματα οπως λετε απλα επειδη δουλευω σε tech support και συνηθως στο 90% των προβληματων βλεπω πως φταιει ο χρηστης ή η χρηση και οχι η συσκευη κοιταξτε λιγο καλυτερα τις ρυθμισεις, τα αξεσουαρ που χρησιμοποιειτε κτλ.

 

Προσωπικα δεν αντιμετοπιζω κανενα προβλημα με το κινητο εχω περασει και εβδομαδιαιες dev αναβαθμισεις απο την miui eu και γενικα το πολυ καλο για μενα miui σαν λογισμικο ηταν ο λογος που εδωσα τοσα λεφτα σε κινητο της xiaomi και οχι oneplus ή κατι αλλο. Χρησιμοποιω miui απο το 2015 τωρα και το θεωρω πολυ ευχρηστο και οικειο.

Edited by petrosk93
Link to comment
Share on other sites

Αυτο μπορεις να το αλλαξεις στις ρυθμισεις. Always on display > Display items > Turn off when lying in the dark.

 

 

 

Γενικα κριμα που αντιμετωπιζετε θεματα οπως λετε απλα επειδη δουλευω σε tech support και συνηθως στο 90% των προβληματων βλεπω πως φταιει ο χρηστης ή η χρηση και οχι η συσκευη κοιταξτε λιγο καλυτερα τις ρυθμισεις, τα αξεσουαρ που χρησιμοποιειτε κτλ.

 

 

 

Προσωπικα δεν αντιμετοπιζω κανενα προβλημα με το κινητο εχω περασει και ευδομαδαιες dev αναβαθμισεις απο την miui eu και γενικα το πολυ καλο για μενα miui σαν λογισμικο ηταν ο λογος που εδωσα τοσα λεφτα σε κινητο της xiaomi και οχι oneplus ή κατι αλλο. Χρησιμοποιω miui απο το 2015 τωρα και το θεωρω πολυ ευχρηστο και οικειο.

 

Δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου.

Κατ' αρχήν η ρύθμιση που περιγράφεις δεν υπάρχει στο δικό μου. (Άλλο μπαχαλο και αυτό!)

Και δεν θέλω να την απενεργοποιήσω τη συγκεκριμένη λειτουργία. Το αντίθετο μάλιστα! Θέλω να ισχύει όχι μόνον στα σκοτάδια αλλά παντού και πάντα. Στο φως, σκοτάδι, ημίφως, παντού! Όταν δεν έχει κάτι να δείξει να σβήνει και ΑΝ το σηκώσω τότε ν' ανάψει! Είναι τόσο φοβερό αυτό?

Και τι εννοείς οφείλεται στους χρήστες? Τι του κάνουμε δηλαδή? Και γιατί αυτά τα πράγματα δουλεύουν στα άλλα τηλέφωνά μου και όχι σ' αυτό? Δεν με γουστάρει και μου κάνει νάζια ή δεν ξέρω να το δουλέψω?

Τέλος πάντων, μακάρι τα δικά σας να δουλεύουν άψογα και να είναι πάντα έτσι. Το δικό μου πάντως (και απ' ότι ξέρω και πάρα πολλά άλλα) κάνουν διάφορα.

 

Αλλά ναι, βέβαια! Τα τηλέφωνα είναι οκ! Εμείς που τα έχουμε φταίμε γιατί δεν ξέρουμε!

 

 

PS: Το car kit δεν είναι ακριβώς αξεσουάρ και δυστυχώς δεν μπορώ να το αλλάξω. Και γιατί να το κάνω άλλωστε. Δούλευε άψογα με Huawei P9, P10, P20. Δουλεύει άψογα με Huawei Y6, κινητό των 80ευρω αλλά δεν θέλει να δουλέψει με το Μι10 των 800 ευρώ!

Δεν ξέρω, εσείς τι λέτε? Το car kit έχει το πρόβλημα ή το κινητό?

