Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι κατι που περιμενα οτι δεν θα ειναι κατι τρομερο τα 120hz. Τοσα χρονια ποτε δεν μας απασχολησαν τα hz. Κατι καινουργιο πρεπει να παρουσιασουν για να πουλησουν..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι κατι που περιμενα οτι δεν θα ειναι κατι τρομερο τα 120hz. Τοσα χρονια ποτε δεν μας απασχολησαν τα hz. Κατι καινουργιο πρεπει να παρουσιασουν για να πουλησουν..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

H αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Η πλάκα ειναι οτι πιο ασφαλή συμπεράσματα βγάζεις στη σύγκριση 1080/60 vs 1080/120 διότι στην 1440/60 έχεις και λίγο περισσότερο lag εξαιτίας της μεγαλύτερης ανάλυσης.

Σε 1080/60 vs 1080/120 λοιπόν, η διαφορά στην κίνηση ειναι λιγότερο αισθητή.

 

Αν και βλέπω διαφορά στα 120hz, δεν το θεωρώ τόσο μεγάλο deal...

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα και την Spigen Light Armor.

Συνήθως παντα αγόραζα την rugged armor, αλλα αυτή δινει αρκετά καλύτερη προστασία χωρίς να ειναι ιδιαιτέρως πιο κτηνώδης.

 

Αν βρει κάποιος τζαμάκι, ας μιλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Το aodnotify δουλεύει πλεον για την σειρά s20

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το πήρε κανένας με προπαραγγελία; Βρήκατε πως θα παραγγείλουμε τα Galaxy Buds+; Δεν βρίσκω κάτι στο Samsung Members...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το πήρε κανένας με προπαραγγελία; Βρήκατε πως θα παραγγείλουμε τα Galaxy Buds+; Δεν βρίσκω κάτι στο Samsung Members...
Δεν εχει ανοίξει ακομα η πλατφόρμα στο Samsung members!!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ανοίξει ακομα η πλατφόρμα στο Samsung members!!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Aνοιξε παιδια η πλατφορμα μολις το εκανα !!! ΟΡΜΑΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άνοιξε σε όλους; Που ακριβώς πάμε;

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άνοιξε σε όλους; Που ακριβώς πάμε;

 

στην εφαρμογη samsung members κ μετα στην καρτελα πλεονεκτηματα θα δεις εικονα με ta buds θα σε οδηγησει βημα βημα αναλυτικα τι πρεπει να κανεις

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S20+ και ακόμα δεν εμφανίζεται κάτι.

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

Στο αποδεικτικό προπαραγγελιας βάζουμε το κουπόνι που έστειλε το plaisio?
Εγω αυτό έβαλα

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτό έβαλα

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγω αυτο εβαλα . Επισης στην ημερομηνια αγορας εβαλα την ημερομηνια της αποδειξης 11/3 και οχι της προπαραγγελιας που εκανα στις 16/2 ειναι σωστα ?

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο εβαλα . Επισης στην ημερομηνια αγορας εβαλα την ημερομηνια της αποδειξης 11/3 και οχι της προπαραγγελιας που εκανα στις 16/2 ειναι σωστα ?
Και εγω εβαλα 12-3 που αγόρασα το κινητό!!αλλιως θ ζητούσε ημερομηνία προπαραγγελιας!!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να γίνω εριστικός, αλλά θα γίνω. Μεγαλύτερη χαζομάρα απ τα 120hz δεν υπάρχει.

Ουτε το 5% δε θα το χρησιμοποιήσει. Η διαφορά είναι άπειρο ελάχιστη, ενώ η διαφορά σε κατανάλωση μεγάλη. Μόνο όσοι κάνουν lite χρήση και βγάζουν μέρα άνετα.

Ήθελα να έχω αυτούς που επιμένουν στο ποσό μεγάλη είναι η διαφορά, να τους βάλω δίπλα δίπλα 2 ίδια, το ένα στα 60 το αλλο στα 120, να δω πόσο εύκολα και σε πόση ώρα θα το βρουν ποιο είναι 120hz.

