Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παραδειγμα που εδωσα ηταν αν ειχες μπαταρια αντι για ρευμα...

Τεσπα ο καθενας εχει τη δικη του εμπειρια αναλογα με τις αναγκες του...

Για μενα που η χρηση μου ειναι κυριως browsing, viber και φωτος το κινητο ειναι σουπερ. Το καλυτερο Samsung που εχω παρει ποτε (S10e, S8, S7 Edge, S6 Edge +, A5 2016, J5 2015) τα προηγουμενα.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έχω αντίρρηση... Βέβαια ο καθένας όπως το βλέπει..

 

Ξαναλέω θα μπορούσε να είναι καλύτερα επίσης θετικό το ότι γεμίζει αμέσως..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ναι. Δεν ειναι κατι τρομερο να το αφησεις στο φορτιστη 15 λεπτα μες τη μερα. Εγω εχω και φορτιστη στη δουλεια και στο αμαξι αν και δεν μου εχουν χρειαστει με το S20+. Μονο στις διακοπες χρειαστηκε του αυτοκινητου.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ εάν το κινητό το πλακωσεις και βλέπεις ταινίες ή κάνεις browsing για πολύ ώρα τότε ναι βγαίνει το sot και πάνω από 5 ώρες.. Τα θέματα είναι όταν το έχεις όλη μέρα αναμονή έτσι χάνεις πολύ sot...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα θεμα με την αναμονη στην δουλεια λιγο λογω κακου σηματος. Πλεον το βαζω σε λειτουργια πτησης με wifi calling και λυθηκε και αυτο. Οσο αφορα υπερθερμανση δεν εχω παρατηρησει κατι στο μισαωρο που παιζω κανα Call Of Duty που και που. Νορμαλ για βαρυ παιχνιδι να ανεβασει λιγο θερμοκρασια.

Οπως εχω πει εγω το πηρα κυριως για την Οθοναρα του, για την ποιοτητα κατασκευης, το One UI και την εγγυηση που λεγεται Σμαρτεκ...

Και για αλλο ενα χαζο λογο οτι εχεις ατελειωτες επιλογες σε ποιοτικες θηκες....

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχα θεμα με την αναμονη στην δουλεια λιγο λογω κακου σηματος. Πλεον το βαζω σε λειτουργια πτησης με wifi calling και λυθηκε και αυτο. Οσο αφορα υπερθερμανση δεν εχω παρατηρησει κατι στο μισαωρο που παιζω κανα Call Of Duty που και που. Νορμαλ για βαρυ παιχνιδι να ανεβασει λιγο θερμοκρασια.

Οπως εχω πει εγω το πηρα κυριως για την Οθοναρα του, για την ποιοτητα κατασκευης, το One UI και την εγγυηση που λεγεται Σμαρτεκ...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδώ με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σε όλα αυτά που έγραψες για τους λόγους που το αγοράζει κάποιος...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να δουλέψω κάτι ακουστικά gaming που έχω στο S20+ αλλά είναι με καρφί, ποιος αντάπτορας δουλεύει για να τα διαβάσει το κινητό; στο κουτί από ότι είδα τα ακουστικά του τα AKG είναι απευθείας σε type C
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να δουλέψω κάτι ακουστικά gaming που έχω στο S20+ αλλά είναι με καρφί, ποιος αντάπτορας δουλεύει για να τα διαβάσει το κινητό; στο κουτί από ότι είδα τα ακουστικά του τα AKG είναι απευθείας σε type C

 

https://www.skroutz.gr/s/20578981/Samsung-USB-C-male-3-5mm-female-EE-UC10JUWEGWW.html

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε αναβάθμιση Οκτώβρη με βελτιώσεις κάμερας

 

Ειναιη ενημερωση για βελτιωση καμερας κλπ. Ειχε βγει Σεπτεμβρη. Λογικα θα ερθει συντομα και η ενημερωση ασφαλειας Οκτωβριου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