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αν γραφαμε για τα πραγματα που δουλευουν σωστα θα ηταν πιο συντομη η συζητηση. Το κινητο εχει το πιο κακογραμμένο λογισμικο που εχω δει, κανει πραγματικα οτι θελει. Ειναι μια γεννήτρια για bugs ,ακομα και αν δουλευει κατι μετα απο λιγο θα προκυψει καποιο προβλημα .Εμενα το σοβαροτερο που ειχα ειναι με τον proximity sensor οπου μεχρι σημερα δεν εχω καταλαβει αν ειναι λογισμικο ή hardware. Εχει σημεια που θελω να κανω το κινητο φρίσμπι απο τα νευρα μου. Κλειδωνει η οθονη κατα την διαρκεια της κλησης και δεν ανοίγει με τπτ εκτος αν ο συνομιλητής τερματισει την κληση. Πηγα και σε καταστηματα και εκανα τεστ τον proximity και σε ολα κολαγε .Περα απο αυτό κατα την διαρκεια της κλησης κανει οτι θελει, μου κλείνει το μικροφωνο, μου μεταφερει τον ηχο τυχαια σε οποια συσκευη εχω συνδεδεμένη. Αυτο που μου κανει αρκετα συχνα ειναι ενω μιλαω με Bluetooth μεταφερει μονο του τον ηχο στο ακουστικο ,και μεχρι να το καταλαβω χανω την μιση συζητηση. Ενα αλλο bug που μου εχει κανει ειναι να αποσυνδεθει απο ολες τις εφαρμογές και ολους τους λογαριασμους σαν να εχω κανει επαναφορα. Και καθε εφαρμογη που άνοιγα επρεπε να δωσω αδειες και κωδικους εκ νεου. Γενικα το κινητό ειναι μια παρωδία και μου κανει μεγαλη εντυπωση που μερικοι λενε οτι τους δουλεύουν ολα μια χαρα. Περιμενω να παρει το ανδροιντ 11 μηπως και κανανε κανενα μαγικο αλλα και εκει ακουω για αναβολες της αναβαθμισεις λογο bugs. Πραγματικα εχει παρα πολλα χρονια να δω τοσο κακο λογισμικο.

Μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση ο φιλος πιο πανω που αναφερει οτι πηγε σε xiaomi για το λογισμικο του. Ειναι κατα γενικη ομολογια με οποιον χρηστη εχω μιλησει και απο προσωπική χρηση το χειρότερο λογισμικο αυτη την στιγμη .

Edited by MARIOSVRS
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πραγματικά.

 

Εμένα το κινητό πραγματικά πετάει. Κανέναν αξιοσημείωτο bug, ούτε με Android 10 ούτε με το 11 που έχω τώρα.

 

Και προέρχομαι από Samsung s10. Πραγματικά δεν συγκρίνετε σε τίποτα.

Οθοναρα, τέλειος ήχος, ταχύτητα.

 

 

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πραγματικά.

 

Εμένα το κινητό πραγματικά πετάει. Κανέναν αξιοσημείωτο bug, ούτε με Android 10 ούτε με το 11 που έχω τώρα.

 

Και προέρχομαι από Samsung s10. Πραγματικά δεν συγκρίνετε σε τίποτα.

Οθοναρα, τέλειος ήχος, ταχύτητα.

 

 

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτη η εμπειρια που περιγράφεις ειναι με ενεργοποιημενο το κινητο; Αστειευομαι πιθανον να εισαι απο τους τυχερους γιατι απο οτι καταλαβα η Χιαομι εχει αρκετες εκδοσεις λογισμικου (στις οποίες ποικίλουν τα προβληματα) για την καθε συσκευη οποτε μαλλον σου ετυχε καποια καλη . Εκτος αν δεν δινεις πολυ σημασια οποτε καποια bugs να μην εχουν πεσει στην αντιληψη σου.

Ασχετο ποτε σου ηρθε το ανδροιντ 11;

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η εμπειρια που περιγράφεις ειναι με ενεργοποιημενο το κινητο; Αστειευομαι πιθανον να εισαι απο τους τυχερους γιατι απο οτι καταλαβα η Χιαομι εχει αρκετες εκδοσεις λογισμικου (στις οποίες ποικίλουν τα προβληματα) για την καθε συσκευη οποτε μαλλον σου ετυχε καποια καλη . Εκτος αν δεν δινεις πολυ σημασια οποτε καποια bugs να μην εχουν πεσει στην αντιληψη σου.

 

Ασχετο ποτε σου ηρθε το ανδροιντ 11;

Εντάξει σχεδόν ίδιο είναι,αλλά καταλαβαίνετε ότι οι μισοί γράφετε για το mi 10 και οι άλλοι για το Pro έτσι;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε αναβαθμιση για ανδροιντ 11 και απο αγνοια κινδυνου την εκανα και το κινητο μολις μπουταρει μενει κολλημένο δειχνοντας την AOD οτι και να κανω δεν ανταποκρινεται ουτε ανοιγει . Μονο αν κρατησω πατημενο το power button μου βγαζει το μενου για επανεκκινηση και απενεργοποιηση . Κανοντας επανεκκινηση κανει reboot κανενα δεκαλεπτο και ξανα τα ιδια . Δεν εχω δοκιμασει ακομα hard reset γιατι εχω αρχεια που δεν θελω να χασω . Εχει κανενας καποια λυση που θα μπορουσα να δοκιμασω? Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. έχω ένα θέμα με την εφαρμογή μηνύματα της google. εάν αλλάξω τον ήχο ειδοποίησης σε μια συνομιλία μου αλλάζει απο μόνο του και τον κύριο ήχο ειδοποίησης στην εφαρμογή. έχω κάνει εκκαθάριση δεδομένων , έχω κάνει απεγκατάσταση και ξανά ενημέρωση της εφαρμογής αλλά τίποτα. και το περίεργο είναι ότι στα redmi mi9t pro / redmi note 9 pro, που έχω αυτό δεν συμβαίνει. μπορεί κάποιος χρήστης του κινητού να δώσει μια βοήθεια και να μου πει εάν σας συμβαίνει το ίδιο;
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