 

Σεβαστή η άποψή σου αλλά για εμένα και εμφανής είναι η διαφορά και με χάλαγε απίστευτα χρόνια τώρα αυτή η αίσθηση του σπασίματος (ανεπαίσθητη πολλές φορές) σε animations κτλ.. Μία μέρα μπαταρία για εμένα που ζω σε πόλη, δουλεύω σε γραφείο και ανά πάσα στιγμή μπορώ να το έχω στον φορτιστή είναι μια χαρά. Έτσι και αλλιώς κάθε βράδυ θα το βάλω πρίζα.

 

Με δύο κάρτες, συνδεδεμένο με garmin fenix, αρκετές κλήσεις, wifi-4g 50-50 και κανονική χρήση 08:00-00:00 βγάζω την ημέρα κανονικά οπότε προφανώς επιλέγω 120hz.

 

Από την άλλη προσωπικά εμένα αν μου δείξεις φωτογραφίες από s9, s10 και τώρα s20 παίζει να μην καταλάβω διαφορά καθώς ελάχιστα με ενδιαφέρει.. Σέβομαι ότι υπάρχει κόσμος που θα άλλαζε κινητό ενός έτους λόγω κάμερας αλλά δεν θα το έκανα ποτέ.

 

Είναι απλά θέμα διαφορετικών προτεραιοτήτων

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα απαντηση απο την samsung για τα buds και επιβεβαιωσε τα στοιχεια μου. Επισης γραφει οτι παραλαμβανω σε 10 εργασιμες μερες
Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή η άποψή σου αλλά για εμένα και εμφανής είναι η διαφορά και με χάλαγε απίστευτα χρόνια τώρα αυτή η αίσθηση του σπασίματος (ανεπαίσθητη πολλές φορές) σε animations κτλ.. Μία μέρα μπαταρία για εμένα που ζω σε πόλη, δουλεύω σε γραφείο και ανά πάσα στιγμή μπορώ να το έχω στον φορτιστή είναι μια χαρά. Έτσι και αλλιώς κάθε βράδυ θα το βάλω πρίζα.

 

Με δύο κάρτες, συνδεδεμένο με garmin fenix, αρκετές κλήσεις, wifi-4g 50-50 και κανονική χρήση 08:00-00:00 βγάζω την ημέρα κανονικά οπότε προφανώς επιλέγω 120hz.

 

Από την άλλη προσωπικά εμένα αν μου δείξεις φωτογραφίες από s9, s10 και τώρα s20 παίζει να μην καταλάβω διαφορά καθώς ελάχιστα με ενδιαφέρει.. Σέβομαι ότι υπάρχει κόσμος που θα άλλαζε κινητό ενός έτους λόγω κάμερας αλλά δεν θα το έκανα ποτέ.

 

Είναι απλά θέμα διαφορετικών προτεραιοτήτων

Ετσι οπως το θέτεις, δεν διαφωνώ. Απλα πιστευω οτι εισαι μεσα στο 5% που έγραφα. Το 95% θα προτιμήσει την μπαταρία (μπορει να κανω και λάθος, το μελλον θα δειξει) ..

Σιγουρα παντως καλο είναι να υπαρχουν επιλογές για να καλύπτει καθενας οπως καλυτερα νομίζει τις ανάγκες του.

Απο αυτη την άποψη ειναι σίγουρα πλεονέκτημα για τη συσκευή τα 120hz

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα απαντηση απο την samsung για τα buds και επιβεβαιωσε τα στοιχεια μου. Επισης γραφει οτι παραλαμβανω σε 10 εργασιμες μερες

 

Με ποιον τρόπο επικοινωνησες ?

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο επικοινωνησες ?

 

δες παραπανω εκανα την αιτηση μεσω samsung members , αργοτερα μετα απο 4 ωρες μου ηρθε email οτι ειναι ενταξει η αιτηση μου και θα τα παραλαβω σε 10 εργασιμες

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα το εμφανίζει πάντως... S20+

υπομονη και σε μενα δεν το εμφανιζε και τσακ σημερα το πρωι ως δια μαγειας εμφανιστηκε ,

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση παντως ειναι οι κοντινές φωτο...Δεν εστιάζει με τιποτα και βγαινουν απίστευτα θαμπές.Χρειαστηκε κατα σύμπτωση σημερα να φωτογραφίσω μια σημείωση σε χαρτί στο γραφειο και με ταλαιπώρησε απιστευτα.Ελπιζω να το διορθώσουν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...