πως εξηγειται μετα απο την εκδοση της Γερμανικης με 01-10-2020 να βγαζει ξανα αυτη του Σεπτεμβριου που ειχε βγαλει πριν 15 μερες και γενικα το χει κανει και σε αλλες οπως βουλγαρια Τουρκια.....γνωριζει καποιος να μας δωσει τα φωτα του....?? γιατι δεν βγαινει νοημα εχουν τα ιδια ακριβως στοιχεια μεταξυ τους (αν δειτε το sammobile θα καταλαβετε τι ενοω).

Link to comment
Share on other sites

Η μια του Σεπτεμβρη ειναι update για βελτιωση καμερας κλπ. Αυτη ηρθε τωρα στα EUR και εχει το patch ασφαλειας Σεπτεμβρη. Η επομενη ειναι απλα ενημερωση ασφαλειας Οκτωβριου.
Link to comment
Share on other sites

Η μια του Σεπτεμβρη ειναι update για βελτιωση καμερας κλπ. Αυτη ηρθε τωρα στα EUR και εχει το patch ασφαλειας Σεπτεμβρη. Η επομενη ειναι απλα ενημερωση ασφαλειας Οκτωβριου.

Για την Ελλαδα οντως ετσι ειναι αλλα Γερμανια Βουλγαρια κλπ εχουν 2 ιδιες Σεπτεμβριου ακριβως με τα ιδια στοιχεια αυτο μου εκανε εντυπωση

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον χρησιμοποιουν το gps πολλες εφαρμογες. Εγω δινω δικαιωματα σε ελαχιστες απαραιτητες και το gps το ανοιγω μονο οταν προκειται να χρησιμοποιησω τους χαρτες δλδ μονο στις διακοπες...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...μολις εσκασε και το security patch οκτωβριου στα καπακια....ανα μερα security patch...μπραβο στην sammy

 

Μπράβο!! το κατεβάζω από την δουλειά με data, δεν μπορούσα να περιμένω το απόγευμα από το wifi του σπιτιού... τόσο ψυχάκιας με τα update έχω καταντήσει :cry: χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε πως πάει το S20+ με 5G σε δίκτυο του εξωτερικού https://www.speedtest.net/my-result/a/6586738205

 

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.e-shop.gr/samsung-galaxy-s10-ulc-wireless-fast-charger-pad-ep-p1100bb-black-p-TEL.059139

 

Το πήρα σήμερα και είναι κορυφή να ξέρετε.. Είχα κινέζικο και έκανε 5-10 δευτερόλεπτα να ξεκινήσει η φόρτιση. Με αυτό ξεκινάει σε ένα δευτερόλεπτο και ΑΝ.. Γνήσιος θα μου πεις.. Αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε πως πάει το S20+ με 5G σε δίκτυο του εξωτερικού https://www.speedtest.net/my-result/a/6586738205

 

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Αν μπορούσαμε να δουμε και με 4g πόσο πιάνει για να ξέρουμε την διαφορά καλο θα ήταν

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

https://www.e-shop.gr/samsung-galaxy-s10-ulc-wireless-fast-charger-pad-ep-p1100bb-black-p-TEL.059139

 

Το πήρα σήμερα και είναι κορυφή να ξέρετε.. Είχα κινέζικο και έκανε 5-10 δευτερόλεπτα να ξεκινήσει η φόρτιση. Με αυτό ξεκινάει σε ένα δευτερόλεπτο και ΑΝ.. Γνήσιος θα μου πεις.. Αξίζει!

 

Μπορείς να μας πεις χρόνο φόρτισης;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις χρόνο φόρτισης;

 

Δε ξέρω διότι φορτίζω με αργή φόρτιση. Έχει όμως και γρήγορη..

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τρέχει παρασκήνιο η οθόνη edge
Χθες εμενα ηταν στο 0.9%.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...