Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το παρατηρησε καποιος αλλος...

 

κατεβαινει παντα η κουρτινα ειδοποιήσεων οταν κανετε swipe απ το κεντρο της οθόνης?

 

στην αρχη δεν κατεβαινε ..κανω επανεκκίνηση εστρωσε...μετα καποια στιγμη το παρουσιασε παλι...

και τωρα μονιμο

 

γυριζω για λιγο nova δουλευει....

 

πολυ κουφο....

 

κανεις αλλος?

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν το παρατηρησε καποιος αλλος...

 

κατεβαινει παντα η κουρτινα ειδοποιήσεων οταν κανετε swipe απ το κεντρο της οθόνης?

 

στην αρχη δεν κατεβαινε ..κανω επανεκκίνηση εστρωσε...μετα καποια στιγμη το παρουσιασε παλι...

και τωρα μονιμο

 

γυριζω για λιγο nova δουλευει....

 

πολυ κουφο....

 

κανεις αλλος?

Αν έχεις το nicelock αυτό είναι που το δημιουργεί. Απενεργοποιησε όλα τα modules και θα στρώσει.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταφερει να βαλετε goodlock?

Ενω στο note το ειχα κανει μια χαρα εδω δεν μπορω με τιποτα...

Δε μου αλλαζει με τιποτα τη χωρα...Καταρχας δεν υπαρχει εφαρμογη Samsung apps για να διγραψω cache και επισης οτι και να εχω κανει παντα το store μου ανοιγει στα Ελληνικα.

Εννοειται δεν εχω καρτα μεσα.

Επισης οταν κατεβαζω απο αλλου το apk του goodlock ενω το κανει εγκατασταση μετα μου λεει δε συνδεεται στο σερβερ.

Εχετε καμμια ιδεα?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το nicelock αυτό είναι που το δημιουργεί. Απενεργοποιησε όλα τα modules και θα στρώσει.
μου περασε απο το μυαλο...αλλα να δουλευει με nova ...κουφο....

 

απ την αλλη ορισμενα modules σου λυνουν τα χερια και τα εχω συνηθίσει....

 

εβαλα την λειτουργια σε ενα swipe απ το one hand operation και το ελυσα προσωρινα...

 

λογικα θα βγαλουν update....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχετε καταφερει να βαλετε goodlock?

 

Ενω στο note το ειχα κανει μια χαρα εδω δεν μπορω με τιποτα...

 

Δε μου αλλαζει με τιποτα τη χωρα...Καταρχας δεν υπαρχει εφαρμογη Samsung apps για να διγραψω cache και επισης οτι και να εχω κανει παντα το store μου ανοιγει στα Ελληνικα.

 

Εννοειται δεν εχω καρτα μεσα.

 

Επισης οταν κατεβαζω απο αλλου το apk του goodlock ενω το κανει εγκατασταση μετα μου λεει δε συνδεεται στο σερβερ.

 

Εχετε καμμια ιδεα?

 

Ευχαριστω.

το goodlock δεν δουλευει ελλαδα....

 

για να σου δουλεψουν τα modules πηγαινε και κατεβασε απο εδω

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/themes/nicelock-module-download-links-module-t3923844

 

το Nicelock Downloader Companion...

 

και απο κει θα τα κατεβασεις ενα ενα απο το apkmirror....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταφερει να βαλετε goodlock?

Ενω στο note το ειχα κανει μια χαρα εδω δεν μπορω με τιποτα...

Δε μου αλλαζει με τιποτα τη χωρα...Καταρχας δεν υπαρχει εφαρμογη Samsung apps για να διγραψω cache και επισης οτι και να εχω κανει παντα το store μου ανοιγει στα Ελληνικα.

Εννοειται δεν εχω καρτα μεσα.

Επισης οταν κατεβαζω απο αλλου το apk του goodlock ενω το κανει εγκατασταση μετα μου λεει δε συνδεεται στο σερβερ.

Εχετε καμμια ιδεα?

Ευχαριστω.

 

Καλησπέρα,

Δοκίμασες με vpn να συνδεθείς σε store που έχει το Goodlock;

Εγώ στο note έτσι το είχα κάνει με το αμερικανικό store.

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Δοκίμασες με vpn να συνδεθείς σε store που έχει το Goodlock;

Εγώ στο note έτσι το είχα κάνει με το αμερικανικό store.