H σελιδα αυτη αφορα το mi10 pro νομιζω
Σαφώς,απλά τα παιδιά από παωω,έχουν το mi 10.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Mi 10 απλό έχω όντως.

Απλά δεν νομίζω να έχει κάποια μεγάλη διαφορά.

Άλλωστε μόνο στις κάμερες διαφέρουν, ή όχι;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε αναβαθμιση για ανδροιντ 11 και απο αγνοια κινδυνου την εκανα και το κινητο μολις μπουταρει μενει κολλημένο δειχνοντας την AOD οτι και να κανω δεν ανταποκρινεται ουτε ανοιγει . Μονο αν κρατησω πατημενο το power button μου βγαζει το μενου για επανεκκινηση και απενεργοποιηση . Κανοντας επανεκκινηση κανει reboot κανενα δεκαλεπτο και ξανα τα ιδια . Δεν εχω δοκιμασει ακομα hard reset γιατι εχω αρχεια που δεν θελω να χασω . Εχει κανενας καποια λυση που θα μπορουσα να δοκιμασω? Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

και εμένα μου έκανε "παλαβά" κατά την αναβάθμιση σε android 11. μετά την επανεκίνηση αντί να "τρέχει" το γραφικό με την ένδειξη της μπάρας κόλλησε στο 4% για αρκετή ώρα , μετά πήγε στο 52% καπάκι, μετά 84% , και μετά έκανε εκκίνηση με τα 5G - MIUI logo, και ευτυχώς όλα καλά μετά. η αλήθεια είναι ότι τα "χρειάστηκα" στο σημείο που "κόλλησε". τί να πώ... τόσο καλή συσκευή αλλά με τόσο κακο γραμμένο λογισμικό. τώρα στην περίπτωση σου , έχεις δοκιμάσει να κρατήσεις για 10 δευτερόλεπτα το power button για να δεις εάν επανέλθει;

NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τα παντα αλλα τπτ. πηρα την infoquest και δεν ξερουν που τους παν τα 4 . τελικα εκανα επαναφορα αλλα εχω αλλα προβληματα τωρα δεν δουλευει η πλοηγηση οποτε αναγκαστικα πρεπει να βαλω εικονιδια για home button και επιστροφη . Η οθονη αναβοσβηνει μονη της σαν να ντιμαρει και ακομα δεν το εχω ψαξει για αλλα προβληματα . Πως ειναι δυνατον αυτο το κινητο να επιτρεπεται να πουλιεται και να ζητανε και 1100 €
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά διαβάζω περίπτωση σαν τη δική σου ..

Δοκίμασε να ξαναπεράσει την ρομ,δεν χάνεις τίποτα

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να κανω επαναφορα εννοεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρώτη φορά διαβάζω περίπτωση σαν τη δική σου ..

Δοκίμασε να ξαναπεράσει την ρομ,δεν χάνεις τίποτα

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να κανω επαναφορα εννοεις

Link to comment
Share on other sites

Να κανω επαναφορα εννοεις?
Αφού ανοίξει η συσκευή,θα πας ρυθμίσεις,σχετικά με το τηλέφωνο,αριστερά που γράφει έκδοση miui,μπαίνεις και πατάς αρκετές φορές πάνω στο 12 που γράφει .

Θα ενεργοποίηση τα πρόσθετα χαρακτηριστικά.

Μετά πάνω δεξιά στις 3 τέλειες θα σου βγάλει να κάνεις λήψη του τελευταίου πακέτου. Κατεβάζεις και επιλέγεις .

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αφού ανοίξει η συσκευή,θα πας ρυθμίσεις,σχετικά με το τηλέφωνο,αριστερά που γράφει έκδοση miui,μπαίνεις και πατάς αρκετές φορές πάνω στο 12 που γράφει .

Θα ενεργοποίηση τα πρόσθετα χαρακτηριστικά.

Μετά πάνω δεξιά στις 3 τέλειες θα σου βγάλει να κάνεις λήψη του τελευταίου πακέτου. Κατεβάζεις και επιλέγεις .

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σευχαριστω φιλε το δοκιμαζω τωρα ελπιζω να λυσει τα προβληματα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...