Ω ρε φίλε το ξέχασα!!Ειχα κατεβάσει αυτό με την αρκούδα και το είχα κάνει.Να σαι καλά δε το θυμόμουν!!Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Κάνω την μετάβαση απο Note 10+ (Snap) σε S20+ (Snap) και ελπίζω να μη το μετανοιώσω. Παραλαβή στην αρχή της επόμενης εβδομάδας.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τα ακουστικά που ήταν δώρο με το s20+ σε ασπρο χρωμα

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

 

Να υποθέσω πως σε όλους στέλνουν λευκά?

Δυστυχως ναι...(και περσι τα Λευκα)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μέσω smart switch (PC) είναι διαθέσιμο καινούριο update για την συσκευή

 

σε μενα οχι ακομα μολις το ειδα (EUR ) . Λογικα ειναι η εκδοση ATCH που περιεχει διορθωση για το autofocus της καμερας και νεα εκδοση της εφαρμογης καμερα και λογικα εχεις COS . Για unbranded EUR δεν βγηκε ακομα

Link to comment
Share on other sites

σε μενα οχι ακομα μολις το ειδα (EUR ) . Λογικα ειναι η εκδοση ATCH που περιεχει διορθωση για το autofocus της καμερας και νεα εκδοση της εφαρμογης καμερα και λογικα εχεις COS . Για unbranded EUR δεν βγηκε ακομα

 

Σωστά, είναι COS το δικό μου

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Μέσω smart switch (PC) είναι διαθέσιμο καινούριο update για την συσκευή

 

Προλαβενεις να ανεβασεις ενα screen shoop με τις διορθωσεις που φερνει η οχι ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι για τα buds + οταν ειναι φορτισμενα πληρως να τα εχω εκτος θηκης ? η μεσα στη θηκη ? γιατι στη θηκη συνεχιζουν να φορτιζουν
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι για τα buds + οταν ειναι φορτισμενα πληρως να τα εχω εκτος θηκης ? η μεσα στη θηκη ? γιατι στη θηκη συνεχιζουν να φορτιζουν

 

 

 

 

 

 

Μόλις πάνε στο 100% σταματάει η φόρτιση....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι για τα buds + οταν ειναι φορτισμενα πληρως να τα εχω εκτος θηκης ? η μεσα στη θηκη ? γιατι στη θηκη συνεχιζουν να φορτιζουν

 

Το κακό είναι ότι δεν κλείνουν άρα αν τς έχεις έξω αδειάζουν. Εγώ έξω τα αφήνω γιατί δε θέλω να είναι γεμάτα συνέχεια, χαλάνε οι μπαταρίες..όμως είναι και σπαστικό όλο αυτό γιατί μπορείς να τα βρεις άδεια μετά από ώρες . Θα έπρεπε να κλείνουν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι δεν κλείνουν άρα αν τς έχεις έξω αδειάζουν. Εγώ έξω τα αφήνω γιατί δε θέλω να είναι γεμάτα συνέχεια, χαλάνε οι μπαταρίες..όμως είναι και σπαστικό όλο αυτό γιατί μπορείς να τα βρεις άδεια μετά από ώρες . Θα έπρεπε να κλείνουν.

 

σωστος και εγω εξω τα αφηνω , απλως ρωτησα γιατι ειμαι αρχαριος στο θεμα των buds+ δεν ειχα τα περσινα . Παντος απο οτι ειδα η μπαταρια τους κραταει και εξω απο τη θηκη να τα αφηνεις , πιστευω ειναι κομπλε . Επισης δοκιμασα να τα φορτισω και με το powershare ετσι για την εμπειρια οχι οτι θα το χρησιμοποιω , γιατι τρωει μπαταρια απο το κινητο . Προτιμω να κουβαλαω την θηκουλα φορτισμενη .

Επισης εως τωρα τα εχω φορτισει μεσω θυρας usb υπολογιστη ,αργη μεν φορτιση αλλα πιο safe για την μπαταρια , μπορω να χρησιμοποιησω τον φορτιστη του s20+ για φορτιση η ειναι πολυ δυνατος ?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν συμβαινει και σε κανεναν αλλο...

οριζω ως προεπιλεγμενο browser αυτον της Samsung και καποα στιγμη ξαναγυρναει στον chrome....

 

ετσι χρειαζεται να κανω ξανα την διαδικασια να ορίσω την προεπιλογη..

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Συνδεω με usb το κινητο στον υπολογιστή αλλα κανει μονο charging.

Στο s7 edge μου υπήρχε και η επιλογή να βλέπει και το internal storage.

 

Πως το καταφέρνω πλέον?